mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 22:15 
Cytuj  
Czy ktoś ma jakieś namiary na klienta ? Niestety Funcom chce zarabiać nawet na trialach. Mógłby ktoś podesłać jakiegoś linka ?
W sumie trochę dziwna strategia, takim ruchem to sobie nie powiększą ilości subskrybentów.
"If you do not have access to the physical DVDs you may purchase a full download of the game through your account page for USD/EUR 2.99"
piękne :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 08:19 
Cytuj  
"Jak kogoś interesuje szybkie ściągnięcie klienta AoC z serwerów Funcomu, to proszę: http://rapidshare.com/files/127933580/AoC.zip.html

Wystarczy uruchomić patcher, a on dogra wszystkie pliki."

Pisalem juz o tym wczesniej

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 18:56 
Cytuj  
Getorix napisał(a):
"Jak kogoś interesuje szybkie ściągnięcie klienta AoC z serwerów Funcomu, to proszę: http://rapidshare.com/files/127933580/AoC.zip.html

Wystarczy uruchomić patcher, a on dogra wszystkie pliki."

Pisalem juz o tym wczesniej


A czy to tak przypadkiem nie jest do sciągnięcia wersji US? Klucze dla przyjaciół są na EU... wiec sie gryzie... albo ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 21:19 
Cytuj  
Gryzie sie.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 22:42 
Cytuj  
EU. Sam gram klientem sciegnietym w ten sposob.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 01:19 
Cytuj  
ha zaznaczylem opcje downlad z pusta karta;) i sciagam klienta;P bez pobrania

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 08:24 
Cytuj  
Getorix napisał(a):
EU. Sam gram klientem sciegnietym w ten sposob.


niemniej jednak ten downloader jest dziwny. ściągnie kilka mega i transfer spada do zera i nic go już nie ruszy.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 10:24 
Cytuj  
Ja ściągałem miesiąc temu i wszystko śmigało.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 13:23 
Cytuj  
Ja ściągałem wczoraj, poszła całość, przy średniej prędkości 500 kB/s.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 15:48 
Cytuj  
Kluczyk do wzięcia PM plz


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 12:06 
Cytuj  
A więc tak prosiłbym bym o kluczyk ale oczywiście swoją prośbe uzasadnię , bo z natury leniwy nie jestem:) .

Ostatnie 2 lata upłynęły mi pod znakiem WoW-a .Nie powiem że były to dość przyjemne 2 lata jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy ;) .PvP w WoW nie szczególnie przypadło mi do gustu , więc z wielką nadzieją czekałem i na AoC i na WWO .PvE to oczywiście zupełnie inna para kaloszy ale nie miałem czasu cały czas farmić w BT i progressowac w SP żeby ubrać swojego droota:P.
Jednak dziwnym trafem AoC po premierze okazało się nie do końca tym czego oczekiwałem , oczywiście z biegiem czasu poprawiano bugi itp także to nie to samo co Vanguard :| .Niemniej jednak nadal chyba ciut za wcześnie aby pobiec do sklepu i odrazu wykupic subksrypcje na kolejny miesiąc dlatego postanowiłem poprosić kogoś ładnie i uprzejmie o kluczyk co by przyjrzeć się grze z bliska no i zobaczyć czy mój dość mocny komp tę grę podźwignie .Sam fanem Conana jakimś wielkim nie jestem ale książki czytałem :P(te które się dało bo na pewno nie wszystkie:D) no i jestem ciekaw jak został przedstawiony sam świat i kliamt Conana .Jeśli znajdzie się jakaś życzliwa osoba która da mi taką możliwość to będę bardzo szczęśliwy bo z nudów zacząłem kolejny raz grać w traial EVE a wiem że i tak zaraz mi się znudzi :) .Wlejcie we mnie troche nadziei a może kiedyś spotkamy się w AoC :] .

GL&HF


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 13:58 
Cytuj  
"chyba ciut za wcześnie aby pobiec do sklepu i odrazu wykupic subksrypcje na kolejny miesiąc"

Bardzo tru, niestety. Sam gram i pewnie wykupie kolejny miesiac, ale po 80 lvlu czuc ogromny niedosyt. Kluczyk leci do Ciebie.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 22:07 
Cytuj  
Witajcie!

Bardzo napalilem sie na ta gre i jestem juz zdecydowany na kupno polskiej wersji w pazdzierniku. Jezeli by ktos mogl to bym prosil o kluczyk na male ostudzenie tego zapalu, a takze na sprawdzenie czy naprawde warto.
[email protected] jakby znalazl sie jakis dobrodziej

Pozdrawiam graczy i dziekuje z gory


Posty: 4
Dołączył(a): 7.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 00:30 
Cytuj  
Witam serdecznie ;)

Nie żebym byl jakis nie teges czy cus ale :wtf: ! Żeby płacić za triala to już lekka przesada... Chyba po to one są aby wypróbować grę, żeby przy ewntualnym jej zakupie, nie żałować, że się wyrzuciło pieniądze w błoto. Dlatego zwracam się do was z prośbą o klucz :). Jeżeli znalazła by się jakaś dobra dusza to bardzo bym prosił o niego, gdyż bardzo ale to bardzo, że tak powiem napaliłem się na tę grę :) Jak coś mój e-mail: [email protected] ;)

Pozdrawiam wszystkich graczy i powodzenia w grze :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 02:42 
Cytuj  
A gdzie jest napisane, ze trzeba placic za triala?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 07:43 
Cytuj  
Trial jest belzplatny. Natomiast sciagniecie klienta gry kosztuje chyba 3-4 euraski.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 08:35 
Cytuj  
Getorix napisał(a):
Trial jest belzplatny. Natomiast sciagniecie klienta gry kosztuje chyba 3-4 euraski.


No to jaki on bezpłatny, skoro trzeba zapłacić za klienta?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
We recommend that you lend your install DVDs to your buddy to get him or her ready to play as fast as possible. Alternatively your buddy will be offered a $2,99/€2,99 client download with 3 additional days of playtime to cover the download time.

Gdzie tu masz napisane ze placisz za sciaganie?


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:46 
Cytuj  
We recommend that you lend your install DVDs to your buddy to get him or her ready to play as fast as possible. Alternatively your buddy will be offered a $2,99/€2,99 client download with 3 additional days of playtime to cover the download time.


Posty: 7
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:48 
Cytuj  
placa i wtedy maja 3 dodatkowe dni gry za czas sciagania :) (opcjonalnie)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.