mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:23 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg

Giwera ale drobna uwaga, filmik jest zmontowany z renderowanych filmików AoC prosto z pokazów, a WoW to filmik gracza. Jak chcesz już być poprawny znajdź taki gdzie również jest renderowany filmik Blizzarda, to wtedy pogadamy.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:27 
Cytuj  
Filmiki nie sa renderowane, tylko sa prosto z gry. U mnie to wyglada podobnie. Mozna sie spierac i dyskutowac nt. wyzszosc roznych innych elementow gry, ale grafika WOW przy AOC wyglada po prostu smiesznie - mozna sie do niej usmiechnac z politowaniem i poklepac po glowce w nagrode za to, ze nie wymaga zbyt mocnych komputerow.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:28 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dla tych co maja watpliwosci czy wow czy aoc:D

http://pl.youtube.com/watch?v=IALNsmIilFg
QTF


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:32 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
zastanawia mnie czemu fanboje wowa przesiadują tutaj i zaśmiecają topiki aoc a jak przeglądałem forum wowa to żadnego fanboja aoc tam nie widziałem, chyba o czymś to świadczy :)


Świadczy to o tym, że fanboje WoWa wolą bez końca pluć na AoC zamiast grać w swoją zajebistą grę. Szczerze mówiąc to im się nie dziwię. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:40 
Cytuj  
a ja się dziwię bo to nie świadczy o nich najlepiej :)


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:45 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Filmiki nie sa renderowane, tylko sa prosto z gry. U mnie to wyglada podobnie. Mozna sie spierac i dyskutowac nt. wyzszosc roznych innych elementow gry, ale grafika WOW przy AOC wyglada po prostu smiesznie - mozna sie do niej usmiechnac z politowaniem i poklepac po glowce w nagrode za to, ze nie wymaga zbyt mocnych komputerow.

Każdy filmik jaki jest na pokazach jest renderowany nawet SC 2, GW, L2, WoW i WH. Hm co do grafiki nie no WoW chyba ma 4 lata o ile mnie pamięć nie myli lub mam sklerozę, różnica generacji. Zaś co do uwag na temat "cukierkowej" owszem, bo taki właśnie jest świat WarCrafta opisany w książkach Jeffa Grubba, Christie Golden i Richarda A. Knaaka. AoC na to co było zapowiadane i w jakich czasach wychodzi naprawdę nie powala grafiką.
Razoth napisał(a):
dark_lord napisał(a):
zastanawia mnie czemu fanboje wowa przesiadują tutaj i zaśmiecają topiki aoc a jak przeglądałem forum wowa to żadnego fanboja aoc tam nie widziałem, chyba o czymś to świadczy :)


Świadczy to o tym, że fanboje WoWa wolą bez końca pluć na AoC zamiast grać w swoją zajebistą grę. Szczerze mówiąc to im się nie dziwię. ;)

Dark jakbyś nie zauważył pierwsze słowa na tym forum wypowiedziane na temat AoC to były WoW Sux, AoC Rox w skrócie. Gracze WoWa zostali zjechani zanim nawet AoC rozwinął skrzydła. Community WoWa nawet nie napisało jako pierwsze, że to jest gra do bani lecz wręcz przeciwnie. Każdy miał głęboką nadzieje na to, że będzie to super produkt - AoC i osobiście chciałbym aby tak było. Widać staję się modne nie granie w WoWa i robienie czegokolwiek innego, a ludzi którzy grają w WoWa uważa się za gorszych.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:56 
Cytuj  
ja ludzi grających w wowa nie uważam za gorszych :) mi po prostu wow nie odpowiada i wole aoc 100 razy bardziej, ale to nie upoważnia mnie do wchodzenia na forum wowa i obrażania ich najlepszej gry, dlatego więc uważam to zachowanie za nieodpowiednie :)

ps - może to mieć jedynie sens że antyreklama jest także dźwignią sukcesu np. podobno plotki przed jakimś tam koncertem Marlin Mensona mówiły że podpalił swojego gitarzystę co tylko zwiększyło sprzedaż biletów na jego koncerty :) nie wiem czy to prawda ale obiło mi się to kiedyś o uszy :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:05 
Cytuj  
Okejas, ale ta gra wyglada praktycznie tak samo u mnie (nie gram na high), wiec co zmienia jej tzw. "renderowanie" ? Tak calkiem btw, to ten termin odnosil sie do animacji wyrenderowanych na potrzeby stworzenia intra do gry. Promocyjnych trailerow na silniku gry nie nazywamy renderowanymi.

WOW wygladal slabo juz wtedy kiedy wyszedl, EQ2 wyszlo w tym samym okresie co WOW i wyglada prawie jak AOC teraz. AOC nie powala grafika, bo lepiej wyglada wiekszosc gier single-player, ale zjada wszystko, co do tej pory oferowaly MMORPG-i i wyglada po prostu ladnie. A w porownaniu do WOW wyglada jak cos nie z tego swiata - tutaj nie ma co porownywac i nad czym sie spierac, wiec proponuje znalezc cos innego, do czego mozna byloby sie przyczepic, a jest tego sporo.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:07 
Cytuj  
no wiadomo że grafiki crisysa w aoc nie uświadczymy :) ale wydaje mi się że lepsza jest niż w Gothic 3 a tym bardziej w Oblivionie :) Szkoda tylko że nie ma animacji trawy i krzaków jak w nie wejdziemy jak miało to miejsce w grze na ps 3 Uncharted :)

ps - zresztą pamiętam że wrażenie miał chyba robić dx 10 w aoc którego jeszcze nie ma :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:36 
Cytuj  
Ale nikt z grajacych w WoW-a nie mowi, ze to gra bez wad ! Wiele osob gralo by zapewne w cos innego gdyby bylo w co...

