mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
...ale narzekań nie pomysłów, rozwiązań czy koncepcji ...

Coś nie tak, nam za myślenie nie płaca. To my płacimy by ONI myśleli.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 01:08 
Cytuj  
Raczej oni myślą my wybieramy, czasami co najwyżej możemy "nieco wpływać".


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 02:24 
Cytuj  
Słaba "zaczepka" z tym szokiem (...)

Ja cie w zadnym wypadku nie probuje zaczepiac, nie jestes w moim typie raczej. Po prostu stwierdzam, ze rzucasz takie frazesy, od ktorych mi sie niedobrze robi. Dziwie sie kto i kiedy wpoil ci takie stereotypowe spojrzenie na wszystkich Polakow, moze piszesz z autopsji? Nie wiem, ale nie generalizuj.

Ja pomyslow mam wiele. Nie narzekam - konstruktywnie krytykuje i przedstawiam swoje spojrzenie na dany aspekt gry, o ile jest na to miejsce i pora. Takim miejscem sa chociazby oficjalne fora, na ktorych w miare tego jak czas pozwala sie udzielam.

mialem raczej na mysli polaczenie serwerow i przymusowe przeniesienie graczy z teampvp na ffa pvp

Znowu troche naginasz prawde, bo to nie bylo tak. Wszystkie serwery byly laczone. W momencie merge serwerow PVE, zostaly takze polaczone serwery PVP. Serwer PVP europejski byl pusty od zawsze, bo nie od dzis wiadomo, ze Europa to glownie carebearki i zostal polaczony z serwerem PVP amerykanskim. Do tej pory jest jeden serwer PVP - prawie pusty, jak cala gra. Oczywiscie na serwerze PVE jest troche wieksza populacja, co jest spodowodowane tym, ze gra byla stworzona z mysla o PVE (podobnie jak AOC), a poza tym jest ono po prostu bardziej popularne.

W czym Konrador przeskadza ci ten system pvp jaki wprowadza od tego co jest teraz ?

Przeszkadza mi ten, co jest teraz i przeszkadza mi ten, co bedzie. Wiadomo, ze taki system jak jest teraz trzeba zmienic, bo jest taki, ze go praktycznie nie ma. Jedyne co zrobili w kierunku PVP to umozliwienie atakowania innych graczy w pewnych zone'ach, czego najlepszym przykladem byl burdel na arenie w Noble District i zwiazane z nia bugi (chociaz zapewne wg ciebie zadnych nie bylo, tylko ja mam omamy wzrokowe i wrodzona sklonnosc do narzekania). Poza tym nie dziala PVP XP, ktore jest w profilu tylko po to, zeby bylo i nie dziala nawet glupi i prosty jak budowa cepa licznik killi/smierci PVP, ktory zalicza kille za osoby, ktore zginely w PVE 5 minut po walce ze mna.

System, ktory ma byc sklania do farmowania itemow. Nie zacheca graczy do wykorzystywania systemu open PVP i nie rozwija world PVP w zaden sposob. Nikt komu bedzie zalezalo na zdobyciu PVP armorka nie bedzie przemierzal setek kilometrow w poszukiwaniu killi, ktore moga uciec, zgankowac z kolegami, schowac sie w niedostepnej dla osob trzecich instancji itd., tylko pojdzie na arene. Dodatkowo dostep do siege bedzie sie zdobywalo poprzez farmienie punkcikow na arenie. Nikt nie bedzie biegal po swiecie w celu znalezienia fajnej walki i wyfarmienia punktow w ten sposob (o ile w ogole beda one mogly byc zdobywane w ten sposob). Te rzeczy sprawiaja, ze niedlugo serwery PVP nie beda sie niczym roznily od serwerow PVE. Open PVP, dla ktorego ja przyszedlem do tej gry, zniknie z powierzchni ziemi. Wg ciebie to jest cos, co czyni AOC gre w jakis sposob wyjatkowa oraz inna od tego, co juz bylo - jesli ty tak naprawde myslisz i wierzysz w to calym swoim rozumem, to ja w takim wypadku proponowalbym solidnie jebnac sie w leb i rozejrzec dookola.

brak argumentacji

Ja podaje bardzo dobre argumenty, bo juz nie raz musiales sie poprawiac i prostowac (a w zasadzie wykrzywiac w inna strone) to, co powiedziales we wczesniejszym poscie. Nikt z ciebie fanboi'a nie robi na sile embe, tak samo jak nikt z twojej gildii na sile nie robil zgrai random exploiterow. Fanboi'em bije od ciebie na kilometr, celowo nie zauwazasz/nie chcesz widziec oczywistych wad gry i nagminnie wrecz odwracasz kota ogonem starajac sie przedstawic je jako zalety, co ja nazywam charytatywnym PR. Jestes w tym bardzo dobry embe i - wierz mi - nie jestem jedyna osoba na forum, ktora dostrzega twoj talent na tym polu.

