mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:05 
Cytuj  
Yaroos slyszal o AoC wiec to podwaza twoja teze.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:06 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Yaroos przeczytaj jeszcze raz co napisales bo tego sie zrozumiec nie da,

AOC jest przykladem jak mozna spierdolic fajnie zapowiadajaca sie gre z ciekawym swietem classami i combat systemem.


chyba vanguard i lotro jest tego przykładem a nie aoc :)


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:07 
Cytuj  
vanguard tez ale to bylo do przewidzenia bo to SOE.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:11 
Cytuj  
tak tylko jakoś aoc jest o wiele lepiej przyjęty przez graczy niż van i lotro nie i wiele innych mmorpgów nie sądzisz ?? dowodem jest to że prawdopodobnie w vanie (nie wiem bo nie grałem ) i lotro serwery nie były zapchane.


_________________
no more wow...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:13 
Cytuj  
tekst został chyba zmieniony przez moderatora

Nie zostal.

Swoja droga, heh... Gracz WOW narzekajacy na poziom graczy w innej grze MMORPG - do tekstow zabawnych sie nadaje.

Kontynuujcie swoje przekrzykiwanie sie w temacie, ktora gra jest fajniejsza tutaj.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:19 
Cytuj  
to jest temat rzeka :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 14:42 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Wiekszosc "dzieci neo " zalega teraz na AoC czego dowodem jest to forum .masa bluzgow obrazanie ludzi grajacych w inne gry niz " jedynie sluszna", obecnie, bo za miech, dwa beda widziec " dzieci neo " w AoC i bede wzywac devs nowej gry online do jedynego prawdziwego pvp gdzie beda mogli zasrac gre innym nie idac do szkoly i gankujac i zadajac za to nagrody.

P0lish pl0x.

@tobiaszek
Jak narazie to ty wpadasz do dzialu AoC i w kazdym temacie zalisz sie ze AoC jest do dupy :<.
Cytuj:
A Ty kuźwa czytaj po kilka ostatnich postów a nie ostatni, bo naprawdę nieźle można się wk... jak ktoś się wetnie to rozmowy nie mając zielonego pojęcia o co chodzi.

PS.
Sam trolujesz takimi postami.

Przeczytalem. Dlatego stoswnie zasguerowalem ci zebys poszedl przypurdowac nosek. Idz grac w Tibie, Archlorda, Lineage, WoWa czy co tam chcesz. A nie pierdolisz w kazdym temacie na forum AoC, ze AoC jest be -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A nie pierdolisz w kazdym temacie na forum AoC, ze AoC jest be -;-.


Wklej mi linki, gdzie to ja non-stop narzekam na AoC!


Posty: 43
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:17 
Cytuj  
Jak sie nazywaja dzieci neo poza granicami naszego kraju ?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:20 
Cytuj  
dzieci EU :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:21 
Cytuj  
Naydref napisał(a):
Jak sie nazywaja dzieci neo poza granicami naszego kraju ?

Dzieci AOL.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:22 
Cytuj  
Ciekawe, co AOL ma wspólnego z Neo...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:23 
Cytuj  
no skoro powstal taki temat to i ja cos powiem chociaz tak macie to gdzies...

1. Narzekanie na AoC kilka/nascie dni po premierze to kompletna pomylka. Ktos kto sie wypowiada na ten temat nie powinien brac udzialu w dyskusji. Chodzi mi otych ktorzy narzekaja i mowia ze to badziew. Zapewne nieliczni z was tylko mieli okazje pograc w WoW na poczatku a to dlatego ze trzeba bylo miec konto do oplacenia abonamentu :) Pre Paidy wprowadzili jakis czas pozniej. WoW tez nie bylo na poaczatku wporzadku.

2. Mowicie ze AoC jest dla osob starszych. Mozecie wsadzic sobie to w miedzy bajki. Pojawia sie trolle i nie macie na to zadnego wplywu.

3. Mowicie ze tylko Neo dzieci i wspomniane trolle graja w WoW. A ja sie kuzwa pytam co wy robiliscie przez 4 lata? Co moze powiecie ze nie bylo innej gry? Kompletna bzdura. Proponuje poczytac troche o slowie "hipokryzja".

