mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:00 
Cytuj  
a mnie się wydaje że jakby powstał serwer hardcore pvp w którym byłby loot za pk innego gracza to może poszło by na ten serwer 5 - 10 % a nie więcej bo nie każdy by chciał stracić sprzęt który zdobył po kilku miesiącach grania w jednej głupiej walce :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:04 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Widzisz Alda to jest najgorsze. Czy ja laze po forum i placze jak ma wygladac rulset na pve?
A te pizdy przychodza tu i pisza ze chca grac na open pvp ( bo mozna przed kumplami zaszpanowac) ale tak naprawde najlepiej jak by ich nikt nie gankowal...
a jak z gankuje to wystarczjaca "kara" jest odeslanie do rez pointa.


ta niestety , pozatym ciezko jakos zmienic ruleset pve , skoro to zawsze sa skrypty AI i nie bardzo mozna "usrednic" poszczegolne komponenty :)

mendol no tu Ci przyklasne w AoC moze mnie zbic naked assassin , yay :)
nie powiem bo AoC to pierwsza gra gdzie tak odwaznie zdobyli sie na pokazanie ingame nudity , tylko ze ja juz z tego dawno wyroslem , raczej jestem w wieku gdzie sie docenia rl boobs niz te w 1600x1200

:]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:13 
Cytuj  
akurat boobsy nie robia na mnie wrazenia ;-p
ale ogolnie bardzo ladnie aoc wyglada, i serio fajnie sie bije ludzikow.
wystarczy dodac chociaz tylko gold drop z czlowieczka i bedzie cacy.
chociaz juz teraz jest fun jak zabijasz kolesia ktory tlucze ci moby do questa.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:15 
Cytuj  
chyba na to pvp chodzą ludzie poniżej 20 roku życia bo nie wydaje mi sie że człowiek który ma 30 lub więcej lat zabawia się gankowaniem bez powodu :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:17 
Cytuj  
pretekst to sie moze znalezc i to bardzo szybko :d


Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
a mnie się wydaje że jakby powstał serwer hardcore pvp w którym byłby loot za pk innego gracza to może poszło by na ten serwer 5 - 10 % a nie więcej bo nie każdy by chciał stracić sprzęt który zdobył po kilku miesiącach grania w jednej głupiej walce :)



no taki wlasnie klimat powinien panowac na serverze PvP z prawdziwego zdarzenia.
tam sie nie liczy gear tylko skill.
na PvP idziesz w tym co mozna kupic w sklepie, albo dostajesz od gildii PvP gear. A tam juz liczy sie tylko to co potrafisz zdziałać swoją postacią i skillami jakie posiadasz. Jak ktoś chce się stroić w mega wyjebiste sety to PvE :)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
aż mnie korci aby stworzyć postać na fury :P bo open betę i ea wykorzystałem głównie do poznania lepiej niektórych postaci :)


_________________
no more wow...


Posty: 7
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:19 
Cytuj  
w WoWie nie ma żadnych dropów i nikt nie narzeka :P jest za to Honor ale tu ma być chyba coś w stylu bloodmoney.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:25 
Cytuj  
Zdefiniuj nikt nie narzeka. Bo narzekają wszyscy imo.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:25 
Cytuj  
taa tylko nie wiem czy blizzard zdaje sobie sprawe z tego, ze nie zacheca ludzi do grania od zera. biorac pod uwage, ze maja wprowadzic system, ktory skonczy z farmowaniem honoru afkujac itd to jakie szanse maja nowi gracze w porownaniu do reszty?
i ta 'open pvp' zona, smiech na sali heh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:39 
Cytuj  
Blizz niestety (albo stety) przeciagnie jak zwykle wszystkich contentem. Sa monopolista z extrafuckingordinary money income (wystarczy sobie ilosc subskrypcji przemnozyc przez abonament) i sikaja na wszystko z gory.

Skonczy sie WoW? Nps, pierdolna SC albo Diablo Online i bedzie to samo. Nawet sie wysilac nie musza. Na dodatek maja taka kase, ze moga zatrudnic X IQ 200+ osob, ktore w wyniku developmentu stworza tytul, ktory wywroci wszystko do gory nogami i beda mieli nie 10m ale 30m graczy online.

Sry nie jestem tram whore i kilka non-emo osob stad wie co lubie najbardziej. Ale wole kurde popatrzec chociaz na dopracowany content niz zaczynac kolejny tytul gdzie calosc obija sie o plakanie na /ooc albo board, ze PK sa be, some1 is rezkilling me itp.

Dlaczego WoW jeszcze mi sie podoba? Bo nie gram 24h/7, bawie sie w guildmasterowanie, pizgam newbow altem i nie widzialem 50% contentu, dobrze sie bawie.

Dlaczego pozwalam sobie na kpienie z Was? Bo smieszy mnie emo-hype na kilku dniowa gre gdzie ludzie pisza o taktykach, EKONOMII rofl, contencie i rozwoju gry. Na dodatek zakladaja topic FUCK FUNCOM bo w dniach release cos nie wychodzi. A jak ma nie wychodzic gdzie wbija sie pierdyliard ludzi w jednym momencie? Nawet Blizzard zestunowal swoje serwery mimo, ze wypuscil ograniczona ilosc kopii na rynek.

@Ashton - nie, nisko upadles Ty zakladajac taki topic. Jak ja gralem w UO i 50 innych mmo szukajac tego optymalnego dla mnie to Ty owijales sie gilami w okolo szyi.

