mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:08 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
mamy rok 2008


Mamy Closed Bete WAR'a. Tej gry jeszcze nie ma. ;D

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:34 
Cytuj  
ale pamietaj ze tam jest ffa pvp - ograniczenia (a raczej kary) pewne musza zrobic (...)

Nie rozumiem... Po co? Przeciez od samego poczatku sa serwery PVE - nie chcesz PVP i uwazasz, ze ci, ktorym PVP i zabijanie sie na kazdym kroku wzajemnie jest w smak, wymagaja leczenia w zakladach dla psychicznie chorych, to idziesz wlasnie na nie. Chcesz PVP? Grasz na serwerach PVP. Po co zakladac kary na graczy, zmieniajac serwery PVP w serwery PVE?

Obecnosc frakcji w WAR wynika chyba raczej z lore, a nie z jakiegos widzimisie tworcow czy wymagan graczy. Ja osobiscie lubie miec mozliwosc wyeliminowania kazdego, wszedzie, w kazdych okolicznosciach, ALE przy okazji chcialbym, zeby to wszystko mialo rece i nogi, a proces eliminowania danego osobnika/grupy osobnikow przebiegal sprawnie i dawal duzo satysfakcji, tj. wymagal od obu stron umiejetnosci walki m.in. - wiecej umiejetnosci niz szczescia. Byloby takze calkiem fajniusio, gdyby wykazujacy sie sporymi umiejetnosciami gracz, byl w jakis sposob nagradzany, a nie karany. Dlatego jesli mam wybierac pomiedzy systemem PVP z frakcjami, ktory funkcjonuje poprawnie i jest jako tako zbalansowany, a systemem pseudo FFA PVP, ktory nie funkcjonuje prawie wcale, to jednak zdecyduje sie na ten pierwszy.

Nie wiem też o co ci chodzi z tymi płaczącymi carebearkami.

To rozejrzyj sie dookola - poczytaj oficjalne fora. Albo moze mimo wszystko za malo sie bawisz w to PVP cos mimo wszystko, bo ja placz na /tell mialem na kazdym kroku, niezaleznie od zone'y, postaci, levelka. PK gildii z prawdziwego zdarzenia od poczatku bylo malo, a teraz podejrzewam, ze jest jeszzce mniej.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 18:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dlatego sklaniam sie ku war, gdzie wiem czego moge oczekiwac, co dostane. jest to jasno okreslone i co wazniejsze dziala. jak bedzie wygladala sytuacja za pol roku - zobaczymy, ale w tej chwili bardziej mi odpowiada niz aoc.

btw. siegowanie keepow juz w pelni dziala? da sie grac?

Wiesz czego oczekiwać ?
Bo dla mnie jakoś strasznie podobnie brzmią zapowidzi panów z War-a do tych poprzednich z AoC.
Nie bronię ani AoC ani War. - ot po prostu przyglądam się scenie "politycznej" i czekam na rezultaty.
Mnie, jak już wcześniej wspominałem, się nie śpieszy. Nie gram w żadną z w/w gier. Bo w sumie po co ?
Znowu mam się denerwować bo gra została wydana niedopracowana(nie tylko o MMO ) ?
Na razie to co słyszę o młotku to nic tylko zapowiedzi. To co jest na becie nie koniecznie musi być w retail - prawda ?
Więc według starej maksymy: Pożyjemy zobaczymy.
Ja jak nie mam w co grać to idę sobie czytać książkę albo parę innych rzeczy porobić :P



BTW. Skoro tak się dwie osoby tutaj upierają, że w świecie Conana nie ma prawa i takie tam Przy okazji jeden nawet polecił obejrzeć film. No właśnie w pierwszym filmie jakoś łapią za kradzież - to jest to prawo czy nie ma ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:05 
Cytuj  
Farin napisał(a):
BTW. Skoro tak się dwie osoby tutaj upierają, że w świecie Conana nie ma prawa i takie tam Przy okazji jeden nawet polecił obejrzeć film. No właśnie w pierwszym filmie jakoś łapią za kradzież - to jest to prawo czy nie ma ?