4. Ja rozumiem ze zyjecie w swiecie totalnej negacji, ze jesli sie cos podoba milionom ludzi to wy musicie zrobic cos na przkor bo jestescie Ci "Special". Informuje Was, nie jestescie special. Dlugie wlosy i kostka na plecach to nie wszystko uwierzcie mi.

5. A propos trolli i neodzieci i innych narzekajacych. DAoC przez pewien czas nie bylo kompletnie dostepne w Polsce, to byly najspanialsze czasy tejze gry. Ktos kto mogl sobie pozwolic na te gre mial juz poukladane w glowie i przynajmniej "eścia" lat. AoC nie uchroni sie przed kretynami, wmawianie sobie ze tak nie bedzie jest glupie i bezsensowne.

Ciekawe czy PEGI jest sprawdzane np. przez kuriera czy sprzedawce w sklepie co?

Chetnie poczytam wypowiedzi tych najmadrzejszych...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:27 
Cytuj  
Nareszcie sensowny topic, w którym mogę się zgodzić, szczególnie punkt 3. Bryndek, co do PEGI. Niestety nie. Gdzieś już tu pisałem jak tatuś w EMPiKu kupował dziecku AoC CE z tekstem "to będzie już na przyjęciny"... a gdy to napisałem na tym forum, to zostałem, że tak powiem zjechany i mogłem przeczytać teksty w stylu "to jego sprawa co robi, nic Ci do tego"...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:35 
Cytuj  
PEGI nie jest sprawdzane ostatnio widziałem jak w saturnie dzieciaki kupują normalnie GTA IV albo Assassin Creed :) Tym bardziej przez kuriera :)

ps - popieram Twoje słowa w 100 % i dodam że żaden mmorpg ani żadna inna gra komputerowa nie jest ochroniona przed bugami a widać że programiści w FC pracują bo dzisiaj kolejna poprawka się ściągnie... W niektórych firmach komputerowych po zrobieniu gry czy systemu wcale nie pracują przykład Gothic 3 (najbardziej zbugowana gra do tej pory nie doczekała się porządnego patcha ). Każdy też krytykuje Winde do której co miesiąc wychodzą poprawki, więc widać że microsoft się stara, to dlaczego mamy nie dać szansy FC który tak jak microsoft też się stara a czy im wyjdzie zobaczymy myślę że najwcześniej za 6 do 12 miesięcy :)
pozdrawiam wszstkich


_________________
no more wow...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 15:57 
Cytuj  
Dla mnie kazda gra, ktora oferuje instancowany swiat bedzie z definicji o poziom nizej gry, ktora oferuje JEDEN, JEDNAKOWY, OTWARTY, STAŁY swiat dla wszystkich graczy.

Pojscie na latwizne, na skroty i stworzenie swiata skonstruowanego jak BG's w WoWie, oszukanie graczy poprzez zatajenie prawdy o konstrukcji gry - oto co zrobil Funcom.

To jest dla mnie absolutny wymog, bez tego warunku nawet nie patrze na inne atuty gry. Jedynie moglbym na cos takiego przymknac oko w przypadku WAR-a, ale to jest zupelnie inna historia, bo do tego swiata mam stosunek wyjatkowy i zagram w ta gre chocby wszedzie dostala 1/10 (ponoc zapowiada sie rewelacyjnie i jest na co czekac).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:08 
Cytuj  
a jak jak już gdzieś pisałem że nie zagram w who choćby to był ostatni mmorpg w który mógłbym zagrać :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:09 
Cytuj  
simo napisał(a):
To jest dla mnie absolutny wymog, bez tego warunku nawet nie patrze na inne atuty gry. Jedynie moglbym na cos takiego przymknac oko w przypadku WAR-a, ale to jest zupelnie inna historia, bo do tego swiata mam stosunek wyjatkowy i zagram w ta gre chocby wszedzie dostala 1/10 (ponoc zapowiada sie rewelacyjnie i jest na co czekac).


Problem z WARem polega na tym, nie jak sie zapowiada, tylko jak dlugo sie zapowiada ;)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:18 
Cytuj  
problem nawet jest dla mnie w tym że nawet trailery nie podobają mi się do who :) a do aoc bardzo mi się podobały :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:20 
Cytuj  
Czyli nie zagrasz w WHO w żadnym wypadku bo ci się trailery i filmiki z bety nie podobały. Ok.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.