mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:52 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
A mi sie wydaje, ze najwiecej narzekaja ci, ktorzy maja badziewny sprzet i gra im ledwo chodzi.


A mi sie wydaje, ze najwiecej narzekaja ci, ktorzy sa wegeterianami bo jedza malo bialka!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 19:59 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Natomiast teksty typu "AoC==fail" pisza gracze, ktorzy na slowo 'Blizzard" lapia sie w podnieceniu za fiuta. hehe


W WoWa grac nie moglem, podobnie jak w AoC. Jedyne co jako tako mi sie podobalo to FFA PvP, ale ile mozna bic innych graczy jedynie dla funu? To juz w Diablo bylo to bardziej rozwiniete (mogles uciac uszko i pozbierac zlotko) :<.

Rozumiem, ze tworcy zrobia to kiedys, ale konto mam do sprzedania i drugiej szansy tej grze nie dam, bo niczym szczegolnym nie powala. A instacje to tbh najwiekszy minus - interesuja mnie gry tylko z open world.


w diablo 1 to nawet full loot byl jak dobrze pamietam :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 20:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Asmax napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Natomiast teksty typu "AoC==fail" pisza gracze, ktorzy na slowo 'Blizzard" lapia sie w podnieceniu za fiuta. hehe


W WoWa grac nie moglem, podobnie jak w AoC. Jedyne co jako tako mi sie podobalo to FFA PvP, ale ile mozna bic innych graczy jedynie dla funu? To juz w Diablo bylo to bardziej rozwiniete (mogles uciac uszko i pozbierac zlotko) :<.

Rozumiem, ze tworcy zrobia to kiedys, ale konto mam do sprzedania i drugiej szansy tej grze nie dam, bo niczym szczegolnym nie powala. A instacje to tbh najwiekszy minus - interesuja mnie gry tylko z open world.


w diablo 1 to nawet full loot byl jak dobrze pamietam :)


Niiii! Rozsypywales sie caly tylko jak cie moby zabily.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 21:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Aldatha napisał(a):
tez bys nie puscil pary z ust jakby zalezala od tego twoja robota , jakbys musial wykarmic dzieciaki mialbys gdzies by "zainstniec" i puscic farbe


Akurat dzieci mam, ale to nie znaczy, że nie pisnę słowa o firmie w której pracuję lub nad czym pracuję tym bardziej, że w necie mogę to zrobić kompletnie anonimowo. Zresztą pokaż mi przykład innej firmy, która tak długo powstające produkcje potrafiła zataić? Zawsze były jakieś wycieki informacji czy nawet kradzieże itp. itd.


i co uwazasz ze blizz ze swoimi paroma latami jest najlepszy?:)
coca cola utrzymuje w tajemnicy recepture na swoj produkt juz 122 lata


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 23:01 
Cytuj  
Wg mnie oni od poczatku chcieli zrobic gre dla 100-200 tys graczy no i stopniowo ta ilosc graczy (podawali po ponad miesiacu, ze sprzedali 700 tys pudelek) bedzie pewnie dazyc w tym kierunku :)

Niektorzy zapominaja, albo sa niedoinformowani - to nie mial byc wow. Przeciez oni nawet nie wytluczyli wystarczajacej ilosci plyt bo w swoich prognozach najwyrazniej nie spodziewali sie takiego przyjecia, a teraz stopniowo dryfuja do normy, ktora pewnie sobie zalozyli. Prawda taka, ze znaczna wiekszosc tych co quituje, poszla do aoc z wowa w nadzieji, ze dostana takiego wowa tylko z nowym contentem, a potem placz i rozczarowanie i gadanie, ze gra zaliczyla fail (chyba najmodniejsze ostatnio slowo wsrod dzieci neostrady)

No nie oszukujmy sie, przy niedokonczonym produkcie, na pewno mieli prognozy odnosnie odplywu grczy itd.

W sumie kierunek w jakim zmierza ta gra moze paradoksalnie usatysfakcjonowac dwie strony. Przeciwnikow bo przeciez okazalo sie czarno na bialym hehe, ze "AoC failed", oraz zwolennikow bo mniejsze playerbase to bardziej ukierunkowana rozgrywka do konkretnego targetu.