A jak najeżdża na wioche i wszystkich morduje - ścigają go za to? W końcu jest naoczny świadek.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:18 
Cytuj  
Kto cię wychował, że odpowiadasz nie odpowiadając i do tego pytaniem na pytanie ? Nie ładnie nie ładnie :P
Inna sprawa, że z tego co pamiętam to film byl tylko na podstawie, a nie wierną repliką opowiadań :P
Następnie: napadanie "plemienia" rzez inne plemię to nic innego jak sielanka zwana wojenką :P
A robienie czegoś w obrebie pewnego miasta to co innego. :P
W sumie radzę poczytać trochę o historii świata to zrozumiesz.
Zauważ, że podobna sytuacja np. była podczas podboju "nowego świata"(czyt. obu Ameryk).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:23 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Kto cię wychował, że odpowiadasz nie odpowiadając i do tego pytaniem na pytanie ? Nie ładnie nie ładnie :P
Inna sprawa, że z tego co pamiętam to film byl tylko na podstawie, a nie wierną repliką opowiadań :P
Następnie: napadanie "plemienia" rzez inne plemię to nic innego jak sielanka zwana wojenką :P
A robienie czegoś w obrebie pewnego miasta to co innego. :P
W sumie radzę poczytać trochę o historii świata to zrozumiesz.
Zauważ, że podobna sytuacja np. była podczas podboju "nowego świata"(czyt. obu Ameryk).


Ale ja już pisałem - TO JEST GRA!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:29 
Cytuj  
No właśnie w pierwszym filmie jakoś łapią za kradzież - to jest to prawo czy nie ma ?

Niech beda kary - ok. Niech beda tez nagrody. Jesli od poczatku bede zabijal wszystkich i ginal malo - czyli teoretycznie wygrywal - to pozniej moge oczekiwac tylko i wylacznie problemow, kar i minusow wynikajacych z tego typu gry, zaimplementowanych przez tworcow.

Aha, apropos WAR / AOC. Oczywiscie z WAR moga byc niewyobrazalne problemy, jak na serwery wsiada masy ludzi. Moze byc lag, moze byc crash bazy danych, moze wybuchnac cala serwerownia. Moze sie okazac, ze ludzie po paru dniach wynajda mase dupe bugow. Gdybac na ten temat mozna dlugo. Na pewno wiem nastepujace rzeczy - beda bugi, beda one stopniowo poprawiane, bo zaden MMO - jako gra ciagle rozwijana - nigdy nie bedzie gra do konca ukonczona. Na pewno wiem tez (bedac beta testerem), ze gra jest testowana pod katem PVP/RVR. Od dawna wiemy, jakie beda rulesety, wiemy jakie beda panowaly na nich zasady i wiemy, jak i ZE bedzie funkcjonowala end-game rozgrywka PVP. W momencie gdy zamawialem pre-order AOC (miesiac przed premiera chyba jakos), nie bylem do konca pewien, czy beda istnialy serwery PVP. Na pare minut przed uruchomieniem early start, nie bylem pewien, z jakimi zasadami spotkam sie po wejsciu na serwer PVP. Nie wiedzialem takze, czego spodziewac sie i co to beda border kingdoms, gdzie mialo odbywac sie PVP. PVP w WAR (integralna, glowna czesc gry, wokol ktorej wszystko sie kreci), oraz PVP w AOC (afterthought, klejone tasma do dzis) to sa dwa zupelnie rozne swiaty.


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 19:42 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 19:36 
Cytuj  
konrador - ty się odnosisz do mojej wypowiedzi w stosunku gry.
Ja odniosłem się do wypowiedzi traktujacej o danym świecie- tudzież o filmie, który jest na podstawie opowiadań.
Nie atakuje ani nie bronie gry, a jedynie starałem się skorygować błędne założenie, że świat Conana= bezprawie i chaos.
Te zapowiedzi zmian itp. rzeczy będę oceniał jak ujrzą światło dzienne, a raczej ni ja tylko kumpla spytam co i jak jest z daną łatką.

