mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:22 
Cytuj  
Zanzi ośmieszasz się z każdym swoim postem coraz bardziej

Cytuj:
Co w takiej walce jest ciekawego ? Przeciez mag z warkiem zawsze wygrywa w wowie.


Ja bym powiedział że skillowy war ma około 60% szans na pokonanie skillowego Maga.

Ale ty gówno wiesz o pvp w wowie co mnie jakoś specjalnie nie dziwi.

Ale przestań, błagam przestań, wraz z bandą innych fanboiów kłamac ludziom w żywe oczy.

Cytuj:
Tutaj kazda klasa moze zabic inna klase. Malo tego, nawet przeciwnik 10 lvl nizszy od ciebie moze cie zabic. To jest wlasnie wyzszosc Conanowego PvP na WoWowym PvP.


Uśmiałem się nieźle.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:23 
Cytuj  
Toaleta napisał(a):

Zanzi napisał(a):
Piszesz, ze "PvP w Conanie jest dla mnie takie nijakie, z punktu widzenia Dark Templara to najczęściej biegam jak głupi za przeciwnikiem, próbuje zasadzić combosy które i tak nie wchodzą bo przeciwnik już jest daleko odemnie". Kazda klasa w pojedynku 1na1 moze uciec przeciwnikowi. Nie ma mozliwosci zatrzymywania przeciwnika nonstop. Mozesz stunowac i spowalniac go w momencie gdy chce uciekac, ale jak jest myslacy przeciwnik to potrafi uciec. DT to tank, nie ma zadnych ranged castow i to jest bol. Ale jesli potrafi przytrzymac przeciwnika w melee to moze mu zasadzic fajne combosy i szybko wykonczyc.


Trzeba mieć te stuny i spowolnienie :)


Jak sobie odpowiednio ustawisz builda to bedziesz mial.
Np. spell "Dark Burden" - spowalnia przeciwnika
A co do stuna, to jest on zdaje sie po chargu na przeciwnika.

Dla Dark templarow gdzies wyczytalem fajna taktyke do PvP:

Charge/stun/spowolnienie/frenzy mode i dobic gada .

@Shadhun
Do ktorego lvl dobiles w AoC zanim przestales grac ?


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:33 
Cytuj  
Cytuj:
Tutaj kazda klasa moze zabic inna klase. Malo tego, nawet przeciwnik 10 lvl nizszy od ciebie moze cie zabic. To jest wlasnie wyzszosc Conanowego PvP na WoWowym PvP.


Ja to inaczej opisze, na kazda klase jest inna ktora ja zabije, balansu szukaj w grupie nie 1v1, a to ze ktos o 10lvl moze cie zabic to dwa tygodnie temu wprowadzili, co do critow gram tempestem, ktory na wiewiorkach robi 6k crity, a w pvp jak wejdzie 2k to mam fart miesiaca mimo buildu pvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:40 
Cytuj  
Cytuj:

@Shadhun
Do ktorego lvl dobiles w AoC zanim przestales grac ?



Do wyższego niż Ty masz obecnie więc spadaj wachlować moszne królowi Conanowi na swój serwerek dla troskliwych misi.

Cytuj:
Ja to inaczej opisze, na kazda klase jest inna ktora ja zabije, balansu szukaj w grupie nie 1v1,


No ta embe ale to jest to okropne 'papier/kamien/nozyce'

Cytuj:
To jest wlasnie przyklad beznadziejnego PvP !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 3 lip 2008, 17:44 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:42 
Cytuj  
ja gram Conq i mimo że gram na serwerze PVP to raczej unikam walk 1v1
Bo ile razy można być poniżanym ? mam swoją godność


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
co do critow gram tempestem, ktory na wiewiorkach robi 6k crity, a w pvp jak wejdzie 2k to mam fart miesiaca mimo buildu pvp.


A co ty bys chcial, zeby healer mial crity takie same jak klasy dpsowe ?

