mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 16:23 
Cytuj  
Co racja to racja , nazwy broni zaraz przetłumaczę :) a opis krótki i treściwy tzw. łopatologiczny żeby nikogo nie zanudzać . Szersze opisy będą na forum i w poradnikach . Po prostu żeby strona nie była naga na start dałem mały artykulik o klasach .


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 17:54 
Cytuj  
[GK]_1SHOT napisał(a):
Dodatkowo funcom dostał taki zastrzyk finansowy że gra będzie się miała tylko ku lepszemu i na zmiany z pewnością nie będzie trzeba długo czekać .

Z kad ta gotowke dostal? Bo ostatnio co o Funcomie slyszalem tylko tyle, ze cena ich akcji siegnela dna i odbic sie cos nie moze, oraz ze zwolniono wiekszosc zespolu pracujacego nad AoC, obecnie jakies niedobitki im zostaly...
Na moim pudelku AoC kupionym przed premiera gry pisze, ze obsluguje DX10, ktorego do dnia dzisiejszego nie ma (na polskiej stronie AoC 2009 pisze ze obsluguje DX10, chociaz w wersji beta, do ktorej zostalem zaproszony tego nie ma), niedlugo minie rok, czekam i czekam a tego "lepszego" ciagle nie widac.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 18:15 
Cytuj  
Kasa za abonament + po premierze pl też im pewnie sporo grosza skapnie . Co do samej gry trzeba chyba przyznać że w porównaniu do wersji z maja 2008 została solidnie dopieszczona . Naturalnie nie jest wolna od błędów ale powiedzcie szczerze z ręką na sercu ile gier mmorpg w 8 miesięcy od premiery jest idealnie zrównoważonych i dopracowanych w każdym szczególe ja jeszcze żadnej takiej gry nie widziałem . Z pewnością gracze którzy zakupią wersję pl dostaną produkt dużo bardziej dopracowany a z czasem będzie tylko lepiej . Patrząc całościowo na ogrom przedsięwzięcia jakim jest AOC nie można liczyć na zmiany z tygodnia na tydzień . Jeżeli ktoś z was pracował przy jakimś większym projekcie i nieważne w jakiej branży to sami wiecie jak jest z planami i ich odzwierciedleniem w rzeczywistości . Dajmy AOC szansę , jeśli do połowy roku nic się nie zmieni sam rzucę pierwszy kamień ^^


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 18:29 
Cytuj  
[GK]_1SHOT napisał(a):
Naturalnie nie jest wolna od błędów ale powiedzcie szczerze z ręką na sercu ile gier mmorpg w 8 miesięcy od premiery jest idealnie zrównoważonych i dopracowanych w każdym szczególe ja jeszcze żadnej takiej gry nie widziałem .


Moze nie kazda po 8 miesiacach jest dopieszczona, ale zwykle sa w stanie do tego czasu dac to co obiecali na moment premiery.

No ale nie zamierzam rzucac kamieni, juz w CB postawilem krzyzyk.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 19:09 
Cytuj  
Kasa za abonament + po premierze pl też im pewnie sporo grosza skapnie

Nie zycze potencjalnym graczom AOC PL zle i jesli sie myle w swoich przewidywaniach, to dobrze dla CDP, ale spojrzmy na to racjonalnie. Gra z ograniczeniem wiekowym, sprzedawana w Polsce za prawdziwe pieniazki a nie ratio na trackerze, za ktora trzeba dodatkowo placic comiesieczny abonament w wysokosci 30zl... Nie sadzisz, ze troche zaweza to grono odbiorcow? Jak to nasze "sporo" bedzie sie mialo do "sporo" w wiekszych krajach Europy, nie mowiac juz o Ameryce? W kazdym razie czekam na relacje z polskich serwerow i (bez ironii) zycze dobrej zabawy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 21:29 
Cytuj  
Ja tez dobrze zycze polskim graczom i CDP, boje sie jednak, ze CDP wtopi na tym interesie (gdy negocjowali umowy o AoC bylo glosno, teraz ten tytul powoli umiera, na najludniejszych serwerach trudno spotkac innych graczy, dlatego Funcom zdecydowal sie na laczenie serwerow). A jak raz wtopia, to moze minac duzo czasu zanim ktos z Polski ponownie odwazy sie wejsc na rynek gier MMO.
Bawie sie odrobine w polska bete (a co, nalezy mi sie, Funcom wisi mi jeszcze sporo kasy za to ze gralem w dniu premiery w tego babola ktorego wypuscil, na dodatek placilem za niego).
Tlumaczenie jak to tlumaczenie, do orginalu zawsze duzo bedzie brakowac. Na niektorych nazwach przedmiotow mozna sobie niezle powyginac jezyk. Plec zenska w polskiej wersji nie istnieje, do kobiety w kazdym dialogu NPCe zwracaja sie jak do mezczyzny... no, bywa.
Co do samej ceny to CDP straszliwie chwali sie jaka to ogromnie niska oplate wynegocjowal... coz, cos musza mowic zeby fajnie wygladali, ale w Ultima.pl karta pre-paid do AoC kosztuje 65zl na 60 dni gry (32,5zl na miesiac). CDP wynegocjowal super znizke... 2,50 PLN za miesiac ;P Mimo wszystko, zawsze to taniej, nie ? :).
Zobaczymy ile i jakie serwery Funcom odwazy sie 22 stycznia otworzyc (bo jak sie okazuje to ciagle niewiadoma, chociaz prawdopodobnie na start bedzie 1 PvE).
Pozyjemy, zobaczymy. DX10 w kazdym razie jak nie bylo tak nie ma.

