mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:34 
Cytuj  
Zes sie na newsleeter zarejestrowal, ktory cie powiadomi jak bedzie mozliwosc zdybycia klucza. Fail.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:44 
Cytuj  
ja mam anual fileplanet od... 5 lat przynajmniej. Bety tutaj zawsze byly fajnym dodatkiem, a 60zl rocznie to nie duzo ( gry-onnline.pl chca 2-3 razy wiecej za o wiele mniej...)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:49 
Cytuj  
Ja juz nie zwracam uwagi na to przygryzanie na temat polskich znakow, jak nie uzywasz ich przez wiele lat to dostajesz pewnego typu zboczenia jak np bende a bede.

Gdybym mial sie czepiac ludzi ktorzy pisza po ang czy nawet po polsku w mmorpg i na miedzynarodowych forach to by mi chyba zycia nie starczylo.

Jak ktos szuka zaczepki to zawsze cos znajdzie, wiec lepiej ignorowac zaczepki takich ludzi w granicach rozsadku oczywiscie :roll:

W kazdym razie, Open beta ma sie zaczac 1 maja, a zapisy po klucze maja sie zaczac w nastepnym tygodniu na Fileplanet tylko dla platnych Subskrybentow.

PS: Ja rowniez Lutus od wielu lat posiadam roczna subskrypcje, sam nie rozumiem ludzi wykupujacych abonamenty np na gry-online gdy np fileplanet oferuje znacznie wiencej w znacznie nizszej cenie :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 15:56 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a podanie przyjęli-
nie przyjeli bo nie ma jeszcze podań wogóle na fileplanet.

dosatniesz maila jak bedzie i wtedy bedziesz musiał miec płatne konto jak ja żeby wysłać podanie. jak wszyscy co płacą dostaną klucze to może coś zostanie dla tych co tylko sie zarejestrowali.
ogólnie kolejność zgłoszeń decyduje

ja dziś kupiłem na 3 miechy i chyba już bede kupował


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:08 
Cytuj  
no fakt- gamoń ze mnie - wczoraj o 2 w nocy ( czy nad ranem) to robiłem to nie doczytałem :har:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
lordyp napisał(a):
a podanie przyjęli-
nie przyjeli bo nie ma jeszcze podań wogóle na fileplanet.

dosatniesz maila jak bedzie i wtedy bedziesz musiał miec płatne konto jak ja żeby wysłać podanie. jak wszyscy co płacą dostaną klucze to może coś zostanie dla tych co tylko sie zarejestrowali.
ogólnie kolejność zgłoszeń decyduje

ja dziś kupiłem na 3 miechy i chyba już bede kupował


imho kluczy nie starczy nawet dla wszystkich tych, którzy płacą ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:11 
Cytuj  
Fakt :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:12 
Cytuj  
mam świadomość, ale zwiększam swoje szanse onionpl obiecał mi kluczyk jak wygra, a ja spróbuje swoją drogą.

przynajmniej jak nie bedzie mi sie podobało to zaoszczędze nie kupując retaila


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 16:14 
Cytuj  
Tez prawda, w kazdym razie w nastempnym tygodiu bende kampowal Fileplanet, przynajmniej na to wychodzi na dzien dzisiejszy heh 8)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 23:54 
Cytuj  
wiecie co - prawdę powiedziawszy to żadna OB -50k kluczy i tylko dla subskrybentów FP- to po prostu kolejna CB !

kupa szumu wokół gry , wokół bet - wszystko robi się na zasadzie zamkniętego kółka fanów AoC - oj żeby z tego nie wyszła normalna kupa

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 23:56 
Cytuj  
niestety ale Conan jak na razie to gra stricte pve, pod tym względem gorsza nawet od wow, oprócz questowania to praktycznei nie ma co robić

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 01:09 
Cytuj  
Postaraj sie dostac do gildi devsow, oni sobie buduja miasta i testuja siege, nie licz na wiele na betach i to jeszcze grajac solo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 09:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
Postaraj sie dostac do gildi devsow, oni sobie buduja miasta i testuja siege, nie licz na wiele na betach i to jeszcze grajac solo.
dokładnie, w becie wowa teżnie było pvp. wogóle niewiele było.
nie mówie ze aoc wymiata bo nie wiem ale bądzmy sprawiedliwi


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 12:45 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
wiecie co - prawdę powiedziawszy to żadna OB -50k kluczy i tylko dla subskrybentów FP- to po prostu kolejna CB !

