mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 22:22 
Cytuj  
Ja nie zamierzam w AoC grać, to sprezentuje kodzik temu kto pierwszy wejdzie i przeczyta :)
Kod:
Greetings!

You have been a long and thrustworthy participant in our community, and as such we would like to thank you for helping us form Age of Conan into the marvelous product it is today. The last weeks has seen some serious enhancment to the game, and with the release we will be opening several new areas and neverbefore seen content in the launch version of the game. What and where it is? You have to find out for yourself!

As a sign of gratitude for your aid, we are pleased to offer you the in-game item used by those loyal to King Conan: The Drinking Cape. This item will allow your characters (one game account only) to free of charge demand the very sought after alcholic drink of "Ambrosia" - free and in unlimited supplies for life! After having claimed your cape, merely find one of the kegs in the finer Inns of Hyboria and click it whilst wearing your cape to receive your drink.

To register your cape, log in to your account page by https://register.ageofconan.com clicking here and under the option "Use a Key" - enter this key:

6BHE3F7BTVACBU48

Once this has been done, use the command "/claim" inside the game to claim your in-game items. These items work for all the characters you create on your account. Note that all in-game items are only available on full accounts, and do not work on pre-order, buddy or (later) trial accounts.

Note that this item will not be made available again at later dates - so wear it with pride!

Regards,
Funcom


Powodzenia :) Czytam was od conajmniej 2 lat z przerwami, ale dopiero sie zarejestrowałem. I tak będę grał w Rohana ^^

Zeby nie bylo nieporozumien nie wiem jak tego sie uzywa, czy to na bete czy nie. Zacytowalem calego maila jakiego dostalem.


_________________
Pozdro,
gracz Rohan Online

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 07:13 
Cytuj  
Cytuj:
Barbarian in Reaver Stance now correctly moves at slower speed while hiding

Fixed an exploit with Demonologists (infinite stacking of certain spells)

Hostile spells casted by the player on itself should no longer trigger reactive spell procs.


Takie patch notes znalazłem na forum, jeśli to wszystko co naprawili w tym paczu to ja wymiękam...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:42 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Cytuj:
Barbarian in Reaver Stance now correctly moves at slower speed while hiding

Fixed an exploit with Demonologists (infinite stacking of certain spells)

Hostile spells casted by the player on itself should no longer trigger reactive spell procs.


Takie patch notes znalazłem na forum, jeśli to wszystko co naprawili w tym paczu to ja wymiękam...

Nie panikuj DAE, to nie wow - tu patche nie wychodza raz na 2-3 miesiace. w EA co pare godzin byl patch i widac, ze wszystko maja tak skonstruowane, ze nie musza wyklepywac kilkusetmegowego patcha, aby go wdrozyc.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:54 
Cytuj  
no patch mocno podejrzany, nie wierzę, że dla takiej kosmetyki dołowali servery na ponad 4h...


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 17:34 
Cytuj  
W patchu zmienili wreszcie te pierońskie kolory czcionek na chacie wiec chwała im za to.


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 19:23 
Cytuj  
Fix idol/cyclone ToSa i fix dmg shield Demo i nerf jego aoe i normalność jeden krok bliżej. Mogliby jeszcze nerfnąć dmg na lighting strike ToSa z 10%.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 00:54 
Cytuj  
nadal mozna jednak 2 idole castnac ;D


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:17 
Cytuj  
Fucnom jakies numery odwala. Dzis wstalem i mialem przez nich obciazone konto na 51 PLN. WTF? Nic nie kupowalem u nich, a subskrypcje mam do ktoregos tam czerwca. Napisalem do supportu i radze pilnowac swoich kart platniczych. :/ Jak nie zareaguja szybko to dzwonie do banku i informuje, ze mi funcom kase ukradl. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:20 
Cytuj  
a na stronie z subskrypcja pokazalo ci ze pobralo jakas oplate?
ja mam pokazana tylko oplate za ea 5ojro.
hehehe moze tak naprawiali, ze im kolejny ciekawy bug wyszedl :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:24 
Cytuj  
Nie w payment history mam tylko to 5 ojro. Zobacze pozniej czy na forum sie cos pojawilo. Moze byc niezla drama. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:42 
Cytuj  
Mam to samo. Konto pfrozen, playable do wczoraj a dzis rano kaske pobralo :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:49 
Cytuj  
a tak btw to co z naszymi 10 dniami z early access ktore mialy byc dolaczone?

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 07:53 
Cytuj  
Wczoraj wyszly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 08:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Fucnom jakies numery odwala. Dzis wstalem i mialem przez nich obciazone konto na 51 PLN. WTF? Nic nie kupowalem u nich, a subskrypcje mam do ktoregos tam czerwca. Napisalem do supportu i radze pilnowac swoich kart platniczych. :/ Jak nie zareaguja szybko to dzwonie do banku i informuje, ze mi funcom kase ukradl. hehe


Dlatego imho świetnym rozwiązaniem jest eKarta mBanku :) Przelewam na nią kasę kiedy tego potrzebuję a jak nic na niej nie ma... no cóż, panowie z F nic nie zabiorą :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 08:40 
Cytuj  
Mowiac bez ogrodek FC nas okradl. :> Place za mmorpg kilka lat, a takze za zakupy w necie i pierwszy raz mi sie to zdarzylo. Suma nie jest wielka wiec poczekam cierpliwie na zwrot.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 08:52 
Cytuj  
Ze co ??
Sam pobiera? To co wy Polecenie Zapłaty wypełnialiście w banku?
IMO wykorzystywanie przechowywanych danych kart do samowolnego pobierania sobie kasy z konta to grube przegięcie (przestępstwo?)... chyba że jest gdzieś opcja automatycznego pobierania ? (nie mam subskrypcji AoC)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 08:56 
Cytuj  
nie pierwsze przegięcie ... nie ostatnie :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 09:15 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Ze co ??
Sam pobiera? To co wy Polecenie Zapłaty wypełnialiście w banku?
IMO wykorzystywanie przechowywanych danych kart do samowolnego pobierania sobie kasy z konta to grube przegięcie (przestępstwo?)... chyba że jest gdzieś opcja automatycznego pobierania ? (nie mam subskrypcji AoC)


No skoro subskrybujesz kartą płatniczą to logiczne jest, że prędzej czy później z tej karty kasę pobierze. Tu niestety zdarzyło się to prędzej...

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 09:28 
Cytuj  
Jasne, tylko z jakiej racji kase pobralo jesli nie aktywowalem gry ? Skonczyl sie wczoraj EA i do widzenia. Konto jest frozen i tyle. Kasa nie powinno pobrac.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 09:32 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Jasne, tylko z jakiej racji kase pobralo jesli nie aktywowalem gry ? Skonczyl sie wczoraj EA i do widzenia. Konto jest frozen i tyle. Kasa nie powinno pobrac.


A zrobiłeś Cancel subscription?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.