mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 08:23 
Cytuj  
gkowal napisał(a):
Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i co w zyciu robie. Nic o mnie nie wiesz a piszac o mnie per piesku sam dajesz o sobie swiadectwo.

Jasne, ze nikt nie wie kim jestes. Natomiast smialo mozna obstawiac, ze niudacznikiem leczacym kompleksy. Nie wiem jak mozna inaczej nazwac kogos, kto zarejestrowal sie na forum o grach i zajmuje sie krytyka ludzi ktorzy lubia poswiecic swoj czas na zabawe w mmorpg. Jeszcze to przeliczenie czasu gry na pieniadze. rofl Nie wiem jak ty, ale mnie (i pwenie wiekszosc na tym forum) pensja za 8h pracy wystarcza i nie musze brac drugiego etatu tylko moge spozytkowac czas wolny jak chce. so gtfo
@Pipboy ty chyba miales w emo gescie nie pisac juz na tym forum. Moze rzeczywiscie stary w wannie na ciebie czeka. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 09:01 
Cytuj  
gkowal napisał(a):
Naprawde kupe pracy w to wlozyles!
100 dni real time'u - to 2400 godzin pracy, to 16 miesiecy pracy na pelnym etacie (biorac pod uwage przyslugujace urlopy). Za te kase to moglbym niezly kawalek bryki kupic, solidna działke nad jeziorem, a moze dwie rundy dookola swiata zrobic.
Jak nie praca to pewnie ze 2 jezykow bym sie nauczyl, a w przerwie jakiegos MBA zrobil albo co.
Ty za to wiesz jak zdobyc QL 275 Vision Enhancer i pewnie masz fajnych pare screenow na kompie! Super.... Bedzie co dzieciakom opowiadac :)
Zazdroszcze ci.

Czyj to alt ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 16:02 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Bardzo przypomina mi to niepalących lolków, którzy gdy widzą z jaką pasją i przyjemnością zaciągam się fajką przy piwie....


cytat tygodnia :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 09:50 
Cytuj  
CD Projekt, wydawca pierwszej polskiej masowej gry online pt. Age of Conan, z przyjemnością informuje, że produkcja firmy Funcom otrzymała aż trzy nominacje do prestiżowej, brytyjskiej nagrody “Golden Joystick”.

Na Age of Conan można oddawać głos w następujących kategoriach:

1. Najlepsza gra online roku,
2. Najlepsza gra roku na PC,
3. Najlepsza Gra Roku.


http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,40030;core.html

Ekhm. Ciekawy jestem w którym momencie ta gra jest najlepszą online, grą roku na PC i grą roku w ogóle. Chyba ten kto ją nominował w nią nie grał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:31 
Cytuj  
Ale pomysl co aktualnie na rynku mamy, WoW..........nic.........nic.......closed beta gry xxx.....AoC
AoC mimo wszystko oferuje duzo zabawy i jest dobrze zrobiona gra, a ze funcom nie wlaczyl nawet podstawowych rzeczy jakie obiecal to juz inna sprawa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:38 
Cytuj  
sorry embe ale nie majac dostepu do who odpuscilem aoc ze wzgledu na to co oferowal.
a biorac pod uwage to co czytalismy na forum odnosnie planow funcomu na wdrozenie 'wiezienia' karanie za pvp to naprawde nic tylko grac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:40 
Cytuj  
Uwielbiam patrzec jak psychologiczny mechanizm nie pozwalajacy czlowiekowi przyznac sie do bledu bierze gore nad zdrowym rozsadkiem. W sumie to sie nawet nie dziwie, bo jak ktos kto gre chwalil w nieboglosy moze ostatecznie przyznac ze gra jest do dupy (a w mojej opini aoc jest do dupy) - przeciez znaczyloby to ze bronil przez caly czas megagniota - wtedy leci samoocena, poczucie wlasnej wartosci, a czlowiek nie lubi ladowac twardo na tylku :>

juz.