Czy podoba mi sie taki dlugi grind i farma ! Nie...
Czy podoba mi sie, ze znow musze przechodzic to samo ? Nie...
Czy podoba mi sie ksztalt PvP ? Nie...

Ale jak mam placic abonament miesieczny to wole to robic za dopracowana do konca gre, w ktorej graja moi znajomi, w ktorej wciaz znajduje mase zabawy na BG's, Arenach czy world PvP. W gre, ktora dzieki zmianom Blizza, ktory bardzo ja ulatwil i otworzyl dla casuali, moge grac 1-2h dziennie i miec postac zdolna konkurowac z innymi. I tyle.. WoW ma swoje wady, nikt tego nie ukrywa, ale na dzien dzisiejszy dla mnie, jest bardziej dopracowany, zoorganizowany niz AoC. Wiadomo co gdzie jest, wiadomo co i jak - nie chce mi sie tego drugi raz odkrywac w nowej grze.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:40 
Cytuj  
To bardzo fajnie, ale co nas to obchodzi na forum o AOC?

#wow.care

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:45 
Cytuj  
dokładnie właśnie o tym pisałem ~12 postów wcześniej a fanboje wowa dalej swoje :)


_________________
no more wow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:46 
Cytuj  
dokładnie, w ogóle WoW nas nie obchodzi


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:10 
Cytuj  
:) dark lord przeciez caly czas dyskutujecie o WoWie i AoC...
Jak ktos krytykuje WoW-a to dyskusja jest w temacie, a jak ktos napisze argumenty za ta gra to wtedy fanboje, ze offtop sie robi itp... Troche luzu to gra tylko. Ludzie i tak beda grali w to co im sie podoba niezaleznie od argumentow na forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:13 
Cytuj  
simo napisał(a):
...
na koniec czerwca stanie się jasne kto co opłaci na lipiec, a kto nie opłaci już nic :wink:
i bedzie sytuacja jasna :roll:


_________________
psn


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:16 
Cytuj  
co do grafy aoc nie wiem jak mozna mowic ze jest srednia itp
jezeli masz max detale to grafa jest piekna i smiem twierdzic ze najladniejsza jaka widzialem do tej pory na komputerze
crisis? toz to syf przereklamowany pare palm, dwa rodzaje domkow tekturowy i murowany 3 rodzaje beczek? z czym do aoc ?
duza wage przywiazuje w grach do grafiki i ogolnie od oprawy audio wizualnej aoc nie ma sobie rownych
w wow grafika 4 lata temu tez byla wypasiona

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:27 
Cytuj  
Madey napisał(a):
co do grafy aoc nie wiem jak mozna mowic ze jest srednia itp
jezeli masz max detale to grafa jest piekna i smiem twierdzic ze najladniejsza jaka widzialem do tej pory na komputerze
crisis? toz to syf przereklamowany pare palm, dwa rodzaje domkow tekturowy i murowany 3 rodzaje beczek? z czym do aoc ?
duza wage przywiazuje w grach do grafiki i ogolnie od oprawy audio wizualnej aoc nie ma sobie rownych
w wow grafika 4 lata temu tez byla wypasiona


Pamiętaj, że Crysis był dobrze zoptymalizowany. Nie wspomnę o Unreal Engine 3, który wygląda 100 razy lepiej a działa o wiele lepiej. Niestety w AoC kuleje optymalizacja i na razie na to nic nie poradzimy, nawet wymieniając sprzęt na "bóg wie jaki".


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:47 
Cytuj  
to znaczy masz racje na slabszych sprzetach conan nie prezentuje sie najciekawiej
ale z drugiej strony nie potrzeba sprzetu z kosmosu zeby cieszyc sie max detalami
karta 8800 gts jest wystarczajaca do aoc na max detalach ( przy plynnej grafice zaznaczam 30- 70 fps) a to nie jest sprzet "bog wie jaki"

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:53 
Cytuj  
Madey napisał(a):
to znaczy masz racje na slabszych sprzetach conan nie prezentuje sie najciekawiej
ale z drugiej strony nie potrzeba sprzetu z kosmosu zeby cieszyc sie max detalami
karta 8800 gtx jest wystarczajaca do aoc na max detalach
za to w crisis na ostnim bosie mialem z 10 fps tragedia


Zależy co masz na myśli. Mój sprzęcik:

Intel Core 2 Quad 2.40GHz
Faxconn P35S-A
4GB RAM
SB Audygi SE
GeForce 9600GT 512MB (Gainward) lub GeForce 8800GT 1GB

Mogę ustawić kompletnie wszystko na maksa i wydajność będzie w miarę ok, ale dość często zdarzają się spadki poniżej 18 fps. Jest to o tyle dziwne, że możesz zmniejszyć detale, ale i tak taki spadki się zdarzają. Mam nadzieję, że Funcom prędzej czy później zoptymalizuje engine.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 11:54 
Cytuj  
szczerze crissys widziałem za screenach więc jakoko takiego porównania nie mam :)
Z tego co zauważyłem po słowach krytyki odnośnie grafiki to gdyby gra miała taką animację postaci i efekty jak w uncharted, czy ruchy trawy i krzaków jak w nie wejdzie, ubranie sie moczy jak wejdzie się w wodę, animację wspinania się i możliwość wchodzenia praktycznie wszędzie to wtedy nie usłyszelibyśmy żadnych słów krytyki bo pod tymi względami uncharted nie ma sobie równych choć to tylko gra przygodowa a elementami strzelania :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.