mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:27 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
jasne że mogę

Po konsultacji z prawnikiem o specjalności prawo handlowe dowiedziałem się że to właśnie na dystrybutorze ciąży obowiązek zapewnienia zapewnienia mi takiej możliwości.


Zamiast zatruwac zycie pracownikom firmy ktora sprowadzila ci gre do Polski zachowaj sie jak facet i idz zalozyc konto w normalnym banku.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:41 
Cytuj  
uwielbiam przycięcie w stylu jak masz 18+
Tak mam 18+12 :D + czas i pieniądze by zatruc życie nie kompetentnym osobą takim jak gram.pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:02 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
...nie kompetentnym osobą takim jak gram.pl


Zanim zaczniesz zatruwac komukolwiek zycie, proponuje jakies korepetycje z polskiego matolku ;) Ponadto pragne zwrocic Twoja uwage na fakt, ze gram.pl nie jest osoba tylko firma, z tego co sie orientuje ;)

Mam nadzieje, ze na tym forum nei ma zakazu uzywania kolorkow, jesli jest to przepraszam, ale nei moglem sie powstrzymac widzac takie babole u czlowieka, ktory twierdzi, ze ma 30 lat.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:05 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
uwielbiam przycięcie w stylu jak masz 18+
Tak mam 18+12 :D + czas i pieniądze by zatruc życie nie kompetentnym osobą takim jak gram.pl


Wieku wcale sie nie dziwie. Mniej wiecej wtedy zostaje sie spoleczniakiem . GTFO.
Jak sasiad zle zaparkuje auto tez dzwonisz ze skarga? HEHE.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:08 
Cytuj  
gram.pl jest osobą, osobą prawną dokładnie rzecz ujmując chyba że się mylę co do stanu prawnego tej firmy, to przepraszam urażone osoby .


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:14 
Cytuj  
Według mnie, możesz iść nawet do sądu w tej sprawie, ale i tak ci to za przeproszeniem gó...o da. Twierdzisz, że gram.pl nie umożliwia ci swobodnego grania, co jest totalną bzdurą. Uniemożliwili by ci rozgrywkę, gdyby np, paczka z grą nie doszła do ciebie na czas, lub nie miał byś w pudełku cd-key'a. Nie wiem, może się nie orientuję, ale czy gram.pl kiedykolwiek zapewniało, że udostępni pre-paidy w dni premiery? wydaję mi się, że nie. Ja polecam ci założenie sobie konta bankowego (polecam inteligo), naprawdę na tym nie stracisz, bo opłacając grę karta płatniczą, na pewno mniej zapłacisz niż pre-paidem

Peace

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:15 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Mam nadzieje, ze na tym forum nei ma zakazu uzywania kolorkow, jesli jest to przepraszam, ale nei moglem sie powstrzymac widzac takie babole u czlowieka, ktory twierdzi, ze ma 30 lat.


Dobra.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:15 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
chce grać a po 22 czerwca nie będę móc


Chcesz coś dodać?

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 22:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Buka napisał(a):
Mam nadzieje, ze na tym forum nei ma zakazu uzywania kolorkow, jesli jest to przepraszam, ale nei moglem sie powstrzymac widzac takie babole u czlowieka, ktory twierdzi, ze ma 30 lat.


Dobra.


Czesto wciskam "e" przed "i" piszac "nie" ;) blad to nie jest (literowka) i nie wynika z braku wiedzy, czy glupoty. Babolem potocznie nazywa sie blad - w razie jakbys nie zalapal o co chodzilo ;)


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:38 
Cytuj  
Generalnie to poproś mame niech ci zaloży konto w banku lub po prostu starszego kolege z gildi to ci opłaci abonament.


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:40 
Cytuj  
albo wysyłaj im w kopercie;)(skarpecie?!?:P) Jarek też nie ma konta i żyje;P

Tak na poważnie to ja sobie założyłem w mbanku specjalnie dla płatności/zakupów przez internet.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 00:00 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
albo wysyłaj im w kopercie;)(skarpecie?!?:P) Jarek też nie ma konta i żyje;P

Tak na poważnie to ja sobie założyłem w mbanku specjalnie dla płatności/zakupów przez internet.


