mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 10:34 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Rolą moderatorów jest zwalczanie troli. Sugeruję poczytać forum warhammeronline.pl i zobaczyć jak tam się moderuje.

V.


Największy trol embe tam jeszcze bana nie ma, więc moderowanie tam jest do dupy ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 10:45 
Cytuj  
w vg na ffa serverze jakos kazdy sobie radzil. i klimat byl zajebisty.
sklepalismy paru kolesi robiacych questa, wpadali ich koledzy klepali nas, uciekalismy do innej zony klepalismy kolesi itd itd.
aoc jak inne mmo polega w duzej mierze na graniu ze znajomymi z gildii/forum/rl.
i to, ze icekk np nie ma ochoty biec nikomu na pomoc rozumiem. nie bedzie mial pozniej pretensji, ze jego tez zlewaja :-)
nie wiem dlaczego tak duzo ludzi ma problem ze zrozumieniem tego ze tu jest jak z seksem.
jeden lubi po bozemu, drugi jest homo, trzeci lubi skory i pejcze.
natomiast pisanie w kolko ze pvp, ffa pvp jest fe be i w ogole jest totalnym kretynizmem.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 10:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem dlaczego tak duzo ludzi ma problem ze zrozumieniem tego ze tu jest jak z seksem.


nie no Mendol, nie przeasdzaj.. wiekszosc tutaj nie wie nawet co to seks :)
Teraz to dowaliles, hehe

a propo, czytaliscie petycje graczy by w Conanie byly burdele ? :)
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=83148


Ostatnio edytowano 11 maja 2008, 10:51 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 10:48 
Cytuj  
a propos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 10:57 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze Huragan znalazl fajna grupe ludzi z podobnymi gustami, lubia pewnie siedziec na vencie, graja sobie solo lub mecza jakies pve insty, jesli maja ochote na pvp to jakies instancjonowane lub zonowane na chwilke, cieszy ich taka gra i chca do swojej gildi sciagnac frajerow, ktorzy im beda farmic surowce na budowe miasta, wspomogac ich w craftingu itp.
Tak robili w LotRO i Tabula Rasa, nazbierac ludzi i potem jak sie znudzi bye bye, znajda sobie inna gre i oleja ludzi.

Tacy ludzie decyduja sie na pve z roznych wzgledow, np Huragan gra teraz zawsze female, zapewne to jakis wstrzac po tym jak zakonczyla sie jego przygoda z gankowaniem i kampieniem w WoW, raczej to nie jakies prochy.

Namawianie ludzi na to by zrezygnowali z czegos co oferuja gra jest nie uczciwe, dlaczego ktos wydajac kase na gre ma rezygnowac z czesci contentu ?

Ja rozumie ze outdoor PvP wymaga od gracza znajmosci gry, postaci, skili przeciwnika, zrobienia bindow, wiekszej reakcji, jednak serwer PvP oferuje cos takiego jak zwiazanie z gildia, dyplomacja, rozne taktyki w zachowaniu gildii, dogadywanie sie z innymi gildiami, zapracowanie na szacunek lub nenawisc innych, zwykla uprzejmosc innych ludzi, to jest naprawde kawal swietnej zabawy na dlugi czas.

Sugerowanie sie zasadami lub ich brakiem na becie jest zlym pomyslem.

Viracept napisał(a):
Rolą moderatorów jest zwalczanie troli. Sugeruję poczytać forum warhammeronline.pl i zobaczyć jak tam się moderuje.

V.


Tam jest inna taktyka, w dziale Warhammer Online wszelkie glosy krytyki sa cenzurowane, tam mozna pisac tylko same pozytywne informacje i zaleca sie zachwalanie gry, powodzenia :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 11:01 
Cytuj  
przesadzasz embe ;-p

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 11:08 
Cytuj  
Lil - A challenger appear


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 11:47 
Cytuj  
Ja myślę, że nie będzie źle na PvP serwie.
Po pierwsze, będzie motywacja do chodzenia w grupach. Ja zawsze mówiłem, że wolę nudny grind w AO w towarzystwie niż ciekawe questy solo w WoW.
Po drugie, po jakimś czasie community raczej stworzy własne zasady. W AO gank człowieka z tej samej frakcji w 95% przypadkach oznaczał kick z gildii. Efekt? Zero ganków. Podobna sprawa z Pande w AO (choć przykład PvE). Starsze dungeony w AO to nie instancje, a Pande jeszcze niedawno było skarbcem potężnych itemów, najbardziej oblegany dungeon. FC nie dał żadnych regulacji. Moby sie respawnowały co 8h, więc co 8h teoretycznie wszystkie gildie mogły się ścigać w laniu mobów. Ale szybko umówiono się tak, że tydzień omni rajdują na wspólnych rajdach, tydzień clan.
I to jest piękne.
Jaka jest konkluzja? Danie graczom wolnej ręki to świetna sprawa i podłoże pod politykę międzygildiową. Wydaje mi się, że zachowania takie jak spawn camping szybko staną się przestępstwami, które będą źle widziane wśród elitarnych gildii i będą karane kickiem z gildii. Oczywiście powstałyby wtedy gildie PK. Ale to tylko sprawia, że zrobi się jeszcze ciekawiej :).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 12:20 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Wasza gra bedzie wygladala tak:

