mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 11:32 
Cytuj  
Witam

Chcialbym uslyszec wasze zdanie czy oplaca sie zaczynac grac w AOC bo WHO mi sie cholernie nudzi .. nic nadzwyczajnego w nim i na dodatek pokazsladow na keepach.

-Turion x2 @ 2ghz, 3 gb ramu (vista) , gfc 8200 : pojdzie ?
-bardzo potrzebny jest masywny tank w tej grze, jak tak to kim. Jezeli nie to kim innym jezeli chodzi o dps.

z Gory dzieki za pomoc wszystkim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 12:51 
Cytuj  
Nie dotyczy i jednego i drugiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie dotyczy i jednego i drugiego.
niestety.


_________________
psn

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 14:52 
Cytuj  
Generalnie może w przyszłym roku o ile zostanie wprowadzone to co Funcom obiecywał jeszcze przed premierą. Niestety nic na to nie wskazuje a poza tym serwery się wyludniają w zastraszającym tempie. Niedługo to bedzie płatny single player :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 14:54 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Niedługo to bedzie płatny single player :wink:
ale przynajmniej bedą oryginalni nie to co bizzard. blizzard ma abonamenty - sciagnął to z poprzednich mmo :har:


_________________
psn

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
Cytuj:
Generalnie może w przyszłym roku o ile zostanie wprowadzone to co Funcom obiecywał jeszcze przed premierą. Niestety nic na to nie wskazuje a poza tym serwery się wyludniają w zastraszającym tempie.

radzę przyjrzeć się badaniom statystycznym, ktore funcom publikuje regularnie, od 17 września spadek liczebności graczy nie jest już tak znaczny, niektore serwery uzyskaly przyrost -

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 15:02 
Cytuj  
blasz napisał(a):
niektore serwery uzyskaly przyrost -
pajęczyn chyba na drogach.


_________________
psn

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 16:06 
Cytuj  
Miniuwa90 napisał(a):
Witam

Chcialbym uslyszec wasze zdanie czy oplaca sie zaczynac grac w AOC bo WHO mi sie cholernie nudzi .. nic nadzwyczajnego w nim i na dodatek pokazsladow na keepach.

-Turion x2 @ 2ghz, 3 gb ramu (vista) , gfc 8200 : pojdzie ?
-bardzo potrzebny jest masywny tank w tej grze, jak tak to kim. Jezeli nie to kim innym jezeli chodzi o dps.

z Gory dzieki za pomoc wszystkim.

Hmmm, zalezy czy chcesz grac dluzej. Jak szukasz rozgrywki na jeden-dwa miesiace, lubisz single player to gra moze Ci sie spodobac.

Czesc singlowa jest (w porownaniu do innych mmo) bardzo dobrze zrobiona, questy wzbudzaly moje zainteresowanie czego nie dawalo sie powiedziec o wow. Dodatkowo tzw. "instancje" w trybie solo tez byly calkiem ok. Grafika - bije na glowe niektore single-playerowe produkcje (do mmo nie porownuje bo wszystkie sa conajmniej 1 szczebel nizej). Jak ktos jest esteta to samo zwiedzanie swiata sprawi mu frajde.

Natomiast robienie instancji srednio przypadlo mi do gustu - moze cos sie teraz zmienilo bo przestalem grac z 2-3 miechy temu. Moze zbytnio nauczony bylem istancjami z wowa gdzie kazdy mial jakas swoja role do odbebnienia, a w AoC pierwsze instancje to jakis taki bezladny zerg.

Sam combat - mysle sobie, ze fajnie sie gralo przede wszystkim melee. Szczerze mowiac lepiej mi sie gralo niz w wowie - co tu duzo mowic, combat podobal mi sie bardzo i jak dla mnie to z aktualnych gier (war, wow) najlepiej sie prezentowal i wciagnal mnie najbardziej.