W zasadzie to w czym mnie ta gra zawiodla to to, ze nie potrafila wytworzyc jakos tego klimatu wspolnego grania. Byc moze to, ze pierwsza sensowna instancja byla dopiero na 30 levelu, to, ze instancje same w sobie nie byly zbyt rewardujace, sprawilo, ze ludzie grali w ta gre troche jak w single player. Mi sie podobal ten uklad, ale koniec koncow chcialem tez sobie fajnie pograc z innymi, a tu kazdy sobie dlubal :) No i zawiodl mnie crafting choc przyznam szczerze, ze nie sledzilem tego wczesniej. Poza tym bugow sie spodziewalem, do pewnego momentu (pierwszy miesiac + wczesniejsza beta i ea) wrecz mi nie przeszkadzaly.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 23:19 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Akurat dzieci mam, ale to nie znaczy, że nie pisnę słowa o firmie w której pracuję lub nad czym pracuję tym bardziej, że w necie mogę to zrobić kompletnie anonimowo. Zresztą pokaż mi przykład innej firmy, która tak długo powstające produkcje potrafiła zataić? Zawsze były jakieś wycieki informacji czy nawet kradzieże itp. itd.

Niektorzy chyba dostaja orgazmu, gdy widza literki ukladajace sie w wyraz Blizzard i dlatego tworza niemalze mity o swietnosci Bliza ;)

W pewnych branzach na porzadku dziennym jest podpisywanie NDA i co wazniejsze, pracownicy sie z tego wywiazuja. Nie dlatego, ze jest to karalne, a dlatego, ze szanuja swoja prace i szanuja firme, w ktorej pracuja. Coz, wiem ze w Polsce to jeszcze czesto abstrakcja szanowac firme, w ktorej sie pracuje hehe, ale zapewniam Cie, ze sa takie firmy - i rozwijaja one swoje projekty po kilka lat.

Co lepsze, potrafia sie odnalezc na rynku, a wierz mi , nie jest latwo sie np. zareklamowac i z zlapac kolejny projekt w sytuacji, gdy nie mozesz np. konkretnie napisac jakie projekty twoja firma realizuje :)

Rozmowa z potencjalnym klientem czesto wyglada tak: no, obecnie robimy projekt w branzy takiej i takiej, w technologii takiej i takiej, ale oczywiscie nie mozemy powiedziec dla jakiego klienta jest ten projekt. I potem w jednym przypadku sie okazuje, ze taka firma robi jakis smieszny projekt dla osiedlowego sklepu z tapetami, a druga np. system erp dla producenta tapet majacego fabryki na calym swiecie. Oczywiscie celowo tutaj koloryzuje, no ale tak jest :)

Dlatego jak dla mnie, nie sztuka jest trzymac jezyk za zebami, gdy za wszystkim kryja sie miliony $$$, sztuka jest przetrwac trzymajac jezyk za zebami i jednoczesnie nie miec za plecami tych mln $$$ ;D

Blizzard robi fajne gry dla mas. Czy najlepsze ? nie wiem... zawsze od starcrafta bardziej mi sie podobalo total annihilation (m.in. na to, ze bylo tak latwo rozbudowywalne, setki jednostek, mozliwosc ustawienia rozdzialki na 1600x1200 co nie bylo bez znaczenia itd.), od wowa to mi sie wiele gier bardziej podobalo, a diablo - h&s (nie mowie, ze nie uzalezniajacy) dla 14-latkow litosciwie pomine :) Chyba jedynie warcraft podobal mi sie bardziej od chocby command & conquer i reszty konkurencji ...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 23:29 
Cytuj  
konrador napisał(a):
[Blizzard] to wielka firma, która powinna być przykładem dla wszystkich pozostałych.