Czyli podchodze do tego zagadnienia tak samo jak podchodziłem do wcześniejszych zapowiedzi Funcomu, tak jak podchodze do zapowiedzi twórców młotka.


Edit: mała korekta stylizacyjna, że się tak wyrażę ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 20:22 
Cytuj  
Konrador :
Cytuj:
Dlatego jesli mam wybierac pomiedzy systemem PVP z frakcjami, ktory funkcjonuje poprawnie i jest jako tako zbalansowany, a systemem pseudo FFA PVP, ktory nie funkcjonuje prawie wcale, to jednak zdecyduje sie na ten pierwszy.



Myślałem, że tej chwili nie dożyje...


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
hmmm... no wszystko ok ale AoC jest grywalne nawet jak masz w jednym miejscu ~150 ludzi


Nie wiem gdzie ty 150 ludzi w jednym miejscu w aoc widziales. Chyba po kilku warkach strong?

embe napisał(a):
wiec mozna przypuszczac ze da sie zrobic gre ladna i nadajaca sie do mass pvp.


Nie jestem wróżka żeby "przypuszczać". Niech najpierw zrobią gre z super grafiką i animacjami ktora obsługuje 200+ RVR bez zająknięcia, wtedy bedzie mozna polemizowac.

embe napisał(a):
Mimo wszystko jednak jak nie potrafia zobic w War dobrej grafiki to nie ma co ich bronic i niech juz bedzie taka jak jest, a niech bedzie grywalnosc.


Mimo wszystko jednak pozwól, że to ja sam zdecyduje, czy bronić gry czy też nie. Mnie sie grafika WAR'a bardzo podoba i jak już udowodnił wow , grafika mniej werystyczna jest dużo bardziej żywotna.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:19 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Lokken a co Ci w grafie z WAR nie odpowiada? Na pewno jest zdecydowanie lepsza niż w Lineage 2.



DenizenKane napisał(a):
Grafika w warze jest absolutnie wystarczająca jak na warunki massive RvR. Zdecydowanie wole stabilny fps i minimalny lag podczas city raidów, niż slide-show i niegrywalny benchmark, którego jedynym zadaniem jest dobrze wyglądać.

Graficzne fajerwerki i super animacje nie idą w parze z masywnymi bitwami, ale zdaje się, że coponiektórym przygłupim purystom graficznym trzeba to będzie wytłumaczyć na jabłkach (temat był już wałkowany 150 razy, a Ci dalej "grfffffffffikaaaaaaaaaaa").

Trochę to już się nudne robi.


Pisałem o stylu grafiki a nie o jakości grafiki jak się niektórym wydawało. Niektórzy lubią jeden styl malarstwa a inni drugi pomimo iż powiedzmy każdy z nich prezentuje wysoki poziom techniki i artyzmu. To po prostu kwestia gustu. Nie podoba mi się taki typ grafiki jaki jest w WoW czy WAR. Jest zbyt kanciasty i za kolorowy jak dla mnie. To moja subiektywna ocena i mam do niej 100 % prawo. Nie podoba mi się coś, więc w to nie gram. Proste. Jednocześnie rozumiem, że wielu ludziom taki typ grafiki może podobać lub nie przywiązują do tego żadnej uwagi, więc nie piszę postów typu "hoho ten wasz WoW i WAR to smerfladia, nie to co prawdziwy i brutalny AoC".

Co do graficznych fajerwerków i masywnych bitew. Cokolwiek by nie mówić o Lineage2 (tak, wiem debilny grind i botterstwo) to jednak jest to jeden z topowych obecnie mmo jeśli chodzi o mass PvP. I grafa jest tam naprawdę ładna, ma zdecydowanie inny styl niż WoW, postacie mają zdecydowanie więcej detali. I siege chodzi płynnie na średnim sprzęcie (miałem więcej klatek na siege`ach z 300+ ppl niż 48v48 w AoC). W sieci jest sporo filmików z naprawdę masywnych PvP czy siege w L2, tyle że większość z nich ma specjalnie zmniejszone detale. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Jeśli chodzi o masywność to L2 bije AoC i zapewne róznież WoW na głowę.

