mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 11:41 
Cytuj  
Ja Was szczerze nie rozumiem...mam neo 1024 ( 128kb/s ściąga max ), przed 2miesiącami pełnego klienta ściągnąłem w niecałe 48h tyle, że nie było spadków prędkości.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 11:44 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
na osiedlu domków jednorodzinnych trochę trudniej założyć taką siec i technicznie i koszty są inne - chęci są ale potrzeba czasami jeszcze wielu czynników


Ja wlasnie na takim osiedlu mieszkalem :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 12:59 
Cytuj  
super khebeln. to juz wiemy ze mieszkales w domku jednorodzinnym, miales zajebisty internet, teraz mieszkasz w uk, masz dziewczyne, zajebisty internet i jeszcze lepszy komputer.
a cos madrego kiedys w koncu napiszesz?
nawet mi sie to udaje raz na rok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:01 
Cytuj  
bądz biedny i koniecznie graj na chujowym kompie - bądz tendi


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:06 
Cytuj  
my rozmawiamy o chusteczkowej grze tutaj raczej. a nie o tym gdzie kto mieszka i jakiego ma kompa ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
my rozmawiamy o chusteczkowej grze tutaj raczej. a nie o tym gdzie kto mieszka i jakiego ma kompa ;-)
tak ale 99% osób nie zwróci uwagi że napisał gdzie mieszkał, podczas gdy kilka stałych nicków poczuje ukłucie w sercu i zapostuje :wink:
zwróć uwage że takie posty jak Twój piszesz tu tylko Ty i jeszcze max 2-3 osoby :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:25 
Cytuj  
lordp: idź i się popłacz.
12GB? Pff. Mamy rok 2008. Jak ktoś korzysta z lolNeostrady to nie jest to problem funcomu. Nikt nie będzie się oglądać na relikty przeszłości kiedy standardem jest 4-12Mbps w domu (polskim).

Osiedle domków jednorodzinnych? Co Ty kurde w wąwozie żyjesz, że nie ma możliwości technicznych? Obecnie są WiMaxy, WiFi mocno rozwinięte...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:29 
Cytuj  
Ja juz na ich dogryzanie nie zwracam za bardzo uwagi.

Jak ktos ma kompleksy to zawsze bedzie mu cos przeszkadzac. Zamiast zrobic cos z tymi kompleksami lepiej dokopac komus kto ma lepiej bo zapracowal sobie na to :roll: Nie ma to jak polska mentalnosc ech :har:
Nie wiem czy zwrociles uwage mendol ale moja odpowiedz byla zgodna z kontekstem i nie wiem co ma fakt ze mieszkalem gdzie mieszkalem, to nic nadzwyczajnego. normalne mieszkanie na obrzezach miasta.

Dodam nawet ze to byl problem poniewaz trudno bylo tam neta zalatwic ,sami musielismy szukac sobie providera, zalatwiac anteny i klasc kable po calym osiedlu samemu. Zazdrosny ? Wysil sie troche i zakrec sie ze znajomymi i zalatw sobie internet przez providera majacego neta przez satelite :) Wtedy nie bedziesz musial sie tak zachowywac i pisac glupoty na forum.

A co do komputera mendol, to napisze tylko bo ten argument jez juz stary. Nic nie jest za darmo, czy to w polsce czy tu 3/4 moich pieniedzy zwykle idzie na komputer. Prace sobie szukalem dobra wlasnie aby zawsze pozadny komputer miec, poniewaz nie lubie grac na starym rupieciu i sobie nerwy psuc. Jezeli mam do wyboru isc na piwo czy kupic sobie jakies dodatki do komputera wybiore to drugie. Proste. Pieniadze z nieba nie spadaja kazdy musie na nie ciezko zarobic czy to tu w UK czy w Polsce. Zawsze trzeba cos poswiecic, nie mozna miec wszystkiego w zyciu :)

Ok zmienmy temat bo widze ze znowu zchodzimy na jakies duperele :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:32 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
A ile to jest 15 Mbps ,(Za niewielka doplata zwiekszaja do 30 Mbps) moj dostawca internetu tyle oferuje. Domyslam sie ze to szybko ale nie wiem jak bo nie porownywalem tego z innymi np polskimi dostawcami internetu


http://www.heise-online.co.uk/networks/ ... ator.shtml


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 13:54 
Cytuj  
a zreszta :-)

