mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:26 
Cytuj  
Witam wszystkich - Perkyn vel Szonn gildia QpoWarCry


Mój pomysl na wrzesien i koncówke sierpnia: Zorganizowanie tzw Ligi Mistrzów


Mamy wielu wspanialych graczy, mistrzow w swoim fachu i dziedzinie zarowno po stronie polskiej jak i rosyjskiej.
Warto by bylo pokazac ich szerszemu gronu. Dlatego chcialbym sie podzielic z wami pomyslem na Ranking Graczy.

Bylby on prowadzony przez wspolne grono sedziow wybranych jako przedstawiciele najwiekszych gildii.

Bardzo bylby rad gdyby w organizacje eventu wlaczyli sie GM'owie.


Ranking bylby oparty o punkty z pojedynków.

Pojedynki miedzyklasowe: np. Ranger contra ToS
Za wygrany pojedynek otrzymujesz 2 punkty, za przegrany -1.

Pojedynki tej samej klasy: np. ToS contra ToS
Za wygrany 1 pkt, za przegrany -1.


Ranking opieralby sie tylko o graczy zarejestrowanych. Wszystkie duele, walki na pkt bylyby wazne tylko przy obecnosci min. 1 sedziego.


Aktualizacje odbywalyby sie na bierzaco. Co miesiac nastepowalby reset punktów i podsumowanie.



Zwyciestwo osiagnac mozna by bylo w swojej KATEGORII KLASOWEJ- jak i calej LIDZE. Nagrody to juz kwestia osobna ale mysle o jakich grantach od FC lub CDPROJEKT.



Poddaje pomysl pod debate, Pozdrawiam




P.S. Zauwazylem ze ranking obecny jest prowadzony o jakies suche dane, ktos cos widzial wie itp.

Mój ranking i LIGA oparta jest o faktyczne pojedynki i naliczane punkty.
DO wszystkich danych mielibysmy dostep poprzez FORUM a lista graczy bylaby stale aktualizowana !!!




Wartoby bylo gdyby grupa GM;ów przygotowała jakas sluzaca temu ARENE, moglaby ja tez nazwac na czesc tworcy i pomyslodawcy QpoWARCRY ARENA
ale to juz tylko taka mala sugestia



P.S 2. Jako ze wracam z wakacji okolo 22 sierpnia stad prosze o kontunuowanie watku pod moja nieobecnosc. Z checia pociagne temat i poprowadze konkurs jako jeden z sedziow juz w koncówce sierpnia !!!




LINK do tematu na forum aoc http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1397105


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:43 
Cytuj  
Nie dość że durny to jest no life...



:wtf:


Edit:
I ten język polski na poziomie 6 klasy podstawówki. Już widzę jak gość ogarnia 2000 meczy w miesiącu i ładnie, czytelnie sumuje punkty w exelu ! :lol: :lol: :lol:


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 16:12 
Cytuj  
Zanim zaczniesz krytykowac to zastanow sie i przeczytaj ze zrozumieniem. Druga sprawa to byl to luzny pomysl na event nie mialem go realizowac sam ale w oparciu o sedziow z roznych gildii. Do realizacji pomyslu sa jednak potrzebne jakies nagrody- sponorem mogl zostac CDP- ale jedyne co moga to dac jakies torby- takze odpada. Kolejna sprawa zainteresowanie GM ds. eventow naszym serverem jest na poziomie zerowym, nie bede mu odbieral chleba- niech sam cos wymysli.
Podsumowywujac jesli Corscahk chcialbys wymyslec cos lepszego prostszego to ruszaj napewno cieszysz sie wiekszym powazaniem niz ja wiec ludzie chetnie ci pomoga.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 12:31 
Cytuj  
Pomysł pomysłem - ale przedstawienie go jest tak głupie jak Twoj post powyżej.
:lol:


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 13:45 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
Pomysł pomysłem - ale przedstawienie go jest tak głupie jak Twoj post powyżej.
:lol:

Jak widzisz (?) zainteresowanie jest niewielkie eventem więc absolutnie nie rozumiem Twoich uwag. Chcesz "zaistnieć" pisz komentarze obok antka_emigranta na onecie czy gw


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 09:34 
Cytuj  
No rozumiem że nie ma zainteresowania skoro pomysł jest na poziomie tego forum - czyli opóźnienia umysłowego.


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2009, 09:43 
Cytuj  
to prawda, swoja obecnością i postami obniżasz jego poziom co najmniej o 90%


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.