GANK
DIE
REZZ
DIE
REZZ

Dla was to powinni zamiast serverow Open PvP zrobic servery "FOR IDIOTS ONLY" :)


Offtop on:

Drogi Trol...ekhm Huraganie
Bardzo Ci dziekuje za ostatni post w moim kierunku.Pelen miod na moje serce. Pytasz co u nas na ziemi u normalnych ludzi? Wszystko po staremu.

Napisales wiele, jak zwykle forma slaba, ale zrzucam to na karb tej choroby trawiacej Twoj umysl. Mozliwe, ze masz racje, co do przebiegu naszej gry jednakze nie dostrzegasz jednego. Zauwaz, ze gdyby zrobili servery "For Idiots only" musialbys zaczac grac na nim bezapelacyjnie. W ten sposob niejako sam sieibe zmusilbys do Open PVP. Wiem, ze to niedopatrzenie to tylko wynik ograniczen w Twoim mozgu, dlatego wysylam tego posta jako ostatnia deske ratunku, zanim devsi wprowadza to w zycie.

Mam nadzieje, ze uda Ci sie szybko zainterweniowac. Z pozdrowieniami i goracymi zyczeniami powrotu do pelni sil umyslowych.
Rzezio.

Ontop on do reszty:

Panowie nie ma co sie spierac. Ktos kto lubi Open PVP i FFA bedzie gral na PVP. Kto nie lubi wybierze PVE. Byleby tylko ludzie bezmyslnie nie wybierali PVP serverow i nie krzyczeli, zeby zrobic z nich PVE. I tyle.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 13:14 
Cytuj  
ano to jeden z wiekszych problemow na serverach pvp/ffa.
po 2 dniach zaczna sie petycje do gm'ow, placz na forum, whine na /general, ze ten mnie zabil, tamten noge podstawil ble ble.
obawiam sie, ze biorac pod uwage podejscie funcomu w tej chwili po pol roku bedziemy mieli servery pve z opcja pvp, oraz przerobione servery pvp na pve z opcja pvp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 13:56 
Cytuj  
eeee tam.... zobacz na oficjalny board WoW'a. 50% postow to whine na playerow, hacki, boty, bugi, lagi, itemy, kolor nieba, etc.... na wszystko.

Blizzard to olewa i gra mimo tego ma sie az za dobrze.

A dla mnie open PvP przypomina wlasnie ta jedna rzecz dla ktorej MMORPG zostaly stworzone.... SOCIAL.

Social nie sprowadzajacy sie do posiadania znajomego enchantera i guild banku i taga nad glowa. Ewentualnie gildii zbierajacej sie w wiekszej ilosci raz na dwa dni punktualnie o 19:30 przed portalem do instantu niczym oddzial wojskowy.
Po WoWie rzygam takim podejsciem do gry. Jak ktos chce grac (na wlasne zyczenie) w singleplayer z elementami MMO to prosze bardzo.
WOW pokazal ze mozna zrobic MMO bez socialu i wlasciwie zrobic z niego singleplayer z instancjonowanymi "pokojami" do PvE (raidy) i PvP (Bg i areny). Mi sie to przejadlo - ba to jest chujowe na dluzsza mete.

Dziwie sie ze niektorzy nie potrafia zrozumiec ze open PvP to nie tylko gankowanie przy zonowaniu ale cala socjalna otoczka zawierajaca freindsow, wrogow, nasza gildie, wrogie gildie, sojusze, przejmowanie terytoriow, walki GvG, etc....
WoW skrzywdzil ten gatunek szczerze, wypral go z tego co bylo w nim najciekawsze i zostawil zabawe w "moj miecz jest bardziej fioletowy od twojego".


