mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 10:45 
Cytuj  
Lol, jakby to zrobili, to Conan bylby jednym wielkim failem juz przed premiera :) Juz i tak maja przewalone za wczorajsze (kilkusetstronicowy topk na oficjalnym forum z bluzgami i pogrozkami ;P).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 10:54 
Cytuj  
Nic nadzwyczajnego. Testują przepustowość serwerów. Bardzo słusznie uważam.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:02 
Cytuj  
...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:06 
Cytuj  
od fileplanet dostajesz meila... tam jest all napisane - no chyba ze ktos Ci dal kluczyk ;) konto zakladasz na stronie AoC`a i tam wklepujesz key

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:12 
Cytuj  
Informacja gdzie zalozyc konto przyszla dopiero w drugim mailu od fp.

https://betaregister.ageofconan.com/account/

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:00 
Cytuj  
thx, nigdy nie dostalem drugiego maila...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 13:16 
Cytuj  
ile mniej wiecej lvluje sie 13 lvl bo to max rozumiem ?

zamierzam wylewelowac kilka klas żeby wybrac coś :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 13:22 
Cytuj  
Do 13lvlu wystarczy zrobienie pierwszych destiny questow. 1-2h w zaleznosci jak dobrze znasz gre ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 13:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ile mniej wiecej lvluje sie 13 lvl bo to max rozumiem ?

zamierzam wylewelowac kilka klas żeby wybrac coś :wink:

Ja robilem 2 dni :O.
NO ale ja bardzo non-hardcore gralem. Głwnie biegajac i nic nie robiac albo wogole nie grajac.
BTW. Grind w tej grze jest bardzo szybki, a questy sa pozaznaczane strzłakmi krzyzykami, zakreskowanymi kolkami wiec nie ma sie co martwic, ze sie czegos nie znajdzie :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 13:30 
Cytuj  
to co robicie Wy ?
ja dopiero wróciłem z mazur, dopiero paczuje ale Wy to chyba ją skończyliście na wskroś od czwartku ?


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 17:14 
Cytuj  
jak wiesz co robic to 13 mozna miec w ok 4 godziny.... wystarczy isc do tawerny, wejsc w tryb nocny i przejechac tego calego dlugiego chaina (chyba nascie questow jeden po drugim, wszystko opisane stralkami na mapie) have fun - robie 4ta postac - juz mam 3 na 13 lvl i narazie mi sie nie znudzilo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 17:16 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
jak wiesz co robic to 13 mozna miec w ok 4 godziny.... wystarczy isc do tawerny, wejsc w tryb nocny i przejechac tego calego dlugiego chaina (chyba nascie questow jeden po drugim, wszystko opisane stralkami na mapie) have fun - robie 4ta postac - juz mam 3 na 13 lvl i narazie mi sie nie znudzilo ;)

Ta takiego Hype na jakas gre to ja nie miałem od paru lat :E.
Nie wiem jaki bedzie Endgame, ale levelowanie do 80lvl to bedzie kupe funu.
Zeby to ja wiedzial jaka klasa bede gral...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 17:28 
Cytuj  
btw czy wam tez giera przypomina troche gothica3 ?
Singiel to swietna opcja, questy mp to typowe ubij 20 mobow, gdzie trzeba na nie polowac, przynajmniej do tej pory takie miałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 17:33 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
btw czy wam tez giera przypomina troche gothica3 ?
Singiel to swietna opcja, questy mp to typowe ubij 20 mobow, gdzie trzeba na nie polowac, przynajmniej do tej pory takie miałem.

Przeciez Gothic 3 przy Conanie to dno + pare metrow mulu. :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 18:24 
Cytuj  
moge powiedziec tylko tyle ze same questy sa ciekawsze niz w wowie - oczywiscie sa typowe kupy typu idz ukradnij piratom 3 ryby czy przynies 2 butelki wina z piwnicy, ale sam chain w nocy jest ciekawy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 14:47 
Cytuj  
Prawdziwa gra zaczyna sie po wydostaniu z Toratage, do tego 19lvl to taka uboga wersja gry plus single player, typowy trial gdzie mozna nabyc sie klaustrofobi :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 14:51 
Cytuj  
Dokladnie tak jak Embe mowi :] Zycie zaczyna sie dopiero po 20tce :roll: :lol: (Na 20 lv mozesz opuscic Tortage)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:00 
Cytuj  
On the 10th of May Funcom is transforming the entire Open Beta into PvP MAYHEM, while at the same time giving testers access to all which Hyboria has to offer!

Here's the whole information going out to Open Beta testers:

Quote:
Dear Age of Conan beta tester

We hope you are merrily chopping off Pict heads in the Age of Conan Open Beta, and that your journey in Hyboria has been a memorable one so far. You have only seen the beginning though, as we prepare an EPIC ending to your Open Beta experience.

On the 10th of May we are transforming the entire Open Beta into PvP MAYHEM, while at the same time giving you access to all which Hyboria has to offer! That is right, as we take down our servers for a short period we are at the same time changing the entire server rule-set to Free For All PvP carnage! Your servers will ALL become PvP! Participate if you dare, or make a new character and stay in the safety of Tortage!

Details:

* All servers become PvP servers. You can kill each other – no level restrictions on killing or getting killed, but you cannot PvP in the major cities.
* All level 13 characters becomes level 20. Their inventory is wiped, but they have “tons” of money and really nice equipment suitable for level 20’s. Shopping bonanza!
* You have access to ALL zones and ALL levels after level 20!
* You will be zoned to your Race’s Hub. (Cimmerians – Conarch Village, Aquillonians – Old Tarantia and Stygians – Khemi!


This means bye bye Tortage! Welcome Hyboria at large, and what a blast you will have. It all starts at level 20, and then it’s up to you, but you can be sure your fellow players will do their best to stop you!

We will get back with detailed information on the exact time it starts on the official Open Beta forums at IGN, as well as on the Age of Conan forums and community site.

You may ask, why skip levels 14-20? The reason is simple – the story. We take it seriously, and we would like for you to experience it at launch.

We urge you to join us for some epic PvP mayhem on the 10th of May, and we hope you will leave Hyboria with a bloodied smile on your face.

Heads will roll!

Sincerely
The Age of Conan development team


http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=82979

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:49 
Cytuj  
Vallador napisał(a):
[b]
* All servers become PvP servers. You can kill each other – no level restrictions on killing or getting killed, but you cannot PvP in the major cities.


To chyba mozna z tego wnioskowac, ze tak beda wygladac realmy PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 20:51 
Cytuj  
simo napisał(a):
Vallador napisał(a):
[b]
* All servers become PvP servers. You can kill each other – no level restrictions on killing or getting killed, but you cannot PvP in the major cities.


To chyba mozna z tego wnioskowac, ze tak beda wygladac realmy PvP.

Mniejmy nadzieje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.