mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 23:25 
Cytuj  
btw wybieram soldiera, ale mam zagadke którego :P
Poważną ....

pewnie zdecyduje w ostatnim momencie przed retailem


_________________
psn

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 00:00 
Cytuj  
Też mam dylemat. Podoba mi się conqueror, barbarian i assasin pod względem gameplaya. Ranger ze względu na potencjalną przeżywalność w mass pvp. Szkoda, że nie ma więcej newsów o end game pvp bo postać chcę wybrać właśnie pod to.

Generalnie conqueror jest group friendly ( aury, okrzyki, banner ) ma ok zbroję i ciekawe featy ( 2h mi się bardzo podoba xD ). Świetnie mi się gra conquerorem, nie wiem czemu, po prostu czuję bluesa jak gram tą postacią.

Barbuś robi niby wiekszy dmg od conquerora ( chociaż widziałem różne opinie ) kosztem pancerza co automatycznie czyni go łatwiejszym celem i zapewne będzie padał zdecydowanie częściej od conquerora.

Assasin - wiadomo, burst damage bardzo dobry, papierowa zbroja ale można ( teoretycznie ) uciec jak robi się gorąco i wejść w stealth. Jeśli się skoncentrują na assasinie to chwila i leży.

Ranger - usadawia się pomiędzy frontem (guardian, conqueror, itd. ) za healerami ( z tego co widziałem to heale mają cone effect i taki priest musi stać bardzo blisko jeśli heal ma wejść ) i przed casterami ( demonologist itd. ). Jest właściwie w najlepszym miejscu, może używać medium armor, ma dobry damage. Coraz bardziej skłaniam się ku tej postaci.

Healerem tudzież casterem bardziej ofensywnym nie lubię grywać, nie mój styl.
Guardian to main tank w grze tak więc podziękuję. Wróg musi poczuć, że dostał w czerep xD a guardian mi tego nie zapewni.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 02:28 
Cytuj  
Ja na poczatku planowalem Conquerorem grac ale coraz bardziej ciagnie mnie do Rangera... Boje sie tylko, ze Ranger moze sie okazac 'legolasowa' klasa i 1/3 populacji to beda 'neostradowe elfy' z lukami...


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 07:40 
Cytuj  
Mam pytanie może troszeczkę przedwczesne ale sie napaliłem na demonologa :D tylko się zastanawiam jakie on ma możliwości cc tudzież możliwość zwyczajnego oddalenia się na bezpieczną pozycję:) na filmikach pada non stop jak dopada go klasa siekająca...


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 08:00 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
Mam pytanie może troszeczkę przedwczesne ale sie napaliłem na demonologa :D tylko się zastanawiam jakie on ma możliwości cc tudzież możliwość zwyczajnego oddalenia się na bezpieczną pozycję:) na filmikach pada non stop jak dopada go klasa siekająca...

Wiekszosc filmikow jest do 20lvl..
Zreszta ma tam jakies CC, roota.
Ogolnie to CC polega na tym ze twoje tanki nie dopuszcza wrogich tankow do ciebie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 08:26 
Cytuj  
jak znam zycie to rangera nerfna po 2 miesiacach i bedzie totally useless class do czegokolwiek z wyjatkiem moze solowania w pve ;-p

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 08:57 
Cytuj  
Ciężko mówić o detalach klas przy obecnym braku balansu. Dla przykładu Tempest i Demonologist rzucają 10sec stun a potem root i zjeżdżają co do zasady każdego nie priesta w tym czasie. W grupie wygląda to ciut bardziej zbalansowanie ale 1/1 wymaga sporo balansowania.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 08:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak znam zycie to rangera nerfna po 2 miesiacach i bedzie totally useless class do czegokolwiek z wyjatkiem moze solowania w pve ;-p


