mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:42 
Cytuj  
Gram assasinem, po paru godzinach trafilo do mojej pustej glowy to, ze ta klasa w ogole nie posiada stunow(nie liczac kicka ktory daj konckback i silence), ani cisow spowalniajacych. No ale cos za cos, okazalo sie ze assasin dysponuje najwiekszym burst dmg w grze(przynajmniej z moich obserwacji), ale zeby zrobic ow burst trzeba trafic w kogos . O ile jak dana osoba stoi w miejscu to cios ze stealtha jest banalny do zadania, o tlye jak ktos biegnie to jak nie stane na jego drodze i gracz doslownie sie o mnie nie odbije moj cios leci w 90% w powietrze i trace tak waznego dla tej klasy openera.

Kolejna kwestia to comba i ich konczenie, czesto robie tak ze pierwszy cios/ciosy wale w powietrze i czekam z ostanim na dogodny moment (czyt. osoba stoi w miejscu) zeby zadac bo tak jak w przypadku ciosow ze staelth, jezeli osoba sie rusza to leca one czesto w powietrze. Czy tez tak robicie? czy moze wprawa w palcach przychodzi z czasem i cala sekwencje combosa potraficie uderzyc w ruchomy cel ?

No i ostatnia sprawa sam stealth, grajac archetypem rogue myslalem ze bedzie to klasa wyjatkowa jezeli chodzi o stealth. Nie chodzi mi tu raczej o to ze inne klasy tez go maja bo wiedzialem o tym wczesniej, ale o to ze nie ma mozliwosci wykrycia kogos w stealth. Mam na maxa percepcje i odpalam search i nadal nie moge wykryc. Czy ktos sie orientuje czy to bug czy working as intended ? Czy to moze uroki pierwszego miasta i sposob zeby uniknac gankowania ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 11:51 
Cytuj  
Mysle ze te sprawy wyjasni osiagniecie 80lvl, do tego czasu kazda klasa moze si dziwnie zachowywac na roznych lvl, ja juz mailem tragiczny regen many, spadek dmg, mala ilosc hp, po 50lvl zaczyna sie to balansowac ale nadal mam za malo hp, a dmg chyba nawet za dobry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 15:42 
Cytuj  
Percepcja daje ci mozliwosc wykrycia kazdej osoby z nizszym skillem hiding, znajdujacej sie blisko twojej postaci, tylko i wylacznie w momencie uzycia umiejetnosci. Wyrzuca z hide, nie dziala na czlonkow druzyny.


Posty: 9
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 15:54 
Cytuj  
Umiejetnosci czyli search ? w takim raize percepcja nie jest skillem pasywnym ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 16:21 
Cytuj  
Nie. Percepcja jest skillem, od ktorego zalezy skutecznosc search. Nie sadze, zeby dawalo to szanse procentowa, zwiekszalo range. Z moich obserwacji wynika, ze w momencie uzycia search jest po prostu porownywany skill perception ze skillem hide wszystkich osob znajdujacych sie w odpowiednim zasiegu i jesli jest wyzszy to dane osoby zostaja odkryte. Tyle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.