mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:28 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
simo napisał(a):
Wszystkie te bugi bledna przy calej konstrukcji gry, ktora jest jednym wielkim instancem.

Tak dzisiaj myslalem jak to dokladnie wyglada.
Czy wszyscy zaczynaja w tej samej domyslnej wersji i dopiero moga przeniesc sie do innej ? A moze kazdy zaczyna w odmiennej kopii ? Przy takim systemie moze dojsc do tragikomicznych sytuacji:

-bedziesz gral z paroma osobami, a w tym samym czasie rownolegly swiat bedzie tetnil zyciem, ale jak bedziesz o tym wiedzial skoro jest 30 roznych wersji krainy do wyboru ?

-ze przez caly czas gry, nie spotkasz x gracza ani razu, ktory np. jest znany na serwerze z czegos tam (ma np fajny gear, ktory chcialbys obejrzec)

-nie zobaczysz x gildii ani razu, bo a noz zawsze bedziecie wybierac odmienne instancje

-nie doswiadczysz fajnych akcji, ktore akurat moga odbywac sie na innej kopii krainy, a ty nie bedziesz o tym wiedzial

Dla mnie wrazenie bylo jedno i konkretne. Wiele roznych serwerow na serwerze.

Podziwiam graczy, ktorym nie przeszkadza takie zamkniecie swiata. Dla mnie cala atrakcja grania w wielkie, otwarte mmo znika.


To jest glowny fail tej gry... Najbardziej debilna jest sytuacja jak sie cos robi np. w dwie osoby w party, jedna ginie i odradza sie juz w innej instancji, bo w poprzedniej nie bylo miejsca. Czasem 3-4 razy trzeba probowac, zeby znowu wyladowac w tym samym dystrykcie.
Jedyne czym sie pocieszam, ze wowmaniacy, ktorych jest naprawde duzo w aocu szybko poodchodza spowrotem robic swoje BG osmym jobem i na jedna kraine beda przypadac 1-2 instancje.



Instancję można zmienić "ręcznie" poza tym, nigdy nie zdarzyło mi się odrodzić w innej instancji niż ta, w której jest lider grupy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:43 
Cytuj  
Bylek napisał(a):

Instancję można zmienić "ręcznie" poza tym, nigdy nie zdarzyło mi się odrodzić w innej instancji niż ta, w której jest lider grupy.


to miales super szczescie, mi sie to zdarzalo wielokrotnie, szczegolnie w weekendy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:50 
Cytuj  
mi sie nigdy nie zdazylo.
a wczoraj kombinacje z grupa robilismy alpejskie :-)
bo niestety fakt bardzo czesto sie buguje po crashu jednego z membersow grupy.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:51 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To jest glowny fail tej gry... Najbardziej debilna jest sytuacja jak sie cos robi np. w dwie osoby w party, jedna ginie i odradza sie juz w innej instancji, bo w poprzedniej nie bylo miejsca. Czasem 3-4 razy trzeba probowac, zeby znowu wyladowac w tym samym dystrykcie.
Jedyne czym sie pocieszam, ze wowmaniacy, ktorych jest naprawde duzo w aocu szybko poodchodza spowrotem robic swoje BG osmym jobem i na jedna kraine beda przypadac 1-2 instancje.

ciekawe ze ktos mysli ze liczba graczy gry ktora ledwo co weszla na rynek zmaleje o polowe
no tak bo wszyscy wroca ,,spowrotem" do wowa, dobre


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:52 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To jest glowny fail tej gry... Najbardziej debilna jest sytuacja jak sie cos robi np. w dwie osoby w party, jedna ginie i odradza sie juz w innej instancji, bo w poprzedniej nie bylo miejsca. Czasem 3-4 razy trzeba probowac, zeby znowu wyladowac w tym samym dystrykcie.


Totalna bzdura bo party domyslnie jest przypisane do jednego dystryktu, nawet nie mialem takiego buga ze ktos z party laduje na innym dystrykcie.
Nie wymyslaj bajek, jesli chcesz krytykowac to pisz jak inni ze kolory chata sa inne niz w WoW, ze UI ma inny wyglad, ze nie ma swiecacych broni itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 11:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
mrynar napisał(a):
To jest glowny fail tej gry... Najbardziej debilna jest sytuacja jak sie cos robi np. w dwie osoby w party, jedna ginie i odradza sie juz w innej instancji, bo w poprzedniej nie bylo miejsca. Czasem 3-4 razy trzeba probowac, zeby znowu wyladowac w tym samym dystrykcie.


