mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 12:04 
Cytuj  
Nowy patch juz wydany, a tutaj pojawiła sie jeszcze jedna ciekawa inforamcja:

Cytuj:
Former Producer and Game Director Gaute Godager has chosen to resign from Funcom after working on Age of Conan since the initial conception, and he leaves the company after 16 years. Godager was one of the original founders of Funcom, and leaves a large legacy, having contributed to making Funcom the largest MMO company in Europe. “I have done my very best making this fabulous game, but I have concluded there are elements which I am dissatisfied with. I have decided to act on this, and as a result I have chosen to leave Funcom. It is time to get new, fresh eyes on Age of Conan, and I wholeheartedly support the appointment of Craig. I have had a fantastic time these last 16 years, and I am very proud of the many things Funcom has achieved. Funcom and Conan will always be a big part of me, but as I now look to new ventures outside the gaming industry I am certain Age of Conan’s future is in the best of hands


Jak teraz potocza sie losy funcomu i ich gier? Czy wyjdzie im to na dobre, czy na złe? Zapewne dowiemy sie juz niebawem

UPDATE: Znany jest już nowy game director:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=93040


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 12:53 
Cytuj  
Sillirion był najlepszym Directorem AO, co by o nim nie mówić.
Pod jego dowództwem naprawiano starusieńkie błędy i debilizmy mechaniki, patche wprowadzały od groma contentu.

Ciekawa jest jego historia. Otóż do FC został zrekrutowany jako gracz AO. Przez parę lat pisał artykuły i poradniki do AO, kiedy zainteresował się nim FC. Dostał fuchę community managera AO, choć to mu nie przysporzyło popularności, bo to on musiał się tłumaczyć za wszystkie akcje. Do historii AO przeszło jego powiedzenie, że AO laguje, bo musi być coś nie tak z internet providerami graczy ("Sillirion broke the Internet" :D).
Ale szybko udowodnił, że nie dostał tej pracy za piękne oczy. Możliwe, że to dzięki niemu AO wciąż zyje.

Myślę, że dla AoC i graczy to dobra informacja.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 13:50 
Cytuj  
Idealna osoba to dokończenia WoWizacji Conana. :]


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 13:54 
Cytuj  
xyz napisał(a):
Idealna osoba to dokończenia WoWizacji Conana. :]


Ty weź nie bluźnij, bo WoW >>>> AoC ever, szczególnie gdy ma tyle niepoprawionych błędów w 4 miesiące po premierze. Kuźwa w tym czasie rodzime City Interactive potrafi wydać 3 gry :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 14:47 
Cytuj  
xyz napisał(a):
Idealna osoba to dokończenia WoWizacji Conana. :]


No, coś w tym jest... Ale jak dla mnie, to AoC gorszą grą być już nie może :P, cokolwiek by nie zrobili, to będzie lepiej (no, chyba że mają talent :P).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 14:59 
Cytuj  
Swoja droga chyba pojawilo sie swiatelko w tunelu, ze ta gra odbije sie w koncu od dna


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 15:00 
Cytuj  
Cytuj:
rodzime City Interactive potrafi wydać 3 gry
Ktore roznia sie tylko tytulem i opakowaniem. No ale liczy sie fakt :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 15:56 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
. Kuźwa w tym czasie rodzime City Interactive potrafi wydać 3 gry :lol:


Z tego 3 denne. :]

Pipboy napisał(a):
xyz napisał(a):
Idealna osoba to dokończenia WoWizacji Conana. :]


No, coś w tym jest... Ale jak dla mnie, to AoC gorszą grą być już nie może :P, cokolwiek by nie zrobili, to będzie lepiej (no, chyba że mają talent :P).


