mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 21:00 
Cytuj  
Ale co ja z tego bede mial, ze sie go pozbede ? Nie chce mi sie biegac za gosciem tylko po to zeby go zatluc i zeby ten stracil XP... Czasem mnie nachodzi jak jestem w zlym nastroju, ale zeby budowac na tym istote PvP. Oby tak nie bylo.

Za PvP powinien stac jakis glebszy sens. Np. jak w w WAR. Tam PvP ma wplyw na calosc rozgrywki. Nie zdobedziesz miasta czy twierdzy, nie mozesz rozwijac dalej swojej postaci.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 21:06 
Cytuj  
Cytuj:
Ale co ja z tego bede mial, ze sie go pozbede ?



Raczej pomyśl ile ty lub twoja gildia możecie stracić jak go (ich) się nie pozbędziecie.

Cytuj:
Nie chce mi sie biegac za gosciem tylko po to zeby go zatluc i zeby ten stracil XP.


Nie rozumiesz, masz ganiać za gościem i go zatłuc bo jak nie to on i jego koledzy zatłuką ciebie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 28
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 21:56 
Cytuj  
Jest jakieś info czy 23 wejdą jakieś nowe serwery?? żeby Ci co nie grali na EA mogli zacząc od nowa na swierzym serwie ... i mieli jakieś szanse, a nie zostali "zgnojeni" przez już lepszych graczy którzy grali na EA ??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 22:04 
Cytuj  
shadun jak nie wkleja zdjec swojego uja to nawet dobrze pisze, chyba ban mu wyszedl na zdrowie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 22:12 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
shadun jak nie wkleja zdjec swojego uja to nawet dobrze pisze, chyba ban mu wyszedl na zdrowie...
moze on tak, ale ty jak zawsze nie masz nic do napisania.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 22:38 
Cytuj  
sebeq2: na pewno będą.

ps. hm.. co do pvp aby sie to nie okazało tak jak z wowem i adekwatnością poziomu trudności zdobycia przedmiotów... ze 2-3 godzinki tygodniowo i masz sprzęt porównywalny z tym co kolsie raidują po 3-6 dni w tygodniu a jak idziesz coś wyfarmić to byle neoboy rozwala cię co siedzi i afkuje na BG bo ma w chu... res.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 22:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakie penalty za smierc albo za ganking? Mozecie sie tak meczyc w azjatyckich gowienkach typu l2. Smierc w pvp powinna sie wiazac z mozliwoscia utraty sprzetu i zlota, a dla pk okazja do zdobycia sprzetu i zlota. Wszelkie punkty honoru, exp, debet na expie i inne wynalazki to debilizm wprowadzajacy do gry sztucznosc.

co wy chcecie z tego zrobić tibie czy co? Życze powodzenia w grze, w której tracisz exp, kase i sprzęt. np bijesz kilka tygodni lvle, grindujesz kase, zdobywasz gear po wielu wyrzeczeniach i podchodzi do ciebie typ z qmplami i zdobywa twój sprzęt, kase i ci lvl obniża do 1szego i musisz wszystko od nowa robić. Wg mnie powinni zrobić hmm exp za zabicie kogoś ( w końcu to logiczne że po walce z kimś nabiera się wprawy), reputacja powinna rosnąć bądź maleć w zalezności od frakcji i np za ileśtam outdoor killów powinien być jakiś tytuł.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 22:46 
Cytuj  
Cytuj:
co wy chcecie z tego zrobić tibie czy co?


Strasznie wąskie horyzonty masz. Rozumiem że to jedyny mmo jaki znasz z full lootem ?


Cytuj:
Życze powodzenia w grze, w której tracisz exp, kase i sprzęt.


Trace tylko sprzęt.

Cytuj:
np bijesz kilka tygodni lvle,


nie bije żadnych leveli

Cytuj:
zdobywasz gear po wielu wyrzeczeniach


na pvp chodze w gearze który łatwo sobie zrobić od nowa w przypadku straty, każdy gear można kupić bądź kraftować.

Cytuj:
i podchodzi do ciebie typ z qmplami


jak nie jestem kretynem to też jestem z 'qmplami'

Cytuj:
i zdobywa twój sprzęt, kase i ci lvl obniża do 1szego i musisz wszystko od nowa robić


Zdobywa mój sprzęt, kasy mi nie tyka, levelu nie obniża. Nic nie musze robić od początku. Sprzęt odkupuje sobie prędzej czy później, gdy postępuje według zasady 'biegaj na pvp tylko w tym co możesz stracić', raczej prędzej.

Prawda że fajnie ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 23:31 
Cytuj  
Kase tez powinnes tracic , a jak jestes madry to sobie ja mozesz w banku zostawic.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 23:48 
Cytuj  
Oj obawiam sie, ze przy takich zasadach na PvP realmach zostałaby garstka ludzi... A chyba nic przyjemnego grac na low populated serwerze. Dlatego Funcom musi bardzo ostroznie wprowadzac wszelkiego rodzaju kary.

Osobiscie nie chcialbym nic tracic z mojej postaci, na ktora poswiecilem x czasu.

