mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2008, 23:38 
Cytuj  
przedluzylem o miesiac zeby dobic level i chyba na tym zakoncze, przynajmniej do czasu jakiegos miracle patcha
na sczescie jutro/pojutrze startuje 3ci etap betki WAR, mam nadzieje na pozytywne zaskoczenie

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 06:45 
Cytuj  
A ja tam dzieki AoC gram od nowa po rocznej przerwie w WoWa:) Stwierdziłem, że nie ma sensu grac w AoC bo niby gra adresowana do 18+ ale niestety Funcom nie traktuje graczy jakby byli 18+ no i te bugi plus wymagania sprzętowe. Nie zamierzam wydawać na kare graficzna 1500 zł by miec nadzieje na płynna grę... A w WoWa po tak długiej przerwie gra mi sie zajebiscie poki co...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 07:00 
Cytuj  
Przedluzylem o kolejny miesiac, celem w sumie przetestowania nowej grafiki, ale ilosc solo contentu jak i grindu zmienila moja decyzje zaraz po przedluzeniu LOL --> Canceled - waiting for WHO ...

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 07:07 
Cytuj  
HoX - 71 lv
DT - 30 lv
BS - 41 lv
Necro - 15 lv
POM - 20 lv

i nuda jak cholera ;/

W dniu dzisiejszym skończyła mi się subskrypcja, może we wrześniu opłacę abonament żeby zobaczyć co się dzieje z grą na chwilę obecną ta gra nie oferuje nawet 30 % tego co było tak dumnie zapowiadane. Niestety ładna grafika to jednak nie wszystko :(

Czekam na WHO, Spellborn, Aion, Darkfall, Stargate, Earthrise

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 08:40 
Cytuj  
Ja gram dalej, ale moze to przez to, ze na razie nie mam za duzo czasu na gre i brak kontentu jeszcze do mnie nie zawital.
Poki co lev 60 i gra sie calkiem przyjemnie. Na razie do konca sierpnia na pewno bede mial subskrypcje wykupiona. Akurat dobije lev 80.
Potem mam nadzieje, bedzie juz kontent tak PVP jak i PVE na 80 jakos dopracowany i dostepny.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 09:15 
Cytuj  
Ja oczywiście gram, a wy wszyscy zdrajcy aoc będziecie się smażyć w piekle :)
Ja wole zbugowanego aoc niż nudnego jak flaki z olejem wowa czy who :) Jeśli aoc mnie znudzi to wracam do eq2 lub/i założe konto w vanaguard albo spróbuje UO - bo dużo ludzi tutaj chwali Ultimkę a nie miałem niestety przyjemności w Nią grania:) Pytanie z offtop -są Polskie gildie na serwerach UO ??


_________________
no more wow...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 09:37 
Cytuj  
Przedłużyłem subskrypcję tydzień temu i żałuje wydanej kasy. Włączyłem słownie raz w ciągu tygodnia i po 45 min wyłączyłem bo naprawdę się nudzę.

Myślałem że ta gierka zaoferuję coś nowego/odkrywczego po 60 niestety jest słaba i nudna. Przez pierwsze 40 lvli były pewne innowacje po 40 do 67 nic mnie już nie zaskoczyło.

Serio nuda nuda i jeszcze raz nuda.

Czekam na WHO i jeszcze jedno znudziłem się grą grając po 2 h dziennie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:13 
Cytuj  
rashiell napisał(a):

nuda jak cholera ;/



/agree


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:22 
Cytuj  
Zamierzam przedłużyć konto niebawem ale chyba się wstrzymam. Lepiej jest poczekać te kilka miesięcy aby dopracowali grę niż żałować wydanych pieniędzy (i to dla niektórych nie małych). najlepszym rozwiązaniem jest czekanie na polski abonament - nie dość że taniej to jeszcze do września może jakoś dopracują grę :)


_________________
Itawashii

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:27 
Cytuj  
Cytuj:
Czekam na WHO


Ale po cholere? To nie jest gra dla carebearków

Igorwer napisał(a):
(i to dla niektórych nie małych).


Jeśli dla kogoś to są duże pieniądze to widocznie osiemnastkę ma przed sobą.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:29 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Cytuj:
Czekam na WHO


Ale po cholere? To nie jest gra dla carebearków

Igorwer napisał(a):
(i to dla niektórych nie małych).


Jeśli dla kogoś to są duże pieniądze to widocznie osiemnastkę ma przed sobą.


