mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:14 
Cytuj  
Cytat :
Witam,
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.
Na obecną chwilę nie mamy informacji kiedy otrzymamy karty pre-paid do gry Age of Conan.



Czy w związku z tym można zwrócić grę jej dystrybutorowi skoro nie spełnia warunków sprzedaży, chce grać a po 22 czerwca nie będę móc gdyż dystrybutor nie zapewnił mi takiej możliwości ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:42 
Cytuj  
A wiesz, czy na 100% NIE będą mieli prepaidów na 22 czerwca? NIE wiesz. Aferę będziesz więc mógł robić dopiero 22, jak ich nie będzie.


_________________
...

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:48 
Cytuj  
jak widać z maila oni także nie wiedzą czy będą mieć...
afery nie robię, tylko zadałem pytanie
aferę zrobię po 22 06 bo na fakturze mam 7szt CE


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:57 
Cytuj  
o czym wy gadacie, mozesz zaplacic kartą, przekazem bankowym, paypalem... 'bo dystrybutor mi nie zapewnił możliwosci gry'... rotfl


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:03 
Cytuj  
jasne że mogę

Po konsultacji z prawnikiem o specjalności prawo handlowe dowiedziałem się że to właśnie na dystrybutorze ciąży obowiązek zapewnienia zapewnienia mi takiej możliwości.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:06 
Cytuj  
Tak naprawdę to ten prawnik behapowcem jest.


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:08 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
Po konsultacji z prawnikiem o specjalności prawo handlowe dowiedziałem się że to właśnie na dystrybutorze ciąży obowiązek zapewnienia zapewnienia mi takiej możliwości.


to znaczy co, konto paypala ma ci założyć? puknij się w głowę. gdyby prepaidy były jedyna możliwoscią kontynuowania gry, inna sprawa, ale przelew bankowy na paypala zrobi byle melepeta.


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:12 
Cytuj  
Gra została zakupiona w Polsce u polskiego dystrybutora, dystrybutor nie jest w stanie zapewnić mi dziś możliwości kontynuacji - to jest temat tej dysputy.


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:16 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
Gra została zakupiona w Polsce u polskiego dystrybutora, dystrybutor nie jest w stanie zapewnić mi dziś możliwości kontynuacji - to jest temat tej dysputy.


ale skoro, jak udowodniłem w poprzednich postach, dystrybutor nie musi ci niczego zapewniac bo mozliwosc kontynuacji jest niezaleznie od prepaidów, nie ma dysputy i nie ma tematu.


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:23 
Cytuj  
Nie zmienia to faktu ze gram.pl zlamilo ladnie. Naszczescie nie zakupilem AoC jeszcze zrobie to dopiero wtedy kiedy wyjda te pre - paidy o ile wogole wyjda .... Mam juz jedno konto w banku i niestety nim nie idzie placic za gre a drugiego nie mam zamiaru robic. Wszedzie widze timecards a w polsce oczywiscie nie ma :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:23 
Cytuj  
Sprzedawca ma obowiązek, skoro coś takiego sprzedaje, zapewnić klientom prostą i łatwą dostępność do możliwości dalszego korzystania z produktu.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 cze 2008, 16:36 przez Bartlem, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:25 
Cytuj  
anapolon napisał(a):
Nie zmienia to faktu ze gram.pl zlamilo ladnie. Naszczescie nie zakupilem AoC jeszcze zrobie to dopiero wtedy kiedy wyjda te pre - paidy o ile wogole wyjda .... Mam juz jedno konto w banku i niestety nim nie idzie placic za gre a drugiego nie mam zamiaru robic. Wszedzie widze timecards a w polsce oczywiscie nie ma :)


anapolon, za tę grę mozna płacic nawet przekazem bankowym (przynajmniej w uk). a przelew na paypala ze swojego konta na pewno mozesz zrobic, trust me.

oprócz ludzi niezaradnych, z powodu braku prepaidów bedzie cierpiec tylko dystrybutor.


Bartlem napisał(a):
Sprzedawca ma obowiązek, skoro coś takiego sprzedaje, zapewnić klientom prostą i łatwą dostępność do możliwości dalszego korzystania z produktu.


i ZAPEWNIA.

1. usiądź przed komputerem
2. zaloguj się na swoje konto w banku
3. wystaw polecenie przelewu
4. ???
5. PROFIT


o wiele łatwiejsze niz pójscie do sklepu po prepaida, równie łatwe jak kupienie karty prepaid przez internet.


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:42 
Cytuj  
jasne że tak zrobię , chodzi o zwykły szacunek dla kilku tysięcy klientów


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 16:49 
Cytuj  
Jesli 22 czerwca nie beda miec pp w sklepie to bedzie mozna plakac, narazie temat nie istnieje, pamietam jak tydzien przed oficjalnym info o preorderach w gram.pl kazdy mail zawieral informacje ze nie wiedza kiedy beda sprzedawac AoC, a jednak wyszlo im to wzorowo w porownaniu do takich amazonow czy game.co.uk, ktore sprzedawaly EA bez gwarancji ze bedzie mozna sie zarejestrowac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:36 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
jasne że mogę

Po konsultacji z prawnikiem o specjalności prawo handlowe dowiedziałem się że to właśnie na dystrybutorze ciąży obowiązek zapewnienia zapewnienia mi takiej możliwości.


Ho ho to jak ty tak to idz ty z tąd skonultuj sie z prawnikiem i pograc w cos offline. :wtf:


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:42 
Cytuj  
vesmir napisał(a):
Ho ho to jak ty tak to idz ty z tąd skonultuj sie z prawnikiem i pograc w cos offline. :wtf:
PUJDEM I POGROM W GRIDA :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:42 
Cytuj  
lol ale drama kogoś tu ładnie jeb..ło
funcom im przyśle to zaczną sprzedawać - przecież ich nie nadrukują sami.
idź se załóż konto w Inteligo/mbank itp.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:52 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
chce grać a po 22 czerwca nie będę móc


:-(


Posty: 21
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 18:53 
Cytuj  
jak mozna placic paypalem? nigdzie nie znalazlem takiej opcji

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:22 
Cytuj  
fert napisał(a):
jak mozna placic paypalem? nigdzie nie znalazlem takiej opcji


W AoC nie można płacić PayPal'em tylko Pay By Cash - http://www.paybycash.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.