mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 12:22 
Cytuj  
Razel napisał(a):
"wróg:, "nienawiść" mam nadzieje ze ciągle jeszcze stąpacie twardo po ziemi i odróżniacie grę od swiata rzeczywistego. Ta gra pociąga za sobą zdecydowanie za dużo negatywnych emocji, uczuć i zachowań.


chcesz oberwac krzeslem ?

:lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 12:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
Razel napisał(a):
"wróg:, "nienawiść" mam nadzieje ze ciągle jeszcze stąpacie twardo po ziemi i odróżniacie grę od swiata rzeczywistego. Ta gra pociąga za sobą zdecydowanie za dużo negatywnych emocji, uczuć i zachowań.


chcesz oberwac krzeslem ?

:lol:


trzymaj klimat - pika, halabarda, nahajka albo przynajmniej strzala w żyć.


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 14:43 
Cytuj  
Bo to rozroba w karczmie jest, a nie bitka na drodze. Klimat jest zachowany 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 15:03 
Cytuj  
:D , a no to jakaś ława, krzeseł chyba tam nie było?


_________________
Maiori Cede

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 15:10 
Cytuj  
zabic ruskich!@!#@#
za agate m i katyn


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:22 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Nie zakompleksieni ludzie tylko po prostu Polacy

no to jestes zakompleksionym polakiem twoj tata i mama tez maja kompleksy
jak wam Polacy nie pasuja to za przeproszeniem wypierdalajcie z tego kraju

a odnosnie realiow PvP na Fury
wczoraj bylem w onyx z randomami
po zakonczeniu party ja poszedlem jeszcze chwile wspomagac nasz grindujacy team
no i na spocie spotkalem chlopakow z party w ktorym bylem - wymienilismy sie PMami ze troche glupia sprawa ale tak bywa i bez urazy no i zaczelismy sie napierdzielac

Sojusze narazie sie rodza - tak jak chyba Khebeln pisal np MeH jeszcze ich unika
wiele osob znalazlo sobie kumpli w innych gildiach - i nikt nikogo karac narazie nie bedzie jesli bedzie smigal sobie w party z wrogiem - do czasu az to nie bedzie mialo wplywu na gildie

co do samych ruskich to moglby byc z nimi sojusz ale placic trybutu nie chca - wiec musza ginac

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:38 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
zabic ruskich!@!#@#
za agate m i katyn


Ciesz sie, ze nie masz jeszcze Niemcow na serverze, bo bys krzyczal "Za Grunwald !!!!"
Skonczy sie tak, ze wszyscy beda w sojuszach a polskie gildie same przeciwko calemu swiatu.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:42 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
bys krzyczal "Za Grunwald !!!!"


Nie wiem, może ciebie w szkole uczyli inaczej, ale to Polacy pod Grunwaldem wygrali... :roll:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:53 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Aenima napisał(a):
zabic ruskich!@!#@#
za agate m i katyn


Ciesz sie, ze nie masz jeszcze Niemcow na serverze, bo bys krzyczal "Za Grunwald !!!!"
Skonczy sie tak, ze wszyscy beda w sojuszach a polskie gildie same przeciwko calemu swiatu.


Tak sie konczy wiedza neokidziakow :)

Co do sojuszy to juz pisalem, jest to nasz cel aktualnie i udaje sie powolutku tworzyc mocny block, glownie nastawiony na walke z ruscorp i ich wasalami czyli anathema i axeman.
Co do polskich gildii to nie mam pojecia, jakas dziwna duma i zawisc nie pozwal im na dyskusje z innymi, my staralismy sie cos wspolnie zorganizowac ale zazwyczaj otrzymywalismy od nich odpowiedz w formie duzej iloscu epitetow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:53 
Cytuj  
Oczywiscie, ze wygrali.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:54 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
no to jestes zakompleksionym polakiem twoj tata i mama tez maja kompleksy


To smutne... właśnie dałeś swoją osobą przykład prawdziwego oblicza "Polaczka". Takie życie, że Polacy są uznawani za jednych z najbardziej egoistycznych, chamskich i pazernych ludzi na świecie (Nie mam na myśli wszystkich oczywiście... są Polacy, którzy reprezentują sobą naprawdę wysoki poziom moralny, jednak większośc Polskiego społeczeństwa jest jaka jest). Kiedyś ktoś mądrze powiedział... "Polacy mają wspaniałą historię, lecz żenujące społeczeństwo".

Lufanga napisał(a):
jak wam Polacy nie pasuja to za przeproszeniem wypierdalajcie z tego kraju


Szczerze? Najchętniej bym to zrobił, jednak praca trzyma mnie w tym kraju.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:58 
Cytuj  
No prosze, doszliscie do "poziomu moralnego". Z niecierpliwoscia czekam na rozwoj dyskusji.


IBTL


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 16:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No prosze, doszliscie do "poziomu moralnego". Z niecierpliwoscia czekam na rozwoj dyskusji.


