mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:23 
Cytuj  
napisali ze bedzie maitenance o 16 gmt...

stwierdzilem ze niema sensu logowac sie na 1h, poszedlem spac...

wstaje...... a te chuje napisaly ze przesuneli maitenance na 22......



czy ci kretyni niemaja wyobrazni ? rozumiem ze stada graczy sie wkurwily, ale czy oni wczesniej tego sie nei spodziewali ? jak dobieraja czas to niech kurwa chociaz sie go trzymaja....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:29 
Cytuj  
irytuje mnie ze leca sobie w uja, informuja ze maitenance 5h zaczyna sie o 16..

o 16:30 informuja ze maitenance zostal przesuniety do 22..

czyli mniej wiecej tyle ile mial trwac... niech ida na calosc, niech przeniosa maitenance na 6 rano czy ki chuj.. albo jeszcze lepiej 10 rano w tych godzinach i tak nikomu niechce sie grac ;/


gra niby ma byc dla doroslych a leca se w chuja z tak prostymi sprawami :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 10
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:43 
Cytuj  
Maintance został przesunięty na życzenie graczy którzy zaspamowali oficjalne forum po otrzymaniu informacji że chcą wyłączyć serwer w godzinie szczytu :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
/ragequit


QFT.

Przepisu na boczek z grilla szukam btw.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:52 
Cytuj  
no a 22 to nie godziny szczytu ?

sorry ale najwiecej osob gra w godzinach 22-6 rano...

w ogole 2 i pol godziny po fakcie informowac o przesunieciu maitenance ?

to chyba zart..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:54 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
napisali ze bedzie maitenance o 16 gmt...

stwierdzilem ze niema sensu logowac sie na 1h, poszedlem spac...

wstaje...... a te chuje napisaly ze przesuneli maitenance na 22......



czy ci kretyni niemaja wyobrazni ? rozumiem ze stada graczy sie wkurwily, ale czy oni wczesniej tego sie nei spodziewali ? jak dobieraja czas to niech kurwa chociaz sie go trzymaja....



co Ty w ogole gosciu sobą prezentujesz pisząc takie brednie i przeklenstwa.
troche wyrozumialosci, ta gra jeszcze dobrze nie wystartowała.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 21:58 
Cytuj  
Pisze to co mnie irytuje od jakiegos czasu, ze funcom se leci w chuja z informowaniem graczy... niedlugo sie dowiemy ze zmienili grafike na tak jak w wowie a gra zostanie sprzedawana 10 latkom... zapewne tydzien po updejcie ktory zabije gre ;)


funcom se robil jaja z informowaniem graczy, irytowalo mnie to wielokrotnie ale bylem wyrozumialy... ale oni sie niczego nie ucza...

tak jak informacja o przesunie ea podana w momencie startu, tak teraz ten sam crap z maintenance..


edit: masz juz gre kupiona / zarejestrowana ? jak nie to stfu, jako w pelni zarejestrowany gracz mam wszelkie prawa by qwa narzekac..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:11 
Cytuj  
Trochę w kulki lecą to fakt. Zobaczymy co będzie po 23. Na obecną chwilę mnie najbardziej wpienia czas oczekiwania na pomoc GMa, dość poważne błędy, które mogą wyłączyć z gry postać na dobre albo na kilkanaście godzin i jeśli GM pomoże to pół biedy ale już są przypadki ludzi co muszą czekać na patch żeby pograć bo mają postacie zablokowane w zonie, która się wali i GM nie jest w stanie zrobić.

Edit: mam zarejestrowaną retailówkę tak więc też mogę płakać xD

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:20 
Cytuj  
Cytuj:
Greetings!

You have been a long and thrustworthy participant in our community, and as such we would like to thank you for helping us form Age of Conan into the marvelous product it is today. The last weeks has seen some serious enhancment to the game, and with the release we will be opening several new areas and neverbefore seen content in the launch version of the game. What and where it is? You have to find out for yourself!

As a sign of gratitude for your aid, we are pleased to offer you the in-game item used by those loyal to King Conan: The Drinking Cape. This item will allow your characters (one game account only) to free of charge demand the very sought after alcholic drink of "Ambrosia" - free and in unlimited supplies for life! After having claimed your cape, merely find one of the kegs in the finer Inns of Hyboria and click it whilst wearing your cape to receive your drink.

To register your cape, log in to your account page by https://register.ageofconan.com clicking here and under the option "Use a Key" - enter this key:

[ciach]

Once this has been done, use the command "/claim" inside the game to claim your in-game items. These items work for all the characters you create on your account. Note that all in-game items are only available on full accounts, and do not work on pre-order, buddy or (later) trial accounts.

Note that this item will not be made available again at later dates - so wear it with pride!

Regards,
Funcom


No to mi troche spadlo cisnienie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:27 
Cytuj  
a to jest akurat wyruchanie tych co kupili CE dla itemow ,a tera jeden znich za friko dla all totalna bzdura.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:34 
Cytuj  
true :) wlasciwie sam gdybym mial brac ce bym bral drinking cape ;D

teraz pozostaje im pierscionek ktory jak mniemam jedynie zbuffuje im grind na nizszych levelach


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:38 
Cytuj  
no nie dla all

tylko niby dla tych co subskrybowali biuletyn clan of conan

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:43 
Cytuj  
O co wam chodzi? przeciez cape to BONUSIK a pierscien exclusive. Do tego juz od wrzesnia 2007 bylo napisane ze cape bedzie dla wszystkich w klanie conana...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:48 
Cytuj  
HAHA, 2 AM GMT !!!


_________________
psn

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 22:49 
Cytuj  
:DDD

przesuneli znowu :D wtg :D ale tym razem mnie nawet to cieszy :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 14
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:00 
Cytuj  
Zamiast się cieszyć, że dopracowują grę... *kręci głową*. Niech walą tyle maintance'ów ile chcą (przedłużają abonament i tak), byle gra była jeszcze bardziej doszlifowana.

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:01 
Cytuj  
Odnośnie bonusów z preordera.

Dostałem:
- Drinking Cape (fajnie wygląda)
- XP ring (dodaje też jakieś 20 non combat stamina regen)
- epicki łuk na 20 lvl (imba)
- rhino rider's bag (8 slotów)
- mammoth rider's bag (8 slotów) - oba bez żadnych wymagań
- war rhino i...
- war mammoth

Bug? Nie wiem z jakiej paki dostałem to wszystko na raz (wszystko mam już w inv). Myślałem, że trzeba będzie wybierać? :P.
Może po dzisiejszym patchu mi trochę poznika, ale mam nadzieję, że nie ^^. Chyba niektórzy też tak dostali. Może bonus do Collectioner's Edition?


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:17 
Cytuj  
hmm przeciez nikt nie zmusza nikogo zeby tracil nerwy na AoC... quit i po sprawie a nie ;-)

ja jestem jednak bardziej wyrozumialy...


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:18 
Cytuj  
*kręci głową*

*porusza rytmicznie tułowiem*

*wymachuje rękami*

A ja sie ciesze że nie kupiłem specjalnie kompa żeby pograć w AoC-a.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 23:19 
Cytuj  
a refund ? :D


anyway, nie irytuja mnie maitenance ale poronione godziny i informowanie zbyt pozne po zmianie czasu ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.