Bartlem napisał(a):
ja gram Conq i mimo że gram na serwerze PVP to raczej unikam walk 1v1
Bo ile razy można być poniżanym ? mam swoją godność


W takim razie przeczytaj sobie post na US forum jak grac conquerorem w PvP: http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=102672

jeden z cytatow:

"1v1-

Basically you should always stay in Defensive Stance while traveling (on a PvP server) or before a fight (Duels). Once combat begins, you should either stay in defensive or switch to neutral (if it's a caster). The actual SD is simple. Whenever you use a combo you should use frenzy stance, but then immediately switch back to your previous stance. Remember, you can change stance DURING a stun/kd/root, so don't panic if you get CC'd. Unfortunately if you get CC'd immediately after you switch to frenzy, that 3 second delay will keep you from switch. And considering everybody saves their biggest nukes for their first CC, you will be in a world of hurt. That's why I usually don't use frenzy while fighting classes that I know have a good CC, until after their first. Instead, I bide my time with white damage."

ale polecam przeczytac calosc.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:51 
Cytuj  
Dla Dark templarow gdzies wyczytalem fajna taktyke do PvP:
Charge/stun/spowolnienie/frenzy mode i dobic gada.


Nadal mowimy o zajacach w "Tortudze"? lmfao.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:53 
Cytuj  
a i owszem czytałem
i nie wiedzę tam ani grama optymizmu gdyż gram 2h


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lip 2008, 17:54 przez Bartlem, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:53 
Cytuj  
Konrador, niech zgadne, grales duzo w WoWa, przyzwyczailes sie do tamtego stylu walki i w AoCu po prostu sobie nie radzisz, stad twoje whiny na wszystko ?

Bartlem napisał(a):
a i owszem czytałem
i nie wiedzę tam ani grama optymizmu gdyż gram 2h


Chyba nie czytales, albo nie potrafisz grac conquerorem.
Wiec teraz jeszcze jeden bardziej optymistyczny cytat:

"Conqueror is THE HARDEST class to be good at PvP with. . A conqueror DOES suck in Defensive Stance, he DOES suck in Frenzy Stance. But combine the two and we are one of the most deadly forces in the game."

Masz tam tez opisane jak walczyc z kazda klasa, dla kazdej klasy jest inna taktyka.

Piszesz, ze grasz conquerorem uzywajac broni 2H. No to niestety nie jest to zalecane do PvP:

"Now I strongly agree to the fact that we SHOULD be able to use 2H successfully in PvP, but you can't... sorry..."

Potwierdza sie wiec zasada, ze narzekaja ci, ktorzy maja zle buildy pod PvP


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/


Ostatnio edytowano 3 lip 2008, 18:18 przez Zanzi, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:55 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
A co do stuna, to jest on zdaje sie po chargu na przeciwnika.

Dla Dark templarow gdzies wyczytalem fajna taktyke do PvP:

Charge/stun/spowolnienie/frenzy mode i dobic gada .


Ja niemam stuna po chargu, to nie WoW :)

A co do tej kombinacji to sorry ale ja mogę tylko jednoraków używać :)


_________________
Dark Templar - Wroclaw
Server PvP - FuRy

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 17:57 
Cytuj  
niech zgadne

Strzelaj dalej. Na razie 2x pudlo, a reszta to samoboje.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 18:08 
Cytuj  
Toaleta napisał(a):
Ja niemam stuna po chargu, to nie WoW :)


masz racje, pomylilo mi sie z guardianem, ktory ma taki stun po chargu.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/


Posty: 25
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 02:05 
Cytuj  
Zapomnijcie o czymś takim jak balans klas 1vs1. To nie jest gierka do pojedynków 1 na 1 jak się niektórym wydaje.
Wracając do Conquerora, to zawsze będzie bot do combat resa, którego fajnie miec w teamie.

P.S.

Bartlem masz jakieś kompleksy ? Twój podpis mówi bardzo wiele o tobie. Rozumiem, że to tylko twoje marzenia ?

