mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 13:48 
Cytuj  
to idz graj w simsy i przestan smecic.
war nie jest dla ciebie ze swoja biedna grafika i animacjami.
no i nie bardzo jest co raidowac w pve 24/7

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 13:56 
Cytuj  
to czy nie jest dla mnie to się przekonam się jak zagram, nie chcę skreślać gry przed wydaniem, bo mają jeszcze trochę czasu na poprawienie wielu aspektów gry :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 13:58 
Cytuj  
devsi nie skupiaja sie na poprawianiu grafiki i animacji na cale szczescie.
kup jednak sims2 i zamknij sie w domu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:02 
Cytuj  
Walcz Mendol walcz, naprawde inni maja inne gusta, a ty sie tu meczysz caly czas.
Ja juz pisalem ze grafika w War jest do dupy, mamy 2008 rok i naprawde az zal ze na tyle stac producenta gry, animacje moze poprawia, jednak wazne jest co ta gra mi zaoferuje 3-4 miesiace po premierze, wtedy i grafika mi nie bedzie przeszkadzac tak jak bylo to w WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:03 
Cytuj  
walka z wiatrakami nie ma sensu. nigdy nie pisalem ze grafika i animacja w warhammerze zachwyca niesamowicie jak np mass effect.
ale nie jest to dla mnie wyznacznikiem grywalnosci. poza tym w 3.3 gra wyglada dobrze i wystarcza.
i gusta gustami ale serio argument w stylu grafika jest do dupy, nie bede gral, w przypadku gier mmorpg smieszy mnie strasznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:09 
Cytuj  
Przeciez po wejsciu 3.3 grafika naprawde dobrze oddaje swiat gry. Wazne, zeby byla plynnosc w rvr.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:10 
Cytuj  
no wlasnie Tor. ale jak ktos woli pve to pewnie bedzie plakal nad grafika.

btw. ktos wie gdzie sie Khebeln podzial? ;-)
brakuje mi go troche w tym dziale.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
walka z wiatrakami nie ma sensu. nigdy nie pisalem ze grafika i animacja w warhammerze zachwyca niesamowicie jak np mass effect.
ale nie jest to dla mnie wyznacznikiem grywalnosci. poza tym w 3.3 gra wyglada dobrze i wystarcza.
i gusta gustami ale serio argument w stylu grafika jest do dupy, nie bede gral, w przypadku gier mmorpg smieszy mnie strasznie.


ja nie napisałem że grafika w who jest do dupy tylko że w wowie i tak racje ma embe że jest 2008 rok i oczekuje się czegoś więcej od producentów gier, więc niech grafika wygląda lepiej niż od gier wydanych kilka lat temu, to będzie bardzo dobrze - czy jakby who miało grafikę na poziomie atari 65xe to też byście się grą zachwycali - jakoś w to wątpię :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:18 
Cytuj  
ale o czym ty teraz piszesz dark? bo cos cie chyba fantazja ponosi.
poza tym ogranicz sie moze jednak do bardziej trafnych porownan niz atari.
mozesz sobie wybrzydzac na grafike w single playerach, chociaz powiedz czy simsy2 sa tak zajebiscie zrobione? nie, ale mimo to w nie grasz.
i tak grafika warhmmera jest na dobrym srednim poziomie, ktory umozliwia zabawe w rvr.
a to to chodzi w mmorpg, a nie o robienie single player z bajeczna grafika.
obudz sie czlowieku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:28 
Cytuj  
lol dark 12 letni troll ktory z konsolowaym zapalem pragnie uber graifki w mmorpgach. tak sie sklada ze grafika w tych grach jest najmniej istotna, licza sie inne rzeczy, wazniejsze rzeczy.


btw wowhate bo nie wyszla polska wersja? :P

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 14:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale o czym ty teraz piszesz dark? bo cos cie chyba fantazja ponosi.
poza tym ogranicz sie moze jednak do bardziej trafnych porownan niz atari.
mozesz sobie wybrzydzac na grafike w single playerach, chociaz powiedz czy simsy2 sa tak zajebiscie zrobione? nie, ale mimo to w nie grasz.
i tak grafika warhmmera jest na dobrym srednim poziomie, ktory umozliwia zabawe w rvr.
a to to chodzi w mmorpg, a nie o robienie single player z bajeczna grafika.
obudz sie czlowieku.


lol nie gram w simsy bo brak czasu na głupie gry - a głupszej gry niż ten tytuł w świecie komputerowej rozrywki nie widziałem :)
Ja grałem głownie w single od jakiś 2 - 3 miesięcy gram pvp bo pvp też jest bardzo ciekawym trybem rozgrywki i dodaj bardzo dużo do gry .
Skoro poprawili grafikę w patchu 3.3 to się ciesze bo to oznacza że dam grze szansę :)
Bo poprzednia za bardzo mi przypominała wowa co mnie od razu zniechęcało :)

ps - Grafika ma dla mnie znaczenie nie tak duże ale ma :)
Tak samo jest z wyglądem dziewczyny : że jej wygląd nie jest najważniejszy ale jest istotny :)


edit :
@Postal - bez komentarza i tak mnie nie sprowokujesz :P tylko napisze odnośnie wowa " ta gra nie miała dla mnie tego czegoś co zatrzymałoby mnie przy sobie dłużej " - tyle bo nie chce obrażać fanów wowa


