mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:25 
Cytuj  
to jest jeden z powodów innym najbardziej istotnym jest fakt że who wygląda jak klon wowa tylko z trochę lepszą grafiką, a w wowa grałem może jeden miesiąc bo za kolorowa grafika mi strasznie przeszkadzała :)Jedynm mmorpgiem w którego grałem kilka miesięcy jest eq 2 który dla mnie jest 100 razy lepszy od wowa :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:27 
Cytuj  
No to niech bedzie klonem WoW-a z bardzo rozbudowanym PvP, w swiecie Warhammera. Czego chciec wiecej... Mi to wcale nie przeszkadza, bo co by na WoW-a nie mowic to trzeba mu jednak oddac wiele jesli chodzi o rozgrywke.

A graficznie jest taki aby oddac klimat figurek. I ja tam zadnych pstrokatych kolorow niczym w TBC nie widze.

Zretsza juz widzialem Wotlk, ktory ponoc mial byc mroczny itp, ale przestalem ogladac screeny i rozwazac powrot jak zobaczylem Death Knighty gnomow :lol:

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:34 
Cytuj  
zresztą jak wyjdzie who to Ci wszyscy będą co klęli na aoc będą klęli na who :)


_________________
no more wow...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:37 
Cytuj  
Heh, jeżeli komuś się wydaje, że dzieci neo będą trzymały się z daleka od gry w której krew leje się hektolitrami i można odrąbywać ludkom głowy biegając panienką z cyckami na wierzchu to chyba żyje w innej rzeczywistości ;)

Tak na marginesie, skoro temat i tak zszedł na wow'a, to wydaje mi się że AoC tylko przyczyni się do wzrostu powrotów. Dużo ludzi rzuciło wow'a jakiś czas temu w nadziei że w najbliższym czasie wyjdzie coś sensownego, niestety AoC chyba nie spełni ich oczekiwań (sądząc o ilości narzekań na różnych forach), a WHO zostało przesunięte na końcówkę tego roku, to + ostatnie wycieki o WotLK może spowodować fale powrotów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:43 
Cytuj  
simo napisał(a):
No to niech bedzie klonem WoW-a z bardzo rozbudowanym PvP, w swiecie Warhammera. Czego chciec wiecej...


Dokładnie. WoW to dla mnie swoisty ewenement, połączenie doskonałego combat systemu z najchujowszym pvp rulesetem jaki jestem sobie w stanie wyobrazić.

WAR ma to zmienić na co czekam z niecierpliwością. Samo uniwersum również jest oryginalne. No i liczę że Mythic nie będzie działał wbrew lore jak to zrobił Blizzard. Lubię mieć stały świat, rządzący się od lat swoimi prawami, bez rodzynek typu statki kosmiczne, czy taureni Death Knight'owie.

Taki mały offtop. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:56 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Napisałem : GŁÓWNIE co nie znaczy WSZYSCY :P

Wiem jedno, ludzie którzy wszystko porównują do "super, zajebiaszczego, niebiańskiego" WoW'a nie potrafią dostrzec potencjału w innych grach, może dlatego,
że tak są uzależnili od tego "cukierka" lub są w jakiś sposób ograniczeni - nie obrażam tu nikogo, tylko ...

Wkurzają mnie ciągłe narzekania i porównywanie do WoW'a

END

A mnie wkurzaja zakompleksieni nastolatkowie, ktorzy nie moga przezyc faktu, ze wow cieszy sie duza popularnoscia i szukaja tylko spsobu, aby obrazac osoby, ktore graja w produkcje blizzarda. To nie ich wina, ze matka nie pozwala umawiac Ci sie na randki i w zamian za to musisz sie
gdzies wykazac.

Co z tego, ze gra ma potencjal?? Vanguard, Auto Assault czy LoTRO tez mialy POTENCJAL....


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 17:00 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:58 
Cytuj  
Spoko , spoko wyjdą inne MMO i tam wszyscy będą narzekać na "dzieci AoC"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 17:17 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ciekawe, co AOL ma wspólnego z Neo...

AOL byl swego czasu najwiekszym dostawca internetu w USA.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 17:58 
Cytuj  
vanguard był SOE - i to była praktycznie jedyna jego przyczyna upadku.
Auto Assaault to produkt mocno niszowy - mnie nie zainteresował nawet na tyle by go go wypróbować.
LOTRO - sorry, ale ile czasu można biegać po cukierkowej krainie i klepać złe wilki i niedźwiedzie? Wytrzymałem miesiąc.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 18:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ciekawe, co AOL ma wspólnego z Neo...

AOL byl swego czasu najwiekszym dostawca internetu w USA.


Na pewno? Bo AOL to skrót od America Online. Swego czasu właściciel domeny aol.pl zarobił na niej kupę szmalu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 19:40 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ciekawe, co AOL ma wspólnego z Neo...

AOL byl swego czasu najwiekszym dostawca internetu w USA.


Na pewno? Bo AOL to skrót od America Online. Swego czasu właściciel domeny aol.pl zarobił na niej kupę szmalu.
Przecież to kurwa jedno i to samo:

http://pl.wikipedia.org/wiki/AOL


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 20:57 
Cytuj  
O kurwa ilu pr0 mmo playerow sie powypowiadalo.

Con wez to do flames plx :E

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 20:57 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Przecież to kurwa jedno i to samo:


No kurwa :evil: patrz, rzeczywiście.


Posty: 15
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 14:06 
Cytuj  
Ja się w pełni zgadzam z Bryndkiem. Ludzie spodziewali się od razu idealnego MMO który wymiecie wszystko a niestety ani WoW, ani EQ2 ani inne płatne MMO nie były na początku idealne, i potrzebowały wiele szlifów. Ja rozumiem, że można nie lubić WoWa ale nazywanie większości graczy dziećmi neo bo śmią mieć inne zdanie o tej grze jest żałosne...ja sam grałem 2 lata, nie uważam się za dziecko neo a WoWa traktuję jako jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Co do narzekań na AoC ja się tym nie przejmuję bo spodziewałem się fal marud, którzy narzekali by niezależnie od efektu finalnego. Oczywiście wiem, że AoC ma błędy, tak jak każda gra ale na pewno nie jest beznadziejna i nie warta zachodu. Co do Warhammera: nie mój świat, nie moje klimaty, zbytnio przypomina WoWa.


_________________
Wszyscy wiedzą, że są RTSy i jest... Starcraft.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 14:10 
Cytuj  
ale mam nadzieję że wszystkie najważniejsze poprawki jak handel bardzo szybko poprawią :)


_________________
no more wow...


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 16:23 
Cytuj  
Ja proponuje sobie przpomniec wowa z poczatku jego istnienia ... gra wygladala posobnie jak teraz aoc masa bledow masa niedociagniec .

Pamięta ktoś gdy nie było battle groundow w wowie :] tłukło sie z aljantami w lesie.


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 16:26 
Cytuj  
vesmir napisał(a):
Pamięta ktoś gdy nie było battle groundow w wowie :] tłukło sie z aljantami w lesie.


Pamięta. Tego co było potem wolę nie pamiętać, choć żeby być sprawiedliwym - początkowe raidowania w 25-40 osób również sprawiały mi przyjemność.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.