mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2008, 07:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a co do Amadeo.
to, ze nie potrafisz sobie poradzic na serwerze Fury - to twoj problem, jesli nie potrafisz znalezc 'dojrzalych osob' rowniez.
idz graj na RP gdzie z dojrzalymi kolegami po 17 roku zycia bedziesz mogl prowadzic niekonczace sie dyskusje o dzielach Nietzsche'go.

w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha.


btw. gram na fury od 17. i trzeba byc serio niezla sierota zeby dac sie zgankowac. no i trzeba byc naprawde w podeszlym wieku zeby nie znac mechaniki gry na tyle aby tego uniknac.

dobra szkoda slow bo naprawde mozna ze smiechu nie wyrobic.


Mendol a co ty się tak bulwersujesz? Amadeo nikomu przecież nie każe przenosić się na ten server, tylko go grzecznie i najzwyczajniej w świecie poleca, a to nie jest zabronione. Osobiście nic do ciebie nie mam, tylko nie rozumiem Twojego "srania się" za przeproszeniem.

Aktualnie nie gram jeszcze w AoC, ponieważ czekam na zamówiony komputer, ale jak tylko go dostane, to zamawiam grę. Postacie założę na dwóch serverach: Fury i Aquiloni. Na tym pierwszym to tylko tak dla próby, by sprawdzić czy rzeczywiście jest tak tak niski poziom, a grać zdecydowanie będę na Aquiloni


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Posty: 25
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 07:09 
Cytuj  
1. "w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha"
Mendol

2. "Postacie założę na dwóch serverach: Fury i Aquiloni."
Lukas24MwO

WTF? To tak można? :o Wydawało mi sie, że tak to w WoW.


_________________
Hominem ex operibus eius cognosces.

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:23 
Cytuj  
Acrisius napisał(a):
1. "w sumie tez stworze sobie tam postac.
i dopiero tam bede gankowal, campowal haha"
Mendol

2. "Postacie założę na dwóch serverach: Fury i Aquiloni."
Lukas24MwO

WTF? To tak można? :o Wydawało mi sie, że tak to w WoW.


Nie bardzo Cię rozumiem. Postać możesz założyć praktycznie na każdym servie o ile masz jeszcze sloty wolne, bo w WoW miałeś 10 slotów na chary dla każdego servera a w AoC masz 10 slotów na chary dla wszystkich serverów.


Posty: 25
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:28 
Cytuj  
Orzesz kur... jak ??? Odpalam AoC, loguje sie na konto i odrazu mam swojego herosa na jedynym słusznym serwerze. Jak wybrac inny serwer ??? :o


_________________
Hominem ex operibus eius cognosces.

Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 09:22 
Cytuj  
wybierasz "empty slot" wybierasz server clikasz create new character .... czy jakos tak ... co w tym trudnego ?:P


Posty: 25
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 09:25 
Cytuj  
Zapewne nic trudnego w tym niema :D dzieki za info, chyba się skusze na jakis PvP serwer dla odmiany.


_________________
Hominem ex operibus eius cognosces.

Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:02 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Witam, po paru dniach spędzonych przy AoC, przerzuciłem się z Fury na Aquilonie wszystkie te same zasady z tą różnicą że nie ma głupich nazw postaci i jakieś minimalne zasady klimatu na chacie obowiązują, ale to już inna bajka.

Kieruję tego posta dla ludzi którzy lubią pvp, ale z powodu natłoku ludzi młodszych, mających sporo wolnego czasu i często gankujących na ress pointach z dużo dużo wyższym levelem w pvp serwerze, bardzo polecam Aquilonie.

Zdecydowanie gra tam dużo więcej dojrzałych osób, mimo możliwości gankowania nie ma go aż w tak olbrzymiej ilości jak to ma miejsce na Fury, również jest sporo polskich gildii z ambicjami.

Nic nie mam do Fury, wszak każdy spędza czas tak jak lubi, jednak moim zaznaczam "moim zdaniem" za dużo tam dzieciaków, którzy chodź niejednokrotnie dobrze grają mają pstro w głowie ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.


Nie chcesz/nie umiesz grac PvP to po cholere wrzucasz ludziom, ktorzy graja na serwerach stricte PvP?

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:08 
Cytuj  
ech czy jak ktoś cię zabije jak ty robisz questa idzesz drogą to takie straszne? Rób to samo to serwer PvP i marudzenie, że ktoś mnie zabił w jakiejkolwiek sytuacji jest śmieszne imo, fakt, że campowanie ress pointa nie jest PvP górnych lotów no ale rulleset serwera na to pozwala więc jak ktos ma ochote jego sprawa. Jedni lubia campować ress pointy inni grindowac tygrysy na lvl...

Mam ochote to zabije nie mam przebiegne obok i zostawie w spokoju.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:13 
Cytuj  
Chętnie pogram wspólnie na Aquiloni
Postać : Siostra


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:25 
Cytuj  
Hej, również będę grał na Aquiloni. Jutro dostaję grę, dobrze wiedzieć, że gra tam garstka Polaków. Nad nickiem jeszcze pomyślę, to dam Edit posta. Do zobaczenia !