Wg mnie, jesli szukasz rozryki na miesiac, dwa to smialo mozesz pograc. Jak wyglada ta rozgrywka dlugofalowo to nie wiem - kiedys wygladalo to slabo bardzo.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 18:27 
Cytuj  
Ja gralem od dnia premiery do 32lvl barbarianem. Przezylem sporo bugow ale bawilem sie swietnie do czasu gdy nie zaczelo brakowac obecnosci ludzi. Imo zawsze lepiej na poczatku pograc samemu poznac mechanike swiat zdecydowac na jaka klase rollnac itp, a wiele rzeczy w AoC jest naprawde udanych. Mysle, ze dodanie otwartych party ala WaR sporoby by pomoglo bo jednak troche ludzi jeszcze gra. Pewnie za jakis czas odmroze konto by zobaczyc coz ciekawego slychac w Hyborii ;)
Ja bym Ci radzil pograc troche wiecej w WaRa inna klasa, moze rollnac na druga strone, albo poczekac na dodatek do WoWa, bo jesli WaR Cie nudzi, to i chyba AoC Ci sie nie spodoba. Obie gry bowiem sa rozne od tego co oferuje WoW, i tego co chyba zostalo przyjete jako standard mmorpg. :lol: Pozatym z calym szacunkiem, ale na Twoim sprzecie AoC bedzie wygladal paskudnie o ile oczywiscie chcesz grac 30+ fps. ... A grafa to naprade potezny pazur AoC.
Swoja droga najbardziej rozwalaja mnie podpisy niektorych lolkow w stylu. AoC - 14 lvl assasin - FAIL. :lol: Sporo idiotow z tego forum tak naprawde nawet nie wie czemu krzycza na okolo fail fail. Prawda jest taka ze leca z nurtem nowomody, zeby tylko byc cool, produkujac setki postow niewnaszacych niczego do tematu procz smrodu offtopica. Tak wiec nie sugerowalbym sie tak naprawde wiekszoscia krzykaczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 18:31 
Cytuj  
IMO nie ma co dramatyzowac. Crashuje sie u mnie czesto, ale mam gorszy sprzet, i gra chodzi DUZZZOOOOO lepiej niz kiedy (dopoki sie nie wywali ofc).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 19:33 
Cytuj  
Miniuwa90 napisał(a):
Witam

Chcialbym uslyszec wasze zdanie czy oplaca sie zaczynac grac w AOC bo WHO mi sie cholernie nudzi .. nic nadzwyczajnego w nim i na dodatek pokazsladow na keepach.

-Turion x2 @ 2ghz, 3 gb ramu (vista) , gfc 8200 : pojdzie ?
-bardzo potrzebny jest masywny tank w tej grze, jak tak to kim. Jezeli nie to kim innym jezeli chodzi o dps.

z Gory dzieki za pomoc wszystkim.


Jesli w WAR masz pokaz slajdow na keepach to w aoc bedziesz mial non-stop. WAR wymaga optymalizacji, ale oglnie ta gra nie ma duzych wymagan sprzetowych. AoC jest o klase wyzej, co podejrzewam bylo glowna przyczyna podzielenia swiata na dystrykty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 19:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Miniuwa90 napisał(a):
Witam

Chcialbym uslyszec wasze zdanie czy oplaca sie zaczynac grac w AOC bo WHO mi sie cholernie nudzi .. nic nadzwyczajnego w nim i na dodatek pokazsladow na keepach.

-Turion x2 @ 2ghz, 3 gb ramu (vista) , gfc 8200 : pojdzie ?
-bardzo potrzebny jest masywny tank w tej grze, jak tak to kim. Jezeli nie to kim innym jezeli chodzi o dps.

z Gory dzieki za pomoc wszystkim.


Jesli w WAR masz pokaz slajdow na keepach to w aoc bedziesz mial non-stop. WAR wymaga optymalizacji, ale oglnie ta gra nie ma duzych wymagan sprzetowych. AoC jest o klase wyzej, co podejrzewam bylo glowna przyczyna podzielenia swiata na dystrykty.

