mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 10:20 
Cytuj  
Witam, po paru dniach spędzonych przy AoC, przerzuciłem się z Fury na Aquilonie wszystkie te same zasady z tą różnicą że nie ma głupich nazw postaci i jakieś minimalne zasady klimatu na chacie obowiązują, ale to już inna bajka.

Kieruję tego posta dla ludzi którzy lubią pvp, ale z powodu natłoku ludzi młodszych, mających sporo wolnego czasu i często gankujących na ress pointach z dużo dużo wyższym levelem w pvp serwerze, bardzo polecam Aquilonie.

Zdecydowanie gra tam dużo więcej dojrzałych osób, mimo możliwości gankowania nie ma go aż w tak olbrzymiej ilości jak to ma miejsce na Fury, również jest sporo polskich gildii z ambicjami.

Nic nie mam do Fury, wszak każdy spędza czas tak jak lubi, jednak moim zaznaczam "moim zdaniem" za dużo tam dzieciaków, którzy chodź niejednokrotnie dobrze grają mają pstro w głowie ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 maja 2008, 22:58 przez Amadeo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 10:25 
Cytuj  
nvm ;-p

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nvm ;-p


nie krępuj się, jedziesz, wszyscy na to czekają!


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:38 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Witam, po paru dniach spędzonych przy AoC, przerzuciłem się z Fury na Aquilonie wszystkie te same zasady z tą różnicą że nie ma głupich nazw postaci i jakieś minimalne zasady klimatu na chacie obowiązują, ale to już inna bajka.

Kieruję tego posta dla ludzi którzy lubią pvp, ale z powodu natłoku ludzi młodszych, mających sporo wolnego czasu i często gankujących na ress pointach z dużo dużo wyższym levelem w pvp serwerze, bardzo polecam Aquilonie.

Zdecydowanie gra tam dużo więcej dojrzałych osób, mimo możliwości gankowania nie ma go aż w tak olbrzymiej ilości jak to ma miejsce na Fury, również jest sporo polskich gildii z ambicjami.

Nic nie mam do Fury, wszak każdy spędza czas tak jak lubi, jednak moim zaznaczam "moim zdaniem" za dużo tam dzieciaków, którzy chodź niejednokrotnie dobrze grają mają pstro w głowie ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.


Witamy na Aquilonii bracie !
Milo nam bedzie powalczyc razem ramie przy ramieniu. Na ty serverze sa w tej chwili 4 polskie gildie i jest naprawde fajna atmosfera. Duzo dojrzalsze community niz na serverach stricte PvP.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:49 
Cytuj  
stwierdzilem, ze to bez sensu.
ja rozumiem ze komus jest zle na Fury. wtedy zmienia serwer.
ale nie musi przy okazji obrazac reszty osob, ktore tam graja.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:54 
Cytuj  
widocznie prawda kole w oczy, ze sie obrazacie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 11:57 
Cytuj  
no strasznie kole debilu. skoncz juz i wyjdz.
eot.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 12:04 
Cytuj  
no takie posty to ostateczny dowod ze nie jestes dzieciakiem :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 12:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no strasznie kole debilu. skoncz juz i wyjdz.
eot.


Ale to było głębokie i dojrzałe. HAHA ;]

Też się przenoszę na ten serverek ;] nick Erkano


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 12:28 
Cytuj  
Czy istnieją u Was gildie (niekoniecznie polskie) stawiające na ludzi z małą ilością czasu. Czyli umówione wypady na eventy i każdy/większość stawia się na umówiony czas?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 12:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy istnieją u Was gildie (niekoniecznie polskie) stawiające na ludzi z małą ilością czasu. Czyli umówione wypady na eventy i każdy/większość stawia się na umówiony czas?


Poniewaz na Aqulonii graja w wiekszosci starsi gracze, ktorzy maja prace, zone, dzieci to oczywiscie, ze tak.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 12:53 
Cytuj  
Cześć, czy ja tez mogbym sie zapisać, mam dosc jak ktos na czacie pisze rofl lol thx bye omfg , a najgorsze sa te nie klimatyczne rozmowy na tsie...
O dupach, gadaja o filmach, piciu, omg znajdzie sie tam miejsce dla mnie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 31 maja 2008, 14:24 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 13:40 
Cytuj  
Wyslannicy Huragana atakuja, tym razem rp pvp jest lepsze !! :o
Znowu zaczyna sie wmawianie wszystkim ze jakis serwer jest lepszy od innego, a wszystko po to by robic sobie nadzieje ze te puste serwery kiedys uda sie zapelnic :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 13:48 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
O dupach, gadaja filmach, piciu, omg znajdzie sie tam miejsce dla mnie?

Zajebales taki przecinek, ze lepiej pasuje nie "gadaja filmach", tylko "gadajacych filmach".

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 14:24 
Cytuj  
tu mnie masz tak zjebalem


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:03 
Cytuj  
Nie znam Huragana, to po pierwsze... A po drugie to że grasz na Fury co zaznaczę że szanuje Twój wybór, nie oznacza że każdy ma tam grać i nikt nie ma prawa zachęcać do innego serwera.

Apropo nie cały świat się kreci wokoło jednego serwera :lol: , gdzie większość tylko potrafi szczekać na siebie, na drugi raz zachowaj zdanie dla siebie, jak masz pisać brednie, które są mało wartościowe, byle by nabić posta.

Forum nie służy byle jeździć po ludziach, a zbierać/ wymieniać informacje, organizować się, pisać o problemach itp.

Pozdrawiam.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 maja 2008, 22:59 przez Amadeo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy istnieją u Was gildie (niekoniecznie polskie) stawiające na ludzi z małą ilością czasu. Czyli umówione wypady na eventy i każdy/większość stawia się na umówiony czas?


To nie FFXI, nie trzeba sie umawiac na eventy dwa tygodnie wczesniej, zeby sie dobrze bawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:17 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Poniewaz na Aqulonii graja w wiekszosci starsi gracze, ktorzy maja prace, zone, dzieci to oczywiscie, ze tak.


Dobrze, ze mam 12 lat, nie mam pracy, zony i dzieci i dzieki temu moge grac na fury, najlepszym aoc serwerze!

Chodze duzo na wagary i dzieki temu mam kupe czasu na gankowaniu ludzi na spawn pointach i pisanie lol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:25 
Cytuj  
glebokie, dojrzale? w waszym przypadku? nie mam zamiaru dyskutowac z pewnymi osobami i nie widze powodu dla ktorego mialbym wdawac sie z nimi w bardziej 'glebokie i dojrzale' dysputy.

a co do Amadeo.
to, ze nie potrafisz sobie poradzic na serwerze Fury - to twoj problem, jesli nie potrafisz znalezc 'dojrzalych osob' rowniez.
idz graj na RP gdzie z dojrzalymi kolegami po 17 roku zycia bedziesz mogl prowadzic niekonczace sie dyskusje o dzielach Nietzsche'go.

w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha.


btw. gram na fury od 17. i trzeba byc serio niezla sierota zeby dac sie zgankowac. no i trzeba byc naprawde w podeszlym wieku zeby nie znac mechaniki gry na tyle aby tego uniknac.

dobra szkoda slow bo naprawde mozna ze smiechu nie wyrobic.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:35 
Cytuj  
nie moza sie spodziewac glebokiej dyskusji od kogos kto nieznajome osoby nazywa debilami. Jezeli na fury jest wiecej rownie inteligentnych i dojrzalych graczy jak Mendol to sie nie dziwie ze niektorym ten wysoki poziom nie odpowiada.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.