Ja po nikim dla zabawy nie jezdze, nie urzadzilem sobie tutaj zadnej krucjaty i nie jestem jakims anti-fanboi'em. Nie jestem masochista i gram, bo gra przez wiekszosc czasu sprawia mi przyjemnosc - sam namawialem wiele osob do sprobowania AOC. Z tym ze ja tutaj nie pisze recenzji, nie wymieniam plusow gry (chociaz jesli trzeba to oczywiscie jej bronilem - proponuje czytac uwaznie) i skupiam sie na tym, co warto przedyskutowac i co warto byloby w grze zmienic, zeby gralo sie jeszcze lepiej. Wiele rzeczy, ktore FunCom robi - lekko powiedziawszy - nie podoba mi sie, a dodatkowo funkcjonowanie ich serwerow oraz instancji, ktore wg takich ludzi jak ty mialy pozwolic na calkowicie bezproblemowa, plynna i "bezlagowa" rozgrywke, pozostawia wiele do zyczenia. Jestem realista, nie lubie obludy, naginania faktow i notorycznego pieprzenia smutow, dlatego twoje posty dzialaja na mnie jak plachta na byka.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 06:27 
Cytuj  
Konrador, daruj. Przeca takiego fanboya to dawno polska ziemia nie nosila :)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 07:29 
Cytuj  
ej ja ciagle wierze, ze bedzie fajnie.

w warhammerze.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 07:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ej ja ciagle wierze, ze bedzie fajnie.

w warhammerze.

Taa wyjdzie Warhammer i to cale pierdolenie zacznie sie od nowa. Ze "grafika jakas taka bajkowa", ze zerzneli z WoW....elfy, krasnoludki, ze Cartoon Network....ze jakim prawem gracz na wyzszym lvlu smie zabic gracza na nizszym na serwerze PvP, ze to niehumanitarne....Wygeneruje sie nowa grupa placzkow na forum, pojawi sie kolejna znienawidzona gildia, ogolnie znow bedzie zbawnie. Czekam z niecierpliwoscia.

Embe: dosc spora grupa na tym forum jest niereformowalna i za zadne skarby swiata ich nie przekonasz. Jak to mowil jeden z kaczorow "Nikt nie przekona nas, ze biale jest biale, a czarne jest czarne":D


Ostatnio edytowano 18 cze 2008, 10:07 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 07:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ej ja ciagle wierze, ze bedzie fajnie.

w warhammerze.


"True that !!!"

:)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 10:27 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Embe: dosc spora grupa na tym forum jest niereformowalna i za zadne skarby swiata ich nie przekonasz. Jak to mowil jeden z kaczorow "Nikt nie przekona nas, ze biale jest biale, a czarne jest czarne":D


Bo ta grupa widziala duzo wiecej i ma szersza perspektywe ;]
Wychowana na uo, grupa ta lubi pvp w formie w jakiej wieksza grupa nie ma prawa jej w sumie znac ;p

Jedna uwaza ze pvp to zorganizowany i umowiony siege za ktory funcom da mu kolorowe nagrody i sprzet.
I najlepiej byc w duzej koalicji zeby przypadkiem nikt nie smial osobnika uderzyc zanim nie dojdzie do ustalonego pola bitwy.

Druga grupa zaczyna pvp na 10 levelu i lubi sprzet zgarniac z trupa innego gracza ktory wlasnie prawie dogrindowal kolejny level.
Im wiecej gildii go na kill liscie tym fajniej ;o


Zasadnicza roznica, do porozumienia nie dojdzie;P
I moim zdaniem PvP ktore jest niczym innym niz przerobionym PvE to kompletne dno ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 10:48 
Cytuj  
ale tego juz nic nie zmieni.
dfo nie wyjdzie, mo pewnie tez zmienia pod publiczke.
Nalezy sie cieszyc tym co JEST!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:04 
Cytuj  
nie bluznij DFO w tym roku


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:13 
Cytuj  
trailer chyba , albo napisy koncowe :-*

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:45 
Cytuj  
niewierny tomaszu ...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:56 
Cytuj  
Mendol ma racje ... w tym roku się nie doczekamy ...

Choć nie jestem pesymistom, wręcz przeciwnie ale w to akurat nie wierze :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 12:00 
Cytuj  
masło maślane :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 12:23 
Cytuj  
Gdybym wierzył ... byłbym SKRAJNYM optymistą :D A nim nie jestem ...


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 12:29 
Cytuj  
Według mnie to powinno być do końca wakacji zrobione. Ale to tylko moja optymistyczna wersja.


_________________
...

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 12:32 
Cytuj  
Pytanie tylko którego roku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 13:04 
Cytuj  
Trochę z tematu zboczono...


PS. Zakończenie bety w 2016 roku :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 13:24 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Według mnie to powinno być do końca wakacji zrobione. Ale to tylko moja optymistyczna wersja.


Sadze, iz masz racje!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 13:27 
Cytuj  
ohhh. jak się cieszę.


_________________
...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.