mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:52 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Kupiłem AoC tylko dlatego, ze czekam na Warhammera.
Średnio fajny ten Conan...


nie warto warhammer będzie takim samym niewypałem jak wow dla mnie a dla fanbojów wowa jego nieudanym klonem :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:03 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
[
nie warto warhammer będzie takim samym niewypałem jak wow dla mnie a dla fanbojów wowa jego nieudanym klonem :)


HeHe Dobre ... ale nie przesadzaj, WoW jest jaki jest ma swoich zwolenników jak i przeciwników > Ci pierwsi to głownie dzieci neostrady itp a przeciwnicy to z reguły ludzie szukający czegoś więcej niż cukierkowej grafiki i prostej rozgrywki nie wymagającej myślenia ;)

A co do WHO ... pokrywam w nim duże nadzieje, natomiast AoC to hmm taki pomost przed wydaniem WHO.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:11 
Cytuj  
dla mnie takim pomostem był lotro który przez brak klimatu i mroczności jednak też nie przypadł mi do gustu, ja nie jestem zwolennikiem cukierkowatej grafiki dlatego ani wow ani l2 nie pochłonął mnie na dłużej niż miesiąc grania, a aoc ma na tyle ciekawy klimat dla mnie że bardzo fajnie się w niego gra :)i walka podobna do tej z gothic 2 - po prostu miodzio :)
Jak długo mnie zatrzyma... czas pokarze :)

ps - ja na pewno jeśli będę jeszcze grał do tego czasu w aoc to "nigdy w życiu nie dotknę who" choćby był to ostatni mmorpg w moim życiu :)


_________________
no more wow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:31 
Cytuj  
Compton napisał(a):
dark_lord napisał(a):
nie warto warhammer będzie takim samym niewypałem jak wow dla mnie a dla fanbojów wowa jego nieudanym klonem :)


HeHe Dobre ... ale nie przesadzaj, WoW jest jaki jest ma swoich zwolenników jak i przeciwników > Ci pierwsi to głownie dzieci neostrady itp a przeciwnicy to z reguły ludzie szukający czegoś więcej niż cukierkowej grafiki i prostej rozgrywki nie wymagającej myślenia ;)


Chyba przesadziłes - nie uwazam siebie za dziecko neostrady (chociaz nick moze sugerowac cos innego) ale IMO WoW jest naprawde swietna gra. Pomimo wielu przerw co jakis czas do niego wracam;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:34 
Cytuj  
pewnie miał na myśli "kołków" którzy nie wiedzą jak się zachować na serwerze Burning Legion :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:35 
Cytuj  
Compton napisał(a):
HeHe Dobre ... ale nie przesadzaj, WoW jest jaki jest ma swoich zwolenników jak i przeciwników > Ci pierwsi to głownie dzieci neostrady itp (...)


Nie wiem, co miałeś wcześniej napisane, bo tekst został chyba zmieniony przez moderatora. W każdym bądź razie powiedz to tym ludziom:

http://cmg.1hand.pl/resource_new.php

http://cmg.1hand.pl/resource_new.php?menu=galeria&dzial=real

A także wielu innym podobnym gildiom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:39 
Cytuj  
Chcialbys cos powiedziec temu w srodku z fajnym wasem, czy synowi szatana po lewej?
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:41 
Cytuj  
I co uważasz, że to dzieci neo? A może wkleisz swoje zdjęcie przystojniaczku?

BTW. Nie obrażaj ludzi ok?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:45 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
I co uważasz, że to dzieci neo? A może wkleisz swoje zdjęcie przystojniaczku?

BTW. Nie obrażaj ludzi ok?

Idz trolowac do darmowych ok ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
I co uważasz, że to dzieci neo? A może wkleisz swoje zdjęcie przystojniaczku?

BTW. Nie obrażaj ludzi ok?

Idz trolowac do darmowych ok ?


A Ty kuźwa czytaj po kilka ostatnich postów a nie ostatni, bo naprawdę nieźle można się wk... jak ktoś się wetnie to rozmowy nie mając zielonego pojęcia o co chodzi.

PS.
Sam trolujesz takimi postami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:53 
Cytuj  
Napisałem : GŁÓWNIE co nie znaczy WSZYSCY :P

Wiem jedno, ludzie którzy wszystko porównują do "super, zajebiaszczego, niebiańskiego" WoW'a nie potrafią dostrzec potencjału w innych grach, może dlatego,
że tak są uzależnili od tego "cukierka" lub są w jakiś sposób ograniczeni - nie obrażam tu nikogo, tylko ...

Wkurzają mnie ciągłe narzekania i porównywanie do WoW'a

END

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:54 
Cytuj  
chill out tobiaszku, nie napinaj sie tak. To tylko gra:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:56 
Cytuj  
racja to jest forum aoc a nie wowa, tylko tu generalnie wszyscy są przewrażliwieni jak pseudokibce na stadionie i szukają zaczepki w każdym możliwym temacie...


_________________
no more wow...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:58 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
chill out tobiaszku, nie napinaj sie tak. To tylko gra:)


Wiem Aenimaszku :) Ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś, aby dowalić tylko głupi tekst, tylko po to, aby nabić kolejnego posta (vide wielki mistrz inside).

Compton ja już przestałem porównywać, aczkolwiek są rzeczy, które przydałby się w AoC np. brak zonowania. A tak przy okazji, mój conquer ma już / dopiero 15 level. Tak szczerze mówiąc to walka melee bardzo mi się podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 13:59 
Cytuj  
@UP

True! I jaka gra MMORPG by nie wyszła, pewni ludzie bezustannie doszukują sie różnic i podobieństw w stosunku do WoW'a Ehhhh

Sorrki ale to jest irytujące, a ja sie ciesze, że AoC nie jest taki jak WoW :)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:00 
Cytuj  
bo walka mele jest super choć sam gram priestem to mam też rengera i bardzo fajnie się nim gra :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:00 
Cytuj  
Wiekszosc "dzieci neo " zalega teraz na AoC czego dowodem jest to forum .masa bluzgow obrazanie ludzi grajacych w inne gry niz " jedynie sluszna", obecnie, bo za miech, dwa beda widziec " dzieci neo " w AoC i bede wzywac devs nowej gry online do jedynego prawdziwego pvp gdzie beda mogli zasrac gre innym nie idac do szkoly i gankujac i zadajac za to nagrody.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:01 
Cytuj  
ja jakoś do tej pory nie obrażałem innych więc i mnie nie obrażaj :)

ps - przeklinać to przeklinam tylko jak prowadzę samochód i widzę kierowców noobów którzy nie mają pojęcia że samochód to nie czołg i wciskają się gdzie popadnie :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 14:04 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:04 
Cytuj  
Yaroos przeczytaj jeszcze raz co napisales bo tego sie zrozumiec nie da,

AOC jest przykladem jak mozna spierdolic fajnie zapowiadajaca sie gre z ciekawym swietem classami i combat systemem.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:04 
Cytuj  
@UP

Dzieci NEO słyszały tylko o TIBII i WoW'ie, a dowodem na to jest choćby mój kuzyn i sąsiad > lat 10 - 12 :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.