Dla mnie dobrym pomyslem bylaby sytuacja jaka Shad opisal w jednym z powyzszych postow. Cel gry wymusza PvP, wymusza zabijanie innych avatarow, bo zalozmy wroga gildia zajmuje potrzebne dla twojej gildii tereny z surowcami, albo tez wyprzedzasz na nich atak, bo wiesz, ze oni planuja zaatakowac twoje budynki, zawierasz sojusze aby nekac silniejsza gildie... Itp wszelkiego rodzaju smaczki. Taki system + atrakcyjne nagrody za PvP, na ktore zarabialbys tak indywidualnymi jak i grupowymi starciami. Mysle, ze mogloby sie to sprawdzic. Zreszta byc moze, a raczej na pewno sa konkretne rozwiazania, zapewne juz w kodzie gry, moze cos na ksztalt o czym tu rozmawiamy. Szkoda tylko, ze FC prowadzi dziwna polityke w dziedzinie informacji o swoim produkcie.


Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 23:53 
Cytuj  
Shadhun:

Dla mnie to idiotyzm.. o czym Ty tutaj piszesz..

"na pvp chodze w gearze który łatwo sobie zrobić od nowa w przypadku straty, każdy gear można kupić bądź kraftować."

ta aby przed miasto wyjść będę zmieniał sprzęt bo ktoś mnie zabije-wypadnie coś i będę w gównie latał a w wypasionym sprzęcie tylko chodził po mieście aby wszyscy zobaczyli jak ładnie wygląda...

"Zdobywa mój sprzęt, kasy mi nie tyka, levelu nie obniża. Nic nie musze robić od początku. Sprzęt odkupuje sobie prędzej czy później, gdy postępuje według zasady 'biegaj na pvp tylko w tym co możesz stracić', raczej prędzej."

zasad... kto pierwszy ma najwyższy lvl gankuje wszystkich a później sprzedaje rzeczy bo jest nie do zabicia..

Starty Ty sie puknij w bańkę chyba nie wiesz co mówisz (przemyśl czasem to co piszesz).. chcesz pvp bez wysiłku idź grać w wowa tam jest komercja 3 godziny tygodniowo i masz b.dobry sprzęt nie musisz prawie grać abyś abonament opłacał i regularnie grał co tydziń:/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 00:02 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Aenima napisał(a):
shadun jak nie wkleja zdjec swojego uja to nawet dobrze pisze, chyba ban mu wyszedl na zdrowie...
moze on tak, ale ty jak zawsze nie masz nic do napisania.


kim ty jestes tak btw? bo tak sie z tym swoim chujowym nickiem petasz po forum. idz w ch dzieciaku.

edit,
Nie chcecie ginac to grajcie na serverze pve, a pvp zostawcie takie jakie powino byc. (albo moze byc jak pisal shadun).
Najgorszy typ carebeara, wybiera sever pvp a potem placze jak go bija...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 21 maja 2008, 00:07 przez Aenima, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 00:04 
Cytuj  
Lougoi a dla mnie Shadun wskazal fajny kierunek. W aoc pvp obecnie jest i... no wlasnie cos z nim nie tak. Nie wiem, brak jakis kar za zabijanie innych, mordowanie slabszych itp brak sensownych bonusow itd sobie moge narzekac;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 00:11 
Cytuj  
Cytuj:
ta aby przed miasto wyjść będę zmieniał sprzęt bo ktoś mnie zabije-wypadnie coś i będę w gównie latał a w wypasionym sprzęcie tylko chodził po mieście aby wszyscy zobaczyli jak ładnie wygląda...


Hehe, na początek uświadomie ci (bo chyba tego nie wiesz) że to co pisze to nie są jakieś moje wymysły tylko rozwiązane z gry która nazywa sie EvE Online, sporo tego co napisałem odnosi się również do UO tak sądze (znawcą tematu nie jestem).

Cytuj:
ta aby przed miasto wyjść będę zmieniał sprzęt bo ktoś mnie zabije-wypadnie coś i będę w gównie latał a w wypasionym sprzęcie tylko chodził po mieście aby wszyscy zobaczyli jak ładnie wygląda...


Dobry gear używasz kiedy jesteś w 99% pewny że go nie stracisz, w momencie kiedy liczysz sie ze stratą zakładasz coś co łatwo będzie ci odrobić/kupić.

Cytuj:
zasad... kto pierwszy ma najwyższy lvl gankuje wszystkich a później sprzedaje rzeczy bo jest nie do zabicia..


Naprawde proponuje pograć w coś innego niż Tibia, to tak nie działa w poważnych pvp grach.

Cytuj:
Starty Ty sie puknij w bańkę chyba nie wiesz co mówisz


Wiem dokładnie co mówie gry z takimi zasadami istnieją/istniały i mają naprawde sporą popularność.

Cytuj:
chcesz pvp bez wysiłku


Ehehe czy ja cie dobrze rozumiem ? Czy ty mówisz że pvp w którym tracisz cały sprzęt jak zginiesz, w którym musisz mieć oczy dookoła głowy non stop, w którym musisz szukać sojuszników żeby nie zostać zjedzonym żywcem przez silniejszego, jest bezwysiłkowe ?



