mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 17:43 
Cytuj  
Bez problemu?
Bez problemu od 3 dni, kolejni kosultanci proszą mnie o przysłanie tego samego. To jakas paranoja. Ma ktos moze numer do kogos z kierownictwa tej firmy? Z człym szacunkiem ale przeciez to jest chore zeby tak pierdolic klienta. Napisaliby chociaz "spoko man... mamy problem.. dostaniesz jebany klucz za tydzien.." ale to jest przeciez zwykle lecenie w pręta.

Wysyłam 3 dni temu maile , dostaje prosbe o zdjecie pudła, rachunku... ok .. wysyłam to 2 czy 3 razy i dostaje kolejne maile od kolejnych konsultantow działu obsługi klienta którzy znowu prosza o to samo... omg.

Czy to kur... taki wielki problem zeby ktos tam od nich zadzwonil do FUNCOMU i powiedział.. kur... w czesci pudeł nie było kluczy... w czesci były zle.. przyslijcie nam ich troche bo ludzie rzucaja mięsem...
Teraz wychodzi na to ze ja mam jezzdzic po sklepach, pisac, dzwonic moze jeszcze do FUNCOMU bo dystrybutor ma w dupie mnie i innych z podobnymi problemami pomimo faktu ze to on rzezbi za chuja warte pudła kase.

Reasumując: CDP ma problem z pomoca przy jednym jeb.. kluczu aktywacyjnym a chce rzucac sie na lokalizacje gry i stawianie serwa polskiego??????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 18:09 
Cytuj  
Za mło emotikonów imho.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 18:13 
Cytuj  
hunte'r roxuje.

Koleś wyluzuj bo dostaniesz wylewu z tej frustracji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:21 
Cytuj  
A o co dokladnie prosza cie konsultancji z CDP ?


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:31 
Cytuj  
Jak wyzej.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:38 
Cytuj  
Nie mozesz zadzwonic co CDP i poprosci tego i tego konsultanta. Mialem tego typu problemy zawsze dzwonie i zalatwiam niemal od reki np. Bitwa o Środziemie ( EA POLSKA ) wypierdzielilem gdzie ksiazeczke z kluczem zadzwonilem 2min gadki dostalem klucz mailem


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:45 
Cytuj  
Nie no nie porównuj CDP z EA czy IMG. W przypadku EA czy IMG pomimo tego co sie obiegowo mówiło - takie problemy były faktycznie załatwiane od ręki.

Razoth - ty bys pewnie roxował smiejac się z radosci jak dziecko gdybys kupił pudło która sobie mozna w dupe wsadzic?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:55 
Cytuj  
hunte'r napisał(a):
Razoth - ty bys pewnie roxował smiejac się z radosci jak dziecko gdybys kupił pudło która sobie mozna w dupe wsadzic?


Odesłałbym/odniósłbym pudełko z grą do sklepu, otrzymałbym swoje pieniądze spowrotem i tak by się skończyła moja przygoda z AoC (no i najpewniej z CDP). Na pewno nie rzucałbym bluzgami i emotami z tego powodu, zwłaszcza na tym forum, bo to poprostu nie ma sensu.

Nie mam ciśnienia na granie, jeśli ktoś wali w chuja już przy sprzedaży gry to później nie może być lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:57 
Cytuj  
Racja - pewnie bym tak zrobił gdyby była jeszcze szansa dostac gdzies w okolicy ta edycje gry. Ale pewnie dokonam zwrotu jezeli do soboty sytuacja sie nie wyjasni.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 20:26 
Cytuj  
W sumie tez by mnie pieron strzelał gdybym miał nowiutkie aoc ktore mozna sobie w dupe wsadzic - nie dziwie sie .


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 23:19 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
hunte'r napisał(a):
Razoth - ty bys pewnie roxował smiejac się z radosci jak dziecko gdybys kupił pudło która sobie mozna w dupe wsadzic?


Odesłałbym/odniósłbym pudełko z grą do sklepu, otrzymałbym swoje pieniądze spowrotem i tak by się skończyła moja przygoda z AoC (no i najpewniej z CDP). Na pewno nie rzucałbym bluzgami i emotami z tego powodu, zwłaszcza na tym forum, bo to poprostu nie ma sensu.

Nie mam ciśnienia na granie, jeśli ktoś wali w chuja już przy sprzedaży gry to później nie może być lepiej.



z tym ze kupil pudelko niezafoliowane wiec sam sobie winny ze go sklep w chuja zrobil :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 05:21 
Cytuj  
Wszystkie 3 sztuki które lezały na półce były nieofoliowane i takie tez zgodnie z wyjasnieniami kierownika przyszły. Wierzcie mi - gdyby na półce lezały egzemplarze w foli i bez niej - brałbym w folii.
Pudła były zabezpieczone jedynie dwoma okrągłymi naklejkami - takimi co po oderwaniu nie da sie juz przylepic ponownie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:21 
Cytuj  
hunte'r napisał(a):
Wszystkie 3 sztuki które lezały na półce były nieofoliowane i takie tez zgodnie z wyjasnieniami kierownika przyszły. Wierzcie mi - gdyby na półce lezały egzemplarze w foli i bez niej - brałbym w folii.
Pudła były zabezpieczone jedynie dwoma okrągłymi naklejkami - takimi co po oderwaniu nie da sie juz przylepic ponownie.


to znaczy że w sklepie ukradli klucze. Ja dostałem od gram.pl przesyłką kurierską wersje ek i była całkowicie zafoliowana, sprawdzałem przy kurierze czy wszystko jest ok. Przy okazji powiem że że media i saturn słyną z tego że gry sobie pożyczają do domu i nawet trzeba patrzeć czy plomba cd-projektu jest na pudełkach czasem nie przecięta.


_________________
no more wow...

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 16:05 
Cytuj  
Dzisiaj dzwoniłem do CDP.

Okazało sie .... TADADAM :P

Okazało sie ze CDP nie ma uzgodnionego z FUNCOMEM trybu postepowania w takich sytuacjach, mają sporo zgłoszen o braku klucza czy błędnych kluczach i staraja sie dogadac z Funcomem który poki co milczy. Moze cos w przyszłym tygodniu bedzie wiadomo.. poki co wolnych kluczy nie mają.
:roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.