Oto Bartlem:
Obrazek

Zanzi ty z tym RP w Ictus Mortis nie przesadzaj bo ludzi odstraszysz.[/img]


_________________
Hominem ex operibus eius cognosces.

Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lip 2008, 02:09 przez Acrisius, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 02:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Cytuj:
Tutaj kazda klasa moze zabic inna klase. Malo tego, nawet przeciwnik 10 lvl nizszy od ciebie moze cie zabic. To jest wlasnie wyzszosc Conanowego PvP na WoWowym PvP.


Ja to inaczej opisze, na kazda klase jest inna ktora ja zabije, balansu szukaj w grupie nie 1v1, a to ze ktos o 10lvl moze cie zabic to dwa tygodnie temu wprowadzili, co do critow gram tempestem, ktory na wiewiorkach robi 6k crity, a w pvp jak wejdzie 2k to mam fart miesiaca mimo buildu pvp.


papier - kamień - nożyce to wręcz przeciwieństwo balansu.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 10:16 
Cytuj  
Balans to jest to co występuje w naturze, a człowiek prędzej jebnie se w łeb niz znajdzie na to sposób. Teoretycznie najlepszye wyrównanie by wystąpiło w tej grze jeśli by dać każdemu jedną i tą samą postać z takim samym spell-em/skill-em, całkowicie płaski teren - i heja banana.
Niestety i to nie gwarantuje balansu w praktyce. No ale zawsze możecie pomarzyć o takiej gierce, bo widzę, że dość spora częśc ludzi tutaj marzy właśnie o czymś takim.

Druga sprawa: Blizz zrobił juz jeden z najgorszych z możliwych "ruchów" w celu "wyrównania szans". Dał Shamana aliantom, a palka Hordzie. Noi spieprzył tym samym bardzo poważną zaletę tej gry(no przynajmniej według mnie), a to wszystko tylko i wyłącznie w celu balansu. Jak dla mnie nie warto aż tak zaciekle dążyć do wyrównania.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 11:29 
Cytuj  
ale zauważ drogi przedpiśco, że Blizzard jako jeden z nielicznych jako taki balans w tym swoim WoWie po kilku miesiącach zrobił. Swoim warrkiem mogłem wygrać z każdą inną klasą jak i z każdą inną klasą przegrać. Nawet szansa na wygraną/przegraną była bliska ~50% i gdy przegrałem mogłem mieć pretensję do samego siebie. Takie PvP daje satysfakcję i fun.

To co teraz jest w AoC to jest całkowita żenada, moim zdaniem jako taki balans powinien już być zrobiony w czasie bety, potem można go tylko doszlifowywać. W AoC mamy na razie ogólny zarys postaci który jako tako sprawdza się w PvE. Generalnie nawet w PvE kilka rzeczy mi się nie podoba (agro system, najchujowszy healing system jaki widziałem, etc.)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 13:57 
Cytuj  
Najwiecej ludzi placze w sprawie balansu nie osiagajc nawet 80lvl, pytanie zasadnicze na cholere komu balans 1v1 jak glowny cel w grze to przynajmniej napierdzielanie sie pvp miedzy rajdami ?

Dla mnie balans niszczy gre bo to kolejna rzecz z "wszystko dla wszystkich", jak mozna pisac o balansie miedzy tankiem i healerem, czy casterem ?

Najlepiej jest to przetestowac np na siege, mimo ze to nie dziala jeszcze poprawnie ale daje juz rozeznanie, mozna tez juz spokojnie cwiczyc sobie walki 6v6 i uczyc sie gry pvp bo to sie przydaje bardziej niz duele.

