mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 21:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nikt nie będzie się oglądać na relikty przeszłości kiedy standardem jest 4-12Mbps w domu (polskim).


stań tak ze 4 m od ściany , szybko do niej podbiegnij i walnij sie w czoło - to będziesz standardowo walniety - nie lubię jak ktoś się wymądrza i pisze wierutne bzdury - pewnie niezbyt się pomylę jak napisze , że w Polsce 80 % internautów ma 256-1024kb/s- a jeśli chodzi o radiówki to często widzę w np bibliotekach jak to chodzi i możecie mi wmawiać ( tak jak wmawia się tam paniom) że prędkości są rzędu kilku Mb - taaa , tylko szkoda , ze strona otwiera się minute , dwie itp :p. Miałem swego czasu własnie radiówkę osiedlową - miało byc niby do 4 MB a strona czasami otwierała się 5 minut, nie mówiąc o tym , że podczas burzy wogóle sieć zanikała - to było jakieś 3 lata temu od tego czasu jestem sceptykiem jeśli chodzi o sieci radiowe i teraz mam neo bo nie mam innego wyjścia a to co przeżywam z TP to koszmar- ale to już inna sprawa

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 21:57 
Cytuj  
ja mam w domu swiatlowod

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 22:13 
Cytuj  
lordyp: mieszkam w mały mieście (80k mieszkańców) - u nas standardem są 2mbit w górę (w nocy transfery są mnożone razy 4).
30km od nas jest sobie miasteczko Gdańsk. Standardem są tam już 4mbit.

WiFi - to, że ktoś korzysta z technologii, która ma kilka lat nie oznacza, że WiFi to syf. Z racji zawodu miałem do czynienia z nowszymi wersjami tej technologii (obecnie wersja ta jest używana) i to jest nieporównywalne do tego co było kilka lat temu. Oczywiście - gorsze niż EuroDOCSIS czy po prostu skrętka, ale już bardzo znośne. Całkowicie spełniające wymagania tych 15-20Mbit.

Jednak co najważniejsze. Producenci gier nie powinni oglądać się na tych co mają jakieś lolŁącza. Twoje łącze/komputer nie spełnia wymagań? W dobie gdy standardem jest co innego? To zmień, a nie whine'uj. Zachowujesz się tak jakbyś chciał obwiniać o wypadek Zientarskiego firmę Ferrari. Robią zbyt szybkie samochody jak na nasze drogi...

P.S. Mój komputer także nie spełnia wymagań - jednak jeśli gra okaże się warta uwagi to dokonam upgrade'u.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 22:25 
Cytuj  
a tak o co chodzi - przecież to beta jak ci 12 gb za duzo to nie sciagaj nikt cie nie zmusza, pełną gre dostaniesz na dvd wiec marudzenie ze ma się słabe łącze uważam za pojebane ich i nas na forum gówno obchodzi że macie słabe łącza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2008, 22:55 
Cytuj  
przeczytajcie mój pierwszy post w tym temacie - ja nie narzekam co mam tylko osłabiają mnie posty w rodzaju - ściągnę 30Gb w 4 godz

mam gdzieś swoje łącze- zamierzam kupić wersje kolekcjonerską, dołożyć te 5 E i grac wcześniej , a że będzie mi się ściągało 3 dni to moja sprawa - nie płaczę - tak mam i już :)

kwestia połączeń internetowych w Polsce to już inna sprawa - często jest nawet tak , że np UPC można mieć w danym mieście - ale jest haczyk - nie wszędzie tylko powiedzmy gdzies w centrum i na osiedlach ( wiadomo na blokach najłatwiej robi się coś takiego i koszty mniejsze )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 00:45 
Cytuj  
Serio, jak mozna narzekac na nadmiar content w grze... im wiencej tym lepiej i kropka. Im wieksza gra tym bardziej zroznicowane tekstury beda i ciekawe lokacje.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 18:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
lordyp: mieszkam w mały mieście (80k mieszkańców) - u nas standardem są 2mbit w górę (w nocy transfery są mnożone razy 4).
30km od nas jest sobie miasteczko Gdańsk. Standardem są tam już 4mbit.

Je pie... Wychodzi na to, że ja plus wszyscy moi znajomi, u których jest łącze internetowe, są w epoce kamienia upanego ;]
Nie no stary nie wiem co ty widzisz i jakie ty tam masz standardy ale na bank jesteś nie po tej stronie lustra co ja.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 19:01 
Cytuj  
Widocznie żyjecie w innej epoce rzeczywiście... U nas jest rok 2008.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 19:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

mam gdzieś swoje łącze- zamierzam kupić wersje kolekcjonerską, dołożyć te 5 E i grac wcześniej , a że będzie mi się ściągało 3 dni to moja sprawa - nie płaczę - tak mam i już :)



takie małe pytanko, możliwość zagrania wczesniej za 5e będzie dostepna dla wszystkich czy tylko dla tych ktorzy zamowia edycje kolekcjonerska?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 19:48 
Cytuj  
Dla tych, ktorzy zamowili preorder w wyznaczonych punktach sprzedazy (gram.pl) sie do nich podobno zalicza.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 20:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Widocznie żyjecie w innej epoce rzeczywiście... U nas jest rok 2008.

