mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 07:37 
Cytuj  
Craig Morrison, człowiek, który objął dowodzenie nad MMORPG o tytule Age of Conan: Hyborian Adventures po odejściu Gaute Godagera, przedstawił program ratowania najnowszej sieciowej produkcji firmy FunCom, nie radzącej sobie najlepiej z konkurencją pokroju World of Warcraft, czy Warhammer Online. Jednym z jego głównych założeń ma być zmniejszenie liczby serwerów poprzez ich połączenie.

„Mogę Wam dzisiaj potwierdzić, że rozpoczęliśmy pracę nad połączeniem serwerów, zarówno tych europejskich, jak i amerykańskich”, oznajmił Morrison za pośrednictwem krótkiej notki zamieszczonej na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego Age of Conan. Dodał następnie, że wprowadzenie w życie powyższych działań jest związane z chęcią zapewnienia graczom jak najlepszych warunków do gry. „Prace właśnie się rozpoczęły. Postaramy się, by przenosiny graczy i gildii obyły się bez większych problemów”. Łączenie serwerów jest jednym z najbardziej dobitnych dowodów na drastyczne zmniejszanie się liczby graczy zainteresowanych danym tytułem. Tego typu działania bardzo rzadko kończą się jednak sukcesem. Morrison ma co prawda doświadczenie w kierowaniu projektami MMO (postawił na nogi m.in. Anarchy Online), jednakże dokonanie tego samego w przypadku Age of Conan może okazać się bardzo trudne.

Morrison poinformował również o posuwających się naprzód pracach nad włączeniem do gry funkcjonalności charakterystycznych dla technologii DirectX 10. W chwili obecnej prowadzone są ostateczne próby na jednym z wewnętrznych serwerów testowych. Już niedługo będą je także mogły przeprowadzić osoby mające dostęp do otwartego środowiska testowego. Uruchomienie tej możliwości zostanie przeprowadzone wraz z publikacją kolejnej aktualizacji gry.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43139


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 07:59 
Cytuj  
Heh, początek końca ? :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:20 
Cytuj  
Przychodzi na myśl VG ś.p.


_________________
@polygamia

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:28 
Cytuj  
Mimo wszystko mysle, ze warto miec AoC na oku. Craig Morrison (nowy game director) to prze-kozak, za ktorego rzadow komunikacja developerzy-gracze poprawiła się ogromnie. Koleś ma realna wizje naprawy i jezeli mu sie powiedzie, warto bedzie jeszcze kilka razy oplacic abo AoC. IMO.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 08:35 
Cytuj  
Teraz jak na rynku jest Warhammer a za 2 miechy dodatek do WoWa , AoC nie ma szans, 99% ludzi którzy sparzyli się na AoC już nie wróci imo

AoC może liczyć na playerbase góra 150k ludzi i tu wydaje mi się, że jestem optymistą.

Za rok jak dodatek do WoWa się znudzi a oni do AoC dadzą to co obiecali na premierę to kto wie....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:10 
Cytuj  
Za rok to bedzie nastepny dodatek. Tylko ze pewnie do wara i wow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Za rok to bedzie nastepny dodatek. Tylko ze pewnie do wara i wow.


Jasne, zwłaszcza dodatek do WoW będzie za rok, lol. Cud, że wotlk w ogóle ukazuje się w 2008.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:48 
Cytuj  
za rok to będzie diablo3 :-)

Szkoda mi CDP, umoczą sporo kasy w polonizacje AoC, mogli się wziąść za war a nie aoc :-)


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:53 
Cytuj  
1) Wziąć
2) Myślę, że chętnie by się wzięli za WoW, ale po prostu się nie da (tak samo pewnie jest z WAR).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:56 
Cytuj  
tak mi sie nasunelo na mysl fragment jednej piosenki "to juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy isc"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:14 
Cytuj  
Mi też nie wydaje się, żeby to coś pomogło. Mieli rekordową sprzedaż, duże możliwości i dali ciała. To tak jakby ktoś uparcie na PiS głosował.


_________________
whiteman#2717


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:15 
Cytuj  
Cytuj:
2) Myślę, że chętnie by się wzięli za WoW, ale po prostu się nie da (tak samo pewnie jest z WAR).


wszystko sie da jakos ruski dali rade
szkoda bo cdprojekt umoczy z conanem i pewnie niepredko wezmie sie za jakas inna produkcje mmo

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:26 
Cytuj  
kto wie , premiera pl ma byc w styczniu, do tego czasu na bank aoc bardziej poleci w dol i bedzie moze z 8 serverow, a cdprojekt moze da rade sie wycofac o ile da rade prawnie z tego bagna sie wygrzebac

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:43 
Cytuj  
mysle ze CDP nie bedzie sie z tego wycofywal, do tej pory poniósł juz takie koszta, ze teraz nie wypada mu sie inaczej zachowac jak wypuscic gre i liczyc choc na czesciowy zwrot kosztow. Mowa jest takze o "niespodziance" dotyczacej abonamentu wiec moze zejda z jego cena jeszcze bardziej albo zafunduja jakis okres za free - np pierwsze 2-3 miesiace.


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 10:54 
Cytuj  
teraz zebym gral musieli by mi placic za kazda godzine, pl wer. znajdzie pewnie graczy co 1 raz maja stycznosc z platnym mmo, doswiadczony gracz mmo tego kijem z 2 metrow nie ruszy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 11:03 
Cytuj  
myślę ze CDP to zupełnie obojętne jacy gracze sięgnął to ten tytuł i być może właśnie będą celować w tych dla których to będzie pierwsze mmo


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 16:15 
Cytuj  
Coś czuję, że za rok jeszcze się zdziwimy, jak AoC stanie na nogi. Cóż, na półce cały czas stoi pudełeczko, i może jeszcze kiedyś się przeprosimy...


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 16:34 
Cytuj  
AoC nie ma co przekreslac, jak ludzie pograja w dodatek do WoW-a i znowu zaczna sie nudzic to beda miec do wyboru WAR-a i AoC ale obie gry musza sie rozwijac, a AoC dodatkowo potrzebuje cudu by przyciagnac ludzi po tym co funcom zrobil.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 20:41 
Cytuj  
No ja tak czy inaczej kupię sobie polską podstawkę na miech grania żeby obadać lore :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 21:09 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No ja tak czy inaczej kupię sobie polską podstawkę na miech grania żeby obadać lore :D


Lore akurat jest fajne, jego trzon stanowia wielkie cycki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.