Wymiatacze 1v1 najczesciej maja klopot w mass pvp bo nie potrafia myslec i walczyc grupowo, tacy zawsze beda plakac ze ich klasa jest do dupy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 15:51 
Cytuj  
Mark24 - jako taki niby jest ale jak widzę te wszystkie zmiany to się powoli zaczynam zastanawiać, kiedy nadejdzie chwila upodobnienia się wszystkich klas ? Bo w tę stronę jak na razie według mnie to zmierza...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 17:48 
Cytuj  
embe ktoś Ci kiedyś powiedział, że 1vs1 to nie PvP, bo prawdziwe PvP zaczyna się od 100vs100?
ROTFL!
Przecież balansując PvP 1vs1 balansujemy też i 2vs2 jak i 38vs38 no i te 100vs100. To najkrótsza i jedyna właściwa droga. Blizzard potrafił zbalansować walkę melee z casterami i casterów z klasami range, i hunterów z petami z melee więc jest to jak najbardziej możliwe.. Generalnie w dupie mam siege, bo ogólna bieganina i lagfest nigdy mnie nie pociągały. Dla mnie PvP to 1vs1 do max 10vs10.


Druga sprawa w której się mylisz - balans jest tak samo ważny na 1lvl jak i na lvl80. Niby dlaczego balans ma być tylko w endgame? Możesz napisać, że najważniejszy jest w endgame, ale levelowanie też trochę trwa i czasami ludziska walczą ze sobą - więc powinno się im dać fun i zbalansować ich walkę, dać szansę wygrać obu stronom, a nie skazywać jedną ze stron z góry na porażkę.


Farin - na chwilę obecną balansu nie ma absolutnie żadnego. Rollnij guardiana i zobacz czy zabijesz jakąkolwiek inną klasę (poza guardianem chociaż duel guard vs guard nawet z 10lvl wyżej trwa w nieskończoność), rollnij demonologist-a i zobacz jak łatwo piżga się innych nawet kilka lvl wyżej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 18:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
embe ktoś Ci kiedyś powiedział, że 1vs1 to nie PvP, bo prawdziwe PvP zaczyna się od 100vs100?
ROTFL!


1v1 to moge miec pod orgrimar i dawno mi sie znudzilo

Mark24 napisał(a):
Przecież balansując PvP 1vs1 balansujemy też i 2vs2 jak i 38vs38 no i te 100vs100. To najkrótsza i jedyna właściwa droga. Blizzard potrafił zbalansować walkę melee z casterami i casterów z klasami range, i hunterów z petami z melee więc jest to jak najbardziej możliwe.. Generalnie w dupie mam siege, bo ogólna bieganina i lagfest nigdy mnie nie pociągały. Dla mnie PvP to 1vs1 do max 10vs10.


Na przecietnym kompie juz teraz nie ma tragedii, jest calkiem przyzwoicie, a jeszcze jest zapowiedziany patch poprawiajacy wydajnosc.
WoW jest zlym przykladem balansu, tam masz nastawienie pvp na duele i areny, jaka gra takie pvp i niech sobie takie zostanie tam bo jest odpowiednie do wymagan graczy, ja grajac w AoC nie szukam powtroki z rozrywki, chce mass pvp i widze ze dobrze im do wychodzi.

Mark24 napisał(a):
Druga sprawa w której się mylisz - balans jest tak samo ważny na 1lvl jak i na lvl80. Niby dlaczego balans ma być tylko w endgame? Możesz napisać, że najważniejszy jest w endgame, ale levelowanie też trochę trwa i czasami ludziska walczą ze sobą - więc powinno się im dać fun i zbalansować ich walkę, dać szansę wygrać obu stronom, a nie skazywać jedną ze stron z góry na porażkę.


Nie wiem po co ma byc balans podczas lvlowania, ktore zajmuje tak malo czasu, wiekszosci czasu i tak jestes w grupie ze wzgledu wlasnie na pvp,.

Balans klas na siege zanika calkowicie, wieksza role odgrywa taktyka, organizacja, wykorzystanie terenu.
Dotyczy to tez biegania w rajdzie po keshata gdzie walczysz glownie z 6-24man i po co ci ten balans 1v1 jak od poczatku gra stawia na gre zespolowa ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.