_________________
no more wow...

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2008, 18:35 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):

edit :
@Postal - bez komentarza i tak mnie nie sprowokujesz :P


odpowiadajac na jego zaczepke udowadniasz, ze jednak dales sie sprowokowac. retardzie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:09 
Cytuj  
Devsi mogli zrobić wyczesaną grafikę z milionami efektów:) ze darkowi by szczena opadła;) do momentu jakby spotkał 5 graczy i miał 5fps na 9600 GT:P Jak ja lubie czytać posty fanów Single MMO ^^

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 09:42 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Devsi mogli zrobić wyczesaną grafikę z milionami efektów:) ze darkowi by szczena opadła;) do momentu jakby spotkał 5 graczy i miał 5fps na 9600 GT:P Jak ja lubie czytać posty fanów Single MMO ^^


A uważasz, że 9600GT to zła karta? Dopóki AoC nie będzie miał grafy lepszej od Crysis'a (a nie ma!) czy gier opartych na engine Unreal 3 to nie ma nawet o czym dyskutować. I nie chodzi tu o to czy to single gra czy mmo, bo jeżeli gram w single Crysis i mam wszystko ustawione na maks mając te min. 50 fps podczas zajadłej walki a potem odpalam AoC, jestem SAM i często fps potrafi spaśc do 20 to chyba o czymś do świadczny. Nie masz w ogóle pojęcia o tworzeniu grafy, optymalizacji itp. to nawet nie próbuj wchodzić na ten temat.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 10:55 
Cytuj  
Nie szukajcie dziura, funcom zjebal wiele rzeczy ale ja gram na 9600gt w 1680x1050 i w siege dla komfortu dawalem na medium i przycinalem efekty spelli ale to nie dziwne bo ta karta na ta rozdzielczosc troszke za slaba. ( komfortowo dla mnie to 20-25fps ).
Raz jak odbywaly sie dwa siege na jednej kraince to bylo 150 ludzi w jednym miejscu i dalo rade, wiec to nie sa argumenty przeciwko tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie szukajcie dziura, funcom zjebal wiele rzeczy ale ja gram na 9600gt w 1680x1050 i w siege dla komfortu dawalem na medium i przycinalem efekty spelli ale to nie dziwne bo ta karta na ta rozdzielczosc troszke za slaba. ( komfortowo dla mnie to 20-25fps ).
Raz jak odbywaly sie dwa siege na jednej kraince to bylo 150 ludzi w jednym miejscu i dalo rade, wiec to nie sa argumenty przeciwko tej grze.


Komfortowo to nie jest 20-25 fps :o Jeżeli masz tyle podczas siegie to jest szansa, że fps spadnie Ci nawet do 10. I ja tu nie mówię o argumentach przeciwko grze. Chodzi niestety o optymalizacje.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:46 
Cytuj  
No nie wiem, mozliwe ze masz jakies cyber implanty i jestes w stanie zobaczyc wiecej jak 25fps ale ok, niech ci bedzie bo fakt ze czasami przycielo na 15fps ale tak jak pisze 9600gt to karta idealna do mniejszej rozdzielczosci niz 1680x1050 i wtedy nie masz juz zaciec.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 10:18 
Cytuj  
http://www.funcom.com/funcom/frontend/f ... tation.pdf

Wyniki Q2 Funcomu. W drugim kwartale mają 7,9 mln USD w plecy. Znaczny wzrost przychodów (prawie siedmiokrotny), jak i kosztów. Jak narazie wydatki inwetycyjne na AoC im się nie zwróciły. 415.000 abonentów na dzień 14 sierpnia.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 10:51 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
http://www.funcom.com/funcom/frontend/files/CONTENT/Funcom_Q208_presentation.pdf

Wyniki Q2 Funcomu. W drugim kwartale mają 7,9 mln USD w plecy. Znaczny wzrost przychodów (prawie siedmiokrotny), jak i kosztów. Jak narazie wydatki inwetycyjne na AoC im się nie zwróciły. 415.000 abonentów na dzień 14 sierpnia.


Nie wiem, nie znam się, ale jakby mieli 415.000 abonentów przez kilka miechów (lat) to chyba źle by nie było. Pytanie tylko czy taki stan rzeczy się utrzyma jeżeli Funcon nie weźmie się do roboty. Do tego jeszcze premiera WAR i dodatku do WoW'a.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:17 
Cytuj  
Co do stanu gry jeśli kogoś to jeszcze interesuje :

Dzisiaj straciliśmy BK na rzecz Ebonlore, pomijam fakt, że w gildii pozostało koło 20 grających i tylu było na siege co ostatnio wystarczało by odeprzeć atakujących. Dzisiaj natomiast mieliśmy do czynienia z:

-niewidzialnymi, mury przenikającymi trebuszami strzelającymi w trybie stealth z niedozwolonych miejsc
- w kilka sekund po starcie siege nasz keep był na 47% ??!!
-guardzi postanowili lać obrońców
-ostatnie 20% keepa zeszło w przeciągu 5sec

itd.

Jeden wielki fail.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.