mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 17:01 
Cytuj  
Witam, mam pytanko. Czy wiadomo już coś czy wraz z premierą gry dostępne będzie tworzenie kont-trialli lub będą rozpowszechnione guest-passy? Chcialbym przetestowac gre przed jej kupnem, a na dostanie sie na bete nie mam szans :). Z gory dzieki za odp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 17:37 
Cytuj  
na triala nie ma co liczyć przed jesienią. guest passy będą w retail boxach.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 17:38 
Cytuj  
Dzięki.

Więc WTB-ustawiam się w kolejce do kupna tego guest-passa.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 18:01 
Cytuj  
Jak to jest?
Pierwszy miesiac bedzie gratis, czy przy rejestracji konta trzeba bedzie oplacic juz na miesiac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 18:05 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Jak to jest?
Pierwszy miesiac bedzie gratis, czy przy rejestracji konta trzeba bedzie oplacic juz na miesiac?

Cytuj:
Includes 30 days subscription


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 18:16 
Cytuj  
zawiera 30 dni, ale cos wiecej? Bedzie trzeba oplacac na nastepne 30 dni aby aktywowac free month? Pytam sie bo nie chce wydac za duzo na gre, ktora zbiera rozne recenzje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 18:33 
Cytuj  
przy tworzeniu konta zazwyczaj podaje się dane cc dla weryfikacji, a kasę ściąga po free month, nigdy przed (recurring fee)

(...) zbiera różne recenzje

o ile mi wiadomo gra jeszcze nie wyszła, so hold your horses~ , poczekaj na whine/praise z retail boxa


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 19:01 
Cytuj  
Tak jak w innych grach masz 30 dni za free, podajesz numer karty kredytowej by zalozyc konto, jesli nie masz to pewnie zostanie ci tylko wpisanie keya z prepaida co jest nieoplacnym jak zawsze wyjsciem.

Beda preordery za 5 euro i bedzie mozna sobie zagrac 10dni, pdobno rejestracja ta ma byc od 2 maja, tyle wiem narazie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 kwi 2008, 22:00 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2008, 19:17 
Cytuj  
Wyslalem maila z pytaniem do supportu Game.co.uk na jakich zasadach dokladnie bendzie ten preorder dostepny, tzn czy przez ich strone online tylko czy takze przez ich sklepy w UK.

Generalnie planuje preorder edycji kolekcjonerskiej, ale nie jestem pewien jeszcze, moze wezme jedna standard editon poniewaz w UK - Northren Ireland wiekszosc sklepow oferuje Mamuta tylko z normalna wersja gry a nie kolekcjonerska, co jest dosc dziwne.

Ale co zrobic :roll:

PS: Ci co maja preordery podobne benda mogi zaczac gre 3 dni wczesniej niz reszta ludzi :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 07:53 
Cytuj  
tego mamuta będziesz mógł zdobyć normalnie in-game bez preorderu więc nie sugeruj się tym :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 10:39 
Cytuj  
Tyle to ja tez wiem, ale tego masz free :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:34 
Cytuj  
Dejagore napisał(a):
tego mamuta będziesz mógł zdobyć normalnie in-game bez preorderu więc nie sugeruj się tym :-)


Mozliwe ze tak, ale jesli to ma byc mount typowo bojowy lub do flexowania to warto go miec juz na 40lvl i smiac sie z tych co beda sie starali w gildii dopiero to zalatwic na 80lvl, a jesli bedzie dostepny normalnie u vendora to nie mam pojecia po co daja taki bonus nie przydatny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 13:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dejagore napisał(a):
tego mamuta będziesz mógł zdobyć normalnie in-game bez preorderu więc nie sugeruj się tym :-)


Mozliwe ze tak, ale jesli to ma byc mount typowo bojowy lub do flexowania to warto go miec juz na 40lvl i smiac sie z tych co beda sie starali w gildii dopiero to zalatwic na 80lvl, a jesli bedzie dostepny normalnie u vendora to nie mam pojecia po co daja taki bonus nie przydatny.