Cytuj:
idź grać w wowa


Been there, done that. Miło że znasz nazwe jeszcze jednego mmo poza tibią. Zostane jednak przy EvE (kolejna nazwa MMO możesz zapamiętać)


A na koniec zacytuje mojego idola :

Cytuj:

01:05 <@tomugeen> to taki kompleks lyska z pokladu idy
01:05 <@tomugeen> klapki na oczach i smutno sie konczy


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 00:19 
Cytuj  
simo napisał(a):
Oj obawiam sie, ze przy takich zasadach na PvP realmach zostałaby garstka ludzi... A chyba nic przyjemnego grac na low populated serwerze. Dlatego Funcom musi bardzo ostroznie wprowadzac wszelkiego rodzaju kary.

Osobiscie nie chcialbym nic tracic z mojej postaci, na ktora poswiecilem x czasu.


I w tym szczegole tkwi szkopul. Jezeli pvp nie jest oparte na risk vs reward jest skazane na porazke bo jest nie jest ekscytujace.

Jedynym fajnym feature w aoc jest walka o keepy.
Wyobrazmy sobie jak by bylo ciekawie gdyby nie trzeba ich bronic. Kazda gildia miala by po 1 (czyli sprawiedliwie), wszyscy by sobie biegali i zbierali materialy na upgrade, zony by sie wesolo instancjowaly, normalnie sielanka wszyscy bysmy skakali ze szczescia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 00:30 
Cytuj  
Rewardem jest to że kontrolując swoją strefe wpływów masz dostęp do znajdujących sie tam surowców, mobów etc. więc możesz spokojnie zarabiać. W momencie kiedy pojawia sie intruz musisz jej bronić, możesz zaatakować też strefy przeciwnika, rozgonić go i przejąc kontrole nad jego surowcami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 04:11 
Cytuj  
@Shad fajne idee ale za długo w EvE grasz...


Jeżeli jedynym feature jest atak na keepy to równie dobrze mogę iść na PvE tam atak na keepy też mam..carebear nie jestem ale jak mam ganiać się w kółko z gościem pół dnia i nic z tego nie wynika to mi się odechciewa pvp....a w WoW to nie jest PvP tylko kolejne instancje do farmienia , pvp było fajne przed wprowadzeniem honoru i bgs.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 06:58 
Cytuj  
Jeśli chodzi o obawę ludzi, że bedą gankowani przez tych co kupili EA to wasze obawy są bez zasadne, 90% ludzi z EA ma już 25-40 lvl a do 23 maja będą mieli z 40-50 i gwarantuje wam, że 99% tych ludzi nie przyjdzie na myśl iść do noob zony i wyładowac swoje flustracje na low lvl oczywiście zawsze znajdzie się ktos taki no ale. Ja osobiście słabiej lvluje bo mam pracę i przez lvl wyższy odemnie graczy ,zostałem może zgankowany 3-4 razy. A tak to PvP jest spoko, rzadko sam wszczynam zadymę ale jak już to walczy mi się fajnie i jeśli przegram to nie ma flustracji. Więc nie widze powodu by 1) Wybierac serwer PvE 2) Bać się zaczynac na serwie z ludźmi z EA

W ostateczności możecie zawsze zmienić sobie distrykt gdzie jest mniej graczy... Ale to rozwiązanie dla lamerów imo

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:11 
Cytuj  
wszystko zalezy od 'szczescia'?
ja zrobilem 19 lvl i w sumie z 5 razy jakies typy mnie napadly.
i wlasnie zajebiscie podoba mi sie to ze jak probowalem podjebac moba kolesiowi to stuknal mnie w czolo i tyle :-)
pvp dla samego pvp jest debilnym pomyslem, bo jak chce sobie pozabijac tylko kolesi to moge pograc w cod'a czy bf'a i nie musze za to placic.
w mmorpg musze sie niezle natyrac zeby brac udzial w sensownych walkach, ktore ... nic nie daja.
a przenoszenie pomyslow z wow'a czyli farmuj blood money to kupisz sobie gear do pvp jest takim idiotyzmem ze az mnie odrzuca.
zreszta na ooc tez byl wczoraj poruszony ten temat, jak jakis kolo zaczal plakac ze go killuja na spawnie i ze ich wszystkich 'reported'.
nie chcesz stracic nic ze swojego wspanialego sprzetu, ciezko nafarmowanej kasy, chcesz grac bez stresu i frustracji - idz na server pve gdzie nadal masz dostep do pvp minigames. ale przestancie wymyslac pve rulesy do servera pvp.


Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 08:20 
Cytuj  
Dae: Tobie sie nie zechce.. ale zapewniam Cię ze znajdą się osoby.. które z tego czerpią radość i będą to robić :/

Shadhun:
"01:05 <@tomugeen> to taki kompleks lyska z pokladu idy
01:05 <@tomugeen> klapki na oczach i smutno sie konczy "

Masz racje ten cytat doskonale oddaje Twoje zapatrzenie w jedną grę :/

jak przedmówca napisał: "za długo w EvE grasz... "

ps. w tibe nigdy nie grałem ;>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.