12gb to nadal od zarabania. biorac pod uwage patche i to ze czesc contentu trzeba bedzie downloadowac to moze wyjsc znacznie wiecej.
i nie bardzo widze dlaczego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 14:35 
Cytuj  
12gb klient to sporo, ale jesli chodzi o mmorpg staje sie to norma. WoW z dodatkiem jak pamietam wazyl 8gb, a tekstury raczej zbyt bogate nie byly. VG mial chyba kolo 20gb. Trzeba sie powoli przywyczajac do takiej sytuacji.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 14:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a zreszta :-)

12gb to nadal od zarabania. biorac pod uwage patche i to ze czesc contentu trzeba bedzie downloadowac to moze wyjsc znacznie wiecej.
i nie bardzo widze dlaczego.


W tej chwili AoC zajmuje mi okolo 30GB na HDD i wersja finalna bedzie prawdopodobnie zajmowac znacznie wiecej jak dodadza siege + full tekstury, dx10 i wszystko co trzymaja w zapasie na retial (jest tego calkiem sporo)

Pozatym AoC ma niesamowicie bogaty evrioniment i tekstury, dlatego tez nie ma sie co dziwic ze zajmuje sporo. Jakby nie zajmowal sporo to zaczal by sie martwic. Dzisiejsze nowe gry mmo zajmuja 20gb+ min a nawet i stare jak Eq2 czy Vanguard spokojnie potrafia 20-30gb dobic, lotr tez chyba jak dodasz very high texture do sciagniecia (zainstalowania)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 16:58 
Cytuj  
Co do problemow z dobrym laczem to nie jest tak weslo, mieszkam w krakowie, na peryferiach, do scislego centrum mam 8km, a internet w mojej okilicy to tylko neostrada i amatorka radio i nie ma sznasy na nic lepszego w najblizszej przyszlosci.

Gra zajmuje 20, 30, 40gb to nie jest problem, przyzwyczailem sie od vanguarda i po wielu betach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 17:21 
Cytuj  
ktore gry zajmuja wiecej niz 12gb bo nie zauwazylem? nie sadze zeby np. taki mass effect zajmowal wiecej niz 12gb. nie wiem wiec na czym sie opierasz znowu khebeln.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 17:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktore gry zajmuja wiecej niz 12gb bo nie zauwazylem? nie sadze zeby np. taki mass effect zajmowal wiecej niz 12gb. nie wiem wiec na czym sie opierasz znowu khebeln.
a co ty tutaj znowu mendolisz.Co Ci nie pasuje.Ma 12 gb i juz.Ty w ogole bedziesz gral w AoC ? :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 17:58 
Cytuj  
Napewno bedzie gral, tylko dostaje od Mythic kase za robienie fermentu na forach o AoC :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:03 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Dzisiejsze nowe gry mmo zajmuja 20gb+ min a nawet i stare jak Eq2 czy Vanguard spokojnie potrafia 20-30gb dobic, lotr tez chyba jak dodasz very high texture do sciagniecia (zainstalowania)


LOTR zajmuje : 7.5 GB

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:31 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Dzisiejsze nowe gry mmo zajmuja 20gb+ min a nawet i stare jak Eq2 czy Vanguard spokojnie potrafia 20-30gb dobic, lotr tez chyba jak dodasz very high texture do sciagniecia (zainstalowania)


LOTR zajmuje : 7.5 GB


LORT to jest RPG a nie MMORPG ... w Neverwinter Nights 2 tez z kumplami mozesz pograc po sieci ;]

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 18:35 
Cytuj  
EQII zajmuje/zajmowalo jeszcze niedawno troche ponizej 10GB ze wszystkimi dodatkami. Podobnie jak w AOC - sporo voice-overow.

Jedyne MMORPG-s bez dodatkow, ktore przekroczyly 10GB na starcie, jakie pamietam to s.p. Auto Assault i Vanguard.

20GB to jest sporo i nie ma co sie z tym klocic.

LOTR=LOTRO...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 19:02 
Cytuj  
ech żeby daleko nie szukać u mnie na dysku Assasins Creed: 6,65 GB (7 148 511 232 bytes)

a to tylko gra Single Palyer i to taka co jak w weekend dobrze przysiądziesz to skończysz :) A co dopiero mmo którego sie patchuje i dodaje addony..

Zresztą na nowego Metal Geara podobno zabrakło miejsca na Blue-Rayu i nie udało im sie wszystkiego co chcieli zaimplementowac do gry!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.