Jest jedynym przykladem/wzorcem dla wszystkich, przynajmniej jesli chodzi o rozwiazania dot. gameplay - w tym caly problem...


dla mnie Blizzard zakończył robienie dobrych gier na Diablo 2, Bethesda zakończyła na Morrowind, Pirania/JoWood na Gothic 2 i totalnie offtopowo Metalica na czarnej płycie - ale pewnie i tak nikt tu nie słucha metalu, przynajmniej klasycznego :P ) więc skąd tu ma być brany game play gdyż już gracze krytykują Diablo 3 że jest za kolorowe - czyżby Blizzard dążył do .... nie chcę krakać.
Choć uważam że Firmy powyższe można uznać za prekursorów wielu gatunków gier(muzyki) to jeśli przykładowe Diablo 3 będzie miało grafikę pokroju wow to będzie można śmiało napisać Diablo 3 == fail :) czyli gra będzie jechała na tytule, jak to robi już jeden z tytułów prawie wydanych w trzeciej osłonie pod tytułem Fallout 3 - który na 90 % będzie porażką - wniosek z zapowiedzi... imo zbyt dużo ograniczeń w stosunku do poprzednich części - bardzo poważna wada oj bardzo...
Więc gdzie tu szukać game play nawet w takim pseudo-wielkim Blizzardzie (napisałem tak bo nie podoba mi się co obecnie firmy robią z grami i mam dziwne przeczucie że z Blizzardem będzie tak samo - czyli firma jadąca jedynie na klasycznym tytule który w rzeczywistości staje się nieudanym tytułem - tak było też w przypadku Gothic 3 )- chyba kupie Amige lub Atari i zacznę grać w klasyki ponownie....


_________________
no more wow...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 00:09 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Metalica na czarnej płycie - ale pewnie i tak nikt tu nie słucha metalu, przynajmniej klasycznego :P


Album Master of Puppets > All

dark_lord napisał(a):
chyba kupie Amige lub Atari i zacznę grać w klasyki ponownie....


Kupiłem to nowe nintendo wii, bo miałem już autentycznie dość tej przeogromnej dawki faila zapodawanej mi na srebrnej tacy przy każdej nowej premierze gier 'wielkich twórców'. Dobrze że nintendo dalej się nie zeszmaciło


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 00:10 
Cytuj  
Cytuj:
dla mnie Blizzard zakończył robienie dobrych gier na Diablo 2, Bethesda zakończyła na Morrowind, Pirania/JoWood na Gothic 2 i totalnie offtopowo Metalica na czarnej płycie



Cytuj:
chyba kupie Amige lub Atari i zacznę grać w klasyki ponownie....


Cytuj:
nie podoba mi się co obecnie firmy robią z grami



Kurde musze sie postarać by cie nie obrazić.... sekunda.

Uwilebiam się śmiać z ludzi twojego pokroju. Jeszcze ten przykład z Metallicą, idealnie trafiony.

Oldskulowiec pełną gęba.

Cytuj:
Album Master of Puppets > All


NIEPRAWDA METALLICA SKOŃCZYŁA SIĘ NA KILLEM ALL !!!!!~~~~

Ja pierdole *facepalm*


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 07:58 
Cytuj  
Po co dyskotujesz i tworzysz offtopa :P ?

O gustach sie nie dyskutuje - taka mala anegdota: moj wujek jezdzi caly czas maluchem, mimo tego ze stac go na nowy samochod. Mowi, ze te nowe samochody sa ch... warte. Malucha sam sobie potrafi naprawic i tyle. Drugi znajomy caly czas uzywa win98, bo pozniejsze systemy M$ sa beznadziejne, wolne a mu saper z gierek wystarczy.

Tyle w tej dyskusji o wyzszosci swiat wilkanocnych nad bozonarodzeniowymi.

A co do tematu - skonczyl sie early access i dalem sobie spokoj.
Mimo wszysko caly czas bawi mnie robienie altow w WoW.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 08:31 
Cytuj  
Podobno będzie nowa częśc Wolfa http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,39557;core.html
RtCW > Diablo II > Gothic II


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 08:35 
Cytuj  
odkąd anty-fani aoc piszą tutaj bzdury jakie to inne gry(szczególnie wow lub who) są najlepsze, to ten temat dawno stał się offtopowy - owszem można skrytykować aoc ale nie obrażając przy tym innych ludzi co większość z was właśnie robi.