no właśnie to jest jedyny powód dla którego nie przelałem jeszcze robalowi kasy na konto - wciąż próbuję się dowiedzieć, czy te bonusy to są "bonusy" czy gówno dla naiwnych jak w WOWie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dejagore napisał(a):
tego mamuta będziesz mógł zdobyć normalnie in-game bez preorderu więc nie sugeruj się tym :-)


Mozliwe ze tak, ale jesli to ma byc mount typowo bojowy lub do flexowania to warto go miec juz na 40lvl i smiac sie z tych co beda sie starali w gildii dopiero to zalatwic na 80lvl, a jesli bedzie dostepny normalnie u vendora to nie mam pojecia po co daja taki bonus nie przydatny.

ale rownie dobrze moze byc ze mamuty itp bedziesz mogl dosiasc dopiero na 80 lvlu
i ja bede sie smial biegajac z "pijackim" capem od 1 lvlu - spogladajac od czasu do czasu na swoja skorzana mapke x) - ze Twoj mamut slota zajmuje Ci w malym inv od 79 lvli x)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:17 
Cytuj  
jeśliby okazało się , że dostaje mamuta a mogę go uzywać za 3-4 tygodnie gry to większej głupoty już by nie było- taka zagrywka skutecznie zniechęciłaby wielu do gry jako takiej - bo oznaczałaby że firma chce tylko wyciągnąć kasę od graczy- nieprzydatny item ( mount) to trochę kiepski pomysł na reklamę gry zaraz na starcie - więc myślę , że będzie można jeżdzić juz od początku- oczywiście rozważania teoretyczne - powinno być info dokładnie wyjaśniające co i jak

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:21 
Cytuj  
Cena gry z mountem jest taka sama (no bardzo podobna) jak w PL więc nic nie tracisz. Na 100% nie będzie można od samego początku jeździć na mountcie bo zasada jest podobna jak w wow czyli. na 40 lv masz zwykły mount , na 60 epicki. Kwestia tylko jak to będzie w AoC czy jednak 40 czy 80 lv :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:25 
Cytuj  
Te mounty bonusy od sklepow, wiec nie mozna plakac tylko brac jak daja, a 40lvl zrobisz w tydzien tak na luzie, chyba ze cos zmienia z proporcjami expa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:42 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
jeśliby okazało się , że dostaje mamuta a mogę go uzywać za 3-4 tygodnie gry to większej głupoty już by nie było- taka zagrywka skutecznie zniechęciłaby wielu do gry jako takiej - bo oznaczałaby że firma chce tylko wyciągnąć kasę od graczy- nieprzydatny item ( mount) to trochę kiepski pomysł na reklamę gry zaraz na starcie - więc myślę , że będzie można jeżdzić juz od początku- oczywiście rozważania teoretyczne - powinno być info dokładnie wyjaśniające co i jak

od poczatku napewno nie
jak juz to najwczesniej 40 a nie zdziwie sie jak 80

zawsze to darmowy mount - i jesli bedzie dostepny nawet od 80 nie widze w tym bledu marketingowego
do tego z preordera masz szanse zaczac grac wczesniej (mniejszy tlok)
a cena ta sama

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:44 
Cytuj  
Juz jest info na oficjalnej stronie AoC , że mamuta jak i nosorożca będzie można używać od 40 lv.


"Unleash the brutal force of the War Mammoth or Killer Rhino on the bloody battlefields of Hyboria. Mounts can be used from level 40."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:50 
Cytuj  
o i tak lubię - konkretnie wiadomo co i jak :)

jakby był od 80 lvl to sam nie wiem czy bym chciał- może okazać się , ze zdobycie takie mounta na tym lvl to sama frajda ze zrobienia questa- wspólne party - ja pomagam tobie ty mi - co sie dzieje - nie zawsze coś co jest darmowe jest dobre :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.