konrador napisał(a):

Nie rozumiem... Po co? Przeciez od samego poczatku sa serwery PVE - nie chcesz PVP i uwazasz, ze ci, ktorym PVP i zabijanie sie na kazdym kroku wzajemnie jest w smak, wymagaja leczenia w zakladach dla psychicznie chorych, to idziesz wlasnie na nie. Chcesz PVP? Grasz na serwerach PVP. Po co zakladac kary na graczy, zmieniajac serwery PVP w serwery PVE?



Ale skąd wiesz jak będzie to wyglądało gdy wprowadzą ten system ? On nawet jeszcze nie jest do końca ustalony a ty już trąbisz, że PvP servy zamienią się w PvE. Ludzie który grają na test serwie są zadowoleni tym jak tam wygląda PvP (po części wynika to z braków gemów). Wiadomo, że rozgrywka tam jest bardziej beztroska, ale jednak na razie nie ma żadnych podstaw by sądzić, że AoC zamieni się carebearowe trzymanie się za ręce i wspólne zabijanie bossów.

konrador napisał(a):
To rozejrzyj sie dookola - poczytaj oficjalne fora. Albo moze mimo wszystko za malo sie bawisz w to PVP cos mimo wszystko, bo ja placz na /tell mialem na kazdym kroku, niezaleznie od zone'y, postaci, levelka. PK gildii z prawdziwego zdarzenia od poczatku bylo malo, a teraz podejrzewam, ze jest jeszzce mniej.


Oficjane forum to jeden wielki whine. O tym, że należy znerfowac jakąś klasę bo autor topicu właśnie dostał od niej wpierdol. Albo o tym, że coś powinno działać inaczej tak jak w xxxx (insert random mmo). Tematy krytykujące FC za bugi, braki zapowiadanych zmian rozumiem i w większości popieram. Ale do jasnej cholery przecież nikt ci każe czytać oficjalnego forum. Argument przeciw grze ma być taki, że masa ludzi płacze o coś tam na forum ? No bez jaj.

Co do płaczu w grze na OOC lub /tell. Prawdziwego gank`era i pk`era taki właśnie płacz nakręca jeszcze bardziej ;p Pojechałeś kogoś i on teraz grozi ci, że cię znajdzie w RL, zabije ciebie i zgwałci twoją siostrę ? Niezła beka. Zaczyna cię on wkurzać ? To dajesz na ignore, zabijasz jeszcze raz i po kłopocie. Ja płaczy na /tell miałem bardzo mało bo też zawsze starałem się prowadzić walkę w miarę fair, bez zabijania na afk, low lvli lub gdy ktoś miał 5 mobów na plecach i 10 % HP. Nie posądzam cię, że ty tak robiłeś ale naprawdę albo przesadzasz z tym płaczem na każdym kroku albo byłeś bardzo niegrzeczny ;p Zwykle po jakiejś ciekawej walce prowadziłem raczej przyjazną rozmowę z moim przeciwnikiem.
A płacz na OOC jest zwykle wtedy gdy lowbie graczy zostaną zabici przez high lvli lub pojechani 6v1. Takie uroki ffa. Takiego płaczu nie wyeliminujesz. Zwłaszcza, że większość graczy przeszła do AoC z WoW i może nie jest na tego typu rozgrywkę przygotowana. Ale jak już pisałem wcześniej większość PvP rozgrywa się Keshacie, każdy wie co go tam czeka i płacz jest minimalny.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 07:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wystarczy że poprawią grafe (chociażby te kwiatki u high elfów) w kilku miejscach i będzie lepsza niż w AoC

bez jaj, chyba porownujesz z low details w AoC :lol: :lol: Juz nie wciskajmy ludziom ciemnoty - wystarczy spojrzec ile polygonow maja obiekty, aby stwierdzic, ze WHO blizej do upgradnietej grafiki z WoW niz z Aoc...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 08:39 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
MagPS napisał(a):
Wystarczy że poprawią grafe (chociażby te kwiatki u high elfów) w kilku miejscach i będzie lepsza niż w AoC

bez jaj, chyba porownujesz z low details w AoC :lol: :lol: Juz nie wciskajmy ludziom ciemnoty - wystarczy spojrzec ile polygonow maja obiekty, aby stwierdzic, ze WHO blizej do upgradnietej grafiki z WoW niz z Aoc...


