mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 23:28 
Cytuj  
Dae napisał(a):
ale Huragan jeśli mnie pamięć nie myli to possysa w PvE big time, więc nie wiem o co chodzi, pamiętam jak dziś tego DPS Shamna w MC :P



buahahaha, niezle masz jazdy Dae... powiedz co cpasz ? Nigdy nie bylem DPS shamkiem, zawsze resto :)
Ale to milo ze mnie pamietasz, bo ja ciebie juz dawno zapomnialem :)

@konrador
Lubie PvP, ale nie lubie open PvP (nie mam juz tyle czasu na gre jak kiedys).. ot taka mala roznica :)

@Karati
nic nie stoi rowniez na przeszkodzie by na serverach PvE grac PvP :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 00:52 
Cytuj  
Okejas, ale to chyba nie powod, zeby bez powodu (?) atakowac graczy preferujacych PVP, twierdzac, ze to napalone, niewyzyte trzynastolatki.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 06:36 
Cytuj  
ze wstępnych informacji:

najlepszy server
najlepszy server PvP
najlepsze gildie

goes to ....

FURY

<oklaski>

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 06:52 
Cytuj  
Oj Huragan kitu mi nie wciskaj, 2handed bodajże axe i leciałeś na trashe przed Luckiem, same początki :D Ale Cię z raidu wywalili bo dpsu nie robiłeś żadnego... A to , ze masz słabą pamięć to nie moja wina, a jeszcze byłem z tobą w takiej śmiesznej gildi też na początku nie pamiętam nazwy ale ogólnie GM cię lubił :o Więc 80% członków opuściło gildie w proteście, że Ty w niej jesteś :P Ja to jeszcze pamiętam cię z wypowiedzi na forum a raczej trollowania gildii "Black Aeons".

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 07:07 
Cytuj  
Dae napisał(a):
2handed bodajże axe i leciałeś na trashe przed Luckiem, same początki :D Ale Cię z raidu wywalili bo dpsu nie robiłeś żadnego...


dziadku Dae, chcesz kupic koszulke Fan Clubu Huragana ? Jedyne 19,99 euro ? :)
Nigdy nie bylem dps szamanem , zapamietaj to to sobie raz na zawsze w swojej starej i pustej lepetynie.

Co do nazw i ilosci serverow, to nie podzielam obaw ze bedzie ich za duzo. Przy premierze WoWa bylo jeszcze wiecej serverow i jakos sie zapelnily. Hype Conana jest porownywalny z hype jaki mial WoW, wiec nie dziwne , ze Funcom sie dobrze przygotowal od tej strony i chce uniknac whinow, ze nie mozna sie dostac na przepelniony server.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 08:54 
Cytuj  
Kupiłbym koszulkę "Huraganom dziękujemy" :D

Winny sie tłumaczy jak to mówią :) W sumie ciesze się, że będziesz grał na PvE w takim wypadku się nie spotkamy... Chodzi mi o to, że nie nadajesz sie ani na PvP ani na PvE a robisz z siebie eksperta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 09:03 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Kupiłbym koszulkę "Huraganom dziękujemy" :D

Winny sie tłumaczy jak to mówią :) W sumie ciesze się, że będziesz grał na PvE w takim wypadku się nie spotkamy... Chodzi mi o to, że nie nadajesz sie ani na PvP ani na PvE a robisz z siebie eksperta.

nie masz z czego. Niechcialbym pod miastem gankowac Huragana ? :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 09:24 
Cytuj  
ja licze tez na polityke w AoC i obawiam sie ze serwery PvE beda jej pozbawione
zreszta Huragan pomysl
jak ktos Cie wkurwi - to bedziesz mogl sie zrobic czerwony i ewentualnie potupac nozkami
jak bedzie spot z mobami pelny to bedziesz czekal jak po srajtasme w 80-tych
jak ktos Ci przyblokuje wejsce to bedziesz musial go ladnie prosic aby sie przesunal
piszesz ze chcecie sobie spokojnie lvlowac
to az takie z Was psychiczne wraki ze nie wytrzymujecie PvP? ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 09:31 
Cytuj  
w wowie bylo ostre gankowanie, ale jak ktos podnosil cisnienie to nie mozna bylo go nawet zj****c a tutaj beda sie sypac bluzgi i to ostro - juz widze asasinow ktorzy wjezdzaja w plecy jak ma sie 3 moby na klacie i 30% hp ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 09:33 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
w wowie bylo ostre gankowanie, ale jak ktos podnosil cisnienie to nie mozna bylo go nawet zj****c a tutaj beda sie sypac bluzgi i to ostro - juz widze asasinow ktorzy wjezdzaja w plecy jak ma sie 3 moby na klacie i 30% hp ;)