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:05 
Cytuj  
Bo Blizzard juz tyle sie do robil ze naprawde to forum mogli by rownie dobrze usunac ; o
Ktos wczesniej napisal o trade'owaniu punktow na arenach etc - no wiec jak sie nie znasz misiu kolorowy to kulturalnie stfu i sie nie wypowiadaj.
Zamykanie w klatce? bo walczyc nie umiesz to leci whine? Cholera, czyli pilka nozna, koszykowka, siatka, oni wszyscy sa zamknieci! Oczywiscie Ty pewnie wolisz sie uganiac za jednym debilem i czekac az bedzie mial 5% hp bo go mob zjechal i zrobic sobie one shooted fraga?
Co do tej rzezi w 40 osob po zonach, to rzeczywiscie huragan mial troche racji, nie wiele ale jakis punkt odniesienia wyciagnac mozna, ze nie do konca jest to normalne.. choociaz z drugiej strony za dawnych czasow na serverach L2 gildiami tez sie biegalo po tylu chlopa i przyjemne walki byly.
Poki co Open pvp servery dla mnie kiepsko wygladaja, moze sie to z czasem zmieni, wyjdzie w praniu ale dalej nie zadecydowalem gdzie by dupsko usadowic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:11 
Cytuj  
icek jak preferujesz zamkniete zony i ograniczone instancje do 20 graczy to ok. graj na pve gdzie bedziesz mial dostep do pvp minigames.
ale jesli nie masz pojecia o massive rvr to nie pisz glupot prosze cie :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:38 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Bo Blizzard juz tyle sie do robil ze naprawde to forum mogli by rownie dobrze usunac ; o
Ktos wczesniej napisal o trade'owaniu punktow na arenach etc - no wiec jak sie nie znasz misiu kolorowy to kulturalnie stfu i sie nie wypowiadaj.
Zamykanie w klatce? bo walczyc nie umiesz to leci whine? Cholera, czyli pilka nozna, koszykowka, siatka, oni wszyscy sa zamknieci! Oczywiscie Ty pewnie wolisz sie uganiac za jednym debilem i czekac az bedzie mial 5% hp bo go mob zjechal i zrobic sobie one shooted fraga?
Co do tej rzezi w 40 osob po zonach, to rzeczywiscie huragan mial troche racji, nie wiele ale jakis punkt odniesienia wyciagnac mozna, ze nie do konca jest to normalne.. choociaz z drugiej strony za dawnych czasow na serverach L2 gildiami tez sie biegalo po tylu chlopa i przyjemne walki byly.
Poki co Open pvp servery dla mnie kiepsko wygladaja, moze sie to z czasem zmieni, wyjdzie w praniu ale dalej nie zadecydowalem gdzie by dupsko usadowic.

Twoje prownanie do pilki noznnej, koszykow etc, sa z chuja wziete za przeproszeniem. To jest MMORPG. Pozwol ze rozwine, bo widac nie rozumiesz tego skrotu:
MASSIVE Multiplayer Online, ROLE Playing Game.
Jak bede chcial singleplayera ala WoW, to odpale diablo (wlasciwie to nie odpale bo nie mam..).
Tak bede wolał uzerac i uaganis sie za jednym debilem, i go z oneshotowac jak bedzie mial 5% hp i bede mial z tego fun!.
Nie, nie umiec grac na arenach, nigdy nie umialem i mam to w dupie. Bo nigdy nie lubiałem.
To jest MMO, JJak sie tluc to tylko w otwartych zonach. Robic cale wjazdy z gildia, i w razie jak ktos bedzie mnie klepal, to koldzy przyjda pomoc.
Ehhh, ale ty chyba tego nie zrozumiesz, skoro jak przypuszczam tylko w wowa grales :<.

Naprawde. Nie potrafie pojac na uj, sie ludzie pchaja w gre ktora jest nie dlanich i proboja ja zmienic pod swoj gust..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:42 
Cytuj  
W ogóle to skąd pomysł, że na "sterylnej" arenie trzeba mieć skilla, a w otwartym terenie gdy nigdy nie wiadomo co się spotka i w jakim miejscu - nie?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:47 
Cytuj  
No tak, areny to sa zajebiscie skilowe, kto szybciej ucieka, kto da wiecej dot lub ich nie posciaga, czy cc bedzie trzymac dlugo, ogolnie bardziej gra logiczna, nawet szachy sa bardziej dynamiczne :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
...

To lubiaj dalej, eot.

Raz, nie napisalem ze w taki miejscu nie trzeba skilla.

Co do samych aren, wedlug mnie odniosly suckes, chyba ze znacie MMORPG'a ktory na wsgw startowal? I dyskutowac na ten temat mi sie z wami nie chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 14:52 
Cytuj  
icek a brales kiedys udzial w jakims pvp poza arenami?
nie wiem jakies eve, daoc, vanguard?
moze powinienes sprobowac i samemu zobaczyc roznice niz wypisywac wyssane z palca momentami komentarze :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 15:14 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
iniside napisał(a):
...

To lubiaj dalej, eot.

Raz, nie napisalem ze w taki miejscu nie trzeba skilla.

Co do samych aren, wedlug mnie odniosly suckes, chyba ze znacie MMORPG'a ktory na wsgw startowal? I dyskutowac na ten temat mi sie z wami nie chce.

A ty dalej glupoty gadasz i nawet nie rozumiesz ich hipokryzji.
MMO jako gatunek nigdy nie byl tworzony do tego zeby brac udzial w rozgrywkach esportowych. Dlatego to jest kurna MMO i do i czego RPG.
To o czym ty mowisz to jest singleplayer z abonamentem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2008, 15:21 
Cytuj  
Czyli coloseum nie jest klimatyczne? -.-

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 266 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.