mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 18:51 
Cytuj  
Panowie powyżej chyba zapomnieli, że to temat pierwsze wrażenia.
Takie relacje z grania 80-tką to jak dla mnie juz drugie albo i nawet trzecie wrażenia.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 20:30 
Cytuj  
embe jak nie jest. jest pare itemkow, chociaz fakt, nie ma gdzie spedzac tych godzin na farmowaniu instancji i honoru ;-/

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 00:04 
Cytuj  
...dla jasności, nie jestem ani "omamiony grą" , ani zawiedziony, a te całe "noob zone" wcale nie wydaje mi sie takie ciekawe- wręcz przeciwnie chce sie z tąd wyrwać jak najszybciej . Co wiecej widac juz sporo błedow , ale czym innym jest podsumowanie wad gry które sie dostrzega i tego jak sie subiektywnie ocenia grę , a innym tworzenie mitów i wyolbrzymianie. Tak sie składa ze moge sobie pozwolić i na AOC i na WAR, ocenić obie gry przy której bedę sie lepiej bawił i zdecydować co mi bardziej pasuje, dokonując świadomego wyboru- czego i innym życze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 00:32 
Cytuj  
Ta ilosc bugow jest przesadzona, gra nawet w dniu premiery byla grywalna, a ci co chcieli widziec bugi to je mieli i marudzili konczac przygode z gra bardzo szybko i plakali na forach po stracie kasy.
Inna bajka to fail jaki zrobil funcom nie wprowadzajac obiecanego contentu i zlewajac powazne bugi w endgame.
Mimo tego wspominam gre bardzo milo i widze ze wiele rzeczy jakie sa w AoC nie spotkam w najblizszym czasie w innych grach i bede sie przygladal grze bo moze to byc dobra gra w przyszlosci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 06:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Inna bajka to fail jaki zrobil funcom nie wprowa

cieszę się że potrafiłeś to napisać.
może pograłbym dłużej, ale sprzedałem szybko właśnie tym zlewaniem zirytowany.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 07:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ta ilosc bugow jest przesadzona, gra nawet w dniu premiery byla grywalna, a ci co chcieli widziec bugi to je mieli i marudzili konczac przygode z gra bardzo szybko i plakali na forach po stracie kasy.


Nie do końca tak Embe. Ja generalnie błędów żadnych nie miałem, natomiast sąsiad co chwile do mnie biegał, że coś mu tam nie działa itp. itd. I rzeczywiście tak było, pomimo że i tak ma sprzęt lepsze od mojego. Miał problemy zarówno z grafiką jak i zbugowane questy. Jedni błędy mają inni nie i nie możesz pisać, że Ci co chcieli widzieć bugi to je mieli i marudzili. Marudzili Ci to je naprawę mieli (i nadal mają, szczególnie po ostatnim patchu).

PS.
Nie będę już pisał na takie tematy jak oszukiwanie ludzi - ot choćby cytat z dziś - Small Update, Thursdey 28th August. Gdzie są kurwa te duże patch'e, co miałby być co tydzień? :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 08:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Gdzie są kurwa te duże patch'e, co miałby być co tydzień? :o


Są co dwa tygodnie ;-)

Stawiam skrzynkę browara, że PVP patch pojawi się z tydzień przed premierą Warka. FunCom kopał sobie grób ostatnie 3 miesiące, ale na pewno zrobi wszystko, aby się w nim nie położyć. Wierzę w ich instynkt przetrwania;-)

BTW. Warka i tak obadam:-)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 08:24 
Cytuj  
Getorix napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Gdzie są kurwa te duże patch'e, co miałby być co tydzień? :o


Są co dwa tygodnie ;-)

Stawiam skrzynkę browara, że PVP patch pojawi się z tydzień przed premierą Warka. FunCom kopał sobie grób ostatnie 3 miesiące, ale na pewno zrobi wszystko, aby się w nim nie położyć. Wierzę w ich instynkt przetrwania;-)

BTW. Warka i tak obadam:-)


Funcon pracuje nad azjatyckim dodatkiem, nie ma teraz czasu na jakieś patche pvp :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 08:37 
Cytuj  
może pograłbym dłużej, ale sprzedałem szybko właśnie tym zlewaniem zirytowany.

Zirytowales sie brakiem endgame i zlewaniem jego poprawiania po paru dniach gry? W Tortage? gz.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 08:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Funcon pracuje nad azjatyckim dodatkiem, nie ma teraz czasu na jakieś patche pvp :lol:


Jedna z ekip funcomu pracuje nad dodatkiem, inna nad następnym projektem MMO, a jeszcze inna nad tym, by HoX miał nowe super-uber-ikonki skilli.

Jedna ekipa na 100% pracuje nad patchem PVP. Wiem na pewno, bo gram czasem na test live serwie ;-).

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 11:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może pograłbym dłużej, ale sprzedałem szybko właśnie tym zlewaniem zirytowany.


tak czytam to zdanie, patrze na to ile przegrales w wow i zastanawiam sie jakim cudem tak duzo godzin nabiles ;), blizz tez nie byl/jest demonem predkosci w poprawkach ;)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 11:56 
Cytuj  
Desh tylko w wowa gra bo mu na laptopie działa, a aoc nie więc odsprzedał konto :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 15:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ja też na początku byłem omamiony
dokładnie po kilku dniach zostają już tylko sutki

czekam na Warhammera :wink:

Z tego co tak widze to w malo ktorej grze wytrwales Desh dluzej niz te pare dni :D :D :D No dobra, w wowie troche posiedziales, ale ogolnie to widze, ze maruda jestes :lol: W War teraz po 5 dniach zrezygnujesz :roll: :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 15:46 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Deshroom napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ja też na początku byłem omamiony
dokładnie po kilku dniach zostają już tylko sutki

czekam na Warhammera :wink:

Z tego co tak widze to w malo ktorej grze wytrwales Desh dluzej niz te pare dni :D :D :D No dobra, w wowie troche posiedziales, ale ogolnie to widze, ze maruda jestes :lol: W War teraz po 5 dniach zrezygnujesz :roll: :wink:
mam sie wstydzic ze nie gram w syf ?
przepraszam taki jestem

moja kasa moge robic co chce i nic ci do tego :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.