I ten bank właśnie polecam:

1. Visa Electron - wiadomo zakupy "w normalnych sklepach" ew. w internecie,
2. eKarta - karta przeznaczona tylko do zakupów internetowych, świetna sprawa, bo pozwala doładować eKartę kasą przed dokonaniem zakupów
3. Visa Gold - po co płacić od razu skoro można dwa miesiące później bez żadnych odsetek :wink:

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 00:34 
Cytuj  
darujcie sobie dysputy prawne, sam studiuje prawo i o takich rzeczach często rozstrzyga sąd, a jak już to bardziej ma zastosowanie prawo cywilne niż gospodarcze i hadlowe, CZY JAK KUPISZ SAMOCHÓD TO SPRZEDAWCA MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ CI DOSTĘP DO BENZYNY ABY NIM JEŻDZIĆ? takie dysputy wśród laików są zabawne , no chyba,że ktos tu ma tytuł co najmniej doktora lub wyżej nauk prawnych(wątpie), a tak w ogóle zanim pobiegłeś do tego prawnika przeczytałeś umowę licencyjną(która jest po angielsku)i dałeś mu ją do wglądu? bo cholernei w to wątpie


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 00:35 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Jarek też nie ma konta i żyje;P

hahaha o dokładnie


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 01:43 
Cytuj  
mbank ma takze problemy z platnoscia.. czasami :)

jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie by mi nie lyknelo karty intelligo, tymczasem kilka razy slyszalem o problemach z ekarta mbanku.


ale poza inteligo mbank jest imo najlepszym wyborem ;p


zadne multibanki czy inne ing i wszelki inny crap ktory niby jest internetowy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 05:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Bartlem napisał(a):
uwielbiam przycięcie w stylu jak masz 18+
Tak mam 18+12 :D + czas i pieniądze by zatruc życie nie kompetentnym osobą takim jak gram.pl


Wieku wcale sie nie dziwie. Mniej wiecej wtedy zostaje sie spoleczniakiem . GTFO.
Jak sasiad zle zaparkuje auto tez dzwonisz ze skarga? HEHE.

Oczywiscie ze jezeli sasiad zle zaparkuje szczegolnie na bezczelnego na trawie lub zablokuje caly chodniki i robi to dalej pomimo zwracanej uwagi dzwonie do strazy miejskiej..
zaplaci raz -zrozumie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 05:43 
Cytuj  
Asmax pewnie rysuje mu lakier, też zrozumie ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 05:47 
Cytuj  
dobrym sposobem jest spuszczenie powietrza z opon..nie ma to jak wstac i patrzec jak sasiad dmucha opone lub wymienia na nowa:)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:17 
Cytuj  
1. Visa Electron

Ew. w internecie to moze i tak, ale w przypadku 10% Electronow, w najlepszym przypadku, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad i sprecyzuj. Zdecydowana wiekszosc Electronow NIE BEDZIE dzialac w przypadku proby oplacenia abonamentu danego MMORPG. Sa wyjatki od tej reguly, ale zasada jest taka, ze karty Visa Electron sluza tylko i wylacznie do placenia w zwyklych sklepach.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2008, 08:33 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
mbank ma takze problemy z platnoscia.. czasami :)

jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie by mi nie lyknelo karty intelligo, tymczasem kilka razy slyszalem o problemach z ekarta mbanku.


ale poza inteligo mbank jest imo najlepszym wyborem ;p


zadne multibanki czy inne ing i wszelki inny crap ktory niby jest internetowy ;)


nie mam żadnych kłopotów z mbankiem i bardzo polecam tak samo jak multibank (tu akurat kolega ma kartę) :)

ps - za to odradzam bank pko sa szczególnie po fuzji bph, bo tylko same problemy są z nim :)

ps 2 -> co do visy elektron to podobno karty mbanku sa jednym z nielicznych wyjątków który działają , tylko podobno po uprzednim aktywowaniu płatności internetowych w mlini - dlatego polecam ekarte


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.