Ej nie. U mnie AoC działa płynnie.
WAR sie tnie jak biegne prosta i pusta droga..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:32 
Cytuj  
U mnie tez AoC chodzil plynniej :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:28 
Cytuj  
jeśli chodzi o sprzęt to masz za słaby, nie opłaca się odpalać gry bo na low detalach gra wygląda biednie. Aoc pomimo że w niego obecnie nie gram jest naprawdę niezłym produktem i warto w niego zagrać. Doczekał się wielu poprawek wprowadzonych od czasu premiery i to nie jest ta sama gra co była na początku tylko dużo lepsza i poprawiona. Sam zamierzam wrócić kiedyś do aoc jak war mnie znudzi, choć pewnie trochę w tym świecie zostanę. Po prostu rvr mnie wkręciło na maxa :)
pozdrawiam wszstkich


_________________
no more wow...


Posty: 42
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 10:53 
Cytuj  
Hmm, juz nie wiem co myslec bo jedni pisza tak a drudzy tak :P

Co powiecie na temat klas, tych ktorych wymienilem wyzej (tzn co najlepiej bylby dobre do solo i w ogole)

A co do odpalania gry... mam klucz bo kupilem z miecha temu albo wiecej, ale gry nie wlaczylem bo zaraz kupilem WHO... wiec jezeli mowicie ze mi AOC bedzie cial, to szkoda mi marnowac klucz dopoki nie kupie nowego kompa, ale z drugiej strony chcialbym zobaczyc jak chodzi teraz AOC u mnie na laptopie.

Ma moze ktos jakis acc ktory nie jest frozen i go nie uzywa abym mogl sprawdzic jak gra chodzi ? oczywiscie jest to tylko pytanie i prosze odrazu nie wyzywac...

Moje gg 8577715 jakby co i czekam na wasze odpowiedzi.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:23 
Cytuj  
Miniuwa90 napisał(a):
Hmm, juz nie wiem co myslec bo jedni pisza tak a drudzy tak :P

Co powiecie na temat klas, tych ktorych wymienilem wyzej (tzn co najlepiej bylby dobre do solo i w ogole)


Przede wszystkim weź pod uwagę, że wiekszość wypowiadających się tu osób nie gra już od dawna w AoC i nie ma pojęcia jak ta gra obecnie wygląda. Co oczywiście w żadnych stopniu nie przeszkadza im w odpowiadaniu na twoje pytania.

Miniuwa90 napisał(a):
Co powiecie na temat klas, tych ktorych wymienilem wyzej (tzn co najlepiej bylby dobre do solo i w ogole)


Tank potrzebny jest obecnie jedynie na raidy. Przed gem nerf`em były to topowe postacie na PvP. Ale teraz radzą sobie raczej średnio. W solo praktycznie każda klasa radzi sobie całkiem nieźle.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:36 
Cytuj  
Ja bym poczekał do stycznia na polską wersję i wtedy zaczynał na nowym serwie. Z resztą... ...ja przecież tak zrobię ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 42
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:51 
Cytuj  
No ale ja juz mam wersje EU i jak wyjdzie polska wersja to bedzie trzeba ja kupic zeby grac na servie PL czy mozna bedzie grac na wersji EU na polskim servie ?

PS. Mam sam klucz.
PS2. Na polskim servie z tego co czytam o AOC bedzie malo polakow bo kazdy na Nia tylko narzeka


Posty: 42
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:55 
Cytuj  
Hmm Conqueror czy Guardian?


_________________
Obrazek

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Tank potrzebny jest obecnie jedynie na raidy. Przed gem nerf`em były to topowe postacie na PvP. Ale teraz radzą sobie raczej średnio. W solo praktycznie każda klasa radzi sobie całkiem nieźle.

Guardian mimo nerfu gemow dalej jest mocny.W pvp radzi sobie calkiem niezle i naprawde nie wiem skad to wzioles ,ze tylko na rajdy sie nadaje :)Miniuwa90 na jakim serwerze zamiezasz grac ? Na fury mamy spora gildie i potrzebujemy ludzi :)Guardow mamy sporo a conq sie przyda, moze to Ci pomoze z wyborem :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.