mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 14:46 
Cytuj  
Czytal ktos artykul o AoC w najnowszym Cd Action ?

Jest tam mowa o majacej wyjsc niebawem poprawionej wersji Age of Conan, ktora zawierac bedzie mase zmian, patchow i nowosci. Wyjscie tej wersji bylo tez powodem przesuniecia premiery polskiego wydania na styczen.

- 1.1 ma zawierac mozliwosc gry w Dx10
- calkowity revamp systemu PvP, talentow postaci, wprowadzenie setow, 10 rank PvP, nastepstwa wlasnych czynow
- dodana masa questow po 20 poziomie
- calkowicie nowa itemizacja istniejacych instancow, nowy rajd na 80 level
i wiele wiele innych...

Ja dobrze zycze tej grze, bo ma bardzo fajny klimat i chetnie jeszcze bym w to zagral.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 14:47 
Cytuj  
1.1 to pierwszy pacz czy expansion ?

poważnie pytam, co to znaczy "poprawiona wersja"


_________________
psn

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 15:10 
Cytuj  
Nie wiem na jakiej zasadzie bedzie to rozpowszechniane... W tekscie nie jest to wyjasnione. Pewnie polska wersja bedzie juz 1.1 skoro wstrzymano premiere.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 15:51 
Cytuj  
Powinni to wydać i dać trial odrazu :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 16:31 
Cytuj  
Te zmiany mają lada dzień pojawić się na test live.

AoC 1.1 to chłyt marketingowy. Wygląda na to, że FC szykuje nową ofensywę.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 17:32 
Cytuj  
http://community.ageofconan.com/wsp/con ... le=CONTENT

pvp gear

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 19:25 
Cytuj  
Funcom jest na mojej czarnej liście, jak mi oddadzą kasę za kupno gry to wejdę w tego linka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 19:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Funcom jest na mojej czarnej liście, jak mi oddadzą kasę za kupno gry to wejdę w tego linka.

Przesadzasz. fajnie to wyglaa tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 18:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Funcom jest na mojej czarnej liście, jak mi oddadzą kasę za kupno gry to wejdę w tego linka.


oj biedactwo sie obrazilo :)
ja mam nadzieje tylko, ze ofensywa aoc nie zacznie sie za wczesnie - bo jesli drugi raz dadza ciala to nawet osoby z normalnym podejsciem sie zraza (imo aoc moze przeskoczyc wara)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 19:31 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Funcom jest na mojej czarnej liście, jak mi oddadzą kasę za kupno gry to wejdę w tego linka.


oj biedactwo sie obrazilo :)
ja mam nadzieje tylko, ze ofensywa aoc nie zacznie sie za wczesnie - bo jesli drugi raz dadza ciala to nawet osoby z normalnym podejsciem sie zraza (imo aoc moze przeskoczyc wara)


Wierz mi, że nie może.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 19:34 
Cytuj  
w AoC przynajmiej combat jest plynny. I co jak co, ale AoC działał lepiej niż WAR teraz. W identycznej sytuacji jaka jest bieg po prostej drodze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 09:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
w AoC przynajmiej combat jest plynny. I co jak co, ale AoC działał lepiej niż WAR teraz. W identycznej sytuacji jaka jest bieg po prostej drodze.


zgadzam sie w 100%

powiem szczerze WAR pod względem grafiki i optymalizacji gry jest baaardzo daleko za AoC, a lagi podczas zwykłego pokonywania krain , gdy w poblizu nie ma nawet 1 gracza to wynik żenujący jak na dzisiejsze czasy - jeśli tak do miesiąca nie poprawią tego problemu to spora grupa także opuści WAR- nie ma sensu grać jak nie czerpie się przyjemnosci z innych aspektów gry tylko myśli -" no rusz , ze się ku...." - mnie to doprowadza do szału :(

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 10:36 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
powiem szczerze WAR pod względem grafiki i optymalizacji gry jest baaardzo daleko za AoC


Dziwne, jak gralem w bete Warka, to giera wydala mi sie dosyc dopracowana.