Edit: na gram.pl pre-pid do AoC kosztuje 59zl (29,5zl za miesiac, czyli taniej niz nasz polski genialny abonament), a pre-paid online 54,90 (27,45zl na miesiac). Gadanie o super niskim abonamencie w tym momencie zaczyna byc smieszne.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 23:14 
Cytuj  
Ja popieram inicjatywę CDP i wesprę ich tak jak mogę :) czyli kupię grę nie oglądając się na innych i mam nadzieję że takich osób będzie więcej . To pierwsza lokalizacja pl płatnego mmorpg i trzeba się liczyć z tym że w przypadku klapy CDP nieprędko nam Polakom dane będzie skorzystać z 2 szansy . Komentarze z polskiej bety są w większości bardzo pozytywne a to przecież wciąż tylko beta i w dalszym ciągu trwają prace nad dopieszczeniem tytułu przed polską premierą . Ludzie z funcomu z pewnością nie są idiotami i uczą się na błędach stąd tak przesunięta w czasie polska premiera , z pewnością nie powtórzą zeszło rocznego błędu .


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 23:24 
Cytuj  
Nam Polakom bardzo zalezy na sukcesie CDP.
To dla nas jedyna szansa na serwery gdzie bedziemy mogli kultywowac ojczysty jezyk, czasami przeklnac siarczyscie, innym razy zacytowac Mickiewicza.Polskie projekty trzeba wspierac, pieniazki dawac, w stopki calowac.Kthxbye


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 23:44 
Cytuj  
Mi zalezy na tym, zeby gry byly wydawane lokalnie, bo czasem lubie sobie czule podotykac pudelko, ale dzielenie community na poszczegolne panstwa to niezbyt szczesliwy pomysl. To nie jest "tylko" beta, to jest produkt istniejacy i sprzedajacy sie od ponad pol roku. Szczerze watpie, zeby CDP mialo jakikolwiek wklad w naprawianie czegokolwiek poza literowkami w swoim tlumaczeniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 00:05 
Cytuj  
Bede szczery. Funcom ma za malo ludzi a za duzo proboje zrobic.
To jak proba produkcji 200% energii z paliwa. Nie da sie. Albo maja plan i zatrudnia wiecej pracownikow albo zaczna liczyc na cud.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 11:06 
Cytuj  
Nie dramatyzujmy, AoC nie zwojuje świata, ale zagnieździ się w swojej niszy i będzie dalej się rozwijał dla kilkuset tysięcy graczy. Populacja przestała spadać, a nawet trochę rośnie.

Były drastyczne zwolnienia w FC, ale głównie w community support. Na początku, kiedy gra sprzedała się w 700 tyś. egz. było za mało ludzi w tym dziale. Zatrudnili nowych. Teraz, kiedy spadła populacja, te nadwyżki pracowników były zbędnę, więc... nara.

AoC pomimo tego, że dalej ma ogromne, gigantyczne braki w PvP contencie ma to, czego brakuje innym MMO - super grafę i combat system. Dlatego w AoC ludzie grają i będą grać.

