mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 16:56 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To albo serwy maja ultra niskiego capa, albo Funcom jest tak pewny sukcesu. Mam nadzieje, ze to drugie i sie nie przejada. Pierwsze merge serwerow po 2 miesiacach to bylby ladny fail.

Lepiej postawić za dużo serwerów, niż mało i znosić wściekłośc klientów nie mogących się wbić na serwer :P.


Nie no Vanguard z tego co pamietal mial w cholere serwerow i skonczylo sie mergem... Za czasow wszystkich serwerow to ludzi nie bylo w ogole, teraz jest "TROCHE" lepiej

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 16:59 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To albo serwy maja ultra niskiego capa, albo Funcom jest tak pewny sukcesu. Mam nadzieje, ze to drugie i sie nie przejada. Pierwsze merge serwerow po 2 miesiacach to bylby ladny fail.

Lepiej postawić za dużo serwerów, niż mało i znosić wściekłośc klientów nie mogących się wbić na serwer :P.


Nie no Vanguard z tego co pamietal mial w cholere serwerow i skonczylo sie mergem...

Vanguard już było wiadomo w czasie bety ze ebdzie epic failem. AoC nie bedzie napewno.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 16:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To albo serwy maja ultra niskiego capa, albo Funcom jest tak pewny sukcesu. Mam nadzieje, ze to drugie i sie nie przejada. Pierwsze merge serwerow po 2 miesiacach to bylby ladny fail.

wlasnie aby byly merge po miesiacu - jak sie ludzie odnajda i osiada
dobre merge nie jest zly ;)
wole to niz zostac nagle na serwerze duchu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 17:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Vanguard już było wiadomo w czasie bety ze ebdzie epic failem. AoC nie bedzie napewno.

Myslalem ze to bugi i performance zabily gre, bo dla mnie nadal jest calkiem dobra gra.
Co do AoC to troche bugow jest, dziwilem sie ze na pasku postepu mam jeszcze ProgressTxtBar, albo ze zabilem moba samemu bedac martwy, no ale bez przesady, VG mialo wieksze bugi.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 18:02 
Cytuj  
Huragan, nie trolluj. A jak nie trollujesz, to wez raz na zawsze wyrzuc z siebie, co ci si stalo i skoncz.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 18:36 
Cytuj  
Konrador, no wez przestan.. najbardziej trollowe forum w Polsce a ty z takimi tekstami "nie trolluj" wyskakujesz :) Opanuj sie chlopie :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 19:05 
Cytuj  
mam nadzieje ze da sie coś ustalić i będzie można większoscia ludzi wbic sie na jeden serwer i stworzyc obore z czasow starego dobrego BL`a przed migracja ;)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 19:06 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
mam nadzieje ze da sie cos ustalic i bedzie mozna wiekszoscia ludzi wbic sie na jeden serwer i stwirzyc obore z czasow starego dobrego BL`a przed migracja ;)


wiekszosc to bedzie grala na polskich serverach od wrzesnia :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 19:08 
Cytuj  
tak, ale do wszesnia trzeba gdzies grac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 19:32 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
iniside napisał(a):
Vanguard już było wiadomo w czasie bety ze ebdzie epic failem. AoC nie bedzie napewno.

Myslalem ze to bugi i performance zabily gre, bo dla mnie nadal jest calkiem dobra gra.
Co do AoC to troche bugow jest, dziwilem sie ze na pasku postepu mam jeszcze ProgressTxtBar, albo ze zabilem moba samemu bedac martwy, no ale bez przesady, VG mialo wieksze bugi.

Wieksze.. Fakt,
Mi sie VG generalnie nie podobał. EQ2 był dużo lepszy, ładniejszy poprostu bardziej cool.
AoC, pod tym wzgledem bedzie ok. Da sie co najwazniejsze grac, w VG zaraz po starcie grac sie nie dalo poprostu..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 20:29 
Cytuj  
Lil napisał(a):
... Owszem, zwolennicy open PvP (glownie napalone, niewyzyte nastolatki) robia duzo szumu, ale pograja miesiac i stwierdza, ze mechanika AoCa nie nadaje sie pod PvP :)


Zwolennicy PVE (glownie napalone, niewyzyte nastolatki) robia duzo szumu, ale pograja miesiac i stwierdza, ze mechanika AoCa nie nadaje sie pod PvE :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 20:45 
Cytuj  
a ja mysle wprost przeciwnie.
po 2 miesiacach polowa kidsow spieprzy na pve server bo bedzie miala dosc.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 20:48 
Cytuj  
najbardziej trollowe forum w Polsce

Nie najbardziej. A jesli nawet by tak bylo, to nie znaczy, ze jest to miejsce na prowokowanie takich sytuacji. Nie lubisz PVP? Nie graj i nie zmyslaj - proste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 20:59 
Cytuj  
konrador napisał(a):
najbardziej trollowe forum w Polsce

Nie najbardziej. A jesli nawet by tak bylo, to nie znaczy, ze jest to miejsce na prowokowanie takich sytuacji. Nie lubisz PVP? Nie graj i nie zmyslaj - proste.

Huragan ma kompleksy. Pewnie go kiedys go jakis 20lvl mniej pojechal i dalej jest w szoku,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 21:15 
Cytuj  
ale Huragan jeśli mnie pamięć nie myli to possysa w PvE big time, więc nie wiem o co chodzi, pamiętam jak dziś tego DPS Shamna w MC :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 21:47 
Cytuj  
Ale w Twierdzy widac jest odlam i to dosc spory bo nie kazdy chce sie pchac na serwery PvE, Huragan pilnuj trzodki bo mam pm-y o invity :)

A tak na serio to juz nie ma sensu dyskutowac przeciez gdzie kto ma zamiar grac, chcesz sie meczyc w PvE to prosze bardzo, lubisz PvP to tez twoja sprawa, ja od poczatku wiedzialem ze interesuje mnie PvP bo trzy lata gry w WoW-a potrafi wykonczyc i mozna miec dosc PvE, a inne gry to w wiekszosci okazlay sie crapem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 21:51 
Cytuj  
Cytuj:
ale Huragan jeśli mnie pamięć nie myli to possysa w PvE big time, więc nie wiem o co chodzi, pamiętam jak dziś tego DPS Shamna w MC

Wezcie przestancie mowic tak na niego bo sie zamknie w sobie albo w swojej twierdzy:P

Co do pve/pvp - na pve nie bedzie takiej zabawy miedzy graczami jak na pvp... zato nic nie stoi a przeszkodzie gry pve na serverach pvp... bo mechanika AoC jest taka ze skill w pvp przyda sie w pve...

Wiem ze to zagmatfane bo jestem po piwie:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 23:00 
Cytuj  
Wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby ustalić dla ogółu polskiego community po konkretnym serwerze PvP oraz PvE. Będzie to pomocne przy wyborze serwa zarówno dla tych którzy lubią grać w dużym polskim gronie, jak i będzie to wzkazówka jakiego realmu nie wybrać dla tych którzy lubią się całkowicie odizolować.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 23:04 
Cytuj  
proponuje jak bylo z wowem - 7my alfabetycznie od gory - pve lub pvp :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 23:06 
Cytuj  
Karati napisał(a):
Wiem ze to zagmatfane bo jestem po piwie:P

Tata dal lyka pierwszy raz w zyciu? Ta, niezapomniane uczucie... hehe
W kwestii serwerow popieram kassei. Dobrze miec oglad kto, gdzie z kim etc. Latwiej bedzie cos wybrac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.