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 10:42 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sorry embe ale nie majac dostepu do who odpuscilem aoc ze wzgledu na to co oferowal.
a biorac pod uwage to co czytalismy na forum odnosnie planow funcomu na wdrozenie 'wiezienia' karanie za pvp to naprawde nic tylko grac.

ale pamietaj ze tam jest ffa pvp - ograniczenia (a raczej kary) pewne musza zrobic
zreszta jak w zyciu - zabijesz kogos musisz sie liczyc z konsekwencjami
a w Twoim WAR jest carebear pvp z frakcjami - czyli przynajmniej polowa grajacych nic Ci nie moze zrobic
semi pve serwer

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:47 
Cytuj  
lol lufanga doceniam twoje proby ale odpusc sobie.
kary za pvp ale bez rewardow? heh to juz w vanguardzie byl lepszy system.
ja opieram sie na tym co MIALO byc w AOC.
i nie porownuj zupelnie innych gier bo nie jest to dobry argument w tym przypadku.
war ma swoje zalozenia i je realizuje. aoc mial mial realizowac swoje a dostalismy wielkie nic z placzacymi carebearkami i ostrzezeniami od gmow.
takze wiecej pokory i logiki proponuje.
semi pve serwer... prosze nie opieraj swoich doswiadczen na podstawie tego co widziales w wow'ie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 10:53 
Cytuj  
ej ej mendol i reszta, to ze ktos chwali AoC i chce grac tez w Wara nie oznacza ze War jest taki zajebisty i jest lepszy od AoC.
Tak jak pisalem, AoC ma przynajmniej ffa pvp, to reszta jest nie wlaczona lub na zywca naprawiaja to jest naprawde inna sprawa.
War to gra "pvp inaczej", to nie jest ffa pvp, to nie jest outdoor pvp, to jest ich wymyslone ciekawe RvR, ktore dalekim lukiem mija sie z czyms takim jak pvp.
Czy to dobre czy zle to nie bede ocenial bo to juz gusta i realizacja pomyslow producenta.
War jest nawet na becie bardzo dobry, ale ma sie nijak do tego co moze lub mogl oferowac AoC w pvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:00 
Cytuj  
pvp = player versus player.
Jesli to co oferuje WAR nie jest równe pvp to ja cie Embe przepraszam, ale klasyfikujesz sie na pobyt na sponsorowanych wakacjach w 4 scianach.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:04 
Cytuj  
rvr mija sie dalekim lukiem z pvp... no teraz to troszke przesadziles.
koncze bo nie moge smiac sie w pracy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:07 
Cytuj  
Spokojnie spokojnie, idz do dzialu WoW i zapytaj czy pvp w WoW jest super, czy podoba sie im to zajebiste pvp na AV itd, zapewne odpowiedz bedziesz mial ze tak.

Zreszta ja pisze ze miodek w war jest smaczny ale nie wiem kiedy sie skonczy, a ty mi ze miodek w war jest najsmaczniejszy i nigdy sie nie skonczy.
Warto pamietac ze wiele gier mialo byc super i jakos nie udalo sie, wiec pisanie ze akurat Mythicowi sie uda to narazie tylko nadzieja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lol lufanga doceniam twoje proby ale odpusc sobie.
kary za pvp ale bez rewardow? heh to juz w vanguardzie byl lepszy system.
ja opieram sie na tym co MIALO byc w AOC.
i nie porownuj zupelnie innych gier bo nie jest to dobry argument w tym przypadku.
war ma swoje zalozenia i je realizuje. aoc mial mial realizowac swoje a dostalismy wielkie nic z placzacymi carebearkami i ostrzezeniami od gmow.
takze wiecej pokory i logiki proponuje.
semi pve serwer... prosze nie opieraj swoich doswiadczen na podstawie tego co widziales w wow'ie.

jesli chodzi o AoC to narazie mocno teoretyzujemy - system pvp narazie nie istnieje - balans tez itp
o ostrzezeniach tez wiem - nie przekonalem sie na wlasnej skorze ale kumpla z gildii ktos podpieprzyl
pod tym wzgledem uwazam ze WAR jest bardzo dobrze zrobiony (aczkoliwiek ffa rox)
dlatego tez wole pograc sobie w bete WARa a w AoC nie gralem juz chyba z miesiac
i licze tez ze bede mial zabawy przynajmniej na pare miesiecy

btw
ktos widzial jak squig herder zamieni sie w tego duzego opancerzonego squiga i wejdzie na mounta? x)
jeszcze maja troche takich glupich bugow w stylu strzelajacy spear
albo strzleajacy miecz - chociaz to bylo na wiczhuntardzie przed ostatnim duzym paczem - moze juz naprawili ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:40 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
zreszta jak w zyciu - zabijesz kogos musisz sie liczyc z konsekwencjami a w Twoim WAR jest carebear pvp z frakcjami - czyli przynajmniej polowa grajacych nic Ci nie moze zrobic
semi pve serwer


