mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 06:36 
Cytuj  
Witam.
Chciałbym wrócić do AoC i wybrać jakąś klasę pod siebie, jednak nie wiem jak to teraz po tych update'ach w tym AoC jest. Mieli nerfić necro i ToSa, nie wiem co dalej.

Mógłby ktoś opisać mniej więcej sytuację każdej z klas na ten moment (ewentualnie przyszłego update czy coś). Chodzi mi o sytuację na Polskim serwerze (nie wiem, czy tutaj update'y wchodzą wolniej niż gdzie indziej ale jednak chodzi mi o nasz serwer). Nie chcę, aby ktoś doradzał mi czym grać, chcę poznać co się dzieje w świecie klas w AoC.

Pozdro i z góry dzięki.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 07:36 
Cytuj  
Bierz huntera!!!111 ;)

A srsly to ja też chętnie się dowiem jak to teraz wygląda, bo może na miesiąc sobie wpadnę do AoC.
Najchętniej bym pociągnął Bear Shamana, bo utknął na 30 levelu. Warto?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 08:02 
Cytuj  
Ta, nie zmienil sie, jest w pierwszej 3:)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 16:56 
Cytuj  
a jak z tym ToSem? Bo raczej na nim chciałbym zagrać.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 23:30 
Cytuj  
W 1.4 przegiety -1shot i pasywne aoe ktore crituje po 1.5k-3k + heale ..
W 1.5 trudno powiedziec ,sporo ludzi nazeka ze go za bardzo znerfili chociaz podejzewam ze sa mocne buildy tylko wymagaja wiecej klikania i to pewnie sie wiekszosci nie podoba :)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 12:20 
Cytuj  
no to jak to teraz jest z klasami ? gralem w aoc ostanio ... dawno. 3 pierwsze miesiace jak sie aoc pojawil a potem dalem sobie na luz bo nie za bardzo bylo co robic. jak teraz wyglada sytuacja barbariana i ogolnie klas typu 'łotrowych' ?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:14 
Cytuj  
Dace napisał(a):
pasywne aoe ktore crituje po 1.5k-3k + heale ..
W 1.5 trudno powiedziec


W 1.5 juz tak nie crituje stąd płacze, do czasu wejścia 1.5 taktyka ToS-a w pvp polega w zasadzie na podbieganiu do przeciwnika i healowaniu się.
Gdzie tu miejsce na skila ?


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:09 
Cytuj  
ToS jest okreslany jako glass canon, wbrew pozorom skilla trzeba miec zeby grac ta klasa widzialem wielu ToSów ktorzy starali sie grac a nie umieli. Chodzby build jest ich wiele, a nie kazdy dobry. Druga sprawa poruszanie sie postacia, trzecia wlasnie healowanie i wyczucie dobrego momentu na zadanie ostatecznego ciosu.
Obrazenia z korony znerfione ale nadal da sie 1hitowac, jak wlozysz odpowiednie kamienie to nadal gra sie swietnie.

Placza takie nubaki jak ty co mysla ze klasa nadrobia brak skilla.

Kolejna rzecz to fakt ze 1.5 zmienia wiele aspektow gry i wcale nie jest takie pewne ze wejdzie on w tej formie co jest na test live. Caly czas np "poprawiaja" DT ....

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 15:36 
Cytuj  
a co byscie ogolnie powiedzieli ogolnie o klasach teraz w stosunku do tego co bylo na poczatku. bylbym bardzo wdzieczny za pare zdan o kazdej teraz w stosunku do tego co bylo. dzieki :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 15:58 
Cytuj  
A kiedy ma 1.5 się pojawić?


_________________
...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 08:29 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Placza takie nubaki jak ty co mysla ze klasa nadrobia brak skilla.


od kiedy to "glass canon" moze sie leczyc? hmm to tak samo jak woj walacy fireballe

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 13:59 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Zerg napisał(a):
Placza takie nubaki jak ty co mysla ze klasa nadrobia brak skilla.


od kiedy to "glass canon" moze sie leczyc? hmm to tak samo jak woj walacy fireballe

no i tak właśnie z ToS'em jest (jeszcze), 1/3 pozostałych klas jest w stanie zabic 1 hitem przy odpowiednim bulidzie i itemkach ofkrz
w 1.05 nie tyle zmniejszyli dmg tosa. co dodając sporo HP wszystkim skutecznie to zniwelowano, jest jednak możliwość wykręcenia comba które zabija wszystko poza soldierami, wada jednak jest taka że trwa to około 8 sekund. Co do aoe, to przy pewnym bulidzie bedzie ono silniejsze od obecnego, opartego głównie na Storm Crown, jednak ze względu na dużo większa ilość hp u wszystkich, zabicie jednym critem korony jest niewykonalne, poza tym jeszcze sama korona została przebudowana w drzewku i służy teraz bardziej ku ozdobie niz ma jakieś praktyczne zastosowanie. Bez obaw jednak, da sie zabijać tosem równie skutecznie jak do tej pory a moze i nawet lepiej, robi sie to tylko inaczej

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.