Wiesz 15 EURO a $15 za taki o niebo lepszy EverQuest 2 czy choćby Vanguard to duża różnica.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:36 
Cytuj  
Akurat klimaty WOW-a lubię ;]

Btw. nie masz się czego czepiać ?

Lubie nabijaczy postów, gogo trolluj dalej :wtf: :lol:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 lip 2008, 10:46 przez Araye, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:41 
Cytuj  
VG to singleplayer, a granie na serwerach PvE jest "średnio" zabawne dla mnie.
EQ2 grać nie zamierzam, choćby był za darmo.

Araye napisał(a):
Akurat klimaty WOW-a lubię ;]


Żebyś się nie zdziwił :]

Araye napisał(a):
Btw. nie masz się czego czepiać ?


Ależ mam, twoich postów.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 10:50 
Cytuj  
Dosyć pozytywny jest taki odzew graczy na AoC, jak zapewne wiecie wyniki ankiety tutaj pokrywają się z ogólną opinią graczy MMO (no może poza hamburgerami, ale oni również jarają się baseballem).

No w każdym razie może to będzie jakaś nauczka, nie tylko dla Funcomu, dla wszystkich którzy kiedykolwiek wezmą się za robienie gry mmorpg.

Nie da sie zrobić crapu i zwabić ludzi na ładne słowka na dłużej niż 1-2 miesiące, przekonało sie o tym SOE, przekonał sie Funcom.

WHO jaki będzie taki będzie, cholera wie na ile przyciągnie, ale takim debilizmem jak Funcom raczej sie nie popiszą : kluczowy element rozgrywki (czyli rvr i siege) będzie gotowy na premiere, naprawde nie wiem co sobie twórcy AoC myśleli.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:16 
Cytuj  
Oplyw 2/3 graczy w ciagu niewiele ponad miesiac od premiery to niezla porazka. :> Chyba ze Shad sciemnia, bo ja oficjalnej ankiety nie widzialem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:27 
Cytuj  
Ja ankiety 'oficialnej' też nie widziałem, widziałem za to sporo dyskusji na innych forach, i one wszystkie są utrzymane w podobnym klimacie.
Ta gra ma dopiero ~2 miesiące, w większości mmo po 2 miesiącach to ludzzie jeszcze sikają z uciechy , w AoC naprawde dużo graczy ma dość.

Ja bym stawiał na ~50% odpływ playerbase.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:36 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
....
w większości mmo po 2 miesiącach to ludzzie jeszcze sikają z uciechy , w AoC naprawde dużo graczy ma dość.

Ja bym stawiał na ~50% odpływ playerbase.


Chyba masz na myśli stare mmorpg jak uo, wow, eq, eq2, czy eve i może jeszcze swg na początku, bo potem też ja zwalili :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:40 
Cytuj  
Spokojnie mozna liczyc ze na europejskich serwach zrezygnowalo conajmniej 50%, troszke doszlo nowych ale chyba nie dziwi nikogo ten fakt ilosci rezygnacji, mysle ze nawet Funcom zdaje sobie sprawe ze lekko zawalili.
Do nagrody fail roku 2008 jeszcze im daleko ale ocieraja sie juz o finaly :)

Nie ma co duzo pisac, zawiedli graczy brakiem obiecanego contentu pvp i totalnym brakiem informacji, nie podoba mi sie sytuacja, w ktorej dowiaduje sie o istotnych zmianach dotyczacych siege przypadkowo w grze.
Tak jak juz pisalem, powinni sie uczyc od blizza jak nakrecac hype na patcha zalewem informacji, oczywiscie na poczatku WoW-a tak nie bylo, dopiero gdzies po roku nauczyli sie tego, no ale to bylo ponad dwa lata temu, wiec Funcom powinien sie tego nauczyc.

Dzisiejszy patch nie wnosi nic istotnego do mass pvp, dla wielu jest to decydujaca sytuacja by zrezygnowac z gry, Funcom kopie sobie sam dolki, w ktore wpada i oby nastepne nie byly za glebokie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:42 
Cytuj  
No wiesz, mówie o powaznych mmorpg, nie tworach które z góry były skazane na żywotność paromiesięczną (CoV/CoH/AA/Tabula Rasa/RFO)

Według mnie od czasu WoW-a AoC był (czy też mógł być) pierwszą 'poważną' grą mmo, taką w którą ludzie będą grali pare lat.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 11:43 
Cytuj  
Embe i ty przeciwko aoc - co to się dzieje :)

ps - Shadhun powinieneś jeszcze dodać lotro w ostatnim poście :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.