mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 11:22 
Cytuj  
IMO wykorzystywanie przechowywanych danych kart do samowolnego pobierania sobie kasy z konta to grube przegięcie

rofl, skad ty zes sie urwal...

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 11:31 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A zrobiłeś Cancel subscription?


Zrobilem jak tylko zobaczylem ze kase wzieli.
Do gry sie nie moge zalogowac, bo nie wpisalem kluczyka z retaila ale kase pobralo. Wlasnie sprawdzalem.
Kuriozum

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 11:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
onionpl napisał(a):
Jasne, tylko z jakiej racji kase pobralo jesli nie aktywowalem gry ? Skonczyl sie wczoraj EA i do widzenia. Konto jest frozen i tyle. Kasa nie powinno pobrac.


A zrobiłeś Cancel subscription?

Skoro ma konto forzen to znaczy, ze nie wprowadzil klucza z boxa. Gdyby to zrobil to mialby free month do 27 czerwca. Tak czy inaczej nie mialo prawa pobrac mu kasy. Ja mam konkto aktywne z free month z boxa i tez mi pobralo, wiec chyba oczywiste jest ze wkradl im sie blad do systemu bilingowego.
pooma napisał(a):
Ze co ??
Sam pobiera? To co wy Polecenie Zapłaty wypełnialiście w banku?
IMO wykorzystywanie przechowywanych danych kart do samowolnego pobierania sobie kasy z konta to grube przegięcie (przestępstwo?)...

Placiles kiedys karta jaki abonament w mmorpg? Bo chyba nie wiesz o czym piszesz.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 14:39 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Zrobilem jak tylko zobaczylem ze kase wzieli.
Do gry sie nie moge zalogowac, bo nie wpisalem kluczyka z retaila ale kase pobralo. Wlasnie sprawdzalem.
Kuriozum


Dzwonisz do banku prosisz o chargeback i po sprawie. Tyle że jak wrócisz do AoC to już ci raczej nie pozwolą płacić kartą ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 14:57 
Cytuj  
Od dłuższego czasu już w wow wprowadzam nr karty wyłącznie wtedy kiedy chce opłacić zmrożone właśnie konto i od razu rezygnuje z subskrypcji. W AoC postąpiłem w ten sam sposób, jak tylko zostało utworzone konto wyczyściłem dane dotyczące mojej karty. Płace kiedy potrzebuje, unikam tez zamieszania związanego z zastrzeżeniem karty gdyby komuś udało sie zhackować moje konto, polecam postępować podobnie.


_________________
Maiori Cede

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 17:45 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_6gnfJO0_Porzadki_w_Hyborii.html

"Robimy to, by uczynić rozgrywkę sprawiedliwą dla wszystkich szanownych graczy, którzy oczekują zabawy opartej na przewidywalnych zasadach fair play. Robimy to dla tych, których celem nie jest próba złamania i zniszczenia przyjemności płynącej z gry."

gl z fair play free pvp, omg :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 17:52 
Cytuj  
Tylko ciekawe co rozumieją jako cheat/hack/exploit ? Powtarzalne Wanted q w FotD dawały dużo expa to się na nich levelowało ostro, znerfili je. Potem ludzie odkryli god mode pom build i znów się ostro levelowało, znerfili. Następnie demo dmg shield insta kill i znów się levele biło nie mówiąc o apprent systemie pozwalającym na nabijanie lvl co 1h w keshacie dla całej grupy, znerfili. ToS spamował po kilkanaście idoli, znerfili/naprawili.

W ten sposób jest już sporo 80tek ale nikogo nie zbanowali. Także nie bardzo rozumiem o co im chodzi.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 17:58 
Cytuj  
Wlasnie dostalem ogolnego maila od FC, ze blad w systemie bilinowym zostal naprawiony i zrobili juz zwroty. Poza tym przedluzaja do 31 early access.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 19:41 
Cytuj  
Cytuj:
Dear Early Access Customer,

As you may know, today was the deadline for registering a retail key to continue playing Age of Conan: Hyborian Adventures.

From reading our forums and support emails, we’ve discovered there have been some issues with regional distribution and retail shipments not making it out on time. While this is only the case for a minority of the players, we understand this would leave some of our players with no way to access the game until these shipping difficulties have been resolved. Even though we do not control the distribution and shipping process for Age of Conan, we have however decided to do what we can.

As a result we will extend the Early Access grace period a few more days, meaning that you can continue to play until Friday, 30 May 2008 at 22:00GMT. After that time, you will need to enter a retail key to continue playing.

We hope these additional days are sufficient so that everyone who has pre-ordered will get their Age of Conan retail box in time.

Sincerely

The Age of Conan development team


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 09:51 
Cytuj  
Razel napisał(a):
W AoC postąpiłem w ten sam sposób, jak tylko zostało utworzone konto wyczyściłem dane dotyczące mojej karty.


Jak ? na mam kartę w payment jako "My xxx" i nie mogę tego skasować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:37 
Cytuj  
zmienilem na MY PAY BY CASH


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:35 
Cytuj  
Kaske oddali w koncu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:40 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Tylko ciekawe co rozumieją jako cheat/hack/exploit ? Powtarzalne Wanted q w FotD dawały dużo expa to się na nich levelowało ostro, znerfili je. Potem ludzie odkryli god mode pom build i znów się ostro levelowało, znerfili. Następnie demo dmg shield insta kill i znów się levele biło nie mówiąc o apprent systemie pozwalającym na nabijanie lvl co 1h w keshacie dla całej grupy, znerfili. ToS spamował po kilkanaście idoli, znerfili/naprawili.

W ten sposób jest już sporo 80tek ale nikogo nie zbanowali. Także nie bardzo rozumiem o co im chodzi.

V.


Exploity na AH i ogolnie Trade Post, zrypane maile i ogolnie o robienie lewej kasy, a te w/w rzeczy to chyba dobrze ze poprawiaja, od tej strony dzialaja sprawnie i chwala im za to.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.