mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:39 
Cytuj  
przeczytaj moze swoje komentarze a potem odnies to do swojej wypowiedzi.
dziekuje.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 15:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha.


no to pozostaje jedynie zmienic gre, i miec nadzieje ze nie dowiesz sie na jaka bo przejebane :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 16:07 
Cytuj  
-Nie każdy gra od początku i ma high level robiąc z siebie "elo" bo siedzi i bije o 20 lvl słabszych od siebie ;)
- nie każdy od razu zna mechanikę gry

A czy ja napisałem że nie daje sobie rady, naucz sie czytać ze zrozumieniem posty kogoś.. jedynie napisałem że denerwują mnie głupie nicki niektórych postaci oraz przypadły mi do gustu zasady RP, jeśli rozwinąć ten temat to nie przekonało mnie zachowanie ogólne ludzi na chatach a szczególnie wybór ukierunkowałem po stronkach/forach klanowych ( podejście, tok wypowiedzi etc...)

Poniżej dopiero dodałem że jeśli kogoś denerwuje że go high levele biją ...etc było do skierowane do osób które mają z tym jakieś problemy, i co by nie poprzestawać dalszej gry lubiąc nadal pvp można iść na rp pvp gdzie te samy zasady panują z tym że są pewne wytyczne odnośnie klimatu, i dzieki temu mało co jest noobków co przyjdzie z 40 lvl bić młodych bo nie ma skilla by bić się na swoim poziomie ( najczęściej) ;)



Cytuj:
w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha.
uu straszne dopiero teraz popłakałem się ze śmiechu, co za elokwencja i pewność siebie, podaj lepiej nick panie "pro mustacha" bo już nie ma lepszych... :lol:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 maja 2008, 22:59 przez Amadeo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 16:22 
Cytuj  
Na tym serverze możecie znaleźć 4 polskie gildie:

Ad Noctum
Opus Dei
Ictus Mortis
Zarian Templars

Całkiem możliwe, że istnieją inne gildie o których nie wiem i jeśli którąś pominąłem to bardzo przepraszam.

Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:22 
Cytuj  
Tak co nie zmienia faktu ze fury to śmietnik na którym graja wszystkie 12 latki z polski. Przykre ale prawdziwe.


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:32 
Cytuj  
hahahaha
no w sumie mozecie miec racje. na serverach rp populacja jest pewnie tak mala, ze w sumie moze nie byc 12 latkow.
a z pewnoscia wasze gildie, o ktorych nikt nigdy nie slyszal sa pelne doroslych i kulutralnych ludzi.
smiech na sali.
ale zakonczmy temat bo nie prowadzi to faktycznie do niczego.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:34 
Cytuj  
Tryglav napisał(a):
Na tym serverze możecie znaleźć 4 polskie gildie:

Ad Noctum
Opus Dei
Ictus Mortis
Zarian Templars

Całkiem możliwe, że istnieją inne gildie o których nie wiem i jeśli którąś pominąłem to bardzo przepraszam.


jeszcze z polskich jest Decapitum


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:36 
Cytuj  
tylko w sumie zastanawiam sie dlaczego zamiast probowac naprawic to co sie ludziom nie podoba w grze, siedza na forum i placza?
serio nie podoba sie - idz na pve, tam ludzie placza tylko na bugi :-)


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 17:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tylko w sumie zastanawiam sie dlaczego zamiast probowac naprawic to co sie ludziom nie podoba w grze, siedza na forum i placza?
serio nie podoba sie - idz na pve, tam ludzie placza tylko na bugi :-)


Ja sie dalej zastanawiam czemu ty taki mocny w "gebie" jestes. Grasz na serwerze , na ktorym nie ma loota ani death penalty. To jest zabawa dla mieczakow:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 20:11 
Cytuj  
o kurde.
tu mnie masz. slyszalem, ze na serverze pve jest full loot i death penalty ale po prostu balem sie tam grac.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 20:41 
Cytuj  
Mendol po co tak starasz sie osmieszyc inne serwery ten na ktorym grasz? Boisz sie ze sieroty co nie moga sobie z gankowaniem poradzic przeniosa sie tam i juz nie bedziesz mial kogo bic bo zostana sami pro sklillowi gracze a z takimi rady nie dajesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 20:42 
Cytuj  
aha. a ty jak rozumiem grasz, spotkales mnie i nie dalem rady?
daj sobie juz spokoj ziomek :-)