Ranger został znerfiony parę dni temu. Teraz jest przeciętniakiem.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 09:42 
Cytuj  
Bylek napisał(a):
Barbuś robi niby wiekszy dmg od conquerora ( chociaż widziałem różne opinie ) kosztem pancerza co automatycznie czyni go łatwiejszym celem i zapewne będzie padał zdecydowanie częściej od conquerora.
poważnie się zastanawiam jak wyglada guardian na lvl 80 w pvp, on ma 2x wiecej zycia niż cokolwiek innego. nawet przy niskim dmg moze wymiatac.
dark templar chyba 1h mi nie odpowiada, conqueror nie ma tarczy (wypadało by soldierem móc tankowac) dlatego jeżeli da sie z guardiana wycisnać dobry lvling i pvp nawet jesli nie najlepszy to chyba wejde w to

conquerorem gra mi się najlepiej a mam juz z 7 10+:D


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 09:58 
Cytuj  
Ja niestety do OP sie nie dostałem :P chyba że na FP nadal można kluczyki dostac :/ nastawiam sie na PoM albo Guardiana eventualnie Demo .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 10:01 
Cytuj  
post o tankowaniu w aoc

http://forum.goonheim.com/showthread.php?t=256


_________________
psn


Posty: 19
Dołączył(a): 25.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 10:06 
Cytuj  
Z tego co wyczytalem to barbarian ma aoe ataki a czy conqueror tez ma jakies ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Arranis napisał(a):
Z tego co wyczytalem to barbarian ma aoe ataki a czy conqueror tez ma jakies ?
w pve każdy da rade. chodzi o to żeby móc grac i to i to. dlatego myśle nad polearm spec guardiana :wink: ten to ma AOE !

"a) polearms look badass
b) plate armor should look badass
c) stamina attacks sound HUGE for group PvP to pin people down for the focus fire /assist trains.
d) meatshielding your own squishies sounds HUGE for group pvp
e) bonus option to respec to an oft much needed tank position for PvE"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 10:58 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Ciężko mówić o detalach klas przy obecnym braku balansu. Dla przykładu Tempest i Demonologist rzucają 10sec stun a potem root i zjeżdżają co do zasady każdego nie priesta w tym czasie. W grupie wygląda to ciut bardziej zbalansowanie ale 1/1 wymaga sporo balansowania.

V.

Po co balansowac 1v1. Grupowy balans zrobic duzo latwiej jest :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 17:57 
Cytuj  
Sporo osob zastanawia sie nad wyborem Conq / Barb...

Tutaj link do tematu na oficjalnym forum, w ktorym gracze porownuja te dwie klasy w PvP.

http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=80021

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 18:42 
Cytuj  
simo napisał(a):
Sporo osob zastanawia sie nad wyborem Conq / Barb...
moim zdaniem te dwie klasy nie maja wiele wspólnego poza wyglądem. jeden to soldier drugi assasin

wlasnie koncze lvlowac guardiana i o dziwo quasimodo bossa lvl 13 rozjechałem lekko guardianem lvl 11 podczas gdy wczoraj conquerorem lvl 12 próbowałm go z 8 razy.

guardian mi sie podoba coraz bardziej. tak czy tak bedzie to soldier na 100%


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 18:46 
Cytuj  
No ja juz sie zdecydowalem na Heralda - DD melee + spelldmg, duzo aoe, wodotryski, hit & run ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 20:21 
Cytuj  
Ja sobie pogram demonologist albo tym co sie w demona zmienia :D

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 20:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
simo napisał(a):
Sporo osob zastanawia sie nad wyborem Conq / Barb...
moim zdaniem te dwie klasy nie maja wiele wspólnego poza wyglądem. jeden to soldier drugi assasin

wlasnie koncze lvlowac guardiana i o dziwo quasimodo bossa lvl 13 rozjechałem lekko guardianem lvl 11 podczas gdy wczoraj conquerorem lvl 12 próbowałm go z 8 razy.

guardian mi sie podoba coraz bardziej. tak czy tak bedzie to soldier na 100%


Ja wybor uzalezniam od istotnosci stealtha u Barba... Jednak zawsze preferowalem otwarta walke, szarze w sam srodek walki. Wiec jesli okaze sie, ze Barbem trzeba bedzie sie skradac aby byc efektywnym w PvP wtedy zapewne wybiore Conq-a.

A propos charge wlasnie... Czy ktoras z tych klas posiada cos na ksztalt charge jaka znamy u warra z WoW-a ? Przyznam, ze byla to jedna z moich ulubionych umiejetnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 20:37 
Cytuj  
simo napisał(a):
Czy ktoras z tych klas posiada cos na ksztalt charge jaka znamy u warra z WoW-a ? Przyznam, ze byla to jedna z moich ulubionych umiejetnosci.
tak to talent, ala combo czyli raczej jak intercept - guardian
Shield Charge


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 maja 2008, 20:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.