LOL, przeszedłeś samego siebie - jak w życiu. Człowieku to jest era Conana, tam nie prawa, panuje chaos itp. itd. więcej pls nie wysilaj się, bo jest to naciągane. W WAR jest carebear pvp? No i co z tego. Wczoraj frakcja krasnoludów napadła na obóz orków. Taki ubaw ostatnio miałem kilka lat temu, gdy był najazd na Taren Mill. Dla mnie AoC już jest spalony i pomimo tego, że mam jeszcze subskrybcje na ponad dwa miechy, wole pograć w closed beta, potem open beta WARa a i grę na pewno kupię.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 11:43 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:41 
Cytuj  
tobi... to nie Mendol wrote te slowa ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 11:47 
Cytuj  
Gram w AOC sprawia mi to przyjemność (nie mam bety WHO a na WoW reaguje wymiotem). Zrobiłem badania środowiskowe pytając o swoje zdrowie psychiczne, sprawdzałem czy potrafię odróżniać różne rzeczy od siebie itd. Ze mną wszystko ok, dobre od niedobrego odróżniam bez problemów. Za to odnoszę nieodparte wrażenie, że większość z Was się nudzi - idzcie w cos pograć a nie po raz kolejny powtarzacie że AOC śmierdzi.

Tyle razy to udowodnialiście że może już wystarczy. Większość z Was wyrosła już z lat szczenięcych macie rodziny/partnerów dzieci itd. a zachowujcie się jak małolaty z darmowych :(. Kiedyś łatwo było odróżnić forum mmorpg.pl a na przykład gry-online. Teraz raczej się nie da - może lepiej trzymać się zasady - nie mam nic mądrego do powiedzenia to nic nie będę mówił?

Sob idź trolowac w inne miejsce.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
aoc mial mial realizowac swoje a dostalismy wielkie nic z placzacymi carebearkami i ostrzezeniami od gmow.


Ile razy można powtarzać to samo ? Już tyle razy przytaczasz tą sytuację z gm`em na US servie. Ja gram od pierwszego dnia i ani razu nie miałem do czynienia z interwencja gm`a a byłem świadkiem setek sytuacji typu griefing, zabijania na respawnie itd. Nie wiem też o co ci chodzi z tymi płaczącymi carebearkami. Główne PvP odbywa się Keshacie i tam każdy wie co go może spotkać. W sobotę lałem się w Kesh chyba z 5 godzin - zero interwencji GM`ów, zero płaczu, czyste ffa pvp i mnóstwo zabawy - nawet jeśli nic z tego nie wynikało. Mi tam do funu nie jest potrzebna nagroda lub kara dla pokonanego. Wystarczy, że po równej i zaciętej walce mogę gołymi rękami oderwać głowę przeciwnikowi :D (fatality BS na 80 lvl rox)


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 12:59 przez Lokken, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 12:50 
Cytuj  
ja? przytoczylem ja po raz pierwszy wiec polecam czytac uwaznie jak juz sie chcesz dopierdalac.
no super skoro na ffa pvp serwerze godzisz sie na wprowadzenie kar za pvp to twoj wybor.
i ciesze sie ze podoba ci sie fatality rodem z mortal kombat bo faktycznie to jest to co gra powinna oferowac na pierwszym miejscu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 13:19 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
LOL, przeszedłeś samego siebie - jak w życiu. Człowieku to jest era Conana, tam nie prawa, panuje chaos itp. itd. więcej pls nie wysilaj się, bo jest to naciągane.

chyba za duzo skandali czytasz jesli sadzisz ze Conan to czasy totalnego bezprawia - a jakies prawo istnieje chyba w kazdej spolecznosci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.