mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2008, 14:27 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie zgadzam się, że LotRO czy AoC w Azji spowodowałaby nagły wzrost graczy - te gry nie są nastawione na grindfast :lol: a tylko to bawi Azjatów. Ot taka prawda. Zresztą gdyby teraz wydali AoC w Azji to zostałby zjedzony przez nich za liczbę bugów itp.


Bzdura, przegladnij info o progressie pve w WoW azjatyckich gildii, my wiemy ze jakies tam nihilum dwa tygodnie po premierze ma ubite cos, a chinole lub koreance majce gildie 500-700 osobowe ida do insta w kilka rajdow i czyszcza w pierwszych resetach wszystko.

LotRO ma przed soba jeszcze wiel lat istnienia, gra jest rozwijana i trzyma poziom, rynek azjatycki raczej nie akceptuje takich gier.

AoC w azji nie mam pojecia czy by sie przyjelo, ale jest duza szansa bo ma sporo z lineage2 jesli chodzi o pvp ( lub ma miec ).

Cytuj:
Azjaci nie będą grać w aoc bo to nie ich klimaty i gra jest zbyt brutalna a oni wolą mangowo(l2 i inne tytuły w większości darmowe produkcje jak perfect world, cabal, 2 moons, 9 dragons etc. )


Ale poza L2 to sa gry crapy, ktore nawet w azji nie ciesza sie duza popularnoscia, sa na sile wciskane na zachodzie bo kupuja za dolara licencje, zobacz jakie gry sa w top10 w azji, jeszcze rok temu Rohan mial wiecej graczy niz wow w europie, Zera, R2 jak i gry mmo dla dzieci 6-12, ktorych jest masa, to inny swiat, my zatrzymalismy sie na etapie tibii i wow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2008, 14:50 
Cytuj  
Embe dużo jeszcze w waszej gildii osób grających zostało ??

ps - Polska zawsze była 100 lat za Murzynami :P


_________________
no more wow...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2008, 17:45 
Cytuj  
Podobne sterowanie, Realm vs Realm itd. itp.

Ze sterowaniem nie ma za bardzo co kombinowac - mysz i klawiatura, w tej chwili nie wynaleziono niczego lepszego, a sterowanie przy pomocy stzalek/WASD jest najbardziej intuicyjne i szybkie. Jesli ktos lubi alternatywne rozwiazania, to moze ew. probowac poruszac sie kierownica, ew. do racial mounta dwarfow pasowalby joystick.

Co do RvR... rofl. Jesli przez RvR rozumiemy, ze jest tam niby jakis konflikt pomiedzy jakimis tam frakcjami i one sie nie lubia czy cos, no to rzeczywiscie masz racje - obie gry sa pod tym wzgledem identyncze. Jesli jednak przyjmiemy definicje RvR ustalona przez Mythic/DAoC (sieges, group PvP na wielka, w teorii niczym nieograniczona skale - naprawde, nie tak jak w AOC, bo swiat jest otwarty), to wyjdzie na to, ze pomiedzy tymi grami istnieje przepasc i sa one robione z mysla o zupelnie roznych grupach odbiorcow.

Ogolnie ocenianie gry po samym stylu grafiki jest "troszeczke" plytkie i smieszne. WAR nie jest gra dla 10-letnich carebearkow, bo grafika ma rysunkowy i karykaturalny styl; Happy Tree Friends nie jest kreskowka dla 5-latkow, tylko dlatego, ze wystepuja tam smieszne losie, chomiki i wiewiorki; a AOC to nie jest hardcore'owa gra dla zabijakow i graczy lubiacych wyzwanie tylko dlatego, ze na ekranie przelewana jest co chwile krew i mozna komus obciac glowe albo rece...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2008, 11:47 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
O kolekcjonerskiej napisałem na zachodzie a nie w Polsce, a Conan leży w każdym Empiku w Warszawie

W Szczecinie - w dniu premiery, dzien po - nie bylo praktycznie nigdzie. W zadnych empikach , MM, Kolporter itd.

Teraz jak patrze to w dalszym ciagu nigdzie nie ma. Szczerze mowiac to z wow'em mialem mniejszy problem - dalej rade spokojnie 2 egzemplarze kupic.

To tylko pokazuje, ze Funcom za malo wytloczyl plyt - zreszta pierwsze reakcje to bylo megazaskoczenie i z pewnoscia niedoszacowanie.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2008, 12:24 
Cytuj  
Co najwyżej niedoszacowanie jeżeli chodzi o ilość egzemplarzy sprowadzonych do Polski. Poza tym tak jak pisałem, byłem w zeszły piątek w Juniorze (to jest duży Empik) i tam Conan leży na półkach.
A odnośnie dostępności na zachodzie to bylem zarówno w Paryżu jak i Londynie. W obu przypadkach Virgin Megastore miał na półkach zarówno wersje kolekcjonerską jak i normalną w naprawdę dużych ilościach jeszcze miesiąc po premierze.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2008, 12:33 
Cytuj  
we wrocku w MM lezy tego pelno ... (galeria dominikanska)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2008, 12:49 
Cytuj  
w empiku i saturnie w złotych tarasach oraz w Jankach i mm na al.krakowskiej nie ma bo się pytałem jakiś czas temu z ciekawości :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 14:49 
Cytuj  
W jednym sie zgodze. Ten dzial przezywa od poczatku najazd retardow, ktorym sie wydaje ze sa zabawni albo ze ich glupawe wypowiedzi kogos interesuja. W kwestii ogolnej dyskusji, to moge powtorzyc to co napisalem wczesniej. Na tle konkurencji AoC to dobra gra. Z tym, ze nie wnosi nic nowego, a z kazdym patchem okalaczeja pvp, ktorym devsi sie tak szczycili. Sieges w przyszlosci to troche malo, zeby zatrzec zle wrazenie. Nie mam pojecia jak sobie oni wyobrazaja walke 150vs.150 przy tym silniku. Dwa, ze tez jest to sprowadzenie pvp do konretnego miejsca, a same walki sa tak naprawde umawiane. Pvp w AoC cechuje sie brakiem swobody, ograniczeniami, sztucznoscia. Do pve sa lepsze tytuly, jak chociazby wow czy lotro. Jak ktos lubi wszystkiego po trochu ale w przecietnym wydaniu to jest to gra dla niego. Ja nie wiedze w tym sensu. Jest mi szkoda tej gry i naprawde zyczylem jej dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 14:57 
Cytuj  
a ja mam nadzieje że gra i tak się rozwinie szczególnie jak wyjdzie Polska wersja która nie będzie już tak zbugowana jak np. klient ea :) oraz aoc będzie miał dodatkowy content zapowiadany przez Twórców :)

ps - nadzieja jest Matką Ziemi :P

ps 2 - szkoda że nie wyszedł i nie wyjdzie Gods and Heroes i soe przerwało ten projekt bez wydania bo zapowiadał się bardzo fajnie


_________________
no more wow...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 15:30 
Cytuj  
help us imrpove AoC ....


CANCEL YOU ACCOUNT ( that will do)

:evil:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 15:34 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
nadzieja jest Matką Ziemi :P


ta, jasne

dark_lord napisał(a):
szkoda że nie wyszedł i nie wyjdzie Gods and Heroes i soe przerwało ten projekt bez wydania bo zapowiadał się bardzo fajnie


:lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.