mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 15:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Natomiast teksty typu "AoC==fail" pisza gracze, ktorzy na slowo 'Blizzard" lapia sie w podnieceniu za fiuta. hehe


Wrong.

To, że Ty się łapiesz nie oznacza że my się też łapiemy.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:18 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Coper ty nie piernicz tylko do VG wskocz, przednia zabawa, a 'po-pvp-ujesz" w WHO :P
do who daleko, pve mam maly przesyt ;> xboxa se kupie - ot co!


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:40 
Cytuj  
Powiem tak, w WoW-a potrafilem no-lifować po pracy przez 4-5 miesięcy niemial codziennie - od godz. 19 do 1-2 w nocy. ( oczywiście w weekendy grałem całe dnie )
W AOC nie widze siebie nawet powyzej 2 h dziennie, bo naprawdę nie ma nic nowego do zaoferowania.
Po co się meczyć gdyby nie chęć pokazania brackiemu jak ta gra wygląda już dawno bym wzioł wywalił z dysku bo po co w to grać. :oops: :o


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:42 
Cytuj  
W miedzyczasie (jesien) wyjdzie jeszcze TCoS, gra ma specyficznie fajny klimat, aktualny gameplay (closed beta) jest o 3 nieba lepszy od obecnego AoC.


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:58 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Powiem tak, w WoW-a potrafilem no-lifować po pracy przez 4-5 miesięcy niemial codziennie - od godz. 19 do 1-2 w nocy. ( oczywiście w weekendy grałem całe dnie )
W AOC nie widze siebie nawet powyzej 2 h dziennie, bo naprawdę nie ma nic nowego do zaoferowania.
Po co się meczyć gdyby nie chęć pokazania brackiemu jak ta gra wygląda już dawno bym wzioł wywalił z dysku bo po co w to grać. :oops: :o


a ja tak miałem w wowie że mnie strasznie nudził i nie mogłem się do niego dwa razy przekonać :)


_________________
no more wow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 17:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Hype na WHO mi minol, za to zaczol sie na WOTLK w sumie dobrze sie zapowiada i przydaloby sie wszystkie postacie do 80 dociagnac :E.


minął* zaczął*
Jak to jest że wystarczy że blizz doda 10lvl do wyfarmienia i ludzie mają już mokro w gaciach.

Sobtainer napisał(a):
Wrong.

To, że Ty się łapiesz nie oznacza że my się też łapiemy.


Znów zaczynasz? Czy sytuacja jak rzuciłeś WoWa cię niczego nie nauczyła?

Araye napisał(a):
...oczywiście w weekendy grałem całe dnie


Ależ oczywiście, nikt by nawet nieśmiałby pomyśleć że mogłoby być inaczej!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 17:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
AoC na misiac po premierze to ciagle gra z potencjalem, niestety rozwijana w zlym kierunku. Natomiast teksty typu "AoC==fail" pisza gracze, ktorzy na slowo 'Blizzard" lapia sie w podnieceniu za fiuta. hehe


hehe


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 17:41 
Cytuj  
spinacz napisał(a):
W miedzyczasie (jesien) wyjdzie jeszcze TCoS, gra ma specyficznie fajny klimat, aktualny gameplay (closed beta) jest o 3 nieba lepszy od obecnego AoC.

IMO przesuna premiere.
Cytuj:
Jak to jest że wystarczy że blizz doda 10lvl do wyfarmienia i ludzie mają już mokro w gaciach.

>>Warcraft<<
Chce zobaczyc Northend :P.
Pozatym, to nie wiem, ale widac to potrafia i w tym lezy ich sila co by nie mowic..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 17:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
minął* zaczął*
Jak to jest że wystarczy że blizz doda 10lvl do wyfarmienia i ludzie mają już mokro w gaciach.


Bo to wielka firma, która powinna być przykładem dla wszystkich pozostałych - robią mało gier, ale każda z ich gier jest od razu hitem i bestsellerem do tego potrafią informacje na temat swoich produkcji zachować praktycznie tak długo jak chcą - produkcja Starcraft II i Diablo 3 - jak to ujęli w CDA, 3000 pracowników przez 4 lata nie puścili pary z ust.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 17:58 
Cytuj  
tez bys nie puscil pary z ust jakby zalezala od tego twoja robota , jakbys musial wykarmic dzieciaki mialbys gdzies by "zainstniec" i puscic farbe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 18:01 
Cytuj  
Zachowanie poufnosci informacji to chyba norma w kazdej branzy, nie ma co sie podniecac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 18:21 
Cytuj  
[Blizzard] to wielka firma, która powinna być przykładem dla wszystkich pozostałych.