Fakt, faktem - AoC jest teraz dla ludzi, którzy tolerują i potrafią się bawić PvE. Jeśli nastawiasz się na piur PvP, zginiesz z nudy. Jednak nie jest tak, że FC będzie rozwijał tylko PvE content. To wierutna bzdura. PvP też będzie rozwijane - vide testowane już na test live coś a'la pvp loot - dropable pvp resources. Wiem, że to mało, ale zawsze coś. Krok w dobrym kierunku, więc - powtarzam się - "nie dramatyzujmy".

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 13:46 
Cytuj  
Hmm powiem też pare zdań od siebie. Pomimo, że prowadzę serwis o Age of Conan od premiery tj. od maja 2008 nie grałem w AoC dłużej niż miesiąc, a wielu moich znajomych gra do dzisiaj. Pozostałem przy WoWie. Teraz po tym co zobaczyłem w WotLK postanowiłęm zagrać w AoC na polskim servie. Oczywiście nie bedę kwestionował tego, że WoW to nadal świetna gra ale chyba trochę mi się przejadła. Grając 4 lata w WoWa nauczyłęm się, że największą frajdę sprawia mi praca z Community i cały Social, a nie zdobywanie kolejnego Achievmentu. Dlatego razem z ekipą postanowiliśmy stworzyć polską dywizję Circle of Nine na polskim Serverze. AoC 2009 to całkiem inny AoC niż ten 2008.

Pomimo fali krytyki jaka spływa na Funcom i CDP wierzę, że operacja AoC PL się powiedzie i będziemy mieli dobrego w całości spolszczonego MMORPG.

Lepsza komunikacja na serverach napewno pociągnie za sobą nowe inijatywy np. turnieje może nawet ligi PvP?

Ja w to wierzę.


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....


Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 13:30 
Cytuj  
To czy będą serwy pvp będzie zależne od na graczy . Jeśli serwer pl zacznie żyć i odniesie sukces postawią serwer pvp troche to co prawda pokrętne bo większość chciała by na starcie pvp :) no ale co poradzić . Gracze którzy przygodę z aoc rozpoczną po raz pierwszy właśnie na pl serwie będą chociaż mieli czas by zaznajomić się z grą i pracą zespołową nim ruszą ku swojej pierwszej dziewiczej bitwie player versus player ...


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 13:37 
Cytuj  
Napewno maja dylemat, zastanawiaja sie czy po miesiacu jeden serwer bedzie mial populacje pozwalajaca na gre i na utrzymanie projektu, a drugi co zrobic jak ludzie chca serwera pvp ?
Ciekawe na jaka licza populacje, teoretycznie 15 tysiecy ludzi pozwala na to by bylo na serwerze 2-3 tysiace online, no i chyba taki jest rynek tej gry w polsce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2009, 14:14 
Cytuj  
pve w conanie niestety rewelacyjnie nie bylo.
ale jako dodatek do ffa pvp bylo ok.

nie wyobrazam sobie aoc na serverach pve...


Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 10:13 
Cytuj  
Dostałem do wypełnienia ankietę jako osoba która pobrała betę i zakupiła polska wersję w preodrerze . W ankiecie było pytanie między innymi o cenę abonamentu oraz preferowany typ serwera . Jak mówią nadzieja matką głupich ale być może już na starcie otrzymamy serwer pvp i być może ciut niższy abonament ^^


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 11:00 
Cytuj  
[GK]_1SHOT napisał(a):
i być może ciut niższy abonament ^^


http://www.cdprojekt.pl/news.asp?id=10184


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 11:53 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
[GK]_1SHOT napisał(a):
i być może ciut niższy abonament ^^


http://www.cdprojekt.pl/news.asp?id=10184


Cytuj:
Stawka abonamentowa dla tych osób będzie wynosić przez pierwsze 3 miesiące (po zakończeniu darmowego okresu) jedynie 19,90 złotych!

troche dziwne
bo przez pierwsze 3 miesiace place abo z rabatem - jak gra jest nowa pachnaca i cudna
a po 3 miesiacach - jak dochodze do chujowej czesci gry i znudzenia - kaza mi placic full stawke
malo zachecajace ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 12:12 
Cytuj  
Raczej chodzi tu o graczy przenoszących swoje konta z serwerow już istniejących, więc gra nie jest nowa, pachnąca a stara i znana, jedynie na nowym serwerze, który starają się zaludnić. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 12:27 
Cytuj  
a czy da sie w jakis sposob na jednym koncie grac na polskich serwerach i angielskich (zakladajac ze placilbym normalny abonament)?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.