mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:32 
Cytuj  
Ja miałem preordera zwykłej wersji, a dostałem, po wprowadzeniu tego kodu z maila, nie tylko pelerynkę, ale też pierścień do expa, jakiś łuk, fajerwerki, także chyba faktycznie bug, ale mam nadzieję, że nie będą tego potem zabierać jak już dali.


Posty: 10
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:32 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Odnośnie bonusów z preordera.


Też mam preorder CE i jeśli bym dostał takie bonusy to bym się wcale na Funcom nie obraził :wink:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:42 
Cytuj  
wy to macie w inventory czy na koncie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:46 
Cytuj  
Inv. A plecak, łuk, cape i ring na postaci :).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:53 
Cytuj  
Również mam w inventory na postaci wszystko.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 03:04 
Cytuj  
hmm ale wy kupiliscie 1 gre ? 1 pre-order key ? i dostaliscie zarowno mamuta jak i rhino ?

w jakim sklepie kupowaliscie ?


wyglada na niezly wtf, funcom se w chuja leci chyba ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 03:16 
Cytuj  
Ja zrobilem 2 chary na 40 lvl i w obu wyladowal caly zestaw ; x

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 03:32 
Cytuj  
Niech walą tyle maintance'ów ile chcą, byle gra była jeszcze bardziej doszlifowana.

Wszystko ladnie pieknie - niech naprawiaja. Ale jednak maintenance i zwyklych update'ow nie robi sie w primetime. Rozumiem hotfixy, rollbacki, rebooty spowodowane lagiem, ale to nie bylo nic tego rodzaju, tylko zwykly, planowany na dlugo wczesniej patch. Po raz kolejny panowie z funcom uprawiaja amatorke wrzucajac 5-godzinne maintenance w momencie, gdy gra najwiecej ludzi (bo sporej grupie osob tylko godziny wieczorne pasuja do gry, z uwagi na inne zajecia) i do tego przesuwaja to kilkukrotnie, totalnie wprowadzajac wszystkich w blad raz po raz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 03:37 
Cytuj  
Tu sie zgodze ze chlopaki akurat tu dali ciala, ale dostali taka fale whine apropo tego numeru ze przesuwali maintance potem co chwila coraz bardziej :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 07:19 
Cytuj  
Pierwsze whiny sie zaczynaja. Co z tego ze gra nawet pelnej premiery nie miala -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 09:19 
Cytuj  
I bardzo dobrze. Jesli nie umieli wyciagnac wnioskow z cudzych bledow niech dostaja w dupe.
Imo niezly debilizm odstawili.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 09:23 
Cytuj  
a ja nic nie dostalem.
nawet maila od funcomu.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 09:39 
Cytuj  
Nie rozumiem jak to jest ze ci ktorzy nie kupili CE dostaja itemy ktore tam wlasnie sa zawarte. Do cholery nie po to kupowalem CE zeby dostac jakas cerate z mapa i album...
Na pomoc fun comu tez liczyc nie mozna. Wyslalem zapytanie z pewnym problemem. Jako odpowiedz dostalem meila z kodem na pelerynke i zero odpowiedzi.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:17 
Cytuj  
najwiekszy rotfl, ze prawie caly whine idzie na wydawce a nie na gre... gra super, ale funcom daje ciala po calej lini... oby nie skonczyli jak soe z vanguardem...


Premiera war za jakis czas.. jak funcom dalej bedzie dawal ciala, mythic dostanie szanse by sie popisac ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:20 
Cytuj  
Greetings!

You have been a long and thrustworthy participant in our community, and as such we would like to thank you for helping us form Age of Conan into the marvelous product it is today. The last weeks has seen some serious enhancment to the game, and with the release we will be opening several new areas and neverbefore seen content in the launch version of the game. What and where it is? You have to find out for yourself!

As a sign of gratitude for your aid, we are pleased to offer you the in-game item used by those loyal to King Conan: The Drinking Cape. This item will allow your characters (one game account only) to free of charge demand the very sought after alcholic drink of "Ambrosia" - free and in unlimited supplies for life! After having claimed your cape, merely find one of the kegs in the finer Inns of Hyboria and click it whilst wearing your cape to receive your drink.

To register your cape, log in to your account page by https://register.ageofconan.com clicking here and under the option "Use a Key" - enter this key:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Once this has been done, use the command "/claim" inside the game to claim your in-game items. These items work for all the characters you create on your account. Note that all in-game items are only available on full accounts, and do not work on pre-order, buddy or (later) trial accounts.

Note that this item will not be made available again at later dates - so wear it with pride!

Regards,
Funcom


mwahaha, a nawet gry jeszcze nie kupiłem :P

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:21 
Cytuj  
ekstra wklejcie ten tekst jeszcze sto razy bez potrzeby

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:22 
Cytuj  
Ja tam nie rozumiem całego zamieszania :P Marudzicie jak jakieś stare zgorzkniałe BABY ! Premiera niby jutro i servery dopiero jutro mają być OFICJALNIE otwarte a wy sie czepiacie ... ehhh

Początki zawsze są trudne ... ja tam cierpliwie czekam :)

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:27 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Marudzicie jak jakieś stare zgorzkniałe BABY ! Premiera niby jutro i servery dopiero jutro mają być OFICJALNIE otwarte a wy sie czepiacie ... ehhh


ty na prawde myslisz, ze bedzie jakakolwiek roznica miedzy tym, co jest teraz, a tym co bedzie jutro? '... ehhhh'

Cytuj:
Początki zawsze są trudne ... ja tam cierpliwie czekam


oni maja caly bagaznik doswiadczen, to nie sa 'poczatki'

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:31 
Cytuj  
Jutro ... może nie koniecznie ... ale w najbliższych dniach z pewnością tak :P

A co do bagażu doświadczeń ... każda kolejna produkcja dostarcza nowych trudności i doświadczeń. Mylę się?


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2008, 11:33 
Cytuj  
fersten napisał(a):
ekstra wklejcie ten tekst jeszcze sto razy bez potrzeby


ty pewnie nie dostałeś ? :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.