Ja zostalem przy AoC pomiomo tego, ze Warek jest lepszy. Jednak nie jakoś wybitnie lepszy i lepszy tylko w contentcie. System RvR jest super.

Jednak AoC ma super klasy postaci, genialny combat system, piekna grafa no i lore bez emo elfów. Czyli rzeczy, których Warek nigdy nie będzie miał. Content zawsze można dodać.

Może dlatego wytrzymałem przy AoC, bo zacząłem grać 1,5 miesiąca po premierze i jeszcze nie zdąrzyłem się do końca zblazować. Miałem chwile zwątpienia, ale po ostatnim patchu, zmianie dyrektora, poprawie w komunikacji, nowych usprawnieniach na horyzoncie znów przyjemnie jest się logować się do gry. Tym bardziej, że do mojej gildii wraca życie.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 11:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
w AoC przynajmiej combat jest plynny. I co jak co, ale AoC działał lepiej niż WAR teraz...

Dokladnie.
lordyp napisał(a):
powiem szczerze WAR pod względem grafiki i optymalizacji gry jest baaardzo daleko za AoC, a lagi podczas zwykłego pokonywania krain , gdy w poblizu nie ma nawet 1 gracza to wynik żenujący jak na dzisiejsze czasy - jeśli tak do miesiąca nie poprawią tego problemu to spora grupa także opuści WAR- nie ma sensu grać jak nie czerpie się przyjemnosci z innych aspektów gry tylko myśli -" no rusz , ze się ku...." - mnie to doprowadza do szału :(


No nie tylko Ciebie.
Pozatym rozwala mnie jedno. Jak mozna bylo tak spierdolic i dac textury w niskiej rozdzielczosci w Warze.
Nie ma co powtarzac po innych. Nie chcialbym tylko zeby za 2 miechy byly 2 faile na horyzoncie. Lore stworzone przez Howarda oraz Warhammer poprostu nie zasluguja zeby dodatek do plastikowego wowa odebral im graczy. Poprostu zal.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 19:55 
Cytuj  
Teraz to na prawde zaczalem sie zastanawiac nad powrotem do AoC...

Mowie wam, moja teza z sygnaturki sie jeszcze sprawdzi :)


_________________
...

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:17 
Cytuj  
Ja tam postanowiłem zaryzykować i kupiłem pre-paida. Nie żałuję zakupu. Widać wiele zmian (oczywiście na lepsze) :)


_________________
Itawashii

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:18 
Cytuj  
Zwieksz asie roznordonosc tekstur na armorach ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 05:55 
Cytuj  
Wyszła już może ta łata? Bo nigdzie info nie widzę...


_________________
...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 07:15 
Cytuj  
duża łata jest testowana na test serwerze. ile z niej wejdzie jeszcze się okaże.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 12:00 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Wierz mi, że nie może.


Dlaczego? War ma fajne rvr ale ja tam wolalem zawsze zwykle pvp, lubie miec mozliwosc pierdolnac kogo chce i kiedy chce. Fakt ze aoc ma slabe rzeczy ktrocyh nie poprawia (instancje-wiadomo, mapa jakas taka mala, nie czuje sie ogromu swiata) ale cala reszte mozna poprawic/dopracowac. Fakt, ze jak gralem to nie widzialo sie "sensu" w grze, ale to tez jest do poprawy bez koniecznosci zmian w silniku gry.

Gerpir Feilan napisał(a):
Nie ma co powtarzac po innych. Nie chcialbym tylko zeby za 2 miechy byly 2 faile na horyzoncie. Lore stworzone przez Howarda oraz Warhammer poprostu nie zasluguja zeby dodatek do plastikowego wowa odebral im graczy. Poprostu zal.


no nie przesadzajmy, mozna narzekac na wow (sam to robie:)) ale jest i tak dobra gra-w moim "idealnym" mmorpg-u sporo rzeczy zostaloby zerniete z wow'a (jak i z uo, l2, gw, ao :)). zreszta i tak pewnie 90% osob narzekajacych na wow kupi i sprawdzi dodatek :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.