1. Czemu nie wciskać ludziom ciemnoty? Głupi lud i tak wszystko kupi

2. Mówiąc lepsza miałem na myśli ładniejsza (przynajmniej) dla mnie, a także lepsza dla fpsow w czasie pvp

3. Porównywanie grafiki w WoWie i Warku jest głupotą, sporo się różnią


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 09:54 
Cytuj  
Ale skąd wiesz jak będzie to wyglądało gdy wprowadzą ten system ?

Ja nie prorokuje przeciez, ile procentowo odejdzie osob z serwerow PVP, czy jaki to bedzie mialo wplyw na ekonomie, srednia predkosc levelowania postaci w godzinach itp. Naprawde nie trzeba byc Sherlockiem, zeby stwierdzic na podstawie udostepnionych informacji, ze system, ktory naklada na graczy dotkliwe kary za PK-ing, doprowadzi do ograniczenia PK-ingu, a w efekcie do zmniejszenia PVP aktywnosci na serwerach, bo to takie mordujace rzezimieszki w glownej mierze napedzaja caly konflikt. Przykladowo, gdybym ja dostawal wysokie kary pieniezne za, dajmy na to, uzywanie brzydkich slow w sytuacjach stresowych od obserwujacego mnie przez 24h na dobe z gory, wszechobecnego oka, to pewnie przestalbym to robic, a na pewno robilbym to rzadziej.

Co do płaczu w grze na OOC lub /tell (...)

Mnie to przewaznie bawi, ale faktycznie - jak ktos bardzo lamentuje/grozi, to zwykle staram sie spedzic z nim troche wiecej czasu niz zwykle, abysmy mogli sie lepiej zapoznac. Na naprawde ogromna mase /telli jakie dostalem po walkach, mialem tylko trzy friendly telle, dot. walk 1v1 akurat, ktore z uwagi na ich rzadkosc pamietam. W jednym kolezka podziekowal za najlepsza walke jaka mial w AOC, w drugim to ja podziekowalem za bardzo fajna i wymagajaca walke przeciwko innemu bsowi i dostalem rownie mila odpowiedz, a w trzecim... trzeci to byla bardzo ciekawa historia, bo po paru minutach namietnego obrzucania sie obelgami, stwierdzilismy, ze dobry shit talk nie jest zly i zaczelismy razem zabijac ludzi. Ale taki stosunek dobrych do zlych telli wynika pewnie z tego, ze bylem bardzo, bardzo niegrzeczny. :( Lubie wyzwania, dlatego czesto atakowalem sam po 2-3 cele, wyzsze level itp., lub wieksze grupy, gdy biegalem ze znajomym(i), ale nigdy sie przed nikim nie klanialem, pytajac czy ma moze ochote na duelka/przyjazny sparring i jezeli ktos walczyl z mobem i nic poza nim nie widzial, to jego problem; powinien byc wdzieczny, ze oferuje mu nauczke, szybki przelot do miasta, gdzie moze sprzedac nagromadzone przedmioty, ktorych i tak nie moge mu zabrac oraz ewentualnie jakas posmiertna pogawedke w milej atmosferze. Ja natomiast mialem ze dwa przypadki, kiedy ktos niesprowokowany zaatakowal mnie podczas levelowania - Thulsa Goon i SUN. Ale to taki maly OT, bo nie o taki typ whine chodzi. Ludzie, ktorzy atakuja na /tell swojego oprawce, niekoniecznie musza byc przeciwni open PVP czy chciec ograniczen dla PK.