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 21:24 
Cytuj  
Mendol - zalosny jestes. Co Ty soba reprezentujesz w tym temacie? Gra ma sprawiac przyjemnosc wiec moze znajdziesz sobie inny sposob na leczenie kompleksow tak bedzie lepiej dla wszystkich. Sam gram na Fury i oczywiscie nei mozna generalizowac ale chlopaki maja po czesci racje - sporo na Fury gowniarstwa. Nie przypominam sobie tez, zeby gdziekolwiek byl zakaz namawiania ludzi do zmiany serwa. Piszesz ze kolega Cie obraza - ja pomimo tego, ze tez gram na Fury nie czuje sie urazony jego postem - widac Ty masz ku temu powody.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 21:30 
Cytuj  
Tu nie chodzi o to kto gdzie gra tylko o styl w jakim chce sie nam wcisnac co jest lepsze i gdzie powinnismy grac.
Sugerowanie ze FURY = gowniarstwo, a jakis rp serwer to super ludzie jest prymitywnym sposoben ratowania populacji na danym serwerze, umiejetne obrazanie ludzi przez autora tego tematu jest godne podziwu, a nabijanie tu postow jest dla niego sukcesem.

Wejdzicie na forum WoW-a, tam tego jest bardzo duzo i jak widac w AoC taki spam tez bedzie, zaraz sie zacznie spam gildii z innych serwerow niz FURY jakie to sa super i jak tam jest swietnie :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 21:52 
Cytuj  
No a co w tym zlego ze rozne gildie staraja sie przyciagacl ludzi do siebie?
Co do sugerowania ze Fury=gówniarstwo to najlepiej wychodzi to Mendolowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 22:02 
Cytuj  
buka jak bede mial jakies kompleksy to ci o nich napisze.
ja widze, ze wasz podstawowy problem to zrozumienie tresci, ktore ktos probuje wam przekazac.
jesli kolega xyz ma ochote grac na serwerze rp to prosze bardzo.
to, ze wasze odczucia z fury sa jakie sa to tez wasz problem.
moze zmiencie gildie, albo zacznijcie czytac ooc to zauwazycie, ze to co piszecie mija sie prawda.
a jesli ktoregos z was przekonuje swoim zachowaniem do zmiany serwera, to naprawde bardzo mnie to cieszy, chociaz nie przewidzialem, az tak pozytywnego wplywu moich wypowiedzi na sytuacje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 22:45 
Cytuj  
Każdy gra tam gdzie lubi, wydaje mi się że nie ma tu nigdzie co generalizować na mała populacje w grze.

Wielokrotnie był "reklamowany" Fury i nic nie mam do tego, każdy z nas ma swoją unikatową osobowość i kieruje się często różnymi pobudkami, szkoda tylko że tak bardzo ciężko się pogodzić co niektórym "że ktoś ma inne zdanie..", nie mogąc się z tym pogodzić, trzeba narzucić swoją prawdę co w efekcie rodzi konflikt, następuje tylko jedno pytanie ? Czy coś to da?

Pozdrawiam naszych "hardcore" rodaków ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 23:48 
Cytuj  
nie, nie jest.
ciezko jest tylko kiedy wlasne zdanie przedstawiasz w taki sposob jak to zrobiles na poczatku.
wrzucajac wszystkich do jednego worka.
jak ja zrobilem to samo z wami to sie podniosla wrzawa :-)

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 00:25 
Cytuj  
Mendol - rozluznij juz poslady. Wrzawa nie podniosla sie bynajmniej dlatego, ze zrobiles to samo z "nimi". Jedyne co udalo Ci sie osiagnac w tym temacie, to czesciowy dowod na to, ze chlopaki maja racje. Skoncz juz belkotac, bo jeszcze ludzie pomysla, ze jestes typowym przedstawicielem populacji naszego serwa i zacznie sie problem z migracja na inne ;)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 02:39 
Cytuj  
nie ma lepszego i gorszego serwera
wszytko zależy od ludzi...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.