IBTL


Dla mnie to jest eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 17:29 
Cytuj  
eee tam... caly tem temat to przeciez ot, a konkrety wlasnie powstaja z czasem, jeszcze z dwie strony ( chyba ze kon zamknie temat ) i dojdziemy to tego ze to tylko gra, ze to serwer pvp i ze zabijanie w grze to tak naprawde tylko zabawa, :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2008, 17:33 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Oczywiscie, ze wygrali.

A wiesz jaki byl wynik co do glowy?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 09:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do polskich gildii to nie mam pojecia, jakas dziwna duma i zawisc nie pozwal im na dyskusje z innymi, my staralismy sie cos wspolnie zorganizowac ale zazwyczaj otrzymywalismy od nich odpowiedz w formie duzej iloscu epitetow.


Nie wiem o czym ty piszesz, ale polskie gildie sie porozumiały, z wami sie poprostu nie dało. Nie można porozumieć się z kimś kto nie panuje nad swoimi memberami i atakuje wszystko i wszystkich. A ta duża ilości epitetów, świadczy tylko o tym jaki wizerunek sobie wypracowaliście.

Więc proszę nie wypowiadaj się, "jakaś dziwna duma i zawiść nie pozwala im na dyskusje z innymi", bo widać, że nie wiesz o czym piszesz. Jeśli chcesz aby to poprawnie brzmiało powinieneś napisać.

"Polacy się ze sobą dogadali ale z nami nie chcą"


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 10:09 
Cytuj  
Teraz to juz majaczysz.

Nie, po prostu mowie jak jest. Gdyby mi bardziej zalezalo, to poszukalbym konkretnych cytatow i robil screeny ig, ale mi na tyle nie zalezy, bo traktuje was jako kolejna random zerg gildie rekrutujaca wszystko, co jest w stanie zaakceptowac guild invite'a.


takimi postami sami prowokujecie zeby kopac Wam dupy w grze az do znudzenia

Jeszcze nie widzialem, zeby WarCry bez przewagi liczebnej 3 (i wiecej) do 1 kopalo cokolwiek poza wlasnymi grobikami. :(

Zazwyczaj wyglada to tak: Ktos atakuje kogos z WarCry -> proud WarCry member wciska przycisk odpowiedzialny za sprint i wypierdala z predkoscia warp 9 do najblizszego straznika -> w momencie dobiegniecia do straznika skilled WarCry member zaczyna wysylac trash talk na /tell. Kiscie sie w swoim "poltard XDDDD" szambie, rekrutujcie wszystko, co sie da i na drzewo nie ucieka, ale dajcie sobie spokoj z nadmiernym forum jockey'ingiem oraz tego typu akcjami na kazdym kroku i najlepiej nie przyznawajcie sie do tego, ze jestescie z Polski, bo czuje wstyd i zazenowanie na sama mysl, ze jestem/bede z wami kojarzony z uwagi na narodowosc.


I pisze to osoba z gildi KoS która leje wszystko co się rusza i nie potrafi zabić atakując 2vs1

2v1 gdy jednym z dwoch jest guardian to bardziej 1.2v1, bo biedaczysko nie bardzo moze outdamage'owac jakiekolwiek hoty, a Kyris to akurat najlepszy bs, z jakim mialem okazje sie bic, wiec nie dziwne, ze sobie zeszli, tym bardziej, ze rangerkowi jakims cudem nie weszly zadne crity za 5k. Gdyby w miejscu KOS bylo WarCry, to pewnie musialby za nimi gonic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 11:17 
Cytuj  
Widze ze prywatna krucjate prowadzisz na forum, niech ci bedzie bo wiem ze dlugo nie bedziesz gral i za jakis czas bedziesz w temacie AoC jechal jeszcze bardziej po tej grze i tych co graja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 11:38 
Cytuj  
za jakis czas bedziesz w temacie AoC jechal jeszcze bardziej po tej grze i tych co graja

Nie mierz wszystkich swoja miarka, bo zaraz okaze sie, ze wszyscy jestesmy fanboi'ami gry-ktora-dopiero-co-wyszla, plujacymi jadem na gre, w ktora nalogowo gralismy jeszcze pare tygodni/miesiecy wczesniej. Wiesz o mnie jeszcze mniej niz o tym, co sie dzieje wewnatrz gildii, ktora prowadzisz, wiec nie sil sie na jakies wrozenie z fusow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 11:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
Widze ze prywatna krucjate prowadzisz na forum, niech ci bedzie bo wiem ze dlugo nie bedziesz gral i za jakis czas bedziesz w temacie AoC jechal jeszcze bardziej po tej grze i tych co graja.


Mimo, ze w ta gre nie gram to przestan sie osmieszac bo widzialem dosc screens/movies na ostatniej slusznej czesci tego boardu gdzie dostepu tacy frajerzy jak Ty miec nie beda.

Zeby prowadzic gildie PVP i grac w ogole PVP trzeba miec o tym pojecie i odpowiednich ludzi, z ktorymi mozna to robic.

Z tego co widze i slysze o Was to jest jedno wielkie: ffs quit this game.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.