Wiadomo, ze wiekszosc nie toleruje przegranej i musi sie wyplakac i wykrzyczec w wypadku, gdy ktos ich przeteleportuje do respawna i to jest normalne, bo nawet na pure PVP hardcore serwerze, na ktorym zaczynalem swoja przygode z MMO byla zawsze masa narzekania, wymowek, flame'owania sie, ale ja to akurat bardzo lubie. Irytuja mnie ludzie, ktorzy wchodza na serwer PVP, wiedzac, ze moga tam zostac zaatakowani przez wszystkich wszedzie, zostaja zabici przez kogos podczas zabijania mobow i pozniej na /ooc wyja jak zazynane swinie, ze ktos ich smial zabic, a gdy wiekszosc ich juz wysmieje, to ida na forum oficjalne, gdzie ich placze sa wzmacniane przez trolling zawistnych carebears i - jak widac - odnosza skutek. Zamiast zmienic serwer na taki, ktory zostal stworzony z mysla o nich (PVE albo chociaz jakis z mniejsza iloscia PK-s, jak RP PVP), decyduja sie wyjeczec sobie zmiany, ktore niszcza serwery i playstyle sporej grupy graczy.

PS, MagPS, grafike w obu grach mozna oceniac obiektywnie pod wzgledem zaawansowania technologicznego, jakosci modeli, animacji, tekstur, roznych efektow, i tam niestety nie ma miejsca na twoja subiektywna ocene dot. m.in. framerate zaleznego od twojego sprzetu, stylu grafiki mogacego wynikac z lore/prequeli, palety kolorow i poziomu mrocznosci w danej grze. Pisanie, ze jakakolwiek gra MMO w tej chwili wyprzedza grafike AOC jest glupota/trollowaniem.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:12 
Cytuj  
Konrador jest mmo, które wyprzedza AoC pod względem grafiki - Aion. Co prawda to gra NCSoft'u więc będzie chiński farm, ale bazuje na engine FarCry a ten wygląda zdecydowanie lepiej od AoC i przede wszystkim jest wydajniejszy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 10:54 
Cytuj  
A ten Aion wyszedl chociaz na rynku azjatyckim? Mowimy o grach dostepnych na chwile obecna, fyi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 11:40 
Cytuj  
Aion to taki nastepca Lineage2 ale narazie maja ostatnie closed bety w korei, nie bedzie bety us/eu tylko odrazu zrobia premiere na calym swiecie ale kiedy to nikt nie wie.
Jaka bedzie wydajnosc tej gry to tez nikt nie wie bo z youtuba to wiele nie wiemy.

Ja mysle ze Aion moze byc bardzo ciekawa gra bo ncsoft potrafi robic dobre gry mimo ze wtopil ostatnio ostro z tabula rasa i z tymi sci fi autkami :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 11:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja mysle ze Aion moze byc bardzo ciekawa gra bo ncsoft potrafi robic dobre gry mimo ze wtopil ostatnio ostro z tabula rasa i z tymi sci fi autkami :)

Te dobre gry to Lineage, GW, CoH? Moga sobie wydawac taki crap w Korei. Aion bedzie w ten sam azjatycki desen.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 11:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Ja mysle ze Aion moze byc bardzo ciekawa gra bo ncsoft potrafi robic dobre gry mimo ze wtopil ostatnio ostro z tabula rasa i z tymi sci fi autkami :)

Te dobre gry to Lineage, GW, CoH? Moga sobie wydawac taki crap w Korei. Aion bedzie w ten sam azjatycki desen.


Ale to sa bardzo dobre gry i maja naprawde duzo klientow, w europie i tak malo ludzi gra w mmo, wiec malo sie liczy na rynku gier mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 12:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Ja mysle ze Aion moze byc bardzo ciekawa gra bo ncsoft potrafi robic dobre gry mimo ze wtopil ostatnio ostro z tabula rasa i z tymi sci fi autkami :)

Te dobre gry to Lineage, GW, CoH? Moga sobie wydawac taki crap w Korei. Aion bedzie w ten sam azjatycki desen.


Uważasz, że taki GW to crap :o ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.