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:49 
Cytuj  
Coz gracze dziela sie na tych dla ktorych RPG cos znaczy i na tych, ktorzy cos kiedys o tym uslyszeli.
Dla tych pierwszych jest Akwilonia, a dla drugich Fury. O czym tu wiecej dyskutowac.
Z praktyki wiem ze znacznie wiekszy odsetek ludzi ktorzy chca sie bawic klimat a nie tylko "pykac", jest na serwerach z dopiskiem PR.
Wszystkich zainteresowanych, rowniez zapraszam na serwer Aquilonia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:52 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Coz gracze dziela sie na tych dla ktorych RPG cos znaczy i na tych, ktorzy cos kiedys o tym uslyszeli.
Dla tych pierwszych jest Akwilonia, a dla drugich Fury. O czym tu wiecej dyskutowac.


Jedni lubia mmorpg a drudzy tylko samo mmo.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:59 
Cytuj  
Ano wlasnie, choc czyz to nie to samo? ;)


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 10:37 
Cytuj  
Gerpir Feilan napisał(a):
Ano wlasnie, choc czyz to nie to samo? ;)


Zdecydowanie nie.

Massively multiplayer online game (MMOG lub MMO) to bardzo szerokie pojęcie. Kwalifikują się tu:
Massive Multiplayer Online Strategic Game
Massively Multiplayer Online Role Playing Game

Jak widac Każdy MMORPG jest MMO ale nie każdy MMO jest MMORPG.


_________________
Hominem ex operibus eius cognosces.

Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 14:34 
Cytuj  
Tak sobie siedze i czytam ten temat i cały czas nie jestem w stanie pojąć jednej rzeczy. W jaki sposób można pierwszy post Amadeo uznac za obraźliwy? Tzn źle się wyraziłem... Wiem. Jak wiadomo, uderz w stół a nożyce sie odezwą. Człowiek napisał, że jeżeli komuś zależy na klimacie i dobrej zabawie, a nie oglądaniu graczy o imionach Killerpl albo coś wtym guście (zaznaczam od razu że to tylko przykład wymyslony w tej chwili) i nie chce doświadczać mordowania przez postaci o kilka, kilkanście lveli wyzszych na resspointach na własnej skórze to poleca inny serwer. Koniec i kropka. W czym problem? Napiszę tak samo jak kilka osób przede mną tylko w drugą stronę. Nie odpowiada Ci taka sytuacja, wolisz lać wszystkich dookoła, bawi Cię to, grasz na Fury - zostań tam i przestań sie obrażać na kogoś kto ma inne zdanie na temat dobrej zabawy. Właśnie po to są różne typy serwerów, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 15:12 
Cytuj  
Ależ to jest bardzo proste.
Jeżeli zbyt duzo osob odejdzie z pro serwerów PvP, to komu oni będą skrzydełka wyrywać ?
Zwyczajnie dbają o swoje muchy :D
Przecież ze sobą nie będą walczyc, bo im statystyki pospadają.


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 10:57 
Cytuj  
Rozbawił mnie ten temat, gdyż ktoś mowi, że FURY pvp to gówniarski serwer a RP-PVP to dojrzały serwer, jednak właśnie namawia aby ten gówniarski serwer przeniósł się na ich serwer. Brak konsekwencji w tym co mówicie albo chcecie zachować wasz super unikalny klimat albo chcecie zwiekszyć populacje serwera z gówniarskiego serwera.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 11:15 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Tak sobie siedze i czytam ten temat i cały czas nie jestem w stanie pojąć jednej rzeczy. W jaki sposób można pierwszy post Amadeo uznac za obraźliwy? Tzn źle się wyraziłem... Wiem. Jak wiadomo, uderz w stół a nożyce sie odezwą. Człowiek napisał, że jeżeli komuś zależy na klimacie i dobrej zabawie, a nie oglądaniu graczy o imionach Killerpl albo coś wtym guście (zaznaczam od razu że to tylko przykład wymyslony w tej chwili) i nie chce doświadczać mordowania przez postaci o kilka, kilkanście lveli wyzszych na resspointach na własnej skórze to poleca inny serwer. Koniec i kropka. W czym problem? Napiszę tak samo jak kilka osób przede mną tylko w drugą stronę. Nie odpowiada Ci taka sytuacja, wolisz lać wszystkich dookoła, bawi Cię to, grasz na Fury - zostań tam i przestań sie obrażać na kogoś kto ma inne zdanie na temat dobrej zabawy. Właśnie po to są różne typy serwerów, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


I na tym poście można zakończyć cały temat.


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 12:03 
Cytuj  
Acrisius napisał(a):
Gerpir Feilan napisał(a):
Ano wlasnie, choc czyz to nie to samo? ;)


Zdecydowanie nie.

Massively multiplayer online game (MMOG lub MMO) to bardzo szerokie pojęcie. Kwalifikują się tu:
Massive Multiplayer Online Strategic Game
Massively Multiplayer Online Role Playing Game

Jak widac Każdy MMORPG jest MMO ale nie każdy MMO jest MMORPG.


Czytaj ze zrozumieniem. Podam przyklad. Call of Duty 4 kontra Ultima Online.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2008, 15:57 
Cytuj  
A, COD4 to MMO?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.