mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 9.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 06:12 
Cytuj  
Witam właśnie przebrnołem przez większość informacji o AoC z tego forum :).

Obecnie gram w wow-a i mam pytanie czy moglibyście podkreślić różnice między tymi grami, niechodzi mi o mechanikę gry czy o lore. Ale jakieś dokładniejsze informacje o end-game contest. Krótko mówiąc co mnie miałoby zatrzymać w grze po osiagnięciu 80 lvl i zebraniu tego podstawowego gearu ?.

Prosiłbym tez o garść szczegółów o rozwiązaniu itemizacji w grze, jaki ma wpływ na grę czy jest aż tak pociągnieta do absurdu jak w wow?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 06:17 
Cytuj  
sebeqq napisał(a):
Prosiłbym tez o garść szczegółów o rozwiązaniu itemizacji w grze, jaki ma wpływ na grę czy jest aż tak pociągnieta do absurdu jak w wow?


Zagraj w EQ2 to zobaczysz itemizacje pociagnieta do granic absurdu :) W WoWie to pestka .
End-contentu w AoCu nikt jeszcze nie widzial, bo FunCom nie udostepnil go w betach. Ale pewnie bedzie standardowo... instancje PvE oraz jakies arenki/mini gierki PvP... to samo co wszedzie :>

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 06:50 
Cytuj  
Nie będę się rozpisywał po prostu obejrzyj filmiki

AoC vs WoW
http://www.youtube.com/watch?v=x-V3XzdiHQE
http://www.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg



wracając do twego pytania masz tu parę informacji nt. craftingu
http://www.mmo24.pl/index.php?page=65

:lol:


Posty: 4
Dołączył(a): 9.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 07:58 
Cytuj  
Krótko mówiąc trzeba czekać aż pierwsze gildie dociagna do max lvl i zaczna raidować :) wtedy się okaże czy warto.

Chociaż z drugiej strony to tylko ~120 zl i 1 miesiąc gratis (więcej niż jakikolwiek single player)

btw na athlonie 3.0/7800gt 256mb/1gb ramu jest sens zaczynac (low detale) ?

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 08:01 
Cytuj  
dokup za 60 zł 1 GB i płynnie pograsz, a co do zabawy po 80 to ja liczye na 2-3 dni w tygodniu zaatakowac/bronić keepa a reszta to PvE plus trochę PvP na BG open etc.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2008, 08:11 
Cytuj  
sebeqq napisał(a):
Witam właśnie przebrnołem przez większość informacji o AoC z tego forum :).

Obecnie gram w wow-a i mam pytanie czy moglibyście podkreślić różnice między tymi grami, niechodzi mi o mechanikę gry czy o lore. Ale jakieś dokładniejsze informacje o end-game contest. Krótko mówiąc co mnie miałoby zatrzymać w grze po osiagnięciu 80 lvl i zebraniu tego podstawowego gearu ?.

Prosiłbym tez o garść szczegółów o rozwiązaniu itemizacji w grze, jaki ma wpływ na grę czy jest aż tak pociągnieta do absurdu jak w wow?


proponuję też www.gametrailers.com -> jest tam sporo fajnych filmików dotyczących age of conan - w tym nawet pokazane jest jak wyglada budowanie zamków :)oraz bardzo krótki atak :)
pozdrawiam serdecznie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.