_________________
no more wow...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:18 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
konrador napisał(a):
[Blizzard] to wielka firma, która powinna być przykładem dla wszystkich pozostałych.

Jest jedynym przykladem/wzorcem dla wszystkich, przynajmniej jesli chodzi o rozwiazania dot. gameplay - w tym caly problem...


dla mnie Blizzard zakończył robienie dobrych gier na Diablo 2, Bethesda zakończyła na Morrowind, Pirania/JoWood na Gothic 2 i totalnie offtopowo Metalica na czarnej płycie - ale pewnie i tak nikt tu nie słucha metalu, przynajmniej klasycznego :P ) więc skąd tu ma być brany game play gdyż już gracze krytykują Diablo 3 że jest za kolorowe - czyżby Blizzard dążył do .... nie chcę krakać.
Choć uważam że Firmy powyższe można uznać za prekursorów wielu gatunków gier(muzyki) to jeśli przykładowe Diablo 3 będzie miało grafikę pokroju wow to będzie można śmiało napisać Diablo 3 == fail :) czyli gra będzie jechała na tytule, jak to robi już jeden z tytułów prawie wydanych w trzeciej osłonie pod tytułem Fallout 3 - który na 90 % będzie porażką - wniosek z zapowiedzi... imo zbyt dużo ograniczeń w stosunku do poprzednich części - bardzo poważna wada oj bardzo...
Więc gdzie tu szukać game play nawet w takim pseudo-wielkim Blizzardzie (napisałem tak bo nie podoba mi się co obecnie firmy robią z grami i mam dziwne przeczucie że z Blizzardem będzie tak samo - czyli firma jadąca jedynie na klasycznym tytule który w rzeczywistości staje się nieudanym tytułem - tak było też w przypadku Gothic 3 )- chyba kupie Amige lub Atari i zacznę grać w klasyki ponownie....


Po Diablo 2 wyszedł tylko WoW. Uważasz go za złą lub nieudaną grę? Ja nie bardzo. Oblivion mi się bardzo podobał i do dziś jest zainstalowany na twardzielu (może też ze względu na to, że robię swoje mody). Tak jak ktoś napisał - o gustach się nie dyskutuje, ale stwierdzenie, że np. Fallout 3 będzie fail :/ tylko dlatego, że robi je inna firma i tylko dlatego, że będzie w 3D jest trochę śmieszne. A może właśnie pobije Fallout 1 i 2? O tym pewnie nie pomyślałeś. Diablo 3 i kolorowa grafa. Jestem pewien, że gdy pierwszy raz obejrzałeś gameplay itp. to nawet na to nie zwróciłeś uwagi, dopiero jak przeczytałeś tekst ortodoksyjnych maniaków i ich petycję, to zacząłeś mówić, że D3 jest zbyt kolorowe? Czemu tak twierdzę? Bo niestety z reguły tak jest, że nie mamy swojego zdania i idziemy za głosem mas (przykładów nie będę podawał, bo i tak nie ma sensu). Dla mnie taki D3 na pewno będzie super, bo jest to to, co chcę - stary D2 z nową grafiką, zresztą podobnie z S2 - stary S1 z nową grafiką.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:25 
Cytuj  
Jakich mas. 20 tysiecy fanatycznych ortodosksow mhorku, ktorym 14'' crt juz dawno wypalilo wzrok to zadne masy. Poprostu mowienie ze cos jest zajebiscie-niesamowicie kolorowe jest trendy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:34 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
dark_lord napisał(a):
konrador napisał(a):
[Blizzard] to wielka firma, która powinna być przykładem dla wszystkich pozostałych.
....

....
Tak jak ktoś napisał - o gustach się nie dyskutuje, ale stwierdzenie, że np. Fallout 3 będzie fail :/ tylko dlatego, że robi je inna firma i tylko dlatego, że będzie w 3D jest trochę śmieszne. A może właśnie pobije Fallout 1 i 2? O tym pewnie nie pomyślałeś...