kupa szumu wokół gry , wokół bet - wszystko robi się na zasadzie zamkniętego kółka fanów AoC - oj żeby z tego nie wyszła normalna kupa

teorie spiskowe x)
nie ma rzadnej bety dla kolka fanow AoC
chyba ze za fana masz kazdego kto zapisal sie na bete
wystarczy poczytac forum Conana
kupe fanow sie nie dostalo
kupe ludzi sie dostalo - pokroju ze nie gra w gry z abonamentem
np ja sie dostalem tylko na tech bete (dopiero na ta ostatnia) - a interesuje sie AoC od jakichs 3 lat - gram dzieki zyczliwosci embe

jesli chodzi o PvE (do 40 lvl) samhain to jest bardzo dobre (poza tym ze sa bugi)
najlepsza cecha PvE (mowie tu o grupowym) jest to ze nie ma cisnienia na sklad druzyny taki jak np w WoWie
np przytankowac spokojnie moze barbarian jak ma heala
jak ktos zgarnie aggro to nie pada w 2 sekundy
zbieranie teamu jest mniej frustrujace
jak ktos odejdzie z party nie ma przestoju idzie sie dalej i szuka zastepstwa - ew konczy w slabszym skladzie
np takie SotS (Sanctum of the Sun) zaczynalem z party w 6 - konczylismy w 3

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 12:49 
Cytuj  
I co to jest dobre, ze grajac łokciami mozesz robic jakas instancie? Az takiego hypa masz, ze prostote pve bierzesz za plus?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 13:07 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
I co to jest dobre, ze grajac łokciami mozesz robic jakas instancie? Az takiego hypa masz, ze prostote pve bierzesz za plus?

nie ale nie widze wyzwania w PvE
a wyzwania w stylu - zebrac konkretny sklad (przez godzine) a pozniej uzeraj sie z debilnym tankiem/healerem bo jak go wyrzucisz z party to party sie sypnie mnie nie kreci
AI to AI - i zawsze PvE opiera sie o schemat
a proby wprowadzenia nieprzewidywalnosci do PvE sa marne - najczesciej wiaza sie z fartem a nie skillem

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 13:07 
Cytuj  
Eeee mam nadzieje, że to zmienią. Instance musi być jakimś wyzwaniem a co do klas to chyba po to są by tankował soldier a nie jakiś gość w szlafroku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 14:01 
Cytuj  
Czy WC lub SM jest wyzwaniem w WoW ?

Przeciez my dyskutujemy o pve podczas lvlowania, jest tylko jedna roznica ze w Conanie nie ma nacisku na konkretny build i sklad, jest przyjemniej bo dungeony sa otwarte, czesto takie dungeony to mini krainki gdzie biega dziesiatki ludzikow, instancje sa i spokojnie mozna je olac, chyba ze wiesz ze nagroda jest jakas fajna to idz i siedz w instacji.

Na 80lvl sa dosc spore instancje na 24 osoby, duza ilosc bossow i mini bossow, przy kazdym bossie ress point, wiec nawet jak padasz to szybko idziesz dalej, nie ma przestojow, instancje najtrudniejsze maja byc robione w max dwie godziny, a nie siedziec w instancji pol roku zeby ja wyczyscic, a wipy na jednyem bosie zeby sie nauczyc schematu trwaja czasami tygodnie.

Jakbym chcial grac w gre pve to mam super WoW-a na rynku czy EQ2, DDO i inne mniej lub bardziej ciekawe gry, wiec na hu.. mi kolejna gra czysto pve ?

W Conanie nawet serwery pve nie maj anic wspolnego z czystym pve jakie jest w WoW, to sa inne gry i na miesiac przed premiera najwyzsza pora o tym wiedziec.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 14:04 
Cytuj  
Open Beta oznacza ,że może grać każdy kto się zgłosi, jeśli beta jest limitowana to nie jest OB tylko CB- więc dla mnie to żadna OB skoro może grać tylko 50k graczy i to tylko takich co coś tam gdzieś mają- swoją drogą dlaczego tylko 50k ?- nie podoba mi się ta liczba, czyżby gra nie mogła udźwignąć 100-200k ?- bo zanosi się że w pierwsze dni grania spokojnie takie a nawet znacznie większe liczby graczy pojawią sie na serwerach

albo - co można uznać za pozytyw- są tak pewni gry że tak na prawde ta beta dla FP jest dla picu , żeby tylko było , że się jakaś OB odbyła- oby tak było :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 14:10 
Cytuj  
Od stycznia byla mowa o ograniczonej open becie gdzie klucze beda rozdawaly portale gierkowe, pisali tez pare razy ze open bety nie przewiduja, dlatego wprowadzaja od poczatku Preorder Online, ktory dziala jak trial.
Kazdy spokojnie moze za te piec euro sobie zobaczyc gre, mysle ze takie rozwiazania ( lotro mialo podobnie ) sa lepsze niz masowe open bety gdzie 90% to dzieciarnia grajaca za free bo w archlordzie lub na piracie lineage im sie znudzilo.

Mysle ze maja specow od marketingu dobrych i wiedza jak to rozegrac, zwlaszcza ze gra ma trafic do ludzi 18+ i nie nastawiaja sie na odciaganie dzieci z WoW-a lub z Tibii.

Pamietacie tez ze bedzie masa buddy key na rynku, pewnie za 10-20zl na allegro bedzie mozna kupic jesli nie za free od kolegi :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.