Jest jedynym przykladem/wzorcem dla wszystkich, przynajmniej jesli chodzi o rozwiazania dot. gameplay - w tym caly problem...

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:00 
Cytuj  
AoC==fail*

*grałem w wowa całe 30 min

Po prostu nie wydaje się gry która jest betą w wazie alfa
niech ludzie wiedzą to przed zakupem, skoro nie ma triali i nie mogą się przekonać na własnej skórze co to za zwierz ten conan - poza tym o czymś to świadczy że nie wprowadzili triala


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 lip 2008, 19:04 przez Bartlem, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tez bys nie puscil pary z ust jakby zalezala od tego twoja robota , jakbys musial wykarmic dzieciaki mialbys gdzies by "zainstniec" i puscic farbe


Akurat dzieci mam, ale to nie znaczy, że nie pisnę słowa o firmie w której pracuję lub nad czym pracuję tym bardziej, że w necie mogę to zrobić kompletnie anonimowo. Zresztą pokaż mi przykład innej firmy, która tak długo powstające produkcje potrafiła zataić? Zawsze były jakieś wycieki informacji czy nawet kradzieże itp. itd.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Natomiast teksty typu "AoC==fail" pisza gracze, ktorzy na slowo 'Blizzard" lapia sie w podnieceniu za fiuta. hehe


W WoWa grac nie moglem, podobnie jak w AoC. Jedyne co jako tako mi sie podobalo to FFA PvP, ale ile mozna bic innych graczy jedynie dla funu? To juz w Diablo bylo to bardziej rozwiniete (mogles uciac uszko i pozbierac zlotko) :<.

Rozumiem, ze tworcy zrobia to kiedys, ale konto mam do sprzedania i drugiej szansy tej grze nie dam, bo niczym szczegolnym nie powala. A instacje to tbh najwiekszy minus - interesuja mnie gry tylko z open world.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:16 
Cytuj  
A mi sie wydaje, ze najwiecej narzekaja ci, ktorzy maja badziewny sprzet i gra im ledwo chodzi.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:24 
Cytuj  
AoC - Fail
WoW - Fail
L2 - Win

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Aldatha napisał(a):
tez bys nie puscil pary z ust jakby zalezala od tego twoja robota , jakbys musial wykarmic dzieciaki mialbys gdzies by "zainstniec" i puscic farbe


Akurat dzieci mam, ale to nie znaczy, że nie pisnę słowa o firmie w której pracuję lub nad czym pracuję tym bardziej, że w necie mogę to zrobić kompletnie anonimowo. Zresztą pokaż mi przykład innej firmy, która tak długo powstające produkcje potrafiła zataić? Zawsze były jakieś wycieki informacji czy nawet kradzieże itp. itd.

hahahahhahahaha. Text miesiaca.

Oczywiscie. Wiekszosc jest dlatego bo proucent na to pozwala.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:40 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W WoWa grac nie moglem, podobnie jak w AoC. Jedyne co jako tako mi sie podobalo to FFA PvP, ale ile mozna bic innych graczy jedynie dla funu? To juz w Diablo bylo to bardziej rozwiniete (mogles uciac uszko i pozbierac zlotko) :<.
.

AoC posysa jesli chodzi o podejscie do pvp i kierunek rozwoju w tym aspekcie. Ale to jest wada wszystkich dzisiejszych pozycji na rynku. Natomiast ogolnie, pomijajac braki w contencie(jak u 90% gier po premierze) calkiem solidny tytul. Jak ktos szuka gry pve z domieszka pvp to znacznie ciekawsza pozycja niz wow, eq2 nie mowiac juz o grind-gowienkach typu l2.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:40 
Cytuj  
Ale bym się uśmiał, jak by ktoś napisał:

AoC - Fail
WoW - Fail
Tiba - win

A co do tematu, mam wciąż opłacone konto jeszcze tak jak wielu tak i ja jeśli do końca tego miesiąca nie zmienią pvp to i ja za pewnie powrócę do WoW'a niestety :/


Pozdrawiam


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.