mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 21:52 
Cytuj  
Moze kogos zaintersuje cos wiecej niz tylko ile to bossow mozna ubic w grze lub jak szybko jaka gildia wyfarmila golda i zainteresuje sie dyplomacja miedzy gildiami na serwerze Fury ? :)

Efektem mojego wlaczenia sie w akcje jechania po ruskach jest ten temat, ktory cieszyl sie duzym zainteresowaniem i ogolnie zlewaniem sie z ruskich
Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=f6UPxdK65JU

jednak efektem jest ban za rasistowskie posty :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 21:57 
Cytuj  
Ale filmik jest zabawny :P


Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 22:16 
Cytuj  
hehe a jak mowilem ze potraficie tylko ujadac to pojechaliscie o mnie. Tak panowie - jak sie chamsko zachowuje to zwykle sie dostaje bany. GW dla tamtych adminow ^^

BTW: nasza gildia ma wojne z Rus Corp i WarCry :>


_________________
a kim ty jestes by oceniac mnie ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 22:48 
Cytuj  
hehe


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 22:58 
Cytuj  
kerfi napisał(a):
BTW: nasza gildia ma wojne z Rus Corp i WarCry :>


Na Aquiloni tez polskie gildie walcza ze soba :^)


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 23:32 
Cytuj  
Ile trzeba miec lat zeby z zazdrosci jechac po innej nacji, i chwalic sie banem?

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 23:51 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Ile trzeba miec lat zeby z zazdrosci jechac po innej nacji, i chwalic sie banem?


Dokladnie 36 bo tyle lat ma embe.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 23:57 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
exodus napisał(a):
Ile trzeba miec lat zeby z zazdrosci jechac po innej nacji, i chwalic sie banem?


Dokladnie 36 bo tyle lat ma embe.

Eagle Eye Spotted.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 03:36 
Cytuj  
Sporo z was gra na Fury, a nie ma pojecia co sie dzieje i jaka to swietna zabawa jest budowaniem sojuszy, blockow, paktow, wyjdzcie z grind spotow i zacznijcie sie bawic.
Jestem dumny z tego ze jezdze po ruskach, to nie jest inna nacja to sa ruski i na kazdym kroku udowadniaja ze sa warci takich wlasnie postow, nawet w glupiej grze potrafia pokazac swoje imperialne zapedy i zenujace zachowanie.

Co do polskich gildii na serwerze to nie zwracamy na to uwage, traktujemy ich tak jak oni nas, czyli obojetnie i chwalenie sie kto kogo ma na kos liscie jest bez sensu, nasz glowny wrog to ruscorp :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 06:41 
Cytuj  
MEH w tej chwili bardzo ostroznie bawi sie z sojuszami. Wedlug naszej polityki, sojusze sa potrzebne podczas walk o Batlekeep, i takie wlasnie sojusze po cichu budujemy :)

Lecz puki co nic jeszcze nie wiadomo na ten temat dokladnie, dlatego tez czekamy aby zobaczyc jakie gildie beda dostatecznie silne aby wywalczyc sobie wlasnie Batlekeep :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 07:32 
Cytuj  
taaak zrobcie jeden wielki sojusz z ruscorp, warcry.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 09:47 
Cytuj  
A czemu mieliby nie robic? Przeciez w PVP grach i na PVP serwerach chodzi wlasnie o to, zeby zawiazac alianse zrzeszajace 99% grajacych na danym serwerze i potem, unikajac PVP w kazdy mozliwy sposob, jak najszybciej zrobic najwyzszy level, aby moc bawic sie w end-game, ktorego nie ma!

A tak na powaznie, to uwazam, ze twoja sugestia jest gleboko krzywdzaca. Nie ma co porownywac do RUScorp gildii takiej jak WarCry, ktora ponad wszystko stawia na gre czysta, a do tego starannie sprawdza kogo zaprasza do swoich szeregow, unikajac w ten sposob mozliwosci trafienia na kogos, kto moglby zepsuc opinie pozostalych pieciuset osob.
rofroforasfslgsdfgl...

Mam nadzieje, ze to jest perma ban.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 10:08 
Cytuj  
W tej chwili nie nawidze dwóch gildi "SUN" banda gankerów i debili, załamałem się po wymianie whispów z jednym z nich , tragedia. Ale organizacji im nie moge odmówić, jak zaatakowąłem 5 lvli niższego ToSa to po 3 minutach przyleciał ranger i conqueror by mu pomóc.

Ruscorp bo to ruskie a rusek to polaka wróg największy od zawsze :D Po za tym używają exploitów i próbują oszukiwać jak tylko się da!! Mają mentalność imperialistów.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 11:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do polskich gildii na serwerze to nie zwracamy na to uwage, traktujemy ich tak jak oni nas, czyli obojetnie i chwalenie sie kto kogo ma na kos liscie jest bez sensu, nasz glowny wrog to ruscorp :)



Cytuj:
V. Zasady PvP

1.Warcry a Inne gildie
a). Wladze gildii, zastrzegaja sobie prawo, do wypowiadania wojen, lub ustanawiania pokoju z innymi gildiami.
b). Atakowanie graczy, z ktorymi Warcry obecnie znajduje się w stanie pokoju bedzie surowo karane.
c). Domyslnie Warcry znajduje się w stanie wojny ze wszystkimi innymi gildiamii!


Czyli jak domyślnie z każda macie wojne ^^.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 11:50 
Cytuj  
mi tam bardziej pasuje ruscorp niz warcry czy meh.
niech sie bawia ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 11:52 
Cytuj  
Dae napisał(a):
W tej chwili nie nawidze dwóch gildi "SUN" banda gankerów i debili, załamałem się po wymianie whispów z jednym z nich , tragedia. Ale organizacji im nie moge odmówić, jak zaatakowąłem 5 lvli niższego ToSa to po 3 minutach przyleciał ranger i conqueror by mu pomóc.


-SUN members have only 2 states: sleep and kill.

-Before applying to SUN you need to send them 5 bottles of virgin's blood, 3 fresh corpses and your cut finger to prove worthy. Final exam involves eating infants.

-It takes 300 players to kill SUN member. It takes twice more when he is not afk.

-If you met SUN memeber, best thing you can do - start choosing where to respawn.

-Fury is so laggy because server cant handle amount of corpses caused by SUN

-Developers added instances, resp immunity and Hide to save people from SUN. They failed.

-There is a mutilated corpse cut in half, laying in Bubshur House. It is rumored that poor soul asked SUN members to do some PVE together.

-SUN members don't have hair on their testicles, because hair doesn't grow on steel

-Originally Funcom wanted to name the game Age of SUN, but decided to keep the title for sequel.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 11:56 
Cytuj  
ech...


Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 12:15 
Cytuj  
LOL zabawny tekst, goście z SUN mają poczucie humoru :P

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 12:18 
Cytuj  
Fafnir napisał(a):
LOL zabawny tekst, goście z SUN mają poczucie humoru :P


Albo wręcz przeciwnie... wcale nie mają, a Ty tylko tak myślisz.


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 12:56 
Cytuj  
mi sie podoba :)
bardzo fajne zasady przynajmniej wiem z kim mam do czynienia i co moge sie po nich spodziewac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.