Silirion się zajebiście sprawdził jako strażak w AO, a akurat strażaka w AoC teraz potrzeba. Przejął tron w momencie kiedy już wszyscy właściwie spisali grę na straty, i ni z tego ni zowego zaczął pobijać community wypuszczając świetny patch za patchem, przy okazji w ciągu roku naprawiając chyba więcej bugów niż wszystkie poprzednie ekipy razem wzięte zrobiły przez 7 lat. Dodatkowo jest mistrzem PRowej ściemy i pewnie w ciągu tygodnia wysmaruje taki list pełen lukru , że ludzie uwierzą że zrobi w Conanie Star Treka. :]

Także zapewne jest to właściwa osoba na właściwym miejscu , natomiast jeżeli chodzi o jego "wizję" jak powinno MMO wyglądać, to niestety najprawdopodobniej Conana wyliżą, wypucują, wylakierują, wyperfumują, i zmienią w 100% kopię WoW. :] No ale, może AoC nie będzie tym czym miało potencjał być , ale powinno się stać tytułem grywalnym kóry ma coś do zaoferowania poza frustracją. :P


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 16:15 
Cytuj  
Taa jest nadzieja na zmiany... ale teraz czy na lepsze czy na gorsze?:P Biorąc pod uwagę, że gorzej byc nie może, mozna być dobrej myśli :P


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 16:31 
Cytuj  
Jak mówiłem, życzę FC dobrze, mimo, że do AoC raczej wracać nie zamierzam, bo: KTO MI ZROBI AO2? :(
Niech ta gra nawet zostanie w moich oczach kupą, byle na siebie zarabiała.

Btw, FC by chyba lepiej wyszedł robiąc porządne odświeżenie AO (nie mówię tu o WoWizacji) przy dobrej promocji (a promocja AoC była doskonała).

[OT]
Alcohoydel, dlaczego nie zarejestrowałeś się na jedynym słusznym forum o AoC (c)? Masa trolli tam wciąż pracuje, brakuje trochę Ciebie :)
[/OT]

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 17:38 
Cytuj  
niech dadza najpierw darmowy tydzien, a wtedy bedzie mozna mowic ze cos zmierza w dobra strone ;)
Raczej nikt nie oplaci miesiaca aby potestowac kilka zmian...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 19:24 
Cytuj  
Tak szczerze to czytając opinie o aoc ostro się zniechęciłem do gry a nie powiem, że miałem w planach zakup. Niemniej jednak nie skreśliłem gry i wolałem nie próbować jej w takim stanie, jakim jest obecnie, aby się nie zniechęcić. Może z conana będą jeszcze ludzie ? :) Pozostaje czekać, na razie jest jeszcze w co grać.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 19:34 
Cytuj  
Ja zamierzam zobaczyc zmiany w wersji PL :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 19:45 
Cytuj  
Ja się poważnie zastanawiam nad grą na polskim serwerze. Wysłałem do CDP maila z kilkoma nurtującymi mnie pytaniami a oto co dostałem w zamian (zamieszczam tylko początek).

Witam,
Obecnie 18 września jest dniem polskiej premiery tytułu Age of Conan Hyborian Adventures PL i wówczas trafi ona do użytkowników.
Gra Age of Conan jest polskim projektem MMO dostosowanym do polskiego rynku i polskich graczy.

18 września? :D Czyżby pomylili AoC z WHO?
Skoro mylą im się gry to nie wiem czy cokolwiek wyjdzie z tych polskich serwerów.
Sorry za offtop :P


_________________
Itawashii

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 20:21 
Cytuj  
Mnie nurtuje jedno pytanie, jak mam eng account czy bede mogl przerobic je na pl. Drugiego pudelka z gra nie kupie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 20:23 
Cytuj  
Nie będziesz mógł ale będziesz mógł grać na polskich serwerach :P Z resztą to chyba nie ten temat?


_________________
Itawashii

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 16:44 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42972
Proszę proszę, widać trochę inaczej usprawiedliwiają brak graczy niż tu na forum jest to przedstawiane.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 17:03 
Cytuj  
Heh, a co mają mówić? :)

Btw,

Cytuj:
Następcą Godagera będzie Craig Morrison, producent gry Anarchy Online, który pełnił w ostatnim czasie rolę menedżera ds. kontaktów ze społecznością graczy zorganizowaną wokół produktów Funcom.


Ktoś na gol.pl powinien się poduczyć angielskiego, albo czytania ze zrozumieniem, bo wszystko poprzekręcał :).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:00 
Cytuj  
Ja bym sie na razie wstrzymal z ocena, czy Conanowi wyjdzie to na dobre, bo wszysko i tak wyjdzie w praniu. Ale trzeba byc dobrej mysli :)


_________________
...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.