E tam 5 mininow necro biegnacych i wykanczajacych przeciwnika bez ani jednego dota :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 10:56 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
zreszta Huragan pomysl
jak ktos Cie wkurwi - to bedziesz mogl sie zrobic czerwony i ewentualnie potupac nozkami
jak bedzie spot z mobami pelny to bedziesz czekal jak po srajtasme w 80-tych


Widzisz i tutaj sie roznimy :) Mnie nic nie wkurwi w grze, bo traktuje to jako relaxik.. a jak ty grasz by sie wkurwiac to wspolczuje :) Ale to dobrze, ze tacy wkurwiajacy sie gracze pojda na PvP, przynajmniej bedzie spokoj na PvE serverach a wy sobie robcie DRAMA ze wam ktos spota zajal :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 11:04 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Lufanga napisał(a):
zreszta Huragan pomysl
jak ktos Cie wkurwi - to bedziesz mogl sie zrobic czerwony i ewentualnie potupac nozkami
jak bedzie spot z mobami pelny to bedziesz czekal jak po srajtasme w 80-tych


Widzisz i tutaj sie roznimy :) Mnie nic nie wkurwi w grze, bo traktuje to jako relaxik.. a jak ty grasz by sie wkurwiac to wspolczuje :) Ale to dobrze, ze tacy wkurwiajacy sie gracze pojda na PvP, przynajmniej bedzie spokoj na PvE serverach a wy sobie robcie DRAMA ze wam ktos spota zajal :)

nic Cie nie wkurwia?
0 emocji? kurde Wy tam macie sekte jakas a nie gildie ;)


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 11:30 
Cytuj  
Kod:
Widzisz i tutaj sie roznimy  Mnie nic nie wkurwi w grze, bo traktuje to jako relaxik.. a jak ty grasz by sie wkurwiac to wspolczuje Ale to dobrze, ze tacy wkurwiajacy sie gracze pojda na PvP, przynajmniej bedzie spokoj na PvE serverach a wy sobie robcie DRAMA ze wam ktos spota zajal

Cała twierdza :D Takie zaspane kluchy... Ej idziemy na raid?? nieeeee lepiej porozmawiajmy o napalonych nastolatkach na pvp :]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 11:38 
Cytuj  
a według ciebie co jest dziwnego w rozmowach o napalonych nastolatkach?:D

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 11:40 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
a według ciebie co jest dziwnego w rozmowach o napalonych nastolatkach?:D


TRUE :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 11:40 
Cytuj  
Karati napisał(a):
Kod:
Widzisz i tutaj sie roznimy  Mnie nic nie wkurwi w grze, bo traktuje to jako relaxik.. a jak ty grasz by sie wkurwiac to wspolczuje Ale to dobrze, ze tacy wkurwiajacy sie gracze pojda na PvP, przynajmniej bedzie spokoj na PvE serverach a wy sobie robcie DRAMA ze wam ktos spota zajal

Cała twierdza :D Takie zaspane kluchy... Ej idziemy na raid?? nieeeee lepiej porozmawiajmy o napalonych nastolatkach na pvp :]

Nie wszyscy gracze PvP to małolaty ze zmazami nocnymi odreagowywanymi w grze... <---- mógł bym tak bezsensownie uogólnić, tylko po co? Zniżyć się do Twojego poziomu dyskusji? Nah, idę lepiej pomarzyć sobie razem z żoneczką o ciepłych kluchach z nadzieją, że nasze dziecko 'takie' nie będzie. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 12:08 
Cytuj  
Słuchajcie skończmy ten bezsens... przyszedł jakiś Huragan zjechał ludzi co grają na serverach pvp i zadowolony jest że się teraz każdy wcina... Według mnie gostek po prostu ma jakiś problem z ludźmi z pvp... pewnie bo mocno tłukli na BLu... A co do wszystkich graczy twierdzy, co sie za nim tak wstawiają to nie wiem o co chodzi.... Przecież twierdza to fikcja nie gildia... te całe forum zapchane jakimiś wątkami o polityce o lewicowcach i prawiczkach... co chwila jakiś Shinoda opowiada o swoim extra PCcie albo wieczny problem klimatycznych nicków...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
Hype Conana jest porownywalny z hype jaki mial WoW


Jasne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 12:21 
Cytuj  
Ach te dzieci, jakie one są cudowne 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 12:26 
Cytuj  
pierdole, musze byc z huraganem w jednej gildii, prawdziwa indywidualność z niego nawet jak na polskie standardy:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.