Lub jestem jak i zadaję się z ludźmi niższych zarobkach niż ty. Powiedz no ile zarabiasz ?
Żeby nie było, pytam z czystej ciekawości.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 20:51 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Lub jestem jak i zadaję się z ludźmi niższych zarobkach niż ty. Powiedz no ile zarabiasz ?
Żeby nie było, pytam z czystej ciekawości.


upc daje 10mbit/s za 90zl, widocznie jestes biedny i musisz krasc rowery

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 22:25 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Lub jestem jak i zadaję się z ludźmi niższych zarobkach niż ty. Powiedz no ile zarabiasz ?
Żeby nie było, pytam z czystej ciekawości.

Niewiele.
Za 2mbit płacę 51zł + VAT.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 62
Dołączył(a): 4.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 22:39 
Cytuj  
futrol napisał(a):
Farin napisał(a):
Lub jestem jak i zadaję się z ludźmi niższych zarobkach niż ty. Powiedz no ile zarabiasz ?
Żeby nie było, pytam z czystej ciekawości.


upc daje 10mbit/s za 90zl, widocznie jestes biedny i musisz krasc rowery



Jestem ciekaw co byś zrobił gdybyś mieszkała na jakimś zadupiu i jedyna alternatywą dla Ciebie były neo lub jakaś satelita. Nie każdy ma możliwość podłączenia netu z kablówki lub od jakiegos innego dostawcy.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 22:46 
Cytuj  
Cytuj:
Jestem ciekaw co byś zrobił gdybyś mieszkała na jakimś zadupiu i jedyna alternatywą dla Ciebie były neo lub jakaś satelita. Nie każdy ma możliwość podłączenia netu z kablówki lub od jakiegos innego dostawcy.


bym kradl rowery... albo poczekal na dvd z pudelka z gra, do samej gry wystarczy najnizsze lacze z oferty tp, ale i tak kradzione rowery sprawiaja wieksza frajde

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 23:21 
Cytuj  
futrol napisał(a):
Farin napisał(a):
Lub jestem jak i zadaję się z ludźmi niższych zarobkach niż ty. Powiedz no ile zarabiasz ?
Żeby nie było, pytam z czystej ciekawości.


upc daje 10mbit/s za 90zl, widocznie jestes biedny i musisz krasc rowery


oj, widze, że przepłacam dając 81pln za 8mbit


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
Dla mnie ten topic jest poprostu smieszny. Wszystko zalezy od priorytetow - chcesz miec - sciagniesz. Nie chcesz nie sciagniesz. Po co to marudzenie?
Miejsce na dysku? Ktos dobrze zauwazyl, ze mamy 2008rok.

Moze generalizuje, ale zawsze klasyfikowalem ludzi na 2 "gatunki". Tych, co narzekaja na wszystko siedzac na dupie. I tych co zamiast narzekac robia cos ze swoim zyciem - to ma przelozenie na wszystkie aspekty.
Nie stac Cie na cos ? ... to do k... nedzy to zmien, a nie obrzyguj wszystkich na okolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 11:33 
Cytuj  
synu polnocy ze sie tak wyraze to czy kogos stac czy nie, czasami ma zupelnie drugorzedne znaczenie. pewnych warunkow zewnetrznych nigdy nie zmienisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 11:38 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Miejsce na dysku? Ktos dobrze zauwazyl, ze mamy 2008rok.
dokładnie, znana historia z ludzmi którzy maja kompa 5 letniego, a system chca miec 2 miesięczny.

masz kompa 5 letniego graj w gry z 2003 roku i zastanów sie czy XP nie jest za nowy.

no i oczywiście inetrnet provider to dialup od tepsy :wink: 56k jak sie dobrze zapnie 8)


_________________
psn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 12:04 
Cytuj  
Mieszkam na zadupiu polski, okolo 15k mieszkancow, nawet mcdonalda ani innego crapu niemamy ;)


6Mbps mam na luzie juz poltora roku, nie wiem w czym wy macie takie problemy :(


Neostrada...


Co do zarobkow, sorry ale jako rencista mam je gowniane :P
Jak ktos napisal wszystko zalezy od priorytetow ;p jak mialem 13 lat gralem w uo na osi, wiekszosc polaczkow wtedy psioczyla na wielki abonament ...

Sorry zamiast marnowac pieniadze od rodzinki na cukierki i cole wykorzystywalem je na abonament uo.

Wczesniej jak niemialem stalego lacza kazda zlotowke poswiecalem na net, poprzez dial-up.


No ale teraz kazdy chce miec wszystko na talerzu, a sa jeszcze tacy co zamowia sushi poczym sie wkurwia ze dostali surowa rybe ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 5 maja 2008, 12:14 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.