@Kon, Alda, Ae, Mendolo etc. - grajcie i dajcie sygnal kiedy juz warto kupic :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:42 
Cytuj  
Mnie dochodzą słuchy, że WoTLK ma być casual friendly. Dlaczego mnie to śmieszy? bo wiele osób przed TBC mówiło to samo, a zobaczcie jakie ciśnienie jest w TBC. Także Ojciec, dobrze prawisz.

Powracając do tematu, dzisiaj wieczorkiem powitam Was w Hyborii, mam nadzieje, że wiele osób startuje dzisiaj o ile już tego nie zaczęli :)


Ostatnio edytowano 23 maja 2008, 11:42 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:42 
Cytuj  
nie gram w to, tak btw


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:43 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
nie gram w to, tak btw


Sry <3 rebel friend.

No loot no game.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
taa tylko nie wiem czy blizzard zdaje sobie sprawe z tego, ze nie zacheca ludzi do grania od zera. biorac pod uwage, ze maja wprowadzic system, ktory skonczy z farmowaniem honoru afkujac itd to jakie szanse maja nowi gracze w porownaniu do reszty?
i ta 'open pvp' zona, smiech na sali heh.


Ok one more thing.

Takie, ze grajac po pare h dziennie przez dwa miesiace, czasami z przerwami:

- zrobilem guild site
- zrobilem guild forum
- postawilem venta
- postawilem dkp
- mam 50+ osob
- pizgamy coraz to nowszy content w fajnej atmosferze

Jak wszyscy wiedza jestem casual playerem gdzie jak moglem to to zaznaczalem i jedna z podsawowych zasad w guild jest: we hate nolifes.

Jakos mozna? Mozna.

EDIT: one more thing - w wotlk wszystkie eoncountery bedzie mozna zrobic 10man team, a nie jak do tej pory 25man (kiedys bylo 40man). Jak widzisz to odejscie od nolife.


Ostatnio edytowano 23 maja 2008, 11:48 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:47 
Cytuj  
Nie rozumiem dlaczego niektorzy widza populacje graczy w kategoriach czarno-bialych. Sa PvE gracze i hc PvP gracze, a nic w centrum nie ma racji bytu.

Ja np. i podobnie mysle jak wielu innych, nie mam zamiaru ograniczac swojej rozgrywki idac na serwery PvE. Z drugiej strony nie usmiecha mi sie tracic cokolwiek z postaci, nad ktora siedzialem x dni - nie po to poswiecilem swoj cenny czas i nie po to za ta gre place. W takim razie, chcac miec open PvP, ale jednoczesnie brak restrykcyjnych penalty, ide na taki normal PvP realm.

I to jest moim zdaniem rozwiazanie. Zrobic 3 rodzaje serwerow. PvE, normal PvP i HC PvP. Kazdy bylby szczesliwy i gralby tam gdzie chce, a FC nie tracilby klientow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 11:53 
Cytuj  
simo napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego niektorzy widza populacje graczy w kategoriach czarno-bialych. Sa PvE gracze i hc PvP gracze, a nic w centrum nie ma racji bytu.

Ja np. i podobnie mysle jak wielu innych, nie mam zamiaru ograniczac swojej rozgrywki idac na serwery PvE. Z drugiej strony nie usmiecha mi sie tracic cokolwiek z postaci, nad ktora siedzialem x dni - nie po to poswiecilem swoj cenny czas i nie po to za ta gre place. W takim razie, chcac miec open PvP, ale jednoczesnie brak restrykcyjnych penalty, ide na taki normal PvP realm.

I to jest moim zdaniem rozwiazanie. Zrobic 3 rodzaje serwerow. PvE, normal PvP i HC PvP. Kazdy bylby szczesliwy i gralby tam gdzie chce, a FC nie tracilby klientow.

Ale wam naprawde nikt nie kaze grac :<,
Grajac w EVE nie raz wtopilem statek, czy to przez wałsną głupote (ciekawe jak to bedzie na tym gatekampie i wlecialem prosto w niego -;-), czy to tlukac kogos w low-secu.

Naprawde. Tak by cie bolała strata itemków, które można kupić/wycraftowac ? Z tego co widze to tak..

Cytuj:
Mnie dochodzą słuchy, że WoTLK ma być casual friendly. Dlaczego mnie to śmieszy? bo wiele osób przed TBC mówiło to samo, a zobaczcie jakie ciśnienie jest w TBC. Także Ojciec, dobrze prawisz.

Czyli ze raidy nie beda mialy attumentów, a bosowie beda wygladac jak rozowe misie ?
W sumie po co raidy, epaxy bedzie sie kupywac u vendorów za golda od chinczyków.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 12:06 
Cytuj  
Ja np. i podobnie mysle jak wielu innych, nie mam zamiaru ograniczac swojej rozgrywki idac na serwery PvE.

a dlaczego chcesz ograniczyc gre innym?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 12:07 
Cytuj  
Ale ja nigdzie nie napisalem, ze sie zmuszam do gry... Ba, nie moge sie doczekac kiedy zaczne. A wyzej podalem po prostu sprawiedliwe, moim zdaniem, rozwiazanie sytuacji tak aby kazdy mogl znalezc miejsce dla siebie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2008, 12:08 
Cytuj  
Co ciekawe, nawet twórcy EvE robią krok w kierunku niepełnosprawnych 'pvperów'. Najnowszy dodatek wprowadza caly region z jakimiś odpowiednikami battlegroundów, rvr, będzie można farmić ranki, medaliki, nowe stateczki.

W sumie bardzo to nie przeszkadza bo będzie to jedna z opcji a nie kwintesencja gry, no ale sam fakt dosyć wymowny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.