mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:47 
Cytuj  
to ja sie dziwie po co jeszcze w to grasz , przeciez to sie grac nie da z takimi siegami i z brakiem contentu :) burdel jak h.....

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:54 
Cytuj  
Ja przestałem po pierwszych 3 tyg ale śledzę co nasze najwytrwalsze chłopaki działają. Całe szczęście, że WAR za 3tyg.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:08 
Cytuj  
no ci co graja w AoC sa wytrzymali psychicznie lub malo wymagajacy ;p ostatnia nadzieja w WHO , jesli nie to zostaje WoTLK a to napewno nie bedzie failem


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 20:19 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:11 
Cytuj  
Jak WAR nie wypali to przynajmniej nadrobię zaległości w grach singlowych, bo stoją na półce i się kurzą. :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:18 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Jak WAR nie wypali to przynajmniej nadrobię zaległości w grach singlowych, bo stoją na półce i się kurzą. :P


ja niepotrafie juz grac w single od kiedy posmakowalem gier online


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 08:32 
Cytuj  
Rzeczywiście, czapki z głów dla tych co jeszcze w to grają. Wiadomo przeto, że do tego trzeba bardzo dużo samozaparcia.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 09:05 
Cytuj  
QFC napisał(a):
m1sza napisał(a):
Jak WAR nie wypali to przynajmniej nadrobię zaległości w grach singlowych, bo stoją na półce i się kurzą. :P


ja niepotrafie juz grac w single od kiedy posmakowalem gier online


Nie przesadzaj, takie smaczki jak choćby Mass Effect są po prostu nie do pobicia przez żadne online gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 09:14 
Cytuj  
Ja właśnie zawiesiłem konto - przez ostatni miesiąc grałem łącznie 11 godzin. Głównie robiłem porządki w banku gildiowym i wydobywałem surowce :(. Szanse na powrót są praktycznie równe zero... A tak się fajnie zapowiadało :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 09:17 
Cytuj  
heh tak czytam te wszystkie wypowiedzi i wyglada ze AoC bedzie najwiekszym failem tego roku ..czyz nie mam racji..

jak ludzie nie wytrzymuja nawet 2-3 mc w grze to musi tak byc:)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 11:13 
Cytuj  
Zgadza się, jedyne co im wychodzi w 100% to składanie obietnic.


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 17:58 
Cytuj  
Jest kilka "zabawnych" błędów w tej grze. Np. taki, że grałem (grałem to za dużo powiedziane, miałem aktywne konto) 3 miesiące za darmo, bo coś się zepsuło z moim account billingiem.

Akurat tego typu bugów życzył bym sobie w każdym MMO ;)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 14:26 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Co do stanu gry jeśli kogoś to jeszcze interesuje :

Dzisiaj straciliśmy BK na rzecz Ebonlore, pomijam fakt, że w gildii pozostało koło 20 grających i tylu było na siege co ostatnio wystarczało by odeprzeć atakujących. Dzisiaj natomiast mieliśmy do czynienia z:

-niewidzialnymi, mury przenikającymi trebuszami strzelającymi w trybie stealth z niedozwolonych miejsc
- w kilka sekund po starcie siege nasz keep był na 47% ??!!
-guardzi postanowili lać obrońców
-ostatnie 20% keepa zeszło w przeciągu 5sec

itd.

Jeden wielki fail.

V.


Chłopaki doszli do tajemnicy. Można było zaatakować keep od spodu...normalnie postawić trebusza pod keepem...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 15:07 
Cytuj  
Viracept napisał(a):

Chłopaki doszli do tajemnicy. Można było zaatakować keep od spodu...normalnie postawić trebusza pod keepem...

V.


To dopiero krecia robota ;-). Moze FC zaimplementowal po cichcu mozliwosc robienia podkopow? Mamy nowy content^^


Posty: 14
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 22:31 
Cytuj  
Na szczescie czas zemsty nadciaga :evil: . Tylko na dzisiejszej sesji gieldowej akcje funcomu spadly o 8% (sic!). Kilka dni przed premiera aoc jedna akcja kosztowala okolo 55 dolcow, a dzisiaj jest to troche ponad dolarow 12 :evil: .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2008, 23:49 
Cytuj  
Ich akcje kosztowaly ~20$, przed premiera i zara po skoczyly pieknie na 50-55$, teraz jest ogolnie zalamanie na rynkach swiatowych, dzisiaj mamy nawet malutki krach ( wszyscy boja sie piatku ), wiec nie ma sie co dziwic ze taki spadek.

Nie ma jednak co ukrywac ze zapracowali sobie na bankructwo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 00:10 
Cytuj  
Nikt tu nie zbankrutuje. Niektore firmy utrzymuja sie z 50k subskrypcji i przynosza jakis dochod.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 02:53 
Cytuj  
ja myśle ze we wrześniu nie będzie nawet 50 k :) gra zasługuje już na miano faila roku :) no chyba ze 19 września WAR go pobije. W co bardzo wątpie. Myślę ze teraz im nie pomoże nic :) nawet wprowadzenie wszystkiego co naobiecywali, a było tego sporo. Oby tylko DFO nie skopali tak jak AoC i będzie w co grać.. w końcu :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 08:31 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):
Nikt tu nie zbankrutuje. Niektore firmy utrzymuja sie z 50k subskrypcji i przynosza jakis dochod.


Ale te firmy nie wydają kilkanaście milionów dolców na produkcję gry! Zastanów się co piszesz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 09:24 
Cytuj  
tak na prawdę nie wiadomo ile włożyli w grę, jak również nie wiadomo, czy im się to wróciło
trochę kasy jednak zarobili - ponad milion sprzedanych pudełek , ponad 800k kont w pierwszym miesiącu ( czyli ponad 800k abonamentów) . potem to oczywiście malało , ale też trochę kasy z abonamentu im przychodziło co miesiąc
chcieli szybko zdobyc graczy przed wydaniem WAR i dodatku do WOW- i to sie na nich zemściło, myśleli , że zdążą z łataniem swojej gry- niestety zapomnieli , że graczom coraz bardziej w dupach się przewraca :D i chcą grę od razu co najmniej dobrą , a gdy raz się zniechęcą do gry nie wrócą

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 09:26 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
tak na prawdę nie wiadomo ile włożyli w grę, jak również nie wiadomo, czy im się to wróciło
trochę kasy jednak zarobili - ponad milion sprzedanych pudełek , ponad 800k kont w pierwszym miesiącu ( czyli ponad 800k abonamentów) . potem to oczywiście malało , ale też trochę kasy z abonamentu im przychodziło co miesiąc
chcieli szybko zdobyc graczy przed wydaniem WAR i dodatku do WOW- i to sie na nich zemściło, myśleli , że zdążą z łataniem swojej gry- niestety zapomnieli , że graczom coraz bardziej w dupach się przewraca :D i chcą grę od razu co najmniej dobrą , a gdy raz się zniechęcą do gry nie wrócą


Graczom w dupach się poprzewracało? A może developerom? Zobacz jakie były obietnice Funconu przed wypuszczeniem gry. Nie chce mi się tego po raz n-ty pisać. I gdzie to jest? Do dnia dzisiejszego nie ma.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.