Totalna bzdura bo party domyslnie jest przypisane do jednego dystryktu, nawet nie mialem takiego buga ze ktos z party laduje na innym dystrykcie.
Nie wymyslaj bajek, jesli chcesz krytykowac to pisz jak inni ze kolory chata sa inne niz w WoW, ze UI ma inny wyglad, ze nie ma swiecacych broni itp.


Nie wymyslam bzdur, gram w party caly czas od 20 lvlu i wiem co mowie. Byc moze problem dotyczy tylko lowlvl zon i to tylko po premierze.

Widze Embe wrzuciles mnie na jedna strone barykady z fanboyami wowa, funny. :D
Problem w tym, ze gra bardzo mi sie podoba, wiekszosc niedorobek mi nie przeszkadza i denerwuja mnie tylko dystrykty, ale nie na tyle zebym mial przez nie rzucic gre.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 11:51 
Cytuj  
Po prostu jednym się instancję podobają, innym nie, wątpię, że kogoś od tak do jednej z racji się przekona, dla innych to fail, dla innych nie.. Tak jak ktoś również wcześniej pisał nie ma potrzeby się męczyć, można zagrać w coś innego..

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 12:05 
Cytuj  
wierzę , że w końcu wybudują tą wieżę ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 22:50 
Cytuj  
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:26 
Cytuj  
to oni zrobili drugie guild wars? omg, przeciez to debilizm:)
heh szkoda bo gra jak dla mnie straciła dużo jako osoby zainteresowanej:(

PS. jak z plynnoscia ruchu postaci podczas walk? bo na tym filmiku jakos to tak troszke krzywo wygladalo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:36 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg


Hehe, fajne :) No ale z drugiej strony pokazuje kogo tak naprawdę "boli" ta cała walka co lepsze - Atari czy Amiga :wink:

:lol:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:37 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg


Hehe, fajne :) No ale z drugiej strony pokazuje kogo tak naprawdę "boli" ta cała walka co lepsze - Atari czy Amiga :wink:

:lol:

HAHAHA stare dobre czasy:) 8 i 16 bitowców;)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 07:07 
Cytuj  
Amiga vs. Atari rororor!!! ...

http://www.wrzuta.pl/audio/cfRiYxfUCH/

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 07:28 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg


Hehe, fajne :) No ale z drugiej strony pokazuje kogo tak naprawdę "boli" ta cała walka co lepsze - Atari czy Amiga :wink:

:lol:

HAHAHA stare dobre czasy:) 8 i 16 bitowców;)
TIMEX Panowie TIMEX :wink:
albo super wypas commodore 64 ze stacją dyskietek 5 i 1/4 !!!

miałem wszystko włacznie z Atari XE a potem ST :P


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sidagel napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg


Hehe, fajne :) No ale z drugiej strony pokazuje kogo tak naprawdę "boli" ta cała walka co lepsze - Atari czy Amiga :wink:

:lol:

HAHAHA stare dobre czasy:) 8 i 16 bitowców;)
TIMEX Panowie TIMEX :wink:
albo super wypas commodore 64 ze stacją dyskietek 5 i 1/4 !!!

miałem wszystko włacznie z Atari XE a potem ST :P


A miałeś ZX81 lub Sinclair QL :) ? Pierwszy to przodek Spectrum / Timex a drugi to 32 bitowy (a raczej z możliwością pracy w trybie 32 bitowym) komputer Sicnlair'a, jeszcze na długo przed Amigą 500 :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Sinclair_QL
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:QL-top.jpeg

I te pamiętne microDrive - bardzo małe pseudo dyskietki z taśmą magnetyczną :)

PS.
Sorki za offtop :) A Sinclair QL leży jeszcze u mnie z całym pakietem podobnym do Office

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:12 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg

To tendencyjny filmik majacy na celu osmieszenie produkcji Blizzarda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:15 
Cytuj  
ktory niestety oddaje cala prawde.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:33 
Cytuj  
Film robiony przez fanboja AoC wiec sie nie dziwie ze ukazal WoWa w takim a nie innym swietle. I tak czy siak dla mnie WoW>AoC ;/

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:42 
Cytuj  
zastanawia mnie czemu fanboje wowa przesiadują tutaj i zaśmiecają topiki aoc a jak przeglądałem forum wowa to żadnego fanboja aoc tam nie widziałem, chyba o czymś to świadczy :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:57 
Cytuj  
@TobiAlex

zagrywałem sie w Hamurabiego na ZX Spectrumie :P

generalnie mój najlepszy komuter to był taki ze stacją dysków - WYPAS masa gier !

http://en.wikipedia.org/wiki/Commodore_64


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.