Tylko dodam że nie uważam że fallout 3 będzie porażka ze względu na grafike 3d, tylko z tego powodu że nie będzie takiej swobody wyboru jaka była w poprzednich częściach czyli. np. granie czy kobietą czy mężczyzną nie będzie miało znaczenia oraz wiele innych ograniczeń w stosunku do poprzednich - tak można stwierdzić po tym co twórcy mówią o obecnej wersji, więc dla mnie już Fallout 3 = fail niestety :(

ps - sorki za offtop


_________________
no more wow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:39 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
dla mnie Blizzard zakończył robienie dobrych gier na Diablo 2, Bethesda zakończyła na Morrowind, Pirania/JoWood na Gothic 2 i totalnie offtopowo Metalica na czarnej płycie



Cytuj:
chyba kupie Amige lub Atari i zacznę grać w klasyki ponownie....


Cytuj:
nie podoba mi się co obecnie firmy robią z grami



Kurde musze sie postarać by cie nie obrazić.... sekunda.

Uwilebiam się śmiać z ludzi twojego pokroju. Jeszcze ten przykład z Metallicą, idealnie trafiony.

Oldskulowiec pełną gęba.

Cytuj:
Album Master of Puppets > All


NIEPRAWDA METALLICA SKOŃCZYŁA SIĘ NA KILLEM ALL !!!!!~~~~

Ja pierdole *facepalm*


Jak ja przeczytalem jego post to pomyslalem ze to czyjs alt trolluje pozujac na mrocznego rebela :|

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:42 
Cytuj  
Ale z drugiej stron ile można mieć zdań na jeden temat, wybór jest ograniczony:)
Albo uważasz , że Diablo ma za kolorową grafikę i albo Ci to przeszkadza albo wręcz przeciwnie...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 09:51 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Ale z drugiej stron ile można mieć zdań na jeden temat, wybór jest ograniczony:)
Albo uważasz , że Diablo ma za kolorową grafikę i albo Ci to przeszkadza albo wręcz przeciwnie...


w wow to mi przeszkadzało , więc jeśli Diablo 3 będzie podobnie wyglądało to sorki uważam że zepsują klimat starego mrocznego diablo , no chyba że gra będzie miała "to coś" czego np. taki wow dla mnie nie miał - podstawowa rzecz nie był mroczny tylko za bardzo kolorowy co mnie wręcz odrzucało od tej gry .


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 10:29 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Dae napisał(a):
Ale z drugiej stron ile można mieć zdań na jeden temat, wybór jest ograniczony:)
Albo uważasz , że Diablo ma za kolorową grafikę i albo Ci to przeszkadza albo wręcz przeciwnie...


w wow to mi przeszkadzało , więc jeśli Diablo 3 będzie podobnie wyglądało to sorki uważam że zepsują klimat starego mrocznego diablo , no chyba że gra będzie miała "to coś" czego np. taki wow dla mnie nie miał - podstawowa rzecz nie był mroczny tylko za bardzo kolorowy co mnie wręcz odrzucało od tej gry .

Star Diablo nie bylo mroczne. To ludzie mieli zbyt chujowy sprzet, zeby cos lepszego zrobic :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 10:30 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Dae napisał(a):
Ale z drugiej stron ile można mieć zdań na jeden temat, wybór jest ograniczony:)
Albo uważasz , że Diablo ma za kolorową grafikę i albo Ci to przeszkadza albo wręcz przeciwnie...


w wow to mi przeszkadzało , więc jeśli Diablo 3 będzie podobnie wyglądało to sorki uważam że zepsują klimat starego mrocznego diablo , no chyba że gra będzie miała "to coś" czego np. taki wow dla mnie nie miał - podstawowa rzecz nie był mroczny tylko za bardzo kolorowy co mnie wręcz odrzucało od tej gry .


A niby czemu miałby być mroczny skoro Warcraft 3 takowy nie był a jakby nie patrzeć to pewnego rodzaju kontynuacja (dlatego m.in. twierdzę, że tak szybko Warcraft 4 nie zobaczymy). Ja się cieszę, że D3 będzie kolorowy, bo przynajmniej monitor nie dostanie w d... (ostrość i jasność na maks, aby można było cokolwiek zobaczyć :lol: joke)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.