mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 12:24 
Cytuj  
heh
ilu specow tyle opini :)

a ja wam powiem na blastera tyle:
eliminacja najbardziej upierdliwego dzialania blastera zajmuje/zajmowala okolo 5 sek, moze z 10-20 jak ktos wolno pisze :)

windows+r, cmd, enter, shutdown -a

po powyzszej operacji robilo sie update i mozna bylo spokojnie jebac blastera :)

a jak ktos lubial po restarcie wyscig z czasem ;) to mogl leciec i bez updejtow ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 12:29 
Cytuj  
jasne sam używałem shutdown -a


_________________
psn

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 14:39 
Cytuj  
Ja z kolei mam nieco inny problem. Nie moge odpalic gry.
Gdy probuje wlaczyc (poprzez AgeOfConan.exe albo ConanPatcher.exe, whateva) komputer chwile pracuje, lecz po chwili przestaje i po prostu nic sie nie dzieje. Nie otwiera sie okno patchera. W menedzerze zadan windows wyswietla proces Conanpatcher.exe... Mial ktos podobny problem? Dodam, ze reinstall gry nie pomogl.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 14:54 
Cytuj  
a próbowałeś veryfi/repair, miałem tak, że AoC mi nie odpalał , zaraz po instalacji. I veryfi/repair wyrzucił jakieś 1GB złych danych którye potem musiałem patcherem sciągnąć no ale to pomogło...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:26 
Cytuj  
Dae napisał(a):
a próbowałeś veryfi/repair, miałem tak, że AoC mi nie odpalał , zaraz po instalacji. I veryfi/repair wyrzucił jakieś 1GB złych danych którye potem musiałem patcherem sciągnąć no ale to pomogło...


Simpleconfig.exe tez nie dzialalo.

"Poradzilem sobie" z tym problemem w inny sposob. Zalozylem nowe konto uzytkownika w windowsie i dziala oO


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:51 
Cytuj  
niestety ale gra mi dziala tylko jak ktorys znajomy postawi mi proxy i przez niego gre odpale ;/ co za glupota ciekawe czy mi prowider porty blokuje, bo